• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
Evi a Vase fotky z dovci jsou vazne super. Docela zavidim chodici Verunku,Terezka nastesti taky uz hodne vydrzi a chodi - ale jakmile ma moznost se vozit hrne se do golfek a hned se pouta :grinning:
Holky tak pristi patek dopoledne? my toho mame taky jinak strasne moc domluveneho - snazim se zajistit nejake konicky Terezce,aby mela zabavu a aty ta je tak hodnoucka,ze to skoro vsechno prospi :sweat_smile:
navic ma kontrolni krev v poradku,takze me spadnul kamen ze srdce,jen musime Naty mazat kremy,aby nemela atopic.ekzem po me
9. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Jdu to zalomit, zítra jedem na cyklovýlet, tak ať mám sílu :grinning:. Ale ještě nakukuju :sunglasses: .

Kači - teda holek je kus :sweat_smile: , ale je vidět, že se mají dobře, tak co. A věřím, že Verunka už se taky blíží 13kg, láduje se jak protržená :grinning: .
A super, že máte výsledky v pořádku :wink:!

Jo, holka, to nesmí být kočár po ruce, pak se nemá Verča kam usazovat a poutat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.

Pátek můžem :sunglasses: . Zajdem někam na hřiště, když to půjde :wink: ? I když teda já si dávám po včerejší zkušenosti pozor, včera nám normálně zmizely na písku tři hračky :pensive: . Dvě bábovky a kyblíček, tak jsme se domů vracely s poloprázdnou taškou, zato někdo jinej ji musel mít přeplněnou :angry: . A to jsme je měli i podepsaný :unamused: .
9. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Evi tak na nas se uz taky nekdo prizivil :angry: ,ale vsichni chteji lopaticky :sweat_smile: o nic jineho jsme zatim neprisli :grinning:
A souhlasim s hristem - prijdeme k vam co vy na to?
9. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jinak zavidim cyklovylet :dizzy_face: ,taky se tesim az budeme jezdit s holkama na jare :wink:,mame to v planu,poridit druhe kolo a vyrazime na cesty,ja si zamluvila dozadu Naty,ale teda s tim jejim prirustkem vahy nevim nevim zda si radsi nedam za zada Terku :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Kači - berem :sunglasses: buď můžem přímo k nám nebo třeba k pavoukovi :wink:. A když bude hnusně, tak bude azyl u nás doma :wink:.
No já si vrním, že nemám za zadkem nikoho :sweat_smile: . Ale zase mám batoh na zádech, tak nevím, co je příjemnější :sweat_smile: .
A už fakt jdu, peří čeká :sunglasses: . Papaaa
9. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
Čau ženy,

co to tady bylo včera za vichřici? v tuhle hodinu už my normální lidi spíme :grinning:
Pátek berem, my jsme se včera z Biřičky taky vrátili chudší o lopatku a bábovku a to jseme seděli přímo u toho...
Jinak můžem někdy i odpolko, budem betz taťky!
Radko, držíme palce!!!!!!!
10. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ráďa má dnes termín vyvolání :slight_smile: Tak držím palečky, třeba už to má za sebou.

A těšíme se na zprávu a fotečky :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Tak Ráďa už má ty dva klučičí poklady u sebe :dizzy_face: ! Víc nevím, porodila nejspíš někdy nad ránem, tak teď zřejmě dospává :sunglasses:.
15. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Mám pro vás bližší info od Radulik :dizzy_face: !

Poslala mi skvělý popis porodu :sunglasses: :sweat_smile:, cituji:

Včera v 7h ráno jsem měla příjem na porodnici, dali mi tbl. na vyvolání a od 9h začaly kontrakce po 5-8min. V 15h mi píchli vodu a od tý doby začaly šílený kontra po 2-3min. Bohužel jsem se otvírala asi o 1cm za 3h :frowning2:. V 19h mi píchli epidurál a asi na 1,5h jsem měla pohodičku. Pak to zase začalo a když jsem byla o půlnoci stále jen na 7cm, tak jsme dr. uprosili na císaře. Já už byla úplně hotová a bála se, že už pak nezvládnu tlačit. No a tak mě v celkový narkóze fikli a v 0:16 byl venku Kuba - 2610g, 48cm a v 0:17 Matěj - 2540g, 48cm. Já byla do oběda na JIP, kluky jsem pořádně viděla až pak. Zatím musím ležet a bobánky mi vozí jen po jednom na kojení :frowning2:. Ale jsou tak krásní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ! Toť vše o mém prvním a taky posledním porodu...
15. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Teda tady je zase živo :confused: .

