• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
Ahojda!

Kači, zítra se má ochladit, tak vydrž. Doufám, že se míte dobře a Natálce už je lépe. Snažila jsem se ten srpen dočíst, ale u babičky nějak nebyl klid, vrhnu se na to zítra, ale ještě jednou říkám, že jsi borec největší!!!!!!!
Naší opupínkované berušce posíláme pusu!!!
2. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se hlásím, stále ještě 3v1 :slight_smile: . Zatím se držím, ale ty vedra jsou nesnesitelný :frowning2: . Kluci měli před týdnem 1700g a 1850g, tak už se pěkně pronesou. Přibrala jsem už 16kg :angry: :fearful: a pěkně jsem začala otýkat. No ještě to musím pár týdnů vydržet, aby kluci nemuseli do inkubátoru.

Kači, ještě jednou gratuluju k Natálce, snad vás brzy pustí domů :slight_smile: .

Evi, vy prý neštovicujete :fearful: , to si teda Verča vybrala co. Ale nesmutni, já letos taky neměla žádnou dovču :wink: . Tak ať jste brzo fit :dizzy_face: .
4. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,

no že se tady taky skoro sejdem, co :grinning: :grinning:?

Kači - držím pěsti, ať můžete co nejdřív domů a máte svoje pohodlíčko :wink: ! I když teda to bude asi taky pěknej záhul s dvěma rošťandama :grinning:. Hele a jako ten dudlík ti dovolili :confused: ? Pokud vím, yl v porodnici zákaz :confused: .

Luci - kujem za pusinu :dizzy_face:

Ráďo - je skvělý, že se pořád držíš a kluci jsou tak velcí, mám z vás radost :sunglasses: ! 16kg, jo, z toho se netrap, já přibrala taky tak nebo dokonce 17kg a kojením to šlo dolů...a ono s dvojčatama to půjde dolů jako po másle :sweat_smile: kor když nebudeš vědět, kam dřív skočit :grinning:.

Jo, Olda říkal, že tě viděl, teda nejdřív prej viděl velkej pupek a pak tebe :grinning:. Hoď do alba tu fotku, co máš v pase, vypadá skvěle :sunglasses:. Řekla bych ti, přijď někdy na návštěvu, ale teď to nejde a pak už asi moc běhat nebudeš :sweat_smile:.

A neštovičkujem, jojo :unamused:. Už je teda líp, 4 dny hrůza, horečky, probděný noce, ale teď už Verča zase jede svý veselý hlášky a řádí jak černá ruka :grinning:. Ale ještě musíme chvíli trdlíkovat doma..
No jo, dovču jsem ořvala, ale holt zdraví je přednější, no...
4. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Kači, vítej doma!!!!!
Budou fotkyyyyyyyyyyyy? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahoj holky,
fotecky urcite budou jen se musim dat nejak do kupy a odp. je stahnu do PC.
Ja dostala dneska ATB,mam uplne rudy krk a drazdivy kasel,horecky kolem 38,takze jsem rada ze funguju.Pak jsme rovnou zajeli podat zadost o rodicak a porodne a vyzvedli dort pro Terezku.Dortik je uzasny,moc ti Luci dekuju za kontakt na pani
Jinak Terezka je teda silena,furt rve a krici,takze byt ted s nami doma je docela o nervy a Ales uz pada na usta :sweat_smile: Je na me nalepena od rana do vecera,takze si i moje mamka vzala dnes a zitra dovcu a pomaha nam s ni.Zitra si ji bere nekam se segrou na vylet,vim ze by mela byt co nejvic s nami,ale me neni dobre,nesmim na slunicko kvuli ATB a aby byla zavrena s nami doma,na to nemame nikdo :pensive:
6. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Kači, Natálka je úžasnej uzlíček, buclíček, moc se vám povedla. Ta fotka, jak Terezka na ni vykukuje, je kouzzelná!
Neboj, všechno se srovná, Terča si zvykne, chce to jen pevné nervy a abys byla fit, tak se rychle uzdrav! Myslíme na vás a držíme palce!!!!
7. srp 2009 v 07:15  • Odpověz
a na dortík jsem moc zvědavá!!!
7. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
Luci moc dekuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak ATB snad uz konecne zabiraji,je mi malinko lepe,ale radsi to neprehanim. Dneska jdeme k Dr.,nase ma dovcu tak jdeme k zastupu,pojedeme poprve s kocarkem,tak uz se moc tesim :slight_smile: Pak asi objedname chlebicky na zitrek a koupime v papirnictvi vyzdobu na oslavu narozenin :grinning: Zitra slavime tak dam vecer fotecky :wink:
7. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Teda Adamek je bozan jak hezky jezdi na tom kole :dizzy_face: :wink: Jsem zvedava co Terka na svoje kolo,pujcime si totiz tu tyc od svagrove a vyrazime kdyztak pristi tyden na prvni vyjizdku :grinning: Ja s kocarkem a Ales s Terezkou :slight_smile:
7. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Ahojky,

