• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
Zítra dopolko můžem :wink: já musím jen pro něco do města, tak pak to můžem vzít rovnou na hřiště, v kolik to tak vidíš?
14. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahoj Luci,ja ti nevim zda nebudu v porodnici,mam od 19.00 kontrakce po 5min.,nekdy vic a nekdy min,takze kdybych se neozyvala vis proc :grinning:
15. črc 2009 ve 02:05  • Odpověz
Luci tak je z toho totalni prd.Navic citim malou,ze ma hlavicku nahore,ze se me za tu noc cela otocila a skyta nahore,ach jo :cry: :frowning2:
Ach jo,no priznam se ze dneska nemam chut na nic a byt jen doma,ale asi to jeste zmenim,uvidim,pisla bych ti na mobil
15. črc 2009 v 06:59  • Odpověz
Tedea Kači, tys mě vyděsila :confused: :confused: :sweat_smile:
dej vědět, kdybyses rozmyslela...
15. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
Luci tak nic,jela jsem radeji na monitor,kvuli male aby byla o.k.
Mam dost pravid. poslicky,ktere musim prodychavat,otevrena na 2prsty,ale zatim to k porodu nevypada.No priste tam jedu s hlavickou mezi nohama. Jsem uz dost vycerpana,dve noci beze spanku a tak to jdu zalomit,Terezka usnula.Pak zase pisnu,mezitim si prodychavam ty poslicky,to jsem u Terky fakt nezazila :frowning2:
15. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Uff, Kači, poslíčky neznám, ale přeju hodně síly. To jsem teda zvědavá, co se z toho vyklube... Teda co, to už všichni víme :grinning: , spíš kdy :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Tak uz je to mnohem lepsi,je to zase nepravid. a po 30min,hura :slight_smile:
Zitra pojedeme na to koupalko se sousedkou,ale jen na dve hodky a kvuli brouzdalku,vic asi riskovat nebudu. takze Luci v patek mame volno :wink: ,zrusim kamosku v Pardubkach,nejak se na to uz necitim,vyrazit nekam bez Alese
15. črc 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
Ha bude porod online :grinning: ?
Kači drž nohy křížem do pátku a pak to pusť, Natálka bude mít krásný datum :sunglasses: :sweat_smile: .
Teda ale tipla bych, že přenášet nebudeš, pošlíčci takhle dlouho nebývaj, takže ti dávám týden, maximálně dva :grinning: :grinning: . Ne, řekla bych, že za pár dní tu máme Naty :dizzy_face: .
Hele, nechci ti do toho kecat, ale já to měla podobně a rozpohybovala mi to procházka cca 2h a hlavně z kopce do kopce (Novej Hradec je na to skvělej :sweat_smile: ) a nebo znásilni Aleše :grinning: .
15. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
Evi, tys neměla Oldu doma, že ses musela tahat po kopcích? :grinning:
no nevím, Kačko, já bych se být tebou nikam moc nevzdalovala...
15. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
No ja si myslim,ze davam telu dost zabrat :grinning: ,ale ten sexik prubneme,chudak Ala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ted se stara o malou,sli na nakup,tak jsem rada,ze me nechaji byt a ja si pujdu jeste na chvilku lehnout,doufam,ze se ty noce opakovat nebudou,protoze pak zase pres den fungovat s tercou je docela mazec :sweat_smile:
15. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
No uvidime s tim koupalkem zitra,ja se ted citim,protoze je mi lip a ulevilo se mi.
Jak Luci v ten patek?Zebychom se sesli aspon u lachtana?Ja rusim i zitra anglictinu,nejak se na to ted necitim,uz jen tam dojit me da skoro 45 min.tam a pak zpatky,jsem lemra lina
Evi - ty si mela taky tak silne poslicky? :confused: ja jen vim,ze ti neverili ze rodis
15. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Luci - měla a dobrovolně chodil se mnou a ještě mě honil, po těch kopcích samozřejmě :grinning: :grinning:. Nějak při těch kontra nebyla chuť na sex :unamused:.

Kači - vyběhnu si schody a máš to jistý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:.

