• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
recept, recept!siiiiim :slight_smile:
25. únor 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky,
Luci - ucitelka se jmenuje Lada. Chudaku to me mrzi,ze uz nemas zub :unamused: . Ja prisla po porodu o dva zuby :zipper_mouth:
Evi - Verunka je sikulka,Terca by v tom chtela patlat rucickama :sweat_smile:
Holky plati pristi stredu ta jeskyne?:confused:
Jinak dnesek byl jako predchozi dva dny - porad pos.....,protivna,takze dneska uz parkrat dostala na zadek :sweat_smile: ,protoze uz se to nedalo vydrzet :pensive: . Pak vzdycky prestala,no zkousi co asi vydrzim. Sice vim,ze ji rostou ty stolicky,ma navic reakci po tom ockovani,ale vymyslet kraviny a vztekat se u toho ze ji neco nejde to ma smulu :angry:
25. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
Evi zvladnete zubare,au au. Ja se tam musim objednat s Terkou,ale uz vidim tu scenu co tam predvede :sweat_smile:
Jinak spousta kamaradek podruhe tehotnych uznala,ze ty nevolnosti jsou fakt horsi :rolling_eyes:
Ja mela to stesti,ze v tu dobu byl doma Ales a mel zrovna dovcu 14 dni,jinak bych asi stale blinkala s Terezkou v zadech :grinning: ,hrozna predstava
25. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
Jinak chute jsou fakt desny,sezrala bych snad vsechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Budu v lete vypadat jak vorvan,jeste ze bude teplo a nebudu se muset hodne oblekat.
25. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
Kači, tak to máme stejnou. A se zubama jsem na tom stejně, bohužel :frowning2:
jeskyně platí, to už budem určitě zdarvoučký!!!
25. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Luci - jakej recept :confused: ??

Kači - tak vztekání z toho, že něco nejde, známe moooc dobře :angry: . A Verča ta se začne vztekat hned, ne že by chvíli zkoušela :confused: .
A hele vorvani, ty chceš, abychom taky těhotněly, ale s tím horším průběhem druhýho těhu mě děsíš :sweat_smile:.

S jeskyní počítáme :sunglasses:

No, na zítřek jsem taky zvědavá :sweat_smile: . Snad to Verčulín u zubáka nezboří :grinning: . Ale já si myslím, že teď bude stačit, že otevře pusu (třeba i při řevu), dr. jukne a hotovo...doufám... :sweat_smile:
25. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz
no na ten hernelín, přece :slight_smile:
vztekáme se taky, někdy bych ráda viděla dítě, který to nedělá :slight_smile:
k těm chutím, Kači, fakt bys sežrala všechno? :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Ahá, já už se lekla, že na palačinky, bo ty byly z prášku :grinning:.
Tak hermelín...dělala jsi to někdy? Já jen, jak to chceš podrobně :grinning: :grinning:

Jo tak vztekání Adámka můžu potvrdit :grinning:, zejména když opouští Verunku :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
no tak to by se snad vztekal každej, ne?
no nedělala, takže hodně podrobně :grinning:
palačinky umím z mlíka, mouky, vejce a cukru :grinning:
25. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz
Holky fakt mam chute na vsechno,nejvic vede smazak a syr na jakykoliv zpusob :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
To druhe tehu je ted pohoda - fakt :wink: ,jen ze zacatku to bylo nic moc,ale Evi ja mela docela dost leku,takze me bylo vic spatne po tom :wink: No jen me teda prekvapily bolesti patere v oblasti krize,ty jsme mela u Terezky az na konci tehu :frowning2: ,ale ted jak malou taham tak me to boli dost. Holky u nas je desny bordel,ja se k uklidu nedostanu za cely den,protoze jediny kdy bych mohla uklizet je kdyz mala spi a to spim taky :sweat_smile: a pak vecer,ale uz padam na usta :rolling_eyes:
25. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
Holky fakt se vztekaji vase deti tak jak Terka? :confused: Me prijde,ze jen nase Tereza se predvadi hrozne :pensive: .Venku je hodna,takze ted jsme skoro porad venku :sweat_smile: Chodime ven snad od rana do vecera :grinning:
25. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Luci - to máě recht, hlavně chlapi :grinning:

Kači - na úklid se vykašli, ten počká :wink:. Ty teď potřebuješ odpočívat :dizzy_face:

Nakládanej hermelín dle slevikovic
Suroviny:
hermelín (kdo by to řekl :grinning: )
olej
cibule
česnek
nové koření
pepř celý
bobkový list
grilovací koření
feferonky (nejlíp kozí rohy)

Každej hermoš rozkrojím napůl a pak každou tu půlku nakrojím podélně (skoro ke konci), do té nakrