• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
ahoj holky,my muzeme ve stredu dop. a nebo ctv. dop. :wink:
Mam v posledni dobe velke problemy se zady :cry: :cry: :cry: ,ostra bolest v krizi,ktera strili do kycle a teda tohle fakt neznam u Terezky jsem az takove bolesti zda nemela :frowning2:
Zitra jedeme do ZOO,tak uz se moc tesim.
24. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Ahoooj,

byli jsme celý víkend pryč, tak jsem se nedostala...
V pátek jsme slavili výročí :dizzy_face: . Byli jsme v kině na Líbáš jako bůh a fakt jsme se nasmáli, pak véča a večer jen ve dvou :sunglasses: . V sobotu jsme zas slavili u našich a zašli na výbornou večeři...

No a máme převratnou novinku, Verýsek čůrá i kaká na nočník a venku na travičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Prostě si najednou začala sama říkat, jsem v šoku, ale je to úžasný :dizzy_face: .

S tím srazem to bude horší, my tenhle týden už nemůžeme, jedině čtvrtek odpo a to asi ne na dlouho... A další můžem v úterý odpo a čtvrtek dopo, ale to zase nemůže Lucka :frowning2: . Tak nevím...
28. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky,
Evi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,super. Vsak ja ti rikala,ze to chce jen cas a hlavne je super ze si Verunka rika. My jsme sice bez plinek,ale nerekneme si a abych to stale hlidala na to zase nemam ja,protoze ted vazne zkousim se zady :frowning2: Takze ji davam pleny zase zpatky,nezvladla bych ji venku drzet,doma ji nechavam bez plen.
Ten srazik snad nekdy klapne :sweat_smile: - my ten dalsi jedeme zase uz na dovcu a vratime se 17.5.
Pristi tyden muzeme ten ctv dop.,ale nechci ted nikde nic slibovat,zada me fakt boli a dost akci jsme byla nucena zrusit a cekat na Alese az se vrati z prace :unamused: Pokud to neprejde poslu ted na chalupu jen Alu s malou a babickou.Vcera jsme byla u kamaradky na masazi a dneska v poradne. Pry musim vydrzet,coz je teda predstava 3 mesicu v bolestech docela na h.....,kdyz clovek potrebuje fungovat. No zacinam treti trimestr fakt uzasne,vcera na me padla i tehu depka :sweat_smile: - zacala jsem trikrat bezduvodne brecet a litovat se :pensive: . Nesel me glukometr,abych si zmerila hladinu cukru v krvi a nemohla jsem se zvednout z gauce.Takze treti mimco uz nikdy,ani nahodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem si vylila srdicko a ted si jdu docist dalsi diskuze:grinning:. Dneska uz je lip a depka fuc,nastesti. Segra me rika splaseny hormon a ma asi pravdu :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahojda,

no konečně, že se tady taky ukážete :grinning:
Kači, drž se, třeba ty masáže pomůžou... v pase už máš 27, to letí tak neuvěřitelně, za chvilku bude Natálka venku!
Můžu potvrdit, zapřísáhla odpůrkyně nočníku Verunka do něj kadí, čůrá jakoby se nechumelilo, fakt jsem zírala :confused: :confused: :confused:
Nám už se začíná taky dařit, dokonce si včera večer a dneska ráno řekl!!!! ALe nehod máme zatím požehnaně, takže peru, stírám atp. :grinning:
S tím srazem je to teda blbý, my máme v ten čt hudebku :unamused:
Kači,to jedete na dovču do toho penzionu?
29. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahoj holky,
Luci jedeme do toho penzion,tak az se vratime muzeme se sejit,jen v ten tyden mam asi tri Dr. - poradnu,kontrola na endokrinologii a velky UZ na 30.tydnu :confused: :sweat_smile: ,tak se snad nejde nejaky den :wink:
Ja jsem z nasi Terky docela hotova,usina kolem 23.00 a vstava v 6:00,nekdy i driv,ach jo. Pres den si da ty dve hodky a hotovo,sileny :angry:
Ucim se delat s ni abs. vsechno,protoze uz nemam pro sebe volny ani vecer :unamused: Dneska mame zpivanky,tak jsem zvedava jak bude vyrizena,protoze jak vstava brzo brzo odpada - ted lezi v Natalcinym lehatku a hraje si :grinning: Objevila ho co jsme ho privezli od znamych a nechce z nej :rolling_eyes:
O vikendu jsme byli na chalupe a vcera na pouti,tak stahnu fotky a nejake vlozim,docela si to uzivala,ale ja sjem nejaka znicena :grinning: Zada boli stale,ale mozna uz si na tu bolest dost zvykam a nebo me pomahaji masaze od kamosky :slight_smile:
4. kvě 2009 v 06:56  • Odpověz
Ahoj mechovky,

Kači, krásný fotky, koukám, že jste taky byli na pouti a vypadá to, že se to Terezce líbilo!!! Adámek byl takovej nesvůj a hned chtěl ze všeho dolů, takže na člunu sjem si pojezdila já a na autodromu Viktor :grinning:
To spaní je děs, u nás to taky není nic moc, chodí teď spát kolem půl deváté, ale usíná v devět. V noci se pravidelně stěhuje k nám :sweat_smile:
Jinak jsme od pondělí na atb, má prý spálu a dnes potvrdili z výtěru streptokoka. Teplotku měl naštěstí jen den, vypadá úplně v pohodě, nic ho nbolí, akortá ty atb musíme brát 10 dní.
A co se nočníku týče, i u nás se to obrátilo, doma už nemá plíny, jen na spaní a ven nosíme ty tréninkový kalhotky. Venku se mu teda moc čůrat nechce, ale do záchoda se s přehledem vyčůrá i třeba u dokotrky nebo na nákupu. Většinou si řekne, někdy se ho pro jistotu ptám, aby se nezapomněl a to mi buď řekne, že nechce nebo že chce a jde. Vymyslel si taky pěknou věc, když ho dávám v poledne nebo večer spát, za 5 minut ječí z postýlky "mami, čuat" takže vždycky jdu a vytáhnu ho, zase ho celýho svlíknu... většinou se zadaří, šoupnu ho zpět a za chvilku znova, to už teda nereaguju :wink:
Kači, jdete ve středu na ten zpívánkovej koncert?
6. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahojky,
hlásí se vám ztracená mechovanda, stále 3v1 :wink: . Už máme doma internet ale stejně ho moc nevyužívám, teda na koníku jsem málo. Spíš koukám na různý věcičky do výbavy a pak už mě bolí záda a musím si jít lehnout.
Jinak to hrozně utíká, už mám polovinu za sebou :slight_smile: . Mimča jsou zatím v pořádku, mám za sebou negativní trippl testy a velký utz ve 20tt. Pinďourek ani jednomu neupadl, takže zůstali 2 kluci. No holt si pak budem muset holčičku udělat samostatně :grinning: . I když za pár měsiců budu určitě tvrdit že už nikdy žádný dítě :sweat_smile: :zipper_mouth: .

Evi, zůstali jste na majálesu až do konce? My už Billa nestihli, už mě hrozně bolely nohy a záda a museli jsme domů :cry: . Ale i tak jsem byla ráda, že jsem se zase na chvíli dostala mezi lidi. Musíme se někdy domluvit a vyrazit na chvíli třeba někam na zahrádku, co ty na to :dizzy_face: .
11. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Ahoj kočky mechový,

já ten net teď krapet nestíhám :sweat_smile: . Verýsek po o už do postýlky ani nepáchne, přes den vyžaduje pořád moji pozornost, doslova a do písmene ji mám furt za zadkem, takže lehce šílím a večer padám na hubu...ale jinak jsem šťastná maminka :grinning: .

Bezplenkujem levou zadní, ťuk ťuk, nehody nemáme a je to paráda :sunglasses: . Fakt před pár týdny ani prd (a to doslova :grinning:) a teď si v pohodě vždycky řekne, i v autě, v krosně, v hypermarketu a doběhnem to :dizzy_face: . Já jak prdlá všude tahám hory náhradního oblečení a ono nakonec není potřeba :sweat_smile: . No ale jistota je jistota...
Jo a přes den když v autě nebo v krosně usne, tak taky čůrá až po probuzení, i když třeba dlouho předtím nebyla :slight_smile:.
Jsem z toho fakt nadšená :dizzy_face: !
Včera jsem měla nutkání ji nedat na noc plínku, ale nakonec jsem odolala...sice ji to jde perfektně, ale ještě krátce :sweat_smile: .

Na pouti jsme taky byli a Verunka byla nadšená z autíček :sweat_smile: . Na takovým tom kolotoči se zvířátkama a autíčkama. Jela asi čtyřikrát a kdybych ji nezastavila, jezdila by dodnes :grinning: :grinning:. A taky se svezla tou dětskou mašinkou, nejdřív teda hrůzu v očích, když to cuklo, ale nakonec se uvelebila a dobrý :sunglasses: .

