• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
autor
Kači - super, že jsi tu :wink: . Tý jo, tak mrňousek kope, jo :dizzy_face: ? Já už si skoro nevybavím, jaký to bylo...budeš mě asi muset nechat šáhnout :grinning: :grinning: :grinning: .
A teda mám obavu, že Terezka opravdu bude svlíkat z mimi oblečení a hledat díru :grinning: :grinning: :grinning: . No ale když párkrát nenajde, tak pochopí :sunglasses: :grinning: .
K tomu dr. si radši zajdi, ať se z toho už opravdu dostaneš...
12. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz
Dobré ráno,

hurá, další Mechovka :grinning:
Kači, tys ještě u dr nebyla? tak to teda mazej!
Tý jo, mimčo už kope? super!! Už si to taky nevybavím, ale občas cítím normálně v břiše pohyby :grinning: no fakt! :grinning:
Ale k témtu těhotenství jsem se už, myslím, vyjádřila- i kdyby se tady vyrojilo deset těhulí, se mnou teda nepočítejte :grinning:
Kači a co ta jeskyně?
13. únor 2009 v 07:53  • Odpověz
jooo a věděly jste, vy hokejové fanynky, že Hradec hraje o postup s Vrchlabím???? jsem teda úplně rozpolcená :confused:
13. únor 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky,
Luci neboj se o hokeji vime - my rozpolceny nejsme - jasne ze vyhraje HK :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
K Dr. nejdu,v tom krku me boli z toho jak kaslu a zatim si stale strikam lokalni ATB,kdyby to nepreslo do pondeli,tak zajdu - znate to kovarovic kobyla chodi bosa :pensive:
Terka ma Kouzelnou skolku a ja klid pro sebe,hura :grinning: - dnesni noc opet krize :rolling_eyes: ,ale ma to od stolicek,lezou snecim tempem,za poslednich 14 dni ji vylezly pouze 3 ruzky,se z toho asi p....,doufam ze druhy cvrcek nebude mit takove problemy se zoubky a spanim :slight_smile:
Jinak fakt kope,ale zatim jsou to ty zacatky,takove simrani,rybicka v akvarku :grinning: .Ale Dr. me zakazal tahat malou,boli me vic podbrisek,ale to muze byt taky z toho kasle :unamused:
Jo a jeskyne - plati urcite v to pondeli 23.2,pokud jste to nezmenili :wink: ,uz se tesim.
Dneska jsem jak na trni,pred 2 roky me prave volali v patek,ze vysly blbe tripply,tak ted jsme pekne nerves :pensive: - no jo,kdyz oni asi vyjdou blbe,kdyz jsme mela takovy problemy :unamused:
13. únor 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
Bré ranko,

hele, já občas vlastně taky cítím pohyby :grinning: ale mimčo to asi nebude, spíš střeva :grinning:

Luci - jj, to víme a moooc dobře, sledujem to vždycky on-line :sunglasses: . Jsem si říkala, že bychom mohli společně vyrazit :grinning: akorát abychom se tam nepoprali :grinning: .

Kači - taky jsem Verče zapla školku :wink: . Snídá u toho, takže pohoda :sunglasses: . Myslím na tebe, všechno bude dobrý :dizzy_face: ! A teda ty jseš fakt kovářovic kobyla...já teda taky k dr. nechodím, ale teď s tím hnusným kašlem jsem byla a vyfásla jsem ATB :pensive:
13. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
hele a jak to dopadlo? ségra byla na obou zápasech, ještě jsem se neptala...
13. únor 2009 v 08:57  • Odpověz
my si teda poustime Superstary na youtubu :grinning:
13. únor 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Hele, je to 1:1 :wink: . Tak co, vyrazíme až budou hrát tady :sweat_smile: ?

