• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
holky ona stale chrupe,tak si Evi tokaficko vychutnej. ja ji snad odbydu necim lehcim nez obedem a dostane pak teplou veceri
7. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
Luci to me mrzi,zadna podobna krevni skupina u vas na hristi neni?
7. dub 2009 v 15:21  • Odpověz
Ale tema jidlo je taky moc fajn,teda pokud se nerozebira to detske :grinning: ,to uz zase tak super neni. neboj zitra pokecame - reknu ti o Londyne a uklidnim te az ti reknu co predvadi Terka v noci :rolling_eyes:
7. dub 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Vychutnávám, vychutnávám :sunglasses:

Luci - vždyť ti za chvíli dorazí Viktor :wink:

Kači - vzbudit, nacpat do kočáru a hurá za náma :grinning: . Ne, ale až se vzbudí, tak můžete rovnou jít a vezmi ji jídlo do kočárku :wink: . Já to tak dělám, když někam chci jít hned :sunglasses: .
7. dub 2009 v 15:30  • Odpověz
Evi asi jo,ona totiz stale spi :angry: . vezmu ji krupky a jablko do kocarku a nez k vam dojdeme bude po svace :slight_smile: Teda dam ji jeste 5 az 10 minut a pak uz tam jdu. Musim ji jen oblect do teplakovky,spi uz v postylce jen tak v trisku
7. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
v tricku.
7. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Já pomalu dopíjím, ustrojím malou a půjdem :wink:. Tak pak písni nebo i stačí, když prozvoníš až půjdete, já ti písnu, kde jsme :wink:. Těšíme se!
7. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
Adam normálně teď natvrdo chrápal :confused: ale asi už vstává...
já jsem nemluvila o hřišti, přijde mi holčička na angličtinu,takže ani s tím Viktorem si nepokecám :unamused:
7. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
ahoj holky
15. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
Tak ten nextik - ja se v tom taky nejak nevyznam :sweat_smile: ,ale musim se kouknout kolik jste me holky dali tu zalohu a pak Vam poslu kolik potrebuju doplatit a asi me poslete na ucet jestli je to pro Vas jednodussi.
Evi - ja nevim,ale zda se me ze ti chybi dve veci - ze predtim psala pani jen o jedne,ach jo.ja se v tom fakt uz nejak nevyznam. Je to naprd,kdyz neni vsechno :frowning2:
15. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jinak pani me prekvapila,ona nam to asi nakonec dala vsem za 36 za libru,protoze me to puvodni vyuctovani nejak nevychazelo :confused: .Je to fajn,asi jste si toho taky vsimli
15. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahoooj Kači,

no asi to tak fakt vychází, že?
15. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
já ti to Kači, klidně můžu dát na ruku, až si to budu přebírat, jestli to vyhovuje tobě...
15. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
a máte teda náááádhernou postýlku, moc se mi líbí! a jak v ní Terka spinká?
15. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Luci tak jo,kdyz se ti to tak hodi vic :wink:
No puvodne mela byt libra za 37 a ted to pocitam jak pocitam je to 36
15. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Luci - postel naprosto super :wink: ,mame zabranu,ktera se zasouva pod matraci a ani jednou nam nespadla.Spi v ni treti noc a holky - konecne se vyspime :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: .Fakt nekecam,polozime ji do ni,privreme pokojcek a jdeme pryc a rano kdyz se vzbudi,tak bud breci ze chce neco srovnat - deku a nebo mliko a treba dneska spala celou noc od 19:00 do 6:30 a pak teprve prisla za Alesem do kuchyne :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
tak to je super, teda! u nás by to bohužel asi takhle nefungovalo... usínání už se trochu zlepšilo, trochu nadává,ale aspoň už dobu neřve, ale když se v noci vzbudí, prostě řve tak dlouho než ho k sobě vezmeme :angry:
15. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
V noci za nami neprisla ani jednou,v posteli si hraje kdyz usina a pak vetsinou usne asi do 20 minut.Davame ji teda do postylky unavenou,ne kdyz je cila. Ales si to chvali,tak sand ji to vydrzi. ja ani nedutam,bojim se to zakriknout
Koukala jsem ze Adamek byl v pondeli kolednik :grinning: :grinning: :grinning: - terca chodila s Alou a kdyz ji dal rano Ales pomlazkou,vzala mu ji a sama si placala na zadek - troubitko :grinning:
15. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
vidíš, tak to Áďu nenapadlo, zato vzal ale i taťku :slight_smile:
už sis s tou paní domlouvala termín?
15. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jen teda fotecku nemam nejak zadnou jak me nebylo dobre :unamused:
Luci ale problem je pres den :frowning2:,musi usnout v kocarku a pak ji prenasim do postele :sweat_smile:. Ona jinak radi a jde za nami.Takze ji dam do kocaru vyjedu pred byt a muzu se vratit,protoze je vetsinou tuhon :grinning:
15. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Luci domlouvala na zitra odp. - misto a presny cas me napise dnes vecer
15. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak my to zas máme naopak- přes den úplně v klidu :confused:
15. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak fajn, odpoledne můžem, teda pokud to nebude nějak brzy, Áďa teď většinou spí minimálně do tří...
15. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Musim najit kolik jste me holky poslaly at me nedavate vic :wink:
Terca dneska usnula po ceste z obeda,tak to bylo vyresene a ted spi v posteli - vypada jak trpaslicek,chdoime se na ni s Alou koukat a je to strasne moc pekny :dizzy_face:
15. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ja si nemyslim ze by to bylo nejak brzo,pani ma stejen starou holcicku a ta snad po obede taky spinka a tim,ze nejsou primo z HK,tak by to nemel byt problem
15. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak jsme Tercu vyfotila jak ted spinka,vlozim to do alba :wink:
15. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
krááásný :slight_smile:
já jsem přesně na tuhle zábranu taky koukala, my ji pak asi někdy dáme na tu velkou postel v pokoji, jinou asi kupovat nebudeme, postýlka mu je zatím dobře, tak ještě počkáme
15. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
Luci ja bych ji nedavala jeste do velke postele,postylku milovala :sweat_smile: ,ale Natalka by asi byla bezdomovec :grinning:
Jsme s Alesem radi,ze to tak vzala,ze se v ni i rada pres den "vali",nosi si tam plysaky apod. :slight_smile:
Snad nebudou sceny az se mimco narodi
15. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ona ma otevreny okno a docela je u nas ted zima,tak ji prikryvam pres den jeste obyc dekou.V noci spi pod tou velkou,ale kdyz se odkope prikryjeme ji touhle lehci. Je to hrabos,ale jeste nespadla a ani zabranu nevykopla.
15. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
No tady je zase živo, styďte se, plechovky!!!!

Jak ten příští týden? kdy můžete?
23. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.