Ne, ale vážně, já to měla přece přesně tak, jednu noc pravidelný kontra, nespala jsem a ráno v porodce mi řekli, že to jsou poslíčci :unamused:. Hned pak druhá noc, to samý a ráno mi řekli, že to jsou kontra a nechali si mě tam :sweat_smile:. Takže bych se taky moc nevzdalovala a čekala, že to bude natotata :sunglasses:.
15. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Já jsem prostě nějak nebyla schopná a nejsem doteď rozlišit poslíčky od kontrakcí :sweat_smile: . Ale jestli se otevíráš, tak je to na dobrý cestě :sunglasses: .
15. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
Evi ja na to uz zapomnela,jenom vim,ze poprve ti neverili ze rodis.
No kdyby to bylo takhle tak se taky nezlobim,ale moc tomu neverim,ulevilo se mi,uz je to fakt jednou za ctvrt hodky.Ze bych se sla probehnout po schodech misto spani? :grinning:
Ne jdu to zalomit,jsem fakt jeste unavena a rodit ted nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,az zase naberu trosku silu. Evi a vy jste v HK dokdy?Lucka psala ze od soboty jsou pryc,tak jen sonduju :grinning:
15. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
My jsme v HK ještě týden, do dalšího víkendu :wink:
15. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
Tak super holky,kdybych jeste nerodila muzeme se sejit na hristi :wink:
Fakt jsme si myslela,ze uz dnes vecer rodim a prd,takze ted uz nejak neverim,ze by to bylo brzo.Dr. sam rikal,ze to bude za 14 dni :wink:,ze urcite ne do tydne a i u Terci se docela trefil
15. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
No Evi jak vidis tak ani ja to nepoznala a to jsem si rikala,ze to fakt uz poznam,ale kdyz ty mrchy byly tak pravidelne :sweat_smile: Fakt kazdych 5minut.
15. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
No otviram - pry jsem na 2 prsty,ale moc tomu neverim.Jsem zvedava kdy to vypukne :grinning:,pristi utery uz budu podle UZ 39+3,tak doufam,ze to vyprcnu do pristi soboty :wink: neminim rodit slunatko
15. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
Kači, tak pokud nebudeš v porodce, můžem se sejít, Evi jak ty seš na tom v pátek?
Tak teda kdybych já si mohla vybrat, volím to menší zlo, teda sex než lítat po kopcích s aktivním manželem :grinning:
15. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem spala celou noc a jsem odpocata :slight_smile: . Vcera nedoslo na nic :sweat_smile: ,ale ja jsem fakt uz nebyla schopna a Terca usnula dyl nez ja a byla vzhuru driv :grinning:
Pisnete jak ten zitrek,maji byt velka vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .Ja asi na bazen nepojedu,odchazi me od vcerejska hlenova zatka,takze radsi do bazenu nepolezu. Teda ona me odchazi uz dyl,ale od vcerejska vic.Ale nic si z toho nedelam,u Terky me odchazela mesic predem,tak aspon mam jistotu,ze do pulky srpna tady strasit nebudu :grinning:
16. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
Jo a dneska nikam nejedeme a pujdeme jen k lachtanovi - zapomnela jsem debil autosedacku u Alese v aute :pensive: ,fakt uz nevim nad cim premyslim :sweat_smile:
16. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahojda,

tak my jsme včera s Evčou společně čekaly na SMS a ono nic? :grinning:
My jsme si dneska se sousedkou vytáhly za barák bazének, děti se tam ráchaly a my se opalovaly, pohodička :sunglasses:
Zítra ti dám ještě vědět, chceme jet do těch Pardubek,ale nejspíš pojedem až odpolko,tak za váma můžem ráno dorazit
16. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj Luci,
dorazte zitra za nami,je to moc fajn,ze je tam jak mlhoviste tak hriste :wink:
My tam urcite dop. pujdeme,tak na 9:30?Ze bychom vzali darecek pro Adamka a poprali mu osobne :slight_smile:
Ja se citim vazne skvele,takze zadnou sms holky zatim necekejte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:,jen v tech vedrech uz nejak nemam silu chodit nekam daleko a nebo nekam jet.
16. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Holky stale 2v1 :grinning: a to jsme byli vcera v kine na Harry Potterovi. Jsem docela rada,ze jsme si zase odpocinuli oba,do kina se asi jen tak ted nedostaneme :sweat_smile:
17. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Ahoj Kačko,

já jsem byla než se Adámek narodil v kině v úterý a ve čtvrtek už byl na světě, tak se zítra chystej :grinning: Na Harryho bych šla taky, ale s Adamovou závislostí to uvidím nejdřív někde stažené v počítači...
Dnes to teda platí? já se jen bojím, aby nebylo moc horko...
17. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
Luci urcite plati,ale pokud se vam v tom vedru nebude chtit tak te taky chapu. Vcera bylo hrozne a dnes ma byt jeste hur :rolling_eyes:
17. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Hele Tercina zavislost je taky desna :angry: ,ale hlidala babicka(tchyne) a tu Terka tak zridila,ze nam asi uz dlouho nepohlida :sweat_smile: :grinning:
Terka usnula az v aute,jeli ji odvezt s Alesem spolu,protoze madam nespala ani v 22.00 :rolling_eyes: a od 6.00 tu zase radi
17. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
ahoj holky,
kdepak se toulate - Evi,Rado?
Lucka si uziva dovolenou,tise zavidime :grinning:
U nas nic noveho,jsem stale 2v1,jednou je noc silena,podruhe spim celou noc,takze jsem jak na houpacce.
Miminko uz ma odhadem 3850g a pokud neporodim spontanne,tak 30.7 nastupuju na vyvolani.
My jsme stale nekde na mlhovisti a nebo hristi,je to super,ale brouzdalka by byla pro takhle male deti mnohem lepsi
Rado a co dvojky?Rostou urcite taky moc pekne,ale je mi te lito v tehlech vedrech, me staci v brisku jedno :sweat_smile: a jsem docela nekdy k.o.
23. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Kakčo, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeď!!!!!! :wink:
30. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahoj holky,pisla jsme dneska nejake info o me a Natalce na termin srpen 2009 str.273,274,tak jestli mate chut prectete si to.
Evi - vam moc drzim pesticky at jste brzo fit a Veru at to zvlada dobre.
V nemocnici je na chcipnuti,fakt des :unamused:
Jinak Naty ted prave dostala dudlika,nasoska mrnava,uz me znicila prsa jak saje,je vetsi savec nez Terezka :sweat_smile: ,jo a spadla s vahou zatim na 3980g,no podle me stale nestrada :grinning:
1. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.