• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
Luci my v ten patek nic nemely,ale pani na hlidani ma pro me 2 klice od sklepa(kvuli kocarku) v patek,jindy ta maminka svoji holcicku nedava hlidat s nasi Terkou,tak proto jsem ji nahlasila dodatecne. navic budu mit psa,takze je to pro me tak lepsi,budu mit klid na venceni a Natku,tak se nezlob.Odpoledne mame akci v AC pro deti,tak chci jit dopoledne jeste sehat nejake darecky pro oslavence,nestihala bych to,protoze dneska si uzivame dne,ze nikam nejdeme a jsme doma.Budeme si spolu malovat na listky z venku prstovema barvama a otiskavat je na papir,docela se tesim,i dkyz to bude vsude :sweat_smile:
V ten ctvrtek odp. muzeme,dorazily bychom tak kolem 16.20-30
5. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
za mě beze mě to nikdy nedopadne, to vám říkám hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:. Ve čtvrtek nemůžeme :frowning2:. Nám by se hodil ten pátek odpo, akorát teda asi u nás...
5. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Pátek odpo u nás před víkendem nic moc, takhle se zase nikdy nedomluvíme :confounded:
6. lis 2009 v 07:13  • Odpověz
Luci,ten pristi ctvrtek plati pokud budou holky obe zdrave :wink: . Terka zacala dneska rano zase kaslat a smrkat,ja se z toho fakt ...........Taky me delala dneska poprve problemy jit k pani,takze jsem s ni domluvena,ze kdyby cokoliv da me vedet a ja hned pro ni dojdu,nevm zda na ni neco neleze,byla fakt dneska ubrecena :cry: ,ze jsem si to pomalu chtela ve dverich rozmyslet,ale zase kdybych to udelala,tak uz ji tam treba nedostanu nikdy,vedela by ze je mamka mekka,fakt je to tezky,protoze doted me tam primo utikala,ve dverich se nezastavila a bezela hned za detmi,dneska ne.
My v patek odp nemuzeme,mame ten dalsi jet za kamaradkou do Pardubek,teda pokud budeme zdrave,ach jo - tu kamaradku odkladam uz od srpna :pensive: snad kazdy tyden :frowning2:
My mame vzdycky mrtve pondeli,stredu dop.,obcas i jine dny,ale zalezi co kde mame,tak bude asi problem najit den kdy se sejdeme vsichny :confounded:
6. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky,

Kači tak fajn, těšíme se na vás, my jsme zatím ok. Byli jsme teda včera v bazénu, ale frkat snad nezačne. Dneska jdeme na 4tet, tak se strašně těším, akorát jsem zvědavá, jak to tady babička s dědou s Áďou zvládnou :confused: :sweat_smile:
9. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahoj Luci,
moc dekujeme za to ze jsme k vam mohli prijet,byla to pro nas prijemna zmena :grinning: ,i kdyz Naty asi fakt zapusobila jako skvela antikoncepce,vid? :grinning:Prosim mysli na me s odkazem,dekuju :dizzy_face:
Evi s Luckou jsme se domluvily na navsteve u nas ve stredu 25.11.dopoledne :wink:,tak taky prijdte s Verunkou,nevidely jsme vas hodne dlouho :confused:Dala bych Terezku hlidat v jiny den :wink:
12. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
No nazdar,
tady to zase frčí, vůbec nestíhám dočítat :grinning:
Kači, s tou středou počítáme!!!!!
20. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj Luci,
snad si to prectes,kdyztak pisnu sms a nebo do IP.Nevim jak se rozhodla Evca,nenapsala,tak asi ve stredu nemuze,ale my to musime zrusit,pochybuju ze to k nam s Adamkem risknes,kdyz ma Terka fakt osklivy kasel :sweat_smile:
Ja jsem z toho uz nestastna,protoze s ni nikam do kolektivu nemuzu,uz jsme zrusili zpivanky,zitra hlidani,o vikendu plavani,no fakt parada,jsme bud doma a nebo jdeme ven na kratkou vychazku kvuli Naty,ktera teda pekne vystrkuje drapky :sweat_smile: - noce jsou narocne,ale ted zacina byt mrska i pres den :sweat_smile: :pensive: ,potvurky zkousi nas,kterou asi driv vezmeme palickou :grinning: :grinning: :grinning:,protoze to co nekdy predvadi obe naraz je fakt na psychiatrii :rolling_eyes:Ale u Natky to vim ze asi neco neni o.k.,bud brisko a hlad,porad by jen jedla otesanekAle ta druha cacora se vzteka hned jak neni po jejim :frowning2: a navic nam prestala spat po obede :pensive:
Luci pisne me jak muzete pristi tyden,to uz se snad dame do poradku :wink:
23. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Ahoj buchty,