tak neštovky skoro vyloupaný, dneska razíme na víkend pod stan :dizzy_face:. Teda snad, no...já už radši nic neříkám :sweat_smile:.

Kači - Natálka je krásnej pučmelounek :dizzy_face: a teda upřímně říkám, že hned u první fotky jsem si říkala, že je strašně podobná Terezce :dizzy_face:. A na sále vypadáš spokojeně :sweat_smile: .
Teda ale hned po porodu takovýhle trápení a ATB :unamused:, hlavně ať ti je brzy líp!!! A kdy ti nastane blázinec, myslím, kdy jde Aleš do práce :sweat_smile: ? A neboj, Terča si fakt brzo zvykne :sunglasses:.
Narozky krásně oslavte, těším se na fotky :wink:!

Luci - Áďa je parádní cyklista :wink:
7. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky,
dala jsem nejake fotky z oslavy narozenin do alba.Terka se tvari dost nas.....,museli jsme ji na jeji oslavu vzbudit,usnula tesne pred tim nez vsichni prisli :sweat_smile:
Bylo to jinak super,vse se vydarilo a darecky udelaly radot uplne vsechny :dizzy_face:
Tak pak pisnete kdy na hristi,tesime se na vas,mala je zlata kdyz je nakojena,tak ji ji nic nechybi :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj kočky mechový,
tady to teda žije :confounded: .
U mě žádná změna, klukům se zatím ven nechce a to už mají přes 2 kg každý :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Pokud nepůjdou dobrovolně, tak cca za 14 dní jdu na vyvolání. Zatím to bohužel vypadá na císaře, protože jeden je koncem pánevním a to se u dvojčat normálně nerodí :frowning2: . Pořád ho přemlouvám ať se otočí, ale nedá si říct kluk jeden paličatá :grinning: . Pokud bych musela císařem, tak si aspoň nechám dát epidurál, abych z toho aspoň něco měla a mohla si kluky hned pochovat. Když si vezmu že jsem měla strach aby se nenarodili předčasně a teď aby je člověk přemlouval :slight_smile: .
Jinak už sotva lezu, nemůžu pořádně sedět, ležet, spát, pořád mě pálí žáha, nohy mám nateklý jak konve, roztahujou se mi kosti dole že si připadám jak na skřipci a do toho ten mega břuch (dala jsem aktuální foto ať víte o čem mluvím). No ale jinak si nestěžuju :grinning:. Pořád mi ňáko nedochází, že ze mě bude za pár dní mamina a hned dvojnásobná :sweat_smile: . Snad to všechno zvládnem.

Kači a co Natálka, nezlobí?

Evi tak jste nakonec zvládli dovču? Byla jsem se v práci minulý týden rozloučit, protože jsem nastupovala na MD a Olda tam nebyl, tak jsem si říkala, že jste nakonec asi někam vyrazili.

No tak se zatím mějte a já zase podám zprávy :dizzy_face: .
26. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Nazdárek!!!

Koukám,t ady to za chvíli bude samá dvojmamina :grinning: Krásný bříško, Radko!

