• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
Ahoj holky,náhodou k vám nakukuji protože jsem taky z HK. A přijde mi,že se známe s Radkou:slight_smile: jako nevím to jistě ale dle toho co jsem si tu přečetla jsi to asi Ráďo ty:slight_smile: a pokud ne,tak se omlouvám a máš v hk dvojníka:grinning:
28. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Tak prd zazracny den,uz tady byla a bafla na me :angry: - ja ji snad pretrhnu jak hada a nebo z ni predcasne porodim :rolling_eyes: .Neskutecny dite,neunavitelny a to cele odpoledne radila na zahrade,ach jo :frowning2:
28. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Raďo nevím zda sem ještě chodíš (a jestli jsi to vlastně vůbec ty),ale pokud ano,rada tě tu uvidím:slight_smile: občas si na tebe vzpomenu a říkám si,jak se s miminkama máš. abys věděla,kdo jsem já...jsem Zuzka a jsem ségra Milana,co má za manželku Petru Š. Naposledy jsme se viděly na třicetinach Petrušky :wink: tak snad jsi to fakt ty a víš,kdo jsem já:slight_smile:
28. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
A byly jsme spolu vlastně i na silvestra
28. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Tak jsem jukla na fotku a podle Martina jsi to fááákt ty :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj kočky mechový,
Setkání bylo super a těším se na další :slight_smile: . Já můžu čtvrtek i pátek, takže to nechám na vás jak vám to víc vyhovuje. Jinak jsem byla včera v poradně a zatím prý nic nenasvědčuje že bych měla předčasně rodit. Čípek je přímo ukázkovej...47mm :dizzy_face: . Tak jsem moc ráda, snad kluci vydrží co nejdýl :slight_smile: .

Zuzko to víš že to jsem já a že si na tebe pamatuju :dizzy_face: . Jakpak se máte? Co Nikolka? Kolik že už jí je? No stejně, jak je ten Hradec malej :grinning: .
1. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj Ráďo, no tak jsi to ty :sunglasses:
To je super, že se kluci tak drží, jen tak dál až do září. Koukala jsem, jakou máte hezkou výbavičku a kočárek...hned bych si na chvilku nějaké mičo půjčila :slight_smile: . A máte hezký jména.

Nicol už je rok a třičtvrtě. Je to uličnice, už je to velká holka, žádný mimino a je občas pěkně vzteklá a mně z ní chvílema tečou nervy :confounded: Ale jinak dobrý, máme se celkem fajn :slight_smile:

Nedávno jsme vás viděli na Kuňce. My už odjížděli autem a vy jste si šli sednout do restauračky do té stodoly. Byli jsme kousínek od Vás ale nechtělo se mi z auta povykovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink:
1. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky,
ty kreteni tady vrtaji uz od 6.00 :angry: a to meli mit odevzdane zatepleni i fasadu vcera,nestihaji to ani nahodou,uz je zacinam nenavidet a vsechny bych shodila z leseni dolu :pensive:
Rado holky se neozvaly,takze to asi nechame na jindy,treba pristi tyden.Vyrazim dnes se sousedkou a s jeji holcickou ke kamosce nebo na hriste.
Lucka pridala hezke fotecky z dovci,ale sem uz nic nenapsala,takze toho ma asi hodne a Evca s Veru asi nestiha.
Terezka nam posledni dobou spi pekne,paradoxne,az kdyz ji dame spat po 21.30,takze asi byl spis vztek ze nebyla nikdy unavena.Vstava uz treti den kolem 7.30 a po obede chodi spat kolem 13.00 na dve hodky :confused:
2. črc 2009 v 07:05  • Odpověz
Jo a jinak jsem byla v poradne a na porod to vubec nevypada :sweat_smile: ,pry mam nalez lepsi nez prvorodicka,takze mame primo prikazany sex a masaz hraze,no ja tady budu strasit jeste v srpnu jako s Terkou :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
Ahoooj Kači!

zrovna sjem na tebe myslela, jak na tom s Natálkou jste! :grinning:
Já jsem se sem bohužel koukla až teď, nevěděla jsem, že plánujete sraz :confused: ani že už jste se sešly :sweat_smile:
super, že spí Terča líp, u nás ej to poslední dobou zas nic moc, hlavně přes den už spát nechce a v noci se budí s brekem, na co jiného to svést než na zuby, že? :grinning:
jinak dovča byla moc fajn, užili jsme si to!
2. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
Ahoj Luci,
tak co treba zitra - jeste jsem si nic nedomluvila a na koupalko asi nepojedu,kdyz jsou furt ty pitome bourky,tak to vezmem s Alesem az o vikendu
Jinak ja tady budu vazne strasit jeste v srpnu,fakt uzasna predstava :unamused: ,ale aspon mam klidne svedomi jet o vikendu na koupalko a v nedeli do Prahy :grinning:
2. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
Jen teda asi by bylo lepsi hriste nez k nam vzheledem k tomu jaky bordel tady ty chlapi delaji :angry:
A rikas dovca super - to jsem moc rada :dizzy_face:
Ten spanek nezavidim ani trosku,jste chudaci :frowning2: ,my to meli hlavne minuly tyden,ale fakt uz desny a i pres den se me vsude valela a furt brecela :pensive: . Do toho mela zadecek jak orangutan a myslis ze nam vyrostl aspon jeden zub - pche - mrchy jsou tam zalezly jako by se neceho baly. Ma to jen stale otekle a rekla bych ze ji to nekdy pres den chytne,ze to boli
2. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
Ale kdyz mela ten zadecek do krve,tak me to i rekla,au au a sahala si mezi nozicky,takze konecne uz rekne co ji boli,dotedka jsme to nevedli,ted si ukaze
2. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Kači,

zítra můžem za váma klidně na chvilku přijet, já teda musím balit,ale stejně bysme šli ven, tak můžem dorazit na kole třeba k Lachtanovi,co?
2. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
jen aby tě Natálka nepřekvapila :wink:
2. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Luci snad se nebudes zlobit kdybychom to nechali na pristi tyden. Ja zapomnela zajit uz druhy den na postu se slozenkou a musim jeste do lekarny a nakup. Vzhledem k tomu,ze me Ales zitra odp. az se Terca vyspi vysvobodi od hlidani a budu moct zehlit,nemela bych tam kdy zajit.Nejak toho mam hodne :sweat_smile:
Vy se Luci nekam chystate na dovcu a nebo jedete jen k rodicum oslavit Adamkovi narozeniny? :dizzy_face:
Moc radi bychom Vas videli pristi tyden - co delate ve ct nebo pa?
2. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
Tak Teristak je vzhuru od 4.00,no rikala jsem si ze spi az moc dobre :rolling_eyes: ,skoro celou predchozi noc az do 8.30,pak si dala tri hodky pres den,tim padem ji v noci stacilo 6 hodin a ted tu radi,ach jo. To jsem zvedava co s ni zaridim dop.,me nekde usne po ceste :angry: Asi zajedu do mesta do Bazalky pro krupky,libi se ji ted v buse,tak snad neusne a pro ovoce na trh. Postu vezmeme hned rano jak ji otevrou,kez by vydrzela aspon do 11.00 :sweat_smile:
3. črc 2009 v 05:33  • Odpověz
Tak me plany jsou vsechny fuc :grinning: ,usnula v 7.00 po desnym revu a ted se chystame teprve ven.Pojedeme do mesta,potrebuju nejake ovoce,doma vubec nic neni,tak zkusim trziste a pak taky ty krupky v Bazalce,jsem ted na nich uplne ulitla,chutnaji me vic jak cokolada :confused: :confused: :confused: Vzhledem k tomu,ze dnes spat uz jen tak nebude,nenecham ji,tak potrebuju zabit co nejvic casu nez si ji prebere Ales odp. :grinning:
3. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
ahoj holky,kde jste?
Ja jsem byla dnes v poradne a vubec nic se nechysta :sweat_smile: ,no asi bude dalsi prenaseni :rolling_eyes: ,ale coz,hlavne ze je mala o.k. a ja to snad jeste ty tri tydny ufunim :grinning: ,i kdyz teda nadavam kudy chodim,je mi fakt uz blbe a ty noce stoji za ....... :sweat_smile: :pensive:
Jak v patek dop. - mate holky cas?Chteli bychom poprat Adamkovi k 2.narozeninam a taky Vas videt.Kdyby jste chteli muzeme se sejit primo na hristi u lachtana kdyby neprselo :wink:
7. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj Kačko,

Evča se dovolenkovala a my jsme zůstali ve Vrchlabí, nejspíš až do neděle, jak jste na tom příští týden? A moc děkuju za přáníčko!!!!!
Jen nech Natálku pěkně dopéct, ještě budeš na bříško vzpomínat :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahoj Luci,
mate super fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ten dortik,kde jste ho koupili nebo delali :confused: ?presne takovy se mi desne libi,ale nikde jsem nevidela nekoho ho vyrabet :wink:
Jinak u nas od 6.30 vrtaji primo za okny,kreteni,ja celou noc nespala a ted kdyz sjem mohla a Terca jeste spi,tak me vzbudi :angry:,fakt bych jim nejradeji sla uvolnit leseni :sweat_smile:
My pristi tyden azase muzeme az konec tydne - v pondeli mame s Terezkou zpivanky a pak mam velky UZ - premereni miminka ve fakultce a v utery opet poradna,takze cekam ze tam stravim oba dva dny :unamused: Uz me to fakt nebavi,ale hlavne kvuli nevolnostem,zacalo me rust zase brisko smerem nahoru,mam hodne plodovky a mimis smeruje dost nahoru,protoze nema uz asi kam rust :sweat_smile:
8. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Jo a osvedcene metody u nas zrovna nefunguji :grinning: :grinning: :grinning: - bych musela Alese snad znasilnovat od rana do vecera,aby to k necemu vedlo :grinning: .No me jde jen o to zase neprenaset a s tim mym nalezem me to asi fakt ceka :rolling_eyes: ,ja uz chci mit mimi v cervenci a ne az v srpnu,i kvuli Terezce.
8. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
Kačko,

našla jsem si ten dort na internetu, paní je z Pouchova, jestli chceš, pošlu ti kontakt.
Příští týden zatím nic v plánu nemáme,i když myslím, že na zpívánky jdem taky, ale nevím přesně kdy. takže se budem těšit! :wink:
9. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Luci prosim prosim posli me to cislo :slight_smile: . Nebude ti vadit,ze se budu opicit? :sweat_smile:
Ja jsem nejaka otravena z toho cekani,stvou me doma vsichni,dite,pes a i chudak Ales,ktery abs. nic neprovedl :sweat_smile: :pensive:
Snad me vyvolaji porod driv,kdyz bude mala vetsi,fakt ji citim uz jak dole,tak i nahore,mam ji snad vsude :grinning: :rolling_eyes:
10. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,