Kouzelná školka skončila, jdeme něco dělat...
13. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
jako s dětma, jo?
13. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
No, klidně :slight_smile: . Akorát jde o to, kam byste se postavili, aby na sebe děti aspoň viděly :grinning:
13. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
no tak to nevím, dost pochybuju, že bych z toho s Hadičkou něco měla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
By se chlapi postarali, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ?
13. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
by mohli, to je fakt :slight_smile:
13. únor 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky,asi jste s detmi na hokeji :grinning:
My jsme byli odp. na pohotovosti na gynde,od vcerejska me boli desne levy podbrisek :unamused: ,asi namaha z toho kasle. No Dr. rikal,ze mam byt v klidu a brat horcik,ze se rozepina deloha a obly vaz tahne,takze to boli. Jediny kdy me nic neboli je kdyz lezim.Mrnousek je v poradku,roste jak z vody :wink: No pry me horcik i zklidni psychicky,takze holky asi jsem magor a ty bolesti si vymyslim :sweat_smile: :grinning: . Ja doma furt vahala zda jet nebo ne,protoze me bylo jasne,ze je to jen namozene,ale ty bolesti se zhorsovaly tak jsme nakonec jeli,nerada bych si pozdeji neco vycitala :unamused: No a Dr. me rekl,ze jsem si vlastne sama urcila dg. Mam byt v klidu,ale to zrovna s malou nejde,takze zitra mame zpivanky a jdeme na ne,uz si nechci nahrazovat dalsi hodinu a odp. ockovani :unamused: ,tak snad nebude mit reakci.
Tak se zatim mejte a piste co je u Vas noveho :wink:
15. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Ahoj kočky z mechu :sunglasses: ,

tak hokej se včera nekonal, jsme byli rádi, že jsme rádi :grinning: . A myslím si, že u Lucky na tom byli podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
A dneska půjde asi jen taťka :unamused: .

Zase jsme byli půl víkendu bez Verýska, v sobotu jsme vyrazili plesat a že jsme si to užili :sunglasses: . A Verča u babí s dědou taky :dizzy_face: . Prohlásila "máma nemaj" a bylo vyřešeno :sweat_smile: . A prý byla hodná, až tak, že ani nemukla, když ji dal děda bačkůrky obráceně :sweat_smile: .

Kači - taky bych asi jela, aspoň víš, že je vše ok :wink:. Ale snaž se šetřit, já vím, že je to těžký s Térou, ale chtělo by to...hlavně ji netahat a tak. Si to musíš zařídit jako já, když malou přebaluju. Sedím si na gauči, ona si dojde pro plínu do koupelny, donese, vyleze si na gauč, rozcápne se, já ji přebalím, ona vezme špinavou plínu a jde ji vyhodit :grinning: .
16. únor 2009 v 09:02  • Odpověz
Čaaaaau při pondělku!

přesně jak píše Evča, když se v sobotu plesá, neděle je odpočinková :slight_smile: Áďa se tchánovcům v noci vzbudil, ale prý ho ukolíbali, u toho bych chtěla být :grinning:
Kači, tak se hlavně šetři!!!!
My jsme chtěli jít na cvíčo, ale v tomhle jsem se na to vyprdla. Jako sníh ve Vrchlabí super, ale že ho přitáhnem sem, to jsme teda nemuseli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
prosím vás, takže ta jeskyně coooooo?
Kačka říká, že můžou po, út st - Evča nemůže v po, já v út tak co teda ta středa?
16. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se taky hlásím. Já měla víkend lyžovací. Musím si to užít, protože příští zimu se asi nedostanu a já lyžováni děsně miluju :dizzy_face: .

Evi, jak bylo na plese? Určitě jste si to užili viď? To máte fajn že takhle můžete nechat Verču na hlídání a je tam v pohodě :slight_smile: . Já jsem měla jít na ples tuhle sobotu, ale nakonec jsem to bojkotovala, protože bych stejně nemohla pořádně trsat :cry: . Navíc kamarádi ještě neví že jsem těhu a asi by na mě blbě koukali že nepiju :slight_smile: .

Káťo, my se známe viď? Já jsem bejvalá od Pajdy :grinning: . Naposled jsme se viděly když bylo Terce pár měsíců a říkaly jsme, že zajdem pokecat viď. No nějak to nevyšlo, tak snad to brzo napravíme :wink: .
16. únor 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Tak jsme po dlouhé době zase vytáhli pekáč a paráda :sunglasses: .

Luci - díky za sníh, my ho berem všema deseti :wink: :grinning:
Jestli mluvíš o tom týdnu v březnu, tak snad ta St by šla :wink:

Ráďo - vy se znáte s Kačkou, jo :confused: :sweat_smile: ?
A jako trsat nemůžeš a lyžovat jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? Že se nestydíš... No a s tím pitím to je blbý, no, když normálně piješ první ligu, tak by to asi bylo nápadný :grinning: . Já si vždycky vzpomenu, jak jsme se zlískala, když Vlaďka rodila a já zrovna počala :dizzy_face: :grinning: .
A na plese super, akorátže jsem už někdy v jednu měla dost, co se týče únavy...ale shodila jsem boty a hned to bylo lepší :grinning: .
16. únor 2009 v 11:56  • Odpověz
takže to mám objednat?