No a teď o víkendu jsme byli ve Žďárských vrchách a bylo to super :dizzy_face:. Tři dny jsme šmajdali a šmajdali, bylo krásně, takže paráda :slight_smile:. Verunce se taky líbilo, skály, kytičky, kamínky... :grinning:. Ale nejspokojenější byla v penzionu, kde byli děti majitelů :sweat_smile:. My taky, aspoň se zabavila, akorát poslední den ji ten klučina (2,5 roku) shodil z kamenných schodů :angry:. No hrůza, já se klepala ještě půlhodiny potom, ale teda naštěstí se Verče nic nestalo, dala pod sebe ručičky :sunglasses:. Ale teda v první chvíli, když jsem viděla jak letí na obličej...fuj :confounded:.

Kači - jak jste si užili penzion??

Ráďo - no tak super, že jsi tu :wink:. A jsem ráda, že prospíváte, jak prospíváte :dizzy_face:. Na majálesu jsi vypadala taky moc spokojeně :dizzy_face:.
My jsme zůstali do konce, Verča byla v pohodě, akorát teda ke konci už se mě držela jak klíště a nakonec při jedný pomalý písničce od Biilů mi usnula na rameni :sweat_smile: . Ale v autě se vzbudila a pak doma nechtěla jít spát :grinning: .
A bylo to super, ale teda ke konci už byla navíc docela kosa :unamused: . Tak holt za rok, vyrazíte s kočárkem, no :sweat_smile:

Luci - Verča to taky zkouší, hlavně když se vzteká, tak jako s oblibou říká "honem čulat" a samo že nechce :angry: .
12. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahoj holky,
dneska jsme se vratili z dovci a bylo to naprosto super :wink:
Kazdy den mela Terezka plavani ve slane vode a ja odpoledne aquaaerobik.Ten vsem vrele doporucuji - normalka jsem za cely tyden nemela jedinkrat bolest v zadech :confused: Jedina nevyhoda dovolene - nepralo nam pocasi,ale s tim nabitym programem jsme si to ani nejak nebrali.Dop. i odp. byl na dve hodiny v hernicce program pro deti,kam se mohli dat a nechat bez rodicu.Ale to nase ero jsme tam casto nedavali,protoze byla desne ziva oproti jinym detem a dost casto u niceho nevydrzela
Ted peru tunu pradla a odpocivam,jsem unavena - Terezka je nespavec a naprosto odmita spanek driv nez kolem pulnoci a rano je zase ranni ptace - pres den spi tak dve hodky
Rado ty brdo,ty uz mas pulku tehu za sebou :confused: :grinning:
Jinak holky strasne moc gratuluju k bezplinkovani :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: - Terca si to uvedomuje,ale nerekne si vcas a kdyz se pocura tak ji to nastesti vadi.No snad to taky vypilujeme pres leto :wink:
Ted jsme se vratili s rymou - mame ji obe,asi jsme nastydli,kdyz jsme prechazeli z bazenu. Meli jsme totiz pokoj hned za bazenem a mohli jsme vyuzivat vlastni sprchu a bocni dvere,takze zadne prevlekani v satnice a spolecne sprchy.Ale za cenu toho,ze se slo pres studenejsi chodbu :unamused:
17. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Holky my muzeme tenhle tyden v patek dop. - ale nevim jak vam bude vadit to,ze mame obe rymu :frowning2: Ve stredu jsem dostala na cely den bafana a v utery a ve ctvrtek mam poradnu,kontrolu na endokrinologii a velky UZ - ceka me desny tyden :sweat_smile:
17. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Jo a holky jsme bez dudu. Teda asi budou jeste sceny,ale jak jsme odjizdeli nechala tam u sochy Mikulase v kosiku vsechny dudliky,udelala jim papa.Pak teda nechtela od nich na cm a desne rvala,ale vydrzela jeste 20 minut v aute a od te doby je klid. Ale ono to asi jeste prijde :unamused:
17. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj kočky,