Kači, Luci - ten pátek platí? Nevím, jak má být, jestli teda klapne hřiště...

Mám tu jednu fotečku pro radost, dokonce dvojnásobnou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3285868&vReferer=
16. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky,
ja nevim zda to v patek klapne,Terca ma totiz osklivou rymu a nechceme vas nakazit.My chodime jinak vsude,ale aby jste nas pak neproklinali :sweat_smile:
O Rade a klukach vim - prisla me vcera sms,je to vazne sikulka :slight_smile: ,i kdyz toho teda musela mit na konci uz plne zuby chudinka :unamused: . Ale kluci jsou nadherni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,uplne se tady nezne uculuju,ale dve deti vazne staci :grinning: :grinning:
Holky ja mam vazne Natalku za odmenu,snad to nezakriknu,ale i kdyz ma perinku na kyclicky,tak je hodnoucka a dnes brecea za cely den jen v podvecer asi 10 min. jinak stale spinka a nebo kouka a smeje se :dizzy_face: :dizzy_face:
Za to nase Terezka - ach jo :pensive: - holky kdy se to zklidni fakt netusim,ale uz se nemuzu dockat az ji vyrostou i vsechny zuby,rostou ji uz nastesti posledni stolicky,ostatni uz mame - spicaky jsou venku :wink: Nekdy me az zarazi jak je oskliva vuci me,babickam - no reakce na Naty stale bohuzel pretrvava a to jsem se sni ted mazlila 30 min v posteli,to je uplne zlata :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Evi berete Vercu na hokej?Ales ji chtel dnes vzit,ale bojim se ze na to jeste neni zrala :sweat_smile: ,ze by nevydrzela sedet a koukat. Spis by Alese furt tahala na klobasu a kofolu :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj Kočky,

Ráďě moc gratulujem, asi si, chudák, užila, ale stálo ta za to, kloučkové jsou boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kači, koukala jsem na tu peřinku, chudák Naty :frowning2: ta Terezka se uklidní, uvidíš :wink:
My s pátkem počítáme, rýma nám nevadí, měli jsme ji teď taky, teda takovou dvoudenní :grinning:
17. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
ahoj Luci
tak pokud to nebude vadit ani Evce tak zitra urcite dorazime - nejak po 9.30,nedokazu to rict presne,je to u nas vzdy po ranu chaos nez se nekam vydame :sweat_smile:
Jinak sorry,ale Adamek je cely tatka - ty posledni dve fotky jsou toho dukazem :grinning: :grinning: :grinning: Fakt se zacina teprve ted strasne moc podobat na Viktora,takze zadny kamarad :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
Kači - však ona se Terka časem umoudří a nebo ji Naty přepere :grinning:. Ale je mi jasný, že to je teď na palici, když se Téra chová blbě i vůči vám apod. :unamused:
Jo, na hokej chceme někdy vyrazit, ale nevím nevím...možná radši půjdeme bez Verunky :sweat_smile: . Jako ona si teď dost jasně prosazuje svůj názor, tak si myslím, že by chvíli vydržela, ale tři třetiny asi nedá. Vyzkoušíme, uvidíme, ale spíš si myslím, že to nebude nic pro ni :pensive: .
A peřinku jsem taky okoukla, vypadá to teda šíleně :frowning2:. Ale když to pomůže...

A rýmu jsme už okoukli od Adámka, tak proč ne i od Terky, že jo :grinning:? Navíc mám dojem, že Verunce už taky začíná téct z nosu :unamused: . Ale jestli máte fakt jen rýmu a ne nějakou extra hnusnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Naši mají v neděli hlídat, tak bych nerada, aby byla Verča nějako marod :pensive: .
17. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Jakýpak sorry, aspoň jsem z obliga, že jo :grinning: a uznávám, že má více z Viktora než ze mě :grinning:
Takže v pátek u Evči nebo na písku?
17. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
No ma jen rymu,ale nic moc hezkou,ale teda extra oskliva taky neni,tak ted nevim,zda mame taky prijit k vam na hriste a nebo k Vam domu :confounded: :sweat_smile:
Rano jeste pisnu,treba dneska jsme ji odsavala jen 5x za cely den,moc ji to netece,ale samozrejme nevim jak to bude zitra. Ona to ma nejaky divny,obcas tece hodne a pak treba pul dne nic :confused:
17. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Jestli venku nebo u nás, nechám na vás :wink:. Nebo na počasí, uvidíme ráno a dáme si vědět :wink: .
Verunce zatím teče z nosu jen venku :sweat_smile: .
17. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Dobré ranko,

