• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
Vítejte v nové diskuzi :dizzy_face: !

Ta stará už jaksi nepatřila nám, navíc název taky neodpovídal našemu regionu, takže se stěhujem...přece se správně říká "změna je život" :sunglasses: .

Tak ať se nám tu líbí a je to tu plodné jako v té diskuzi předcházející nebo raději více :sunglasses: :grinning: .

Tak kde jsteeee kočky mojeeeee regionálníííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ?
12. únor 2009 v 15:08  • Odpověz
Jsem tu, celá mechováááááááááááá :slight_smile:
12. únor 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
Paráda :sunglasses:, ale já jsem víc mechová :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: .
A jsem tu skoro dvojmo, Verýsek po mě leze :sweat_smile: . Tak jen nevím, jak dlouho vydrží ten pc, když se snaží lézt i po něm :grinning: .
12. únor 2009 v 15:13  • Odpověz
no to se teprv uvidí :slight_smile:
my jsem tu taky v tandemu :sunglasses:
12. únor 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
Tak teď prohlásila "mamí cvičit", tak já snad budu muset jít nebo co :sweat_smile: . Ale má recht, měla bych :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. únor 2009 v 15:16  • Odpověz
fuj, ty jsi aktivní :grinning:
na druhou stranu, bramboráky v devět večer... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
Je to dobrý, cvičení jsem ukecala, jdeme svačit :grinning:.
Hele, co jeskyně, volalas?
12. únor 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
Neříkej, že by sis nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ?
12. únor 2009 v 15:21  • Odpověz
ale teda ne, že bysme vám je nezáviděli, dokonce oba :slight_smile:
no vidíš, jeskyně, já to pořád nechápu, mám zamluvit teda 4 místa na dětskou hodinu nebo s Kačkou už je to taky domluvené nebo co teda?
12. únor 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
Kači - kde jsiiiiiiiiiiiii?
Asi bude nejlepší počkat, až se vyjádří :wink:. Ale asi dáme dětskou :wink:
12. únor 2009 v 15:22  • Odpověz
fajn, tak já teda čekám :grinning:
12. únor 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
Hele, mě teď napadlo, když jsme u těch bramboráků, co takhle příště udělat párty s nima :sunglasses: ? To by nebylo špatný, co :wink:?
12. únor 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
Tak dojedeno, valíme ven, je tam krásně :sunglasses: . Aspoň to teda za oknem vypadá :sweat_smile: .
12. únor 2009 v 15:30  • Odpověz
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
12. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
taky půjdem, jestli dostanu Hadici z houpačky :grinning:
12. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Já jsem taky mechovanda jak poleno :grinning: .
Evi, kde jsííí? Já jsem se dřív nedostala, mám odpolední a teď jsme tady měli zájezd z infekce. Se máš že jste s Verčou venku, já tady musím smrdět až do večera :unamused: .
12. únor 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
Ahoj Ráďo,
jsem tuuuu :wink:. Jasně, že tě berem, když jseš taková mechovanda :sunglasses: :grinning: .
Jo, holka, venku jsme byli a teda za okny to vypadalo krásně, ale jinak nic moc...pěkně to tam fučí :unamused: .
Olda pracuje taky do večera, kdybys ho potkala, že pozdravuju :grinning: .
A jak je?
Ha, mám tu nějakou vzteklinu...no jo, po o opět nespala, tak to podle toho vypadá :angry: . Ale nenažraná je furt stejně, teď zbodla mandarinku, jabko a brumíka :confused: :grinning: .
12. únor 2009 v 17:03  • Odpověz
To jsem ráda že mě vezmete mezi sebe :wink: .
Jo jo, Olda je tady za rohem na MR, pozdrav jsem mu vyřídila :slight_smile: . Já teď jinam než na UZ nemůžu, ale ne že by mi to vadilo. Tady se moc nepředřu a navíc tady mám občas čas i na koníka :grinning: .
Jinak je mi celkem fajn, občas mi je trochu špatně, ale ty pověstný těhu nevolnosti zatím nikde. Tak snad je mimi OK :unamused: . Už se těším na další kontrolu, ale jdu až příští středu :angry: .
12. únor 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
"navíc tady mám občas čas i na koníka" a to je hlavní :grinning: Ještě si zařiďte net doma a bude to paráda :dizzy_face: . Akorát teda slyším až tady Oldu, jak nadává "zase sedí u pc" :grinning: :grinning: :grinning:.

Buď ráda, že ti je tak jak ti je, kdyby ti bylo špatně, tak zase nadáváš, že to je tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: . Tak příští středu si píšu :sunglasses: .

A co Martin (hele, nezkomolila jsem to zas :sweat_smile: se stydím :pensive: ), už trochu změnil přístup?

Verčulín si tady prohlíží alba s fotkama, komentuje to a je naprosto spokojená :grinning: a já taky :grinning:
12. únor 2009 v 17:20  • Odpověz
Brý den,

jsem si říkala, kdo to se m leze :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a pak jsem si vzpomněla, že jsem byla na novou mechajdu upozorňována dopředu, takže zdravííííím!
12. únor 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Luci (pro Radku cina=Lucka :sunglasses: ), ještě že sis vzpomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Abys nám ji hned ze začátku nevystrašila :grinning: .
12. únor 2009 v 17:29  • Odpověz
Taky zdravím, jmenuju se vtěrka Radka a budu vám sem lízt, ha ha :sunglasses: .

