• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
autor
Hlásím, že u nás se nespí a asi ani nebude :angry: .

Ráďo - tak to je super, že ti to dr. dovolila, mě moje bývalá zakázala komplet všechno :confused: . Ale ne že bych ji poslouchala a stejně jsem pak přesídlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

No tak já neříkám, že nepiju, ale první liga už to nebude, od tý doby, co mám Verunku, tak teda nic moc :sweat_smile: . No vidíš a na majáles bych zapomněla :sweat_smile: tam jsem se pěkně zkoulovala, to máš recht :sunglasses: :grinning:
16. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
No jo, to já už si taky asi pěkně dlouho nic nedám :frowning2: . No ne že by mi to vadilo, ale teď v zimě mám občas chuť na svařáčka, hlavně když ho někde cítím :dizzy_face: .

Jinak mně Dr. říkala že můžu dělat úplně všechno...plavat, lyžovat, cvičit, jezdit na kole...jen nemám skákat. Tak se řídím jejíma radama, ale jsem opatrná :wink: .
16. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Tak svařáčka si nech, až budeš chtít rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
A dr. to řekla přesně :sunglasses: .
A co v ten pátek, jak jste si užili společnou dovču, co :dizzy_face: ?
16. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
Tak já myslím, že decka vína je v klidu :wink:
ale je fakt, že my jsme jely spíš v malých černých pivech, co, Plechovky? :grinning:
16. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
já jsem celý těhotenství jezdila na stepperu, dokonce i v den porodu (kdo to mohl tušit, že :grinning: )
16. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Luci - :grinning: :grinning:
Jojo, pívečko jsme jely, pívečko :sunglasses: už bych si zase někde dala, na zahrádce, hmm :sunglasses:
16. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
leda v zimní zahradě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
To já vím že decka vína nebo malý pivo by nevadilo, ale chci počkat až aspoň po prvním trimestru. Zatím mi ten alkohol vůbec nechybí...a to je co říct :grinning: .

Evi, společnou páteční dovolenou jsme strávili na těch lyžích, takže večer žádná romantika, ale oba jsme v osum vytuhli u telky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Ráďo - tak to je jasný, já taky zezačátku nepila...a taky mi přišlo hoooodně podezřelý, že mi nechutná pivo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Jo, to byly ty lyže, no tak to věřím, že jste večer padli za vlast :grinning:. No ale na horách muselo být krásně :sunglasses: .

Luci - a kde maj takovou? Hned vyrážím :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jo jo, pěkně jsme si to tam užili, nebyly vůbec fronty tak jsme lyžovali ostošest :grinning: .

Tak já se pro dnešek loučím, šupajdím na nákup (jsme po víkendu jak u snědenýho krámu :sweat_smile: ) a pak dom. Těším se že se odpolko trochu natáhnu, vstávala jsem v půl patý :confused: .
Tak pa pá a ne že toho moc nakecáte, ať nemám zítra moc co dočítat :slight_smile: .
16. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
Já taky dneska musela do pekárny, ať máme aspoň chleba, to je základ :grinning: . Ale s pekáčem je to paráda, mě to snad baví víc než kočár nebo pěškobus a Verču taky :sunglasses: .
Neboj, ono tu odpo tak živo nebude :sunglasses:
16. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
právěže nikde :rolling_eyes:
16. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
A já už se skoro začala těšit :rolling_eyes: . No ono to uteče, přijde jaro, pak dlooooouhé léto, podzim a ještě budeme mít nakonec toho píva plný zuby :grinning: .
16. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz
Taky se vám ta naše diskuze tak špatně hledá? já ji vždycky přehlídnu :sweat_smile:
Tak na léto čekám jako na smilování a piva mám plný zuby celkem brzo, ale takovej stříkanec, ten se neomrzí :grinning:
16. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
16. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz
hmmm, tak ten náš konferenčák z ikei za pětikilo už je trochu poškrábanej, tak že by? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
Luci - musíš hledat podle mechu, kde to je zelený, tam jsme :grinning: . Jestli hledáš podle plechu, tak je jasný, že to přehlídneš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak stříkanec se neomrzí, jo :sweat_smile: ? Tak teď si nejsem jistá o čem mluvíš :grinning: :grinning:.

Hele a stůl ber, ten jen tak někdo nemá :grinning:
17. únor 2009 v 08:26  • Odpověz
no, vypadá to, že aspoň tady na koni ho budou mít za chvíli všichni, když to vložila do každé diskuse :grinning:
stříkanec je prostě stříkanec, neznáš? :grinning: :grinning: :grinning:
aha, tak teď už vím, když mě ty plechovky prostě nejdou z halvy :slight_smile:
17. únor 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
To je fakt, tak ale zase budeš in :sunglasses: :grinning: .
A stříkanec fakt neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nebo možná jo, ale v jiným slova smyslu :grinning: :grinning: .
A bacha na to, ne plech, ale mech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. únor 2009 v 08:35  • Odpověz
vinný střik, ne? to jsem si mohla myslet, že to hned pochopíš jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Já to tušila, ale zase po tom, co tě znám, jsem si nebyla moc jistá :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky,
tak tady se hned po ránu stříká :grinning: . Taky už se těším na léto, na zahrádky...i když to už asi budu mít velký pupendo, tak snad nebudou moc velký vedra :sweat_smile: .
17. únor 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
To víš, to chce hned od rána :grinning: .
Jo, zahrádka, pívečko, hmm :dizzy_face: . Ale když vidím ten sníh, tak si asi ještě chvilku počkáme :sweat_smile:
17. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
Jo jo, počkáme, ale my se dočkáme :sunglasses: .
17. únor 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Ráďo - kdyže na tebe mám zítra myslet :dizzy_face: ? Teda jestli si to dobře pamatuju :sweat_smile:
17. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
Tak, tak, zítra ráno na mě mysli :wink: . Nejdřív jdu na krev a pak mi udělá i UZ. Už se fakt těším, ale taky mám strach aby bylo vše OK :frowning2: .
17. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Budu a bude :dizzy_face: . A pak šup sem s novinkama :sunglasses:
17. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
No to víš že jo, jdu na odpolední tak hned jak budu moct tak se přihlásím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
17. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Až na odpo, jo :confused: no ale já si počkám, budu žhavit drát od rána :grinning:
17. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz
Zdar Plechovky :wink:
Radko, jestli bude vedro jako předloni ( normálně jsem chtěla napsat loni a to už byl Áďovi vlastně rok :sweat_smile:, fuj, to to letí ), tak se máš na co těšit. Ale třeba budeš mezi námi šťastnými,co jsme ten pupek zas tak brutální neměly :slight_smile:
Taky držím palce na vyšetření.
U nás už se dvakrát vstávalo a zase ulehlo,tak jsem zvědavá,kdy bude vstávat. Odpolko je vyženu s tátou do sněhu, ať se tam vyřáděj, mám angličtinu.
17. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.