Kači, vítej doma, vidím, že jste si to parádně užili, fotky moc krásný :dizzy_face: Tak jste se dostatečně vybazénovali, když teď už nechodíte plavat, že? A Terezka s dudlíkem šikulka, u nás to zatím nehrozí, jednou ho vyhodil sám z okna, zničehonic ho to napadlo, tak jsem si myslela - jó, dobrý- a před spaním řval tak dlouho než jsme mu dali jinej- stejně nás ten řev jednou čeká, ale zatím to nechávám...
My bysme v pátek mohli, třeba někam na hřiště, Adámek taky trochu frká,ale to má asi z bazénu, žádná hrůza naštěstí!
20. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky,
tak v utery v poradne me Dr. rekl,ze je mala koncem panevnim a ze ma pupecnik 2x kolem krku a ze se asi neotoci,kvuli tomu pupecniku co ji drzi nahore hlavicku.Zaroven ma hodne plodove vody,takze dietu pokud mozno fakt prisnou :sweat_smile:
No a dneska vahovy odhad - 1700g :confused: :sweat_smile: ,takze je Natalka pekny macek :grinning: a kdyz jsem to porovnala s Terezkou ve stejnem tydnu,tak ta mela 1200g. Fakt ziram normalka 500g rozdil :fearful: No snad bude mit porodni vahu max. 3500g jinak se snad roztrhnu :pensive: Jinak vsechno je jinak v poradku a behem UZ se otocila hlavickou dolu :confused: - bohuzel to nic neznamena,pry tam mam hotovy bazen z plodovky,takze se bude nejspis otacet jeste hodne dlouho. Ani se nedivim,ze uz se me delaji boule na brise :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Na tydny je jeste o neco starsi,takze zacatek 32.tydne. No Terezka byla azse prcek,tak asi budou holky kazda jina :grinning:
Jinak je teda pekne tvrdohlava :rolling_eyes: asi jako Terca,vubec nechtela Naty spolupracovat,mela pod bradou pesticku a opirala se na ni,takze leva ruka nema spocitane vsechny prsticky a verte me ze Dr. delal vsechno mozny aby ji tu ruku dal pryc :frowning2:(au,au)
21. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahojda hradečandy, měla bych na vás takový dotázek, prosím nemáte typ na nějaké cvíčo nebo plavání v těhu??? já našla jen břišní tance a ty mě jako nelákají, tak kdyby jste měly prosím nějaký typ, budu moc vděčná. Díky moc předem
21. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Verusinek - ja chodila minule tehu na cviceni k Pavline Chvatilove a ted nechodim nikam,nejak nestiham. Vim o cviceni na Benesovce,je tam joga a priprava pro tehulky,ale na cviceni berou tehulky az od 20.tydne.
21. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
kacici děkuji, vím, že většinou berou až kolem toho 20 týdne, ale chci si to zjistit dopředu, v hradci mi přijde že toho je hrozně málo :unamused:
22. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Veru - neni zac,bohuzel tady v HK je pro tehulky cviceni malo :unamused:
22. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
ahoj holky,
tady to zije :confused:
Jak se mate? My toho mame tento tyden strasne moc. Ale pristi tyden mame cas ut a str. dop.,tak kdyztak pisnete.
Jinak ted jsem prikurtovala dite do golfek,abych se aspon v klidu najedla,mam ji fakt plne zuby - spala jen 15 min. a me uz dochazi sil abych byla funkcni od rana do vecera. Jeji spani i v noci je des a hruza,takze at si tam rve,mam taky narok na odpocinek a bohuzel z postele furt odchazi. A to jsme byli cele dop. na hristu a v 14.00 tam uz zase jdeme,jeste ze mam dneska padla a od 16.00 ji ma Ales :sweat_smile:
Fakt jsme venku furt a misto aby odpadla brzo,tak ma neskutecnou vydrz :angry:
17. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Rve jak pavian,ach jo :pensive: .Jinak vcera jsem byla na kontrole a vse je jak ma byt a podle Dr. to vypada primo skvele,jen si nedokazu predstavit co si pod tim predstavoval :unamused: ,zda jako budu zase prenaset a nebo se neco chysta,protoze v zaveru bylo,ze hrdlo je zavrene,ale vnitrne me nevysetroval.
Ach jo,tak ji musim vypustit nez to tady zbori :pensive:
17. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

kde je Ráďa :confused: ? Hodí fotku pupenda do alba a ani se jako neukáže, jo :sweat_smile: ?

Kači - :unamused: můžu ti říct, že já mám občas taky z Verčulíny dost :unamused: . Jak celej den nespí a pořád po mě něco chce, to je hrůza...jsem chtěla zavést odpočinek po o, ale i když si sednu a ona po mě vyjímečně neleze, tak jen furt slyším "maminko, noc otřít", "maminko čůlat", "maminko můžu tady sednout?", "mami můžu se napít?", "mami můžu si hlát?", já nevím, proč se na všechno ptá :sweat_smile:?? Od rána do večera papulu nezavře a ještě toho trochu :grinning: . No nic, jsem si postěžovala, tak teď z jiného soudku..

Už nemáme plíny na noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !

A taky přestala spát ve spacáku, prostě si vyžádala peřinu "jako má maminka" a přestala mi pít UM :confused: .

Nějak rychle mi to dítě roste :grinning: :grinning:.

