• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
Holyk ja ma dneska horzny den
Rano jsem chtela zajit ke sve Dr. je mi fakt hur a hur a samozrejme se stalo neco horsiho. Stravila jsem cely den s Terezkou na detske chire - rano pri kojeni Naty delala kravinky,skakala z gauce na zem a vymkla si kotnik. Samozrejme me zakazy nebrala v potaz,protoze vedela ze na ni pri kojeni nemuzu. Pro Naty si prisla svagrova desne moc rychle,jeste ted jsem ji vdecna,ja na prasky,aby to nemela zlomeny,protoze strasny rev,lezla tady po 4 a rvala jak na noze,Naty do toho,protoze nema rada,kdyz breci Terka No Ales samozrejme v 6.00 v prd.-...na pos.... chalupe,takze segra si na rychlo zarizovala auto v praci,jeste ze ma nasi autosedacku.
V nemocnici byl nastesti znamej,na RTG nic,pohmatove nejspis vyron,ale uvidime,ze u deti to neni jiste,muze to byt i vys,takze pozorovat,ledovat(nenecha si vubec nic,i to obinadlo je boj,aby si nechala na noze)Takze rychle domu,prisla moje mamka,riskuje ze ji priojde kontrola,samotne je ji zle,bezim pro naty,kojim. mamka si bere Naty k sobe,ma me mlicko z mrazaku,ja musim ke sve dnesni smule sebrat kocarek z balkonu co byl pro Naty a udelat z nej sportak,protoze hadejte co se mi stalo venku,rozpadly se golfky Oni teda byly hodne sopatne,ale ted se rozpadnout fakt nemusely,protoze na nohu nesmi slapat.
No a ted jsem zjistila ze nam jeste chybi Fanynka z Kouzelne skolky,plysak za 500Kc,mela ho sebou,aby se nebala.
Asi se odstrelim,je mi desne a chce se me furtbrecet
2. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Luci snad ta navsteva vyjde pristi tyden,ve stredu ma jit na kontrolu,do toho mame ve stredu vitani obcanku - teda mit dve deti,fakt se nenudim :sweat_smile:
Navic je Ales az do nedele pryc a pristi tyden odleta na 5 dni do Londyna - ach jo
2. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
No teda Kačko, to je k zbláznění!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused: :confused: :confused:
Jak jako vysvětlíš dvouletému dítěti, že nesmí šlapat na nožku?
A co ty golfky? Jak se rozpadly? To musíš teď tahat ten těžkej kočár a Natynku máš v nosítku nebo jak?
Holka, drž se!!!!!!
2. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
My jsme příští týden taky skoro celý sami, takže nezoufej!!!!!
Kdy by se vám příští týden hodilo? Nemůžete ve st, my nemůžem ut a čt, tak jedině po nebo pá, ale v pondělí máte , myslím, hudebku, ne?
2. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Evi, jasně, móóře :grinning: nezmiňovala jsem to,a byste zbytečně nezáviděly :grinning:
2. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tak dofoukla jsem kola u toho desnyho tanku,sila :unamused: . Musime chodit s nim.No nastesti vysvetlovat nemusim nic,ji to tak boli,ze jde hned do kolen a breci :pensive: ,takze si bud ihned sedne a krici at ji pomuzu a nebo leze po ctyrech :sweat_smile: Takze si rikam,ze urcite pozname az se to zahoji.ted lezi na gauci a kouka na Peppinu,opet nespi,ach jo.Ale otroka si uz ze me udelala peknyho :sweat_smile: ,mami bobo,mami haji,mami Peppi,mami Bolka apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
My pristi tyden tu hudebku riskneme,ale nevim jak - padnu na usta,Terku celou dobu tahat do toho mala jen v Manduce,fakt nevim.Ale ven se musi,ale plavat nejdeme,vcerejsek jsem uz zrusila a ted musim zrusit zitrek,zase nam to propadne,ach jo :frowning2: - plavani celkove ukoncime,proste to nejde,nahrady jen v tydnu a to se neda :frowning2:
V utery se zajdeme mrknout na burzu do media,streda taky plna,tak co ten patek?V patek mame jen kontrolu kyclicek u Naty(aby toho nebylo malo :confounded: ,snad ji tu perinku uz vezmou)a tam pujdeme az na 13.00,takze dopolko u nas?
2. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jo a ty golfky kruply v konstrukci,ale ja je fakt desne moc pretezovala,tahala na nich tezke nakupy a na konci tehu na nich vezla snad uplne vsechno :sweat_smile: ,cekala jsem ze budou brzo out,ale jeste tech par dni mohly vydrzet. Pro naty jsme meli v planu koupit nove k vanocum,tak bude asi jezisek driv - chci uplne stejne,jen jina barevna kombinace :slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
To je děs, chudák Terka :frowning2: :frowning2: tak snad se jí nožička brzo vzpamatuje.
Adámek dnes spinkal,a le už je vzhůru a taky kouká na Peppu, ale anglickou :grinning:
nám teda golfky držej dobře, ale docelas mě tím vyděsila...
Tak s pátkem budem počítat a těšit se!
A co to je za tu burzu?
hudebku můžeš přece taky zrušit a jít někdy na náhradu, ne?
2. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
já jsem docela ráda, že jsme plavání zrušili, nic nás o víkendu neomezuje, i když Adámek se občas ptá, když vytáhnu na nákup tašku, co jsme v ní měli věci na plavčo... zítra se chystáme do bazénu sami, tak mu to vynahradíme :slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Luci fakt se nedes,ty golfky jsem pretezovala hlavne ja,byla to moje chyba,ale ja proste s tim brichem nechtela tahat nakupy v rukach,takze jsem to nalozila vsechno na ne.
Chci ted koupit uplne stejne,jenze mam smulu,tuhle kolekci uz nedelaji,max. jsme sehnala gofky hnedooranzove,tak mozna pujdu do nich,chtela bych nove,aby vydrzely na Naty.ted musim jezdit s tankem :grinning:
Kdyz on je trochu problem v tech nahradach zpivanek,tady vim ze me pomuze Eva s Anickou kdyby neco a nebo musim kojit
Jdu zase Naty odsat,dostala ode me rymu,chudinka,chrci a nemuze ani poradne bastit :pensive:
3. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,