Vy se tady všechny dohormady znáte, jo? takže až se sejdem na tý bramborákový párty, budete probírat své bývalé a já chudák přistěhovalec co? :grinning:
přesně mi to přišlo s těma lyžema a tancem- já jsem plesala naposled někdy v pátým měsíci, ale lyže bych teda neriskla :confused: Už jsem se teda dostala do fáze, že když lyžuju,tak nepadám, ale stejně, na svahu je sebevrahů...
16. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj holky,
Rado tak svet je fakt malej :grinning: ,ale ja te na na te pidi fotecce fakt nepoznala :sweat_smile: :grinning: ,udelej si album a vloz nejake fotecky :wink: Musime urcite nekam vyrazit :slight_smile: teda ja se tady tlemim jak magor,ze je svet tak maly a my se sejdeme zrovna tady na konikovi :grinning:
Jinak holky zpivanky - Terka se krasne predvedla,je to tak zive dite,ze jsem se az stydela :pensive: Vsechny deti krasne sedeli u maminek,hadejte kdo jediny byl uprostred a tancoval. Kdyby jen tancovala,tak se smeju,ale pak zacala brat ucitelce nuzky a furt ji na ne chodila.Kdyz jsem ji je sebrala tak zacal desny rev a hlavou mlatila do zeme :pensive:
Jinak bohuzel jsme dosli domu,mala spala jen 20 min. a pod nami zacali vrtat a je vzhuru :rolling_eyes:.Nechavam ji v postylce,potrebuju aby si odpocinula na 14.00 mame byt na ockovani a taky me boli bricho,chci chvilku pauzu :sweat_smile:
Ta jeskyne by byla super ve stredu :wink:
16. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jéééé Mechovandy ... ahoooooj :slight_smile:
16. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jinak ja chci taaaak moc lyzovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,mam uplny abstak,treti rok nelyzovat to je jak za trest. Loni jsem se bala abych si neublizila,ze jsem kojila a taky kdo by se staral o malou kdyby se neco stalo,ale pristi rok uz na to neberu ohledy a budu lyzovat kazdy vikend :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a bramboraky dela Ales suprovy - slibil,ze je udela,mnam,mnam.Bohuzel vysledky tripple testu stale nevim,volala jsem tam dneska a jeste je tam nemaji :unamused: Zacinam mit nahnano,nechci znovu na amniocentezu :frowning2: ,uz takhle potrebuju fungovat a jsem docela nepouzitelna
16. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
Takže- objednáno, akorát jsem zase musela rezervovat celou jeskyni na 18.00 - i když to je takhle daleko, volno na dětskou pro tolik lidí mají až 1. dubna!!!!!!
takže doufám,že nikdo nevypadne a nebude se to muset zase rušit!
16. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
Kači, neboj to dopadne dobře!
16. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak uz je z postylky venku,ach jo :frowning2: .Rvala jak tur,takze spanek dosti nekvalitni,jsem zvedava v kolik me tady bude vecer padat na usta,kdyz na dnesek spala zase blbe a je vzhuru od 6.30 :confused: Postylku uvidi nejdriv az v 18.30,snad to vydrzi. Asi pujdu dolu za sousedkou poprosit ji aby nevrtali kolem 12.h,pokud to pujde. Je hrozne moc fajn,ma holcicku ktera uz chodi do skolky,tak si myslim,ze to pochopi :slight_smile:
16. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz
Kači, tak to teda nechápu, že je to nenapadlo ještě než začli vrtat, když má sama malý dítě!
16. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Ráďo - a co vlastně vy v pátek, užili jste si to :sunglasses: ?
16. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz
Kači, jestli tě to uklidní, Áďa vstával v půl šesté :confused: ale až do čtvrt na osm se semnou povaloval v posteli,tak aspoň něco. U nás se teda chrní
16. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
No já teda taky nepadám a hlavně ještě nemám bříško, tak jedině kdybych se na něco napíchla...brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A navíc mi moje Dr. říkala že lyžovat můžu, tak to mám požehnaný :grinning: . Ale jinak vážně, jezdila jsem fakt opatrněji než jindy.

Evi, já ti dám že piju první ligu. Taky si moooc dobře pamatuju, jak jsme měl pár flaštiček vína a tys ještě nevěděla že čekáš grepíka :grinning: . Nebo jak jsme tenkrát spolu popíjely na tom majálesu, to mě tenkrát Olda dal, prej že jsem tě opila. A ty mě budeš povídat o první lize :grinning: .

Kači, taky jsem si povídala jak je ten Hradec malej, taky jsem nečekala že se sejdem zrovna tady, když už se tak dlouho domlouváme :sunglasses: .
16. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.