Doufám, že sem holky mrknete a domluvíme si sraz, pište volné termíny- my teda můžem už je středa a pátek dopo...
31. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem dostala vynadano od Lucky ze na Mechovadny prdim :grinning: ,tak pisu :wink:
Kdyz ja si myslela,ze sem chodim snad jen ja :sweat_smile: ,dlouho se tu nikdo neukazal - ale jak koukam Rada psala a vypada to na porod pekny v terminu :dizzy_face: - to je super,i kdyz je mi jasny ze uz se moc tesis na kluky a mas toho plne zuby - myslim bolesti a nevolnosti. Jinak brisko pekne - takove jsem mela jen s jednim ditetem :grinning: :grinning: :grinning:
Naty je zlata,skoro o ni nevim - pouze nakojim,prebalim,obcas pochovame,trenuje konicky,ale jinak spinka a v noci vstavam pouze jednou.Teda sice to pak trva dyl - nase lady je prutokac,prebaluju nekolikrat i 4x :sweat_smile: ,protoze by to mela jinak az na krku a koupat v noci to fakt neeeee :grinning: Ona breci jen hlady a kdyz nemuze usnout :slight_smile:
Terca to je jine kafco,dava me zabrat teda fakt dost :pensive: ,ale na Naty je milacek,fakt ji zboznuje - uz ji nechava byt a nosi stale dudu,hladi ji a pusinkuje - hura :dizzy_face:
Rado tak moc drzime pesticky aby byli kluci a ty v poradku :wink: :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Luci na te posledni fotce je Adamek cely tatka :sweat_smile: ,takze na te svatbe vazne meli pravdu,ale pusu ma po tobe :wink:
Ja dopadla hur - obe holky po tatkovi,podoba na me zadna :angry: :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
No to je dost taky :grinning:
Tak vidíš, Kačko, Natálka ti to vrátila za Terku, takže máš vlastně pohodu, viď? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
je fakt, že mi to říká čím dál víc lidí, že je Adámek po VIktorovi, ale oči má moje, to teda jo!!!!
1. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tak ženy- příští týden jak?

my můžem kormě po a čt dopoledne kdykoliv...
3. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky mechový,

nějak nestíhám a když už stíhám a nakouknu, tak tu zase nikdo není a nevím, co psát :sweat_smile: .

Příští týden můžeme úterý dopo :sunglasses: .
4. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
hm, tak ne, zapsali jsme se na cvičení, takže v úterý nemůžem :frowning2:
4. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Kurnik, vy jste vytížený :angry: :sweat_smile: . Ještě můžeme jedině středa odpo nebo i večer :sunglasses: . Ale jindy ten příští týden už bohužel ne :frowning2: .
4. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky,
teda vy jste dobre :grinning: ,vy jste to stahly jen na jeden den :sweat_smile:
No ja mam pristi tyden docela na pos.... - v pondeli dop.zpivanky odp. kamoska,v utery Dr. - Terca ockovani,Naty odber krve :unamused: ,ve stredu nemocnice ja endokrinol. poradna a Naty poradna,vecer masaz.V patek kycle s Naty,jeste ze me gyndu ve ctvrtek zrusila sestricka,to uz bych vazne nedala :sweat_smile:,potrebuju aspon jeden den oddech. A co ten dalsi tyden,koukam,ze bude problem se jeste domluvit :sweat_smile:
Evi jaka byla dovca?
Holky a co treba v utery nebo v patek odpol.kolem 16.30? :wink:
Jinak my stale bojujeme s Terezkou,no snad uz se to brzo zklidni,uz se ji podarilo me dost rozbrecet :pensive: ,no konec sestinedeli mam az za tyden tak co bych chtela,ze? :grinning:
Naty stale milacek a zlaticko - holky ja o ni ani nevim,ze ji mame - jsem hrozna matka,ale jen nakojim a venuju se Terce:sweat_smile:,protoze natynka je strasne moc hodna,i prdiky vytlaci bez vetsiho revu
Rado moc drzime pesticky na porod a uz se tesime na zpravicku o klukach a fotecky :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 23:14  • Odpověz
autor
Kači - to je, co :sweat_smile: ? No, my tenhle týden máme opravdu v tomhle směru špatnej :unamused: . Pro nás teda dobrej, Olda jde jen dvakrát do práce :sunglasses: . Zato byl teda celej víkend...

Ten další můžem středa, čtvrtek, pátek :slight_smile:.

A teda koukám, že máš pěkně napilno :confounded: . No ale ty to zvládneš!
A Terezka teda zlobí, jo :unamused: ? No potěš koště...ještě, že je Natálka zlatá :dizzy_face: . Musíš to tak brát, vždycky může být ještě hůř! A věřím, že takovýhle problémy a stavy mívají i ostatní maminky s druhým dítkem, kor se začátku :wink:. Bude líp!