teda tady je nakecáno, že nevím, kde začít a kde skončit :sweat_smile: .

Kači - teda to jsi měla fakt den blbec :unamused: . Ufff! Ale jako Verďa taky skáče kolikrát jak ďas, taky už párkrát spadla z gauče, ale teda jako tohle by mě nenapadlo...výron u takhle malýho dítěte :confused: . Musí to být děs :confounded: . Tak hlavně, ať je nožka brzy v pořádku! Už je Terce líp??

Luci - to je důvod, proč my nechodíme na tyhle aktivity, nic nás neomezuje :sunglasses: . Jako je fakt, že si říkám, že by se to sem tam hodilo, ale ta pravidelnost a nutnost by mi prostě vadila :pensive: .

Tak příští týden středa, počítejte s tím :wink: . Viděla bych to dle počasí buď na hřišti nebo u nás :sunglasses:.
5. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
No, tak nutností bych to nenazývala, tam šlo jen o ty víkendy a taky o to, že se to plavčo tak nějak nikam neposouvalo, v sobotu jsme byli v bazénu sami a super!!!!! Já ty aktivity v týdnu vítám, je to super zpestření, oba se na to těšíme!
Se středou počítáme! :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahoj holky,
Terka uz na nozku tapka,ale setri ji,docela smajda,takze zitra se rozhodne zda sadra a nebo uz nic.Taky nas ceka vitani obcanku,tak uz se fakt tesim :slight_smile:
Vcera se me na zpivankach 3x pocurala :pensive: ,nemela plinu a zapomnela si rict,malem jsem byla na mrtvici,stacilo,ze jsme musela zvladnout jet starym kocarem a mit v nem dve deti :sweat_smile:
A dneska se me ztratila na burze,uz se po ni patralo a ona byla zalezla v herne asi ve skrini :angry:,fakt hrozny pocit,myslela jsem ze bude po me :pensive:
6. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Luci - však já to beru, každý podle sebe :wink:. Říkám, že občas bych to uvítala, ale na druhou stranu nechci být nějak vázána :sunglasses: . Do bazénu chceme v zimě taky chodit, musíme se někdy domluvit :dizzy_face: .

Kači - tak jak jste dopadly? Ale věřím, že dobře, když už na tu nožku ťapkala :wink:. A s tím počůráváním tě teda pěkně zkouší :confounded: . Doma v poho nebo taky ne?
Teda na tý burze to muselo být hrozný :pensive: .

