• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
Kači, jasně, kavárnu přímo v obýváku :slight_smile: ne, je to kavárna, jak eje Penzion Holata, jestli víš...
7. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
dneska nemůžu, zítra jo :slight_smile:
Luci dovcu urcite doporucuju :wink: ,bylo to moc fajn. Ted budou dovolene uz jen s detmi :grinning:
Evi tak my bychom az budeme vyrazet z baraku pisly sms :wink: a sli bychom k vam na hriste,jak byli deti minuly rok :slight_smile:
7. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
já bych měla jet v září do Německa na 4 dny, ale asi se na to vyprdnu, přijde mi to brzo
7. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
Kači a zítra přijď na hřiště k nám :wink:
Luci tak jak se domluvime - chcete nekam vyrazit vy s Adamkem a nebo mame vyrazit my s Terkou k vam?Tady je super hriste u lachtana - ale pouze dop.dokud sjou deti ve skolce,pak to stoji za .....
a co Metuje?
7. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
Luci tak my dorazime - sice nevim jak bude nase madam vstavat a taky jaka bude noc - takze bych ti rano pisla sms,jo?
autor
Teď se mi tu Verča topí, pije sama ze skleničky :grinning: :grinning:.
Kači - písni a já ti dám vědět, kde nás hledat :wink:. Půjdete kolem hlavní? My vám kdyžtak půjdem naproti...jestli teda už nebudem na hřišti, to bych ji nedostala :sweat_smile: .
jasný!
a co Next? pořád nic?
7. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
nebudeme spechat domu,nemame obed v jidelne,ale doma.v posledni dobe me tam nejak uz moc nechutna,od te doby co vymenili kucharku to stoji za starou backoru,tak si vybirame
7. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
No prave ze porad nic. Dneska vecer pani napisu,predtim psala,ze auto ma byt doma 1.4. a stale zadny mailik :unamused:
7. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
to je zvláštní teda...
7. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
Evi pujdeme kolem hlavni po strane bliz k vam.Jsem docela rada,ze zmenime hriste - chodime na tri v nasem okoli a jediny lachtan ma pro ty male deticky zabavu.Terezka je kaskader,musim ji furt hlidat :sweat_smile:
7. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
jinak hřiště u Duranu taky není k zahození, studený pivko, vypečený kolínko :grinning:
7. dub 2009 v 15:02  • Odpověz
Asi toho ma moc a pres vikend to tridila.Pak to musi vsem prepocitat,takze asi nevi co driv.pisnu ji a dam Vam hned vedet.Ja na to ani tak nespecham,ale holky kolem jo.kamoska tam ma jarni bundicku.ja tam mam jen overalky :grinning: ,protoze Terca ma na leto spoustu peknych oblecku z MMB,tak aby to unosila :sweat_smile:
7. dub 2009 v 15:02  • Odpověz
Tak co treba pristi streda dop. u Durana?
7. dub 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
Kači - tak fajn, tak pak písni :wink:. My jdem dát tu sváču. Hele, to je dobrý, to by mohla něco Verču naučit, ona se furt hrozně bojí :unamused: .
já na to taky nijak nechvátám, jen abysme věděly co a jak
teda ja ziram,ona stale chrupe :confused: ,ach jo
Evi,ja bych byla radsi kdyby se bala :sweat_smile: .Ona leze tam kam nema a treba ze skluzavky se jeste nahore od te tyce ve stoje odrazi :pensive: .Parkrat uz se triskla poradne do hlavy a stejne to dela zase a zase
7. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
u nás se taky spí, dává si teď tři hodiny po o a to vstává v půl osmé!!!! taky nechápu
7. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
Terca mela byt klukem :grinning: ,je jak ja kdyz jsme byla mala,takze to mam smulu - geny jsou geny :grinning:
7. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
Jeeee Luci vstavani v 7.30 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,muj sen :grinning:
7. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
A to jsme ted furt venku,doma jsme jen pres jidlo a poledni spanek. Evi a tobe verunka uz nespi pres den vubec? Asi uz tu nejsi,tak se te zeptam na hristi - uz se na vas holky moc tesime
7. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
Zitra Luci pisnu a ted kdyz vidim v kolik vstava Adamek,tak te asi sms v 5.00 budit nebudu :grinning:
7. dub 2009 v 15:08  • Odpověz
Kači, ještě minulý týden vstával v půl šesté, takže čekám, kdy ho to zase přejde...
v noci ale vyvádí :angry:
7. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
Ještě tu jsem, ale jen načuhuju :sunglasses: . Verča svačí a já dostala hroznou chuť na kafe, tak si vařím a ještě se chvilku zdržíme doma... Ne, Verunka už přes den nespí, teda spí tak jednou za týden :grinning:. Však pokecáme na hřišti :dizzy_face: .
7. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
hm, tak to já si pokecám tak maximálně o jídle a o počasí :unamused: a ještě ne s váma :cry:
7. dub 2009 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.