Evi, dokonce se to obešlo bez komentáře. Jo jinak jsem slyšela, že včera byly bramboráky...a na kamarádku si nevzpomeneš :confused: . A já bych si je tak dala, mňam.

Jinak Martin (je to dobře :slight_smile: ) už je celkem v poho, zítra jsme si oba vzali dovču, tak si to spolu užijem :grinning: . Hlavně aby už mu dopadla ta práce v HK a pak už bude všechno OK. Jinak budou asi ještě chvíli nervičky. On to taky se mnou nemá jednoduchý, včera jsem na něj byla protivná a při tom mi nic neudělal, asi ty hormony :confounded: .
12. únor 2009 v 17:40  • Odpověz
jo, Radko, ani na nás se s bramborákama nedostalo a to jsme jim, prosím, dva dny poskytovali přístřeší :grinning: :grinning: a víno k tomu pili, to jen tak pro úplnost :slight_smile:
Evi, nové foto :slight_smile:
12. únor 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
Jen lez, lez, my se taky vtíráme kde to jde :grinning: .

Ráďo - tak to se divím, že nevytáhnul nějakou svoji hlášku :sweat_smile: . No asi má moc práce :pensive: .
Tak to je paráda, tak ať máte zítra opravdu krásnej den a užijete si ho :dizzy_face: ! A přesně, jak píšeš, až bude práce, bude to už všechno fajn :wink: .
Jo a protivná já umím bejt taky a to nejsem těhu :sweat_smile: . Pravda, jsem na mateřský, to taky leze na mozek :grinning: .

Bramboráky byly mňamózní, to víte, ale holt to bylo akorát tak pro nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Holt jaký si kdo udělá... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Luci - jedno víno jsem si donesla, jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ? Jdu na foto :wink:
12. únor 2009 v 17:48  • Odpověz
já jsem ale prášila na vás s Oldou, že jste pili to víno k bramborákům :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
Tak tahle mě dostala :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2386136&vReferer=

Jo ták, jsem to blbě pochopila...vždyť říkám, že mateřská leze na mozek :grinning:. A ještě jsi zapomněla že jsme si pustili dvd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 17:51  • Odpověz
Jo ještě vínko, tak o tom se Olda ani nezmínil :angry: . Tak to si budem pamatovat a až mi budem provozovat bramborákovou party, tak se na ně taky vyprdnem, jo :wink: .
12. únor 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
Však mě je Olda zase brzy udělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Tak jsem Verče namazala rohlík a hodila mi na něj bobek :angry: . A prej chce salát, co mám já...tak po včerejšku držíme hromadnou dietu :sunglasses: :sweat_smile: .
12. únor 2009 v 18:23  • Odpověz
Tak kočky, já to pro dnešek balím a šupajdím dom. Škoda že ještě nemám net doma, páč takhle můžu písnout až v pondělí :frowning2: . Tak se mějte a užijte si víkend. Papa :dizzy_face:
12. únor 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Ráďo - koukejte si ho brzy zřídit :sunglasses: ! A popřála bych ti taky nádhernej víkend, ale už jsi jistě na cestě domů :dizzy_face:
12. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holky,uz se hlasim :slight_smile:
je mi strasne :pensive: ,pridala se i bolest v krku,tak vaham zda zitra nezajit k Dr.,jsem nachcipana uz 14 dni a ted se me zda,ze mam min sily a energie :frowning2: . Celkove to stoji za ......,jsem cely den doma zavrena s malou,takze si to dokazete predstavit :pensive: . Kdybychom sli aspon na vychazku - ale zitra uz jdu,musim,ted byla chudinka zavrena od rana do vecera a ven sla jen navecir,kdyz se vratil Ales :unamused:
Ahoj Radko - super,konecne nekdo tehotny :grinning:. Narazim na holky,ze by se mohli zase pridat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ted uz je to fajn - zadne nevolnosti,kdyby nebylo te nemoci tak jsem absolutne v pohode :wink:
Mrnousek pekne kope :slight_smile: ,ale Terezka mu teda dava zabrat :sweat_smile: Furt me leze po brise :unamused: ,prestoze ji to zakazu,tak kdyz lezim na gauci vyleze a hned hupsne na bricho.
Jo a musim Vam napsat co dela s panenkou :slight_smile: - ma tu chou chou co vydava zvuky a ted se naucila ji vzadu vypnout.Videla to jednou,ale hned vi jak na to.Musi tam rozepnout dvoje obleceni,pak se dostane teprve ke krabicce a nahore je jeste schovany knoflik :confused: .No panenku zboznuje do te doby dokud se smeje,chechta,nebo usina a chrape,ale jakmile zacne brecet okamzite ji vypina :grinning: :grinning: :grinning: .No ja jen aby nam pak v lete nechtela furt mrnouse vypnout a nehledala mu nejakou diru v zadech :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 19
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.