Jinak s tou příští středou počítáme, akorát teda hřiště asi neklapne, má být hnusně a přes den do 10st :unamused: . Takže sraz u někoho :sunglasses: . Navrhovala jsem u nás, ale Kači jestli chceš, rádi dorazíme i k vám :wink: . Přeci jen ty máš dvě děti a přesuny jsou pro tebe složitější :sweat_smile: , kor teď s tou dračicí :grinning: . Já mám přemontovanou sedačku pro Verču na svým kole, takže jsme pojízdný a aspoň bychom se projely :sunglasses: . Ale jak chceš...
7. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
ahoj holky,musim stredu zrusit :unamused: . Mam totiz moznost hlidani Terezky a to se jen tak neodmita,snad me chapete.Bude pryc cely den,takze si budu moct v klidu uklidit a odpocinout si,strasne se na to tesim. Mohli bychom jeste utery anebo ctvrtek odpoledne.Tak napiste jak s to hodi vam a nebo ten dalsi tyden muzeme po,ut,st,ct,pa odpoledne. Dopolka jsou u nas uz vsechna out - pondelky zpivanky,utery sikulky,streda kazdy tyden hlidani do 16.00,ctvrtky hlidani dop. v mediu v herne(chodim na vychazku s malou a nakup,posta apod.),jediny den,ktery by sel by byl patek
Jsem fakt moc rada,ze jsme pani sehnala,hlida vic deti najednou,stara se o ne cely den,bude v kolektivu,pani jim cte pohadky,venuje se jim,je to pomalu jak ve skolce a nauci se aspon trosku samostatnosti. Doma me dela same naschvaly,kramair veci,skace stale z gauce,vymysli blbosti :pensive: ,takhle si muzu cely den uklizet,zehlit,uvarit na dvy dny dopredu a i si jit lehnout
10. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jinak na nozicku stale pajda,ma ji vic setrit,takze jezdi prevazne v golfkach a Naty je v klokance.
10. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky,omlouvam se ale nestiham. Terka opet nemocna,ja uz hotova,zase budeme zavrene doma :rolling_eyes:
Nohu ma samozrejme uz o.k.,tak aby me to nebylo lito dostala hrozny kasel. Ona uz pokuckavala v utery,ale ja si myslela ze to prejde,ve stredu byla u te pani na hlidani a dobry,ale vecer to zacalo a dnes pokracovalo.U Dr. nastesti poslechove dobre,ale v krku nejspis hemofil,takze se musi vyhybat detem,aby je nenakazila,coz v pripade Naty vidim jasne - ta bude do tydne nemocna a pak to opet chytime my s Alesem - fakt se u nas jedou pekna kolecka :rolling_eyes: - Terka prvni,pak ja a Naty do tydne Ales.
Takze se moc omlouvam,ale snad to vyjde priste az budou obe holky i ja o.k.,dve deti znamena fakt dvojnasobek radosti,ale i tech starosti :sweat_smile: Kamosku ke ktere se chystam do Pardubek jsem zrusila uz po pate :sweat_smile:,fakt uz si radeji nedomlouvam nic dopredu,ale v ten den se rozhodneme a bude.
Terka ten kasel ma fakt hnusny,plavani jsem musela opet zrusit,tak jestli byla 4x tak to byla hodne a pristi tyden to konci :unamused: Jestli nam nepovoli nahrady v dalsim kurzu soboty,tak jsou to pekni hajzlici,protoze dal uz pokracovat nechceme,ale s Naty od dubna zacit chodit chceme.Od Dr. budu mit papir na tu nohu i ted z tehle nemoci,tak snad vyjdou vstric
15. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
ahoj holky,
zijete?Me prijde ze pisu uz jen ja :sweat_smile:
Terka je konecne jakz takz zdrava,tak snad uz to bude dobry,jinak me odvezou,je to strasne narocne :sweat_smile:
Rado co kluci,jaky byl porod apod.?Jak se mas? :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj Kači,