vypadá to, že bude hezky, tak se sejdeme v půl desáté na písku?
18. zář 2009 v 06:58  • Odpověz
ahoj holky,v 9.30 na hristi u Evci,ale neslibuju presny cas,nez se tam s obema zase dostanu,to bude neco :sweat_smile: :wink:
18. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
Kez by vyslo pocasi i na vikend,to by bylo super - mame v planu dozinky,hriste tady u skoly,konecne to otevreli a taky i vylet.Tak jdu musim se chystat,navic ptorebuju dostrikat mlicko,dneska vecer vyrazim kalit,tak aby anm neumrelo jedno ditko hladem,je to desna kyselinka - ona vypije i 150ml :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
Ahoj mechovky :sunglasses: ,

tak jak jste si užili prodloužený víkend :wink: ? My výletováním a manžel i prací :unamused: .
Co zítra odpo, sejdeme se??
28. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj holky,my muzeme jen v patek,navic mam desnou rymu od deti,parada :rolling_eyes:
Fakt vcerejsek stal za to,Terka protivna,nespala cely den,usnula v 18.30,ale rano uz tady strasi od 5.30,takze ji donutim kazdy den spat a basta,tohle je totiz sileny :angry: ,bych spala jak medved :grinning:
29. zář 2009 v 07:23  • Odpověz
My jsme byli o vikendu na hristi,v bazenu,pak si ji vzala segra,byla i u babicek,Ales ji vzal na fotbal a pry dobry,neustale lezla po lavickach - si to musel chudak strasne uzit :grinning: .Bylo to narocny,Alesovi nebylo dobre patek sobota,me nedele pondeli :sweat_smile: ,takze jsme se spis stridali v peci o deti.No ted je mi lip,ale mam desnou rymu,Naty chudinka taky,takze odsavame,kojeni ji moc neslo hl. o vikendu se desne vztekala,ale v vecer stale krasne spinka,bez kojeni me vydrzi 9hodin uz ted fakt pravidelne :dizzy_face:
29. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
Dneska asi vyrazime na sikulky a keramiku,ale uvidime,jsme jeste strasne unavena zda nezustaneme doma.Paradoxne rymu mam uz jen ja,Terka je o.k. a Naty uz ji ma taky lepsi.
Jo a uz jsem dala v patek vecer fotecky z foceni do alba
29. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak víkend jsme měli báječný, ještě jsme se stihli opálit :grinning: zato teď :angry:
Kači, fotky máte moc hezký, vidíš, že to nakonec dobře dopadlo, a ty dvě poslední :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jak v ten pátek, sejdeme se?
30. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahoj Luci,my muzeme dop. i odp.tak staci pisnout jak se to hodi Vam :wink:
30. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
Kači, určitě radši dopo :wink: když by bylo hezky, přijedem na kole, jinak asi busem...
30. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
Luci tak jo,budu pocitat s dop.Jen mam teda velkou rymu,holky to uz prskly na me i Alese,tak mame radost :rolling_eyes:
Nastesti je to jen ryma,nic horsiho,citim se i docela uz dobre,jen je to neprijemny.Vcera jsem si byla sednout s kamaradkama ve meste,to bylo tak moooooc fajn :grinning: ,potrebuju vzdycky dobit baterky,Terezka me fakt vycucava paradoxne mnohem vic nez Naty :sweat_smile:
Naty stale milacek,vstava po 8- 9hod.,fakt si nemam na co stezovat
30. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
Kači - fotky nádhernýýýýý :sunglasses: ! A ty dvě poslední jsou fakt boží :dizzy_face: !!!

Luci - tak opalovačka, jo :grinning: ? Jste neříkali, že jedete k moři :grinning: ?
30. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.