Dovča perfektní, pěkně jsme potrápili těla, každej den 30km na kole nebo 15km pěšky, odpočinek jeden den :sweat_smile: . Ale perfektní, konečně se vydařilo :sunglasses: !
Fotky zde:
http://slevik.hardboiled.cz/v/88/
6. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
Evi fotecky super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,je videt,ze jste si to uzili paradne od prvniho dne az do posledniho - pekne nabity program :slight_smile:
Ten dalsi tyden bereme ctvrtek a nebo patek,mozna vic ten patek - ve stredu me prijede kamoska s chlapeckem a ve ctvrtek me mozna odjede Ales na 5 dni do Chorvatska na tenis
6. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj mechovandy,
hlásím se s novinkama :slight_smile: . Dnes jsem byla v poradně a dostala jsem termín na vyvolání na příští pondělí 14.9. Moje přemlouvání mimouše zabralo, teď už jsou oba hlavičkama a chystám se na normální porod :sweat_smile: . Jinak čípek už mám prý pěkně připravenej, prostupnej na dva prsty a ještě to Dr. dnes pojistil a odloupl mi plodový blány. Od tý doby mám trochu bolesti v podbřišku a špiním, tak nevím, jestli to nakonec nebude dřív. Zítra je takový pěkný datum :grinning:. No uvidíme, ten pondělek by mi taky nevadil, mám totiž svátek, tak by to byl pěknej duo dáreček :grinning: . Tak na mě holky myslete ať to všechno zvládnem :pensive: .
8. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahoj Radu,teda už to máš vážně za dveřmi. Myslím na tebe a přeji co nejpohodovéjsi porod a ať to ty i kluci ve zdraví zvládnete. Moc držím palecky. Je super,že kluci vydrželi tak dlouho. Moc na vás myslím. Pozdravuj Martina. Zuzka
8. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
Ráďo - tak to jsou skvělý zprávičky :sunglasses: ! Držím pěsti, ať vám vyjde normální porod a zvládněte to :sunglasses: ! Teda jestli už třeba nerodíš, že :sweat_smile: . A duodáreček to bude tak jako tak, ať už k svátku nebo dřív :grinning: .
9. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak pořád nic :cry: . Myslela jsem že třeba po tom včerejším zákroku se to urychlí a když je dneska to magický datum, ale ani to kluky nepřesvědčilo :frowning2: . Sice mi dnes odešla hlenová zátka a sem tam mě zabolí podbřišek, ale to je asi tak všechno. Byla bych radši kdyby se to rozjelo přirozeně, mám z toho vyvolání trochu strach. Slyšela jsem že jsou pak silnější a bolestivější kontrakce :frowning2: . No uvidíme, ještě mají čtyři dny do vyvolání, tak si to třeba rozmyslí :confused: . Mimochodem budoucí taťka je snad víc nervoznější než já, pořád volá jestli už nerodím a aby to neprošvihl :grinning: . Jinak vám všem moooc děkuju za podporu a držení palečků :dizzy_face: .
9. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
To je dobře, to je dobře, jen se Ráďo, ozývej pěkně každej den, ať máme čerstvý novinky :grinning: .
Škoda teda, že zatím nic, ale co není, může být a když ne, tak v pondělí určitě :dizzy_face: . A ono to asi není taková hrůza, je to spousta mamin "trošku přehání" :confused: :sweat_smile: .
Nicméně, odchod zátky je dobrý znamení a sem tam pobolívání může být taky začátek porodu :sweat_smile: :sunglasses: .
A taťka je nervózní, jo :grinning:? No jo, to víš, prvotatínek a ještě navíc dvojnásobnej :grinning: :grinning:.
Tak se drž, kočko, a ať kluci nedělaj drahoty :dizzy_face: !
9. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Rado moc na tebe a kluky myslime - a skoda ze nepockaji do 15.9,to mam narozky :dizzy_face:
A neboj se vyvolani,ja ho mela taky a v pohode :wink: :slight_smile:
Holky Naty uz ma 5300g a 62cm,Terezka 95cm a 14kg - mame doma cary :grinning:
9. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.