žijeme, žijeme, jen mám trochu míň času, než bych si představovala :confused:
To je fajn, že už je Terka v pořádku, doufám, že se budeme moct konečně sejít, tento týden nemůžeme, ale co ten další?
Nevím, v kolik chodíte do hudebky, my jdem dneska na náhradu, tak se třeba uvidíme tam :wink:
26. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
ahoj holky,
Naty stale kycha a kasle,takze u nas nic moc.Jinak pristi tyden muzeme ve ctvrtek dopoledne,jinak uz mame opet plno. Mozna nejake odpoledne - utery,streda,ale to muzeme az po 16.00,musim vyzvednouit Tercu z hlidani.A pak jeste muzeme v patek odpoledne,ale taky az dyl. Nejak s dvema detma je to fakt narocny,stridaji se v nemocech,pak dohanime resty v konickach a snazim se fakt venovat Terce,protoze nekdy je mi ji lito.A to Naty vazne nic nevyzaduje.Taky si po odpolednech uzivame tatky,je mozny ze od ledna bude mit novou praci a tim padem se bude vracet hodne pozde.A Ales ktery nikdy nebyl na vychazky apod,. si to v posledni dobe nejak uziva,az jsem sama v soku,pry chce byt s celou rodinou,asi podzimni splin :grinning:
30. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
ve čtvrtek máme hudebku a ty odpoledne se mi momentálně nehodí, mám strašně práce, kterou potřebuju zlvádnout bez Adámkovy asistence :sweat_smile:
takže snad ten další týden?
3. lis 2009 v 07:26  • Odpověz
ahoj Luci,
ted se nam asi jeste uvolnil patek,kamaradka se neozyva,tak pokud mate cas pisnete holky. Jsme zdrave,musime toho vyuzit :grinning:
3. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
Pátek máme volno :dizzy_face:
3. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
Luci tak super,dopoledne jsme doma,ale nevim jak jsou na tom holky - Evca s Veru,tak snad maji taky volno. Necham to na Vas zda budete chtit prijit k nam - jen mame doma bafana,tata ma zase denni a nebo se budete chtit sejit treba na kafco v Tescu a jestli bude chtit Evca abychom se stavili u nich. K vam by to bylo pro nas dost komplikovany,musime pred tim jeste vyvencit Penny,to bych nechala treba na nejake odpoledne,ze by nas tam dovezl tatka a pak pro nas zase prijel :wink:
3. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Dobré ráno,
tak my v pátek nemůžem :frowning2: . Máme zas jednou Oldu doma, tak toho musíme využít :sunglasses: .
4. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
ahojky,
pristi tyden muzete kdy? ja dam Tercu v patek na hlidani,fakt si to tam s detma skvele uziva,vzdycky me tam utece cela oblecena a ja ji nemuzu chytit.A naopak kdyz se ma jit domu,nechce.Je fajn,ze jsou tam i starsi deti,takze se snad i necemu priuci :grinning: Ja si doma aspon poklidim,zajdu ven jen s Naty a uziju si vychazku bez behani za T. :sweat_smile: a hlavne si udelam ukol z anglictiny :dizzy_face:
My muzeme pristi tyden ut dop.,ct dop. a odpoledne uz jen ctvrtek a patek.
4. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahojda,

Kači, my klidně můžem přijet k vám, Adámek jezdí teď rád autobusem :slight_smile:
A příští týden ty dopoledna teda nemůžem, ale co takhle ten čtvrtek odpoledne pro změnu zase u nás?
TO hlídání máte teda fajn, i když já bych se asi trochu bála... ale pokud máš na paní reference a Terezce se tam líbí, tak proč ne?
4. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
Luci ja uz si to s pani na patek domluvila,takze to pada. Ja jsem fakt rada,ze se tam Terce libi a ja mam cely den pro sebe. Mozna to zni dost sobecky,ale je to jediny volny cas,kdy muzu v klidu uklidit,protoze Terka usina pomalu dyl nez ja,pres den moc nespi a rano je vzhuru taky brzo. Mezitim se musim venovat nejen ji,ale i Naty,ktera uz taky vyzaduje pozornost,zjistila ,ze kdyz zacne halekat vic si ji vsimam :sweat_smile: ,takze vecer po jidle vzdycky odpadam do mirneho komatu,kdy nevidim a neslysim :grinning:
Ale ten pristi ctvtrek se k vam snad dostaneme,ted jsem to rikala A. a snad by nemel byt problem nas k Vam hodit.A ten dalsi muzeme zase u nas,to bychom se domluvili na miste,jaky den a cas :wink: ,asi to bude narocny vsechny dat dohromady,preci jenom kazdy ma vic konicku a vic prace.
Jinak dnesni novinka,byla jsem s Naty na kontrole kycli a uz nam sebrali perinku,takze dneska jsem fakt strasne moc stastna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pry je vse o.k.,jen musime na kontrolni RTG za mesic a bude asi evidovana v ortoped. poradne do dospelosti,ale to je normalni praxe,prevence
4. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
AHa, tak to sjema si špatně pochopila.
Takže ten čtvrtek?
A gratulace k odpeřinkování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 v 07:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.