• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
zas tak velká, aby si nevšimli vás dvou, popř. vašich rarachů asi nebude ani jedna :grinning:
23. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Jsme snad tak napadní nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? My se v pohodě ztratíme a Verunka vůbec :sunglasses: :grinning:
23. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
to jo, vy určitě :grinning:
23. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Že jo? Si myslím :sunglasses: . Takže kdy a kde máme být nastoupení :sweat_smile: ?
23. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
Dám včas vědět :grinning:
23. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky,tak at jsou deti brzo zdrave :wink:
Terezka se zatim drzi,ale dneska byla desne protivna a nespala cely den :rolling_eyes: :angry: - myslela jsme ze ji fakt dneska neco udelam,dala jsem ji 2x do postylky,chytla me desna bolest v krizi :cry: a ona rvala a rvala.Rano kakala a stejne se me pres den 2x pos.... do pleny,coz udelala za posledni mesic asi jen jednou :sweat_smile:
No cekam zda nebude mit reakci po tom ockovani,jak je na 15.mesicich,byli jsme na nem minule pondeli.
Dneska zase na zpivankach perlila,uplne se tam zacinam stydet chodit :pensive: .Radi,neposloucha,dela vsechno mozny jen ne to co ma,porad chodi brat neco ucitelce,druhym detem svaciny a piticka.Ja to fakt nechapu,chova se fakt hrozne.Pritom chodi mezi deti,ale tady teda co predvadi :pensive: .Ucitelka je v pohode,rika at ji necham,ze si chce delat vse po svem a ze se chyta na pisnicky to je zaklad,ale ja tam mam docela hruzu z toho co zase priste vyvede.Dneska jsem ji musela dat 5x dudlik,vztekala se az me trikrat kousla :rolling_eyes: ,ja dve deti nemuzu zvladnout,nebo zacnu byt na Terku fakt hnusna a bude.Nevim jsem na ni asi moc mekka,zkousi si stale vic a vic a bojim se ze me zacina prerustat pres hlavu.
Nejlepsi je tchyne - pry mame milionove dite :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to rika i svagrova,ze je Terezka u nich hodna.Pak moje mamka,pry je strasne hodna,ze chodi venku za ruku a poslechne. Tak asi nema respekt jen ze me :frowning2:
23. únor 2009 v 19:03  • Odpověz
Evi do Londyna jedeme 28.3.do 1.4.a muzu Vam holky uprimne rict,ze uz se taaaaaak tesim :sweat_smile:
Luci tak pisni termin kde je svatba a my tam budeme :grinning: - obzvlast nas by si nevesta a zenich pamatovali :sweat_smile:
23. únor 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahoj Kači,

z těch zpívánek si nic nedělej, Áďa je momentálně taky v období, kdy je jak z divokejch vajec, vůbec neposedí, a když, tak si sedne na klín učitelce a ne mně :grinning: nevím, čím to je, že je tam jak utrženej ze řetězu, podle mě tam chodí strašně rád a musí to dát najevo...prý se to zas vrátí do normálu, tak vydrž! A jak se jmenuje vaše učitelka, jestli máme stejnou?
Neboj, Terka se zase zklidní, prostě je nutný vytyčit ji nějaký hranice i za cenu, že ji občas plácneš nebo okřikneš. Já už se s Adámkem taky nemažu jako dřív, když to na mě zkouší. A přesně jak říkáš, všichni ostatní ho mají za nejhodnější dítě na světě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
Kači - hele, to že je hodná u jiných je naprosto normální :wink: . Verunka byla u našich taky zlatý dítko a předvádění se, vztek apod., to si nechává až na doma :grinning: . Takže v klidu :wink:.
Nicméně, jestli máš dojem, že ti fakt přerůstá přes hlavu, tak zpřísni výchovu... Je mi jasný, že to bude těžký, kor teď v těhu, ale lepší teď než až budeš mít plný ruce práce s miminkem :wink:-
A teda měsíc uteče jak nic a Londýn volá :sunglasses: .

Luci - koukám, že jsme se shodly :sunglasses:
24. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz
v čem jako myslíš? :wink:
24. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Myslím s tou Kačkou a "neposlušnou" Terezkou :sunglasses: .

Hele, kde se nám toulá Ráďa :confused: ?
24. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
achá, já nevěděla, co myslíš, když se shodnem na všem :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Máš recht :grinning: :grinning: . Tak jak Adís? Teď je zlatíčko, co :dizzy_face: ?
24. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
Teď jo :grinning: ale jenom proto, že spí. To, že předtím zdemoloval půl pokojíčku, velkoryse pominu :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
akorát se nám asi začíná bát paní doktorky. Vždycky tam byl úplně v pohodě, očkování neočkování, ale teď jak na něj vytáhne stetoskop, začne ječet! a přitom to ani nestudí :confused:
24. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Hlavně, když spí, viď :grinning: :grinning:?