se středou jsem počítala, jen jsem nějak nedala vědět :sweat_smile: . Já poslední dobou prostě fakt nestíhám :pensive: .
Příští týden můžeme snad taky, jen teda doufám, že ještě bude počasí na kolo :sweat_smile: . Zítra by bylo, ale kašel fakt nechceme :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Kači - tak holky začínají vystrkovat růžky, jo :confused: ? No, za chvíli je mikuláš, tak jim můžeš ukázat pravý rohy :grinning: .
24. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
ahojky,
holky jsou vzhuru od 5.00 takze jsme mela docela cas vse docetla. Naty uz zase spinka :dizzy_face: ,Terka bohuzel ne,jinak bych sla taky :sweat_smile: kasel ma furt stejny,treba za cele dopoledne zakasle 5x,odpol. nic a navecir se rozkasle jak tuberak :rolling_eyes: ,v noci nastesti taky nic,ale zitra s holkama skocim k Dr,ta je radsi vidi obe,Naty ma problem s hlavickou a supinkama,ma to asi 14 dni zarudle a svedive :pensive: ,chudinka si to rozdrbala do krve a zaroven nam aspon udela 4.mesicni kontrolu,Naty nosi 74 a pomalu najizdim na bodyna v 80 :grinning: :grinning: :grinning:
Holky jak ten pristi tyden,mam si nechat stredu dop. volnou? :confused: Prosim pisnete at vim co rict pani na hlidani :wink:
26. lis 2009 v 07:02  • Odpověz
Evi holky jsou lumpici,to ze Terca radi je normalni,ale Natalka byla asi protivna kvuli te hlavicce,od te doby co ji to mazu mastnym kreme a davam bavl. cepicku na cely den,tak je opet spokojene miminko :dizzy_face:
26. lis 2009 v 07:04  • Odpověz
Ahoj holky,

ve středu zatím nic nemáme, takže my jsme pro :slight_smile:
ježiš Kačko, kam vám ta Natálka poroste :grinning:
tak ať je Terka brzo fit!
26. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
My ve středu taky můžem :sunglasses:

Kači - Naty se snaží rychle dorůst Terku, ne :grinning: ? Ale je super, že už je zase spokojené miminko :dizzy_face: .

Jinak teda naše vstávání vám radši psát nebudu :zipper_mouth:, holt mám jen jedno dítě, který nespí přes den, zato spí v noci :dizzy_face: .
26. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
jojo, člověk aby se bál v devět poslat esemesku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
V klidu, já mám vypnutý zvonění, když spíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
@slevik
@cina - Holky ozivuju trosku nasi diskuzi,moc se omlouvam,ale u nas se bacilum asi desne libi :frowning2: Naty ma uz 3 tyden kasel a rymu a ted dostala zvys. teplotu,takze si jdu zitra s nejvetsi pravdepodobnosti pro ATB :frowning2: a Terezka je druhy tyden doma ze skolky,ma zelenou rymu a trosku kasle,ja uz 10 den to same,je mi blbe a taham osklivou rymu :angry:
Jak se mate vy? Evi hodis sem nejakou fotecku Tomaska?Ja se trochu desim kdy ja se k vam dostanu :unamused: ,zrejme prijdu sama az me bude lip,fakt nenavidim zimu :pensive:
5. pro 2010 ve 14:22  • Odpověz
Naty jeste nebyla ani jednou ve snehu :sweat_smile: a Terezka ani jednou na bobech,jsme furt zavrene doma,tak uz me asi hrabne :grinning:
Dnes vaham zda jit ven aspon na certa :sweat_smile: ,ale asi budeme delat s T. rohlicky :slight_smile:
5. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.