Kači - Lucka je pryč, ale my příští týden někdy můžem, tak kdyby se vám chtělo třeba k nám na hřiště...ale ještě nevím kterej den...
17. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Nazdar dámy,

tady se to probudilo k životu? no sláva!!!!!
Kači s tím nespaním je mi tě fakt líto, Adámek teď začal spát celou noc, tak aspoň to, porotže polední spánek taky začíná vynechávat a to je děsný...., že Evi? :slight_smile: Tak snad se to zase srovná, třeba to jsou opravdu ty zuby!
My jedem ten příští týden na dovču, tak až ten další... o prázdninách budeme mít moooře času, žádná hudebka, plavčo, cvíčo, nic, tak doufám, že se budem vídat častěji! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
jo Kači, jak jsi to zvládla s Terkou tu poradnu? my jsme nakonec měli náhradní plavání, protože příští týden si ho už nevyberem, tak sjem ti ani nepsala,doufám, že to šlo rychle...
17. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
No nazdár holky mechový,
já sem občas nakukuju a nikde nikdo no a teď dostanu sprďáka že tu jako nejsem. No to je teda úroveň :grinning: . Jinak u mě nic novýho, krom toho rostoucího pupenda :slight_smile:.

Evi jsi tu ještě? To já určitě můžu, stačí napsat kdy a já dorazím. A nebo se k vám můžu přidat až půjdete někam na to hřiště, sem koukala že se tady ještě s Kačkou domlouváte. Využít toho dokud ještě nejsou takový vedra, páč pak už asi nevystrčím ani nos :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak písej a já někam dorazím ju?
17. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky,
pisu v rychlosti nez se me zase vzbudi to nase ero :sweat_smile:
Evi - velikanska gratulace k odplenkovani :dizzy_face: a k tomu,ze uz nespinka ve spacacku :wink: .Teda to mlicko te asi mrzi,vid?Ale v mem okoli se snad svsechny deti kolem 2 veku odstavili od mlicka :confused: ,cekam kdy s tim zacne Terca.
Pristi tyden urcite pisni jaky den by se Vam hodil,bohuzel nema byt moc hezky do stredy :frowning2:
18. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak az vecer,uz je vzhuru,ach jo :rolling_eyes:
18. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky,
tak muzu pokracovat - vcera me uz Terca nenechala :unamused:
Luci super,ze vam Adamek spi celou noc :dizzy_face: ,spanek pres den je teda horsi.Poradna dobry,nakonec hlidala na posledni chvilku tchyne,jeste ji nevolali z nemocnice,tak mela cas. Bylo me jasne,ze v takovym osklivym pocasi by to nebylo zrovna ono na hristi.Uzijte si krasnou dovcu :wink: :dizzy_face:
Rado - pekne ti to naskakuje :grinning: a brisko fakt moc pekny :dizzy_face:
U nas jsou asi fakt problemem ty zuby,je na me stale nalepena,mazliva a uknourana :sweat_smile: Obcas taky pekne ubrecena,ale beru to tak,ted jen aby ty zubiska uz byly venku,rostou nam fakt dlouho :confused:
19. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahoj holky,
kdepak vsichni jste? :confused:
Jak ten ctvrtek a patek?Ja jen ze bych jela v patek kdyby bylo pekne do Pardubek na koupalko,tak by byl pro nas lepsi ten ctvrtek dopolko :slight_smile:,protoze odpolko mam anglictinu.
Jinak me uz zacaly trapit pekne poslicci,ale nic si z toho nedelam,u Terky jsem byla uplne paf,ted vim,ze to prejde a ze je to jen prechodny :slight_smile:
Jinak dnesek je zazracny den,Terezka usnula sama poprve pred 21.00 - HURA :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Luci jaka byla dovca?Doufam,ze jste si ji aspon trosku uzili,prestoze pocasi je nic moc :wink:
My planujeme v nedeli odvest nase na letiste a pak si udela spolecny vylet po Praze - segra nam pohlida Tercu,tak uz se nemuzu dockat :slight_smile: Chtela bych zajet do Ikeii,pak chceme do kina a taky do HaM -maji tam pry super triska na kojeni,tak si udelam radost
28. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
tricka,pisu jak chachar.
Rado a ty se jeste pekne drz :wink:,brisko mas moc krasny :dizzy_face: a vzhledem k tomu,ze tam mas hned dva mrnousky,tak se setri.
Chudak Evca,chybela ji podpora netehule :grinning: ,tak snad nam to vyjde se sejit tenhle tyden a kdyby jste nemohli tak treba ten dalsi :wink:
28. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.