A s tím strachem jsme na tom stejně, Verča stetoskop taky nesnáší...i když včera to snesla trochu líp, ale stejně...
24. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
ještě pořád :dizzy_face:
24. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
U nás se už nespí :unamused: . A stejně celej spánek prokašlala, ach jo...
24. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Jo, jsem se chtěla zeptat, chodíte s tím kašlem ven? Neptala jsi se dr.?
24. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz
ptala, říkala, že můžem, pokud nemá teploty, akorát se nesmí uhnat
24. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
Díky :wink:. Já jsem si právě říkala, jestli třeba proto furt nekašle, že ven chodíme a dr. jsem se neptala. Ale doma to nevydržím, takže volba je jasná :grinning:. Nicméně, my chodíme ven vždycky jen na chvilku :sunglasses:
24. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
my teď taky.

už taky nespíme, vstal, ukázal na díru po metru a prej : neni, hapauo :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
Já myslela taky teď, jak je marod, ne vždycky jako vždycky :grinning: :sunglasses: .

Jo, není hapalo, hmmm, a jakpak to :grinning: :grinning: ?

A my valíme ven, na chvilku :grinning:
24. únor 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahoj kočky,
tak jsem se sem dostala a vy nikde :frowning2: .
U mě všechno při starým, akorát v práci mám čím dál míň času na net, proto se nemůžu hlásit každý den. Už abych ho měla doma :angry: . Jinak zatím neblindím a snad už ani nebudu, ale pořád musím něco žvejkat v hubě, páč jinak mi je zle. Mám strach aby ze mě za chvíli nebyla kulička :frowning2: . Holky, kolik jste přibraly během těhotenství? Ze mě bude asi za chvíli metráček, ach jo :cry: .
24. únor 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahoj Radko,

ty děláš noční? :confused: :confused:
Já jsem teda taky neblila ani jednou, jen sjem měla takový to nechutenství, což ale neznamená, že bych míň jedla :grinning: Zase jsem se ale dost hejbala :slight_smile: Přibrala jsem dvanáct kilo a deset zůstalo v porodnici, kojením to jde taky dolů, takže žádný stresy, užívej si beztrestnýho žraní :grinning:
24. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky,
Rado tak ja mela 18kg nahore a bohuzel 10 me zustalo rovnou nahore do dalsiho tehu,ale muzu si za to sama,kdybych se vic hlidala v jidle,tak by byla kila dole. Ted mam zravou taky uz furt,kdyz neco nesnim je mi zle a hlavne ulitavam na smazenem syru :sweat_smile: Moc ti preju aby jsi nevolnosti nemela,ja je mela prave v tom tydnu co jsi ty nejvic az do 12.tydne,sileny 3 tydny,ale kazdy rika,ze u druheho jsou ty nevolnosti a zvraceni mnohem castejsi,coz se u me teda potvrdilo :confounded:
Luci moc drzim pesticky u zubare,au au :frowning2: . Terku asi boli zuby,vcera brecela v 22.00 tak zoufale,ze jsem nevedela co s ni,ale pak kupodivu spala pekne az do 6.00.Ale pres den se zase 3x pos.... do pleny
25. únor 2009 v 07:31  • Odpověz
Nazdar mechové panenky :slight_smile:

tak hlásím, že zubaře jsem přežila, zub bohužel ne :confounded: , ale je po bolesti, tak aspoň to :wink:
Kači, neřeklas mi, jak se jmenuje vaše úča :wink:
25. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Ráďo - koukej si ten net nechat doma zavést jinak nevím :confused: :grinning: . I když to zase bude Martin nadávat, že tam furt vysedáváš :grinning: :grinning:.
A v klidu jez, na co máš chuť :wink:. Já přibrala asi 16kg a to jsem žrala jak zjednaná :sunglasses:

Kači - tak smažáček, jo? Hmmm, taky bych si dala a to nejsem těhu :sweat_smile: . My máme aspoň naloženej hermelín a už se na něj klepu :grinning:
Fakt jsou nevolnosti u druhýho častější, jo? To je pěkně na houby, když se musíš starat o dítě... No asi ještě počkáme s dalším potomkem :sweat_smile:

Luci - tak hlavně, že tys přežila :wink:. Zub je jen zub :sunglasses:

My jdeme k zubaři zítra, komplet celá rodina, tak doufám spíš, jestli zubařka přežije :grinning:
25. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz
Tak smažáček jsem měla v pondělí :grinning: a hermelínek, jo? že bysme přece jen přišli? ty víš, na co nalákat!!!! Nakládáš sama?
Ono je blbý, že pokud člověk není v tom nebo nekojí, tak už nemá tu žravost na co svádět, takže si to, těhule užívejte!!!! Ale jen kvůli tomuhle do toho nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zubaře si užijte :slight_smile:
25. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Luci - si piš, že sama :sunglasses: . Teda vlastně houby sama, s Verunkou :grinning: :grinning: .
Tak za náma ne, ale na hermelínek byste přišli, jo :angry: :grinning:?

Já s ní teď dělám vše, viz. fotky v albu :sunglasses: . Ona prostě fakt musí být u všeho :sweat_smile: . Jak zamířím směr kuchyň, už slyším, jak za mnou stěhuje židli :grinning: :grinning: .
25. únor 2009 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.