• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mazání témat a odkazy na slovenské stránky

(Zamčená)
28. srpna 2010 
mě to tam pustilo taktéž :slight_smile: akorát maďarsky to fakt teda nedám :grinning: :sunglasses:
26. dub 2009 v 15:29  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
25. čer 2009 v 19:29 • nikeee20
Ahojky všem,ráda bych se zeptala,kdo má zkušenosti s kočárkem teutonia.Ráda bych se dozvěděla,zda je možné na starší typ podvozku dát novější typ korbičky.Pokud s tím někdo má zkušenost,tak mi prosím porad tě.At nekupuji zajíce v pytli.Díky
23. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
bj.babe
opytaj sa v tejto teme je to tema o kocikoch Teutonia :wink:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=22841&vGroupOffset=0
23. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahojky,
chtěla jsem se čistě ze zvědavosti zeptat jak to bude s "novým koníkem" a co na něm vlastně bude nového :wink: :slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz
bude napr. novy design, novy bazar, novy sposob pridavania fotiek a este vela inych veci.... keby bolo hned vsetko prezradene, nebolo by to potom prekvapenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
Janocka, dík, ale hlavně teda kdy to bude :confused: ... na koňa chodím rok a půl a mluví se o tom, ale pořád nic :sweat_smile:
4. zář 2009 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz
na jar som pisala, ze to bude s velkou pravdepodobnostou na jesen tohto roku a to momentalne stale plati
4. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
díky :wink:
4. zář 2009 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz
Opravdu nechápu, jak můžeš jako admin(ikarkulka) uzavřít téma Viera v Boha a cirkev a snažit se diskuzi přemístit nejen, tam kde je to celkem nepatřičné, ale na forum které je jen na slovenském koníku a není mezinárodní.
Koukám, že zvyk nepřemýšlením při uzavírání témat je tu stále hluboce zakotvený, nejspíše místní kolorit.
27. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
lakme, děkuji za milé upozornění, téma jsem již zmezinárodnila :slight_smile:
přesun do tématu jsem učinila na základě několika upozornění od uživatelek, které do duplicitního tématu samy přispěly, a na základě upozornění jedné z adminek. a i tak jsem si odkaz nejdřív prohlídla, nepřijde mi na něm nic nepatřičného.
hezký večer.
27. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
mě ty témata přijdou docela odlišný,ale asi mají na to admini jiný názor
27. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
ono je to asi tym, ze nazvy su podobne, ale obsah je absolutne iny....preto by to nemalo byt v jednej teme....tema "co pre vas znamena viera" je vseobecne o kazdej viere, ci uz katolici, evanjelici....o Bohu....tam miesto nie je pre neveriace, pretoze su tam ukamenovane ak maju iny nazor.....dulius vytvoril temu, v ktorej ma iny nazor na cirkev.....priplietli sa tam prispievatelky z temy - co pre vas znamena viera a zas ho/nas kamenovali a presviedcali o ich pravde....a vy-admins ste fakt tomu pomohli a spojili ste to do jednej-ich "veriacej" temy....mozno ste mali len premenovat duliusovu temu, ale nie spajat ateistov s veriacimi :angry:
28. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
som si to omrkla a suhlasim s nazorom ze tieto temy mali byt "premenovane "ako zlucene ale tak ci tak by tam doslo k ostrej vymene nazorov a nasledne by bola tema zmaknuta takze ... :grinning:
28. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
* zamknuta*
28. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné editovat-popisovat už nahranou fotku v albu?
Jak to udělat, když chci třeba změnit popisek, nebo ho jen vymazat bez toho, aniž bych fotku musela nejdřív mazat a pak znova nahrávat? Díky za odpověď :wink:
28. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
Otevři si své album, najeď na popis fotky myší, objeví se ti kurzor, klikni a můžeš editovat, aspoň mně to tak normálně funguje :slight_smile:
28. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
Len, supér :wink: . To je přesně "vono" :slight_smile: .
28. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
Ahojte.Chcem sa opýtať podla čoho sa mažú tie fotky.Marcipánove ruže mi boli zmazané ale kysnutý kvet nie. :confused: Mám aj iba diplomy odfotené to môže byť? :confused: Nerozumiem prečo nemôžem mať v albume ruže ktoré som sama vyrobila.Ved ja ich aj tak vymažem ked budem chcieť dať fotku.Miesto je limitované tak budem musieť vymazať.Ked pri tej ruži bude dieťa tak ju nikto nezmaže? :confused:
11. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
vinka, albumy vzhladom na ich mnozstvo a nas cas pozerame namatkovo. marcipanove ruze ani kysnuty kvet do albumov nepatria, oboje uz bolo zmazane.
diplomy su tvojho syna (ak dobre vidim), tie mozu v albumoch byt (veci priamo suvisiace s tvojim dietatom)
o tom, co moze a co nemoze v albume byt pozri viac v Pravidlach albumov
http://www.modrykonik.sk/album/album_rules.php
12. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahoj potřebuji poradit když byla ještě stará verze koníka,tak jsem se asi zaregistrovala na slovenském koníku a ted nevím jak mám můj fotoblog ze slovenské verze dostat na českou.Děkuji za odpověd
31. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Pavca, uz bys to mela mit na ceske verzi :wink:
31. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
jé díky já se stým pořád trápila ještě jednou děkuji :slight_smile:
31. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
31. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
Dobrý den, můžu se zeptat proč mi byla smazána z alba cedulka s nápisem "Viktorka", která se připevňuje na kočárek? Nevidím v tom nic závadného, ale ráda si poslechnu protiargumenty. Děkuji
@mmmk
@ikarkulka
28. srp 2010 v 16:18  • Odpověz
@karmenta Sice jsem ji nemazala, ale je mozny, ze nektera jina adminka ji smazala. Nebyl na ni odkaz na vyrobce? (Webova adresa)
28. srp 2010 v 16:34  • Odpověz
@mmmk takže mi chcete říct že všechny co mají v albu fotky, kde je dole napsáno "malvik" smáznete taky? Nebo jsou odkazy na firmy, které "nevadí".
28. srp 2010 v 16:37  • Odpověz
@karmenta Kde je napsano jen malvik, ty nesmazneme, ale kde je napsano malvik.cz, ty ano :wink:
28. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
@mmmk jj, díky, už mi to jiná adminka, co mi to smázla, vysvětlila.. Sice to pořád nechápu (když tam bude např. malvik tak není problém to dát do vyhledavače a najít stejně tak, jako by tam bylo malvik.cz), ale budu se tím řídit..
28. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
@karmenta Jasne, ze si to kazdy muze hodit do vyhledavace. Ale s priponou je to jeste jaksi vic snadny to najit :wink:
28. srp 2010 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.