jojo, my jsme výletovali, dokonce jsme jednu noc spali pod stanem a perfektní :dizzy_face: . Už jsme koupili větší stan pro příště :sweat_smile: .
Tenhle týden (jako od zítra) můžeme jedině úterý :unamused: . Takže pak až ten další...ale to bychom se měly sejít, my pak ten další jedem už na 14denní dovču :sweat_smile: . Nicméně, taky by se do tý doby mohla Natálka vyklubat, ne :sweat_smile: ?
12. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Nazdar!
Konečně doma! :slight_smile:
no nevím nevím, dámy, jak se dohodneme, my jsme pryč ten příští týden! :frowning2:
13. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky,
teda vy jste furt nekde v trapu :grinning: - to je jen ticha zavist.No ja prave zitra nemuzu - mam poradnu a hlida me mamca,jedine nejak dyl odpoledne :wink:
No jinak nase "mala"princezna v brisku ma odhad na dnesnim UZ 3600g :pensive: ,budu rodit slona :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a nevim zda uz Vam psala Denisa ohledne nextu - uz je novy a bere objednavky do 19.7. a dodani je na zacatku srpna. Ja si teda asi objednam zvlast a domluvim se s ni na dodani dyl,budu v sestinedeli a nevim jak se to vsechno zvladne :sweat_smile: Zase nechci objednavat dyl,aby to meli na sklade
No a holcicku mam potvrzenou ted kazdy tyden,takze risknu objednat Natce nejaky novy outfit :grinning: ,ale urcite ve vetsi velikosti :rolling_eyes:
Stejne si myslim,ze me poslou pristi tyden na vyvolani,protoze mimi odpovida 39. tydnu a mam tu pitomou cukrovku :unamused: - tak ja holky nevim,pokud vam to nevyjde zitra odpolko,tak se asi uvidime az bude mimis na svete.Ja chci ve ctvrtek a v patek jet na koupaliste do Pardubek - no treba jsem naivka :grinning: ,ale vazne si myslim,ze se nic nechysta
13. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jinak Luci strasne moc dekuju za poslany odkaz na dortiky - Terezka bude mit Frantiska a Fanynku z Kouzelne skolky - nakonec jsme vybrali tenhle dortik,protoze je primo uchylna na tyhle dve priserky. Pepinu dostane za rok :grinning:
Jen je blby ze to budeme mit rozdelene na dve oslavy,tak nevim jak s dortem,asi si reknu o druhy kamosce,nabizela se me. Tenhle necham s nasima,protoze segra ho chce dat Terezce jako darek,chudak se pekne prasti pres kapsu :grinning:
13. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj Kačko,

Viktor má příští týden dovču, takže budem jezdit všude možně, teď o víkendu jdeme na svatbu a ten příští do sklípku- všechno teda absolvujem s Áďou, protože teď je jaksi v období Maminka, v nejnutnějším případě tatínek. Asi dovedete představit týden u babiček, kdy odmítal beze mě opustit místnost... :unamused:
Natálka je kus ženský :grinning: :grinning: ale tyhle odhady se přece můžou lišit až o půl kila, ne? já jsem ráda, že mě tímhle nestihl nikdo děsit, vůbec jsem nevěděla,kolik bude Adámek mít... Každopádně ti moc přeju,ať je Naty brzo venku, ať se v těhle vedrech nemusíš trápit... Stejně je to neuvěřitelný- před chvíli jsi nám oznamovala, že jsi těhotná, to těch 9 měsíců tak rychle uteklo?????
Kači a jak jedete do těch Pardubek, autem?My dneska odpo nemůžeme, ale jestli jezdíte na CIhelnu, my bysme tam mohli dorazit vlakem a zpátky by nás taťka vzal, loni jsme to tak udělaloi a byla to pohodička...

S dortem jsem ráda, určitě budeš spokojená,ten náš byl fakt luxusní, vyplatí se to za tu cenu!
Já u Denisy budu určitě objednávat, dneska s ní mám sraz ve městě, objednala jsem si u ní ještě kšiltovky, protože jsme naši jednu nechali asi na Biřičce... tak jsem to moc nepochopila, chceš objednávat teď nebo zvlášť?
14. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
Ahoj Luci,
budu objednavat ted,ale domluvim se s ni,ze by me to predala pak kdyztak dyl :wink:
Jinak na dortik se neskutecne tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Na bazen jezdime na ten bliz HK,takze asi Cihelna. Ve ctvrtek jedeme se sousedkou a v patek s Alesem brzo rano s tim,ze nas vyhodi u kamosky a pak tam s ni dojdeme na 10.00 :wink: .Teda ja si to takhle planuju,ale uvidime,radsi bych mozna aby byla mala venku,preci jenom ta vaha me trosku desi :sweat_smile: :frowning2: Klidne se k nam pridejte :wink: ,ja budu radsi kdyz tam se mnou bude vic lidi,kdyby neco :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak mame tady malickost pro Adamka k narozeninam,tak kdybyste meli treba zitra volno a meli chut prijet na hriste k lachtanovi na kole budeme moc radi :slight_smile:
Jinak obdobi MAMINKA znam az moc dobre :rolling_eyes: ,hrozny je na me nalepena a nesmim nikam,jinak zacne desne rvat. To jsem zvedava jak to tady pak beze me zvladne ty tri az ctyri dny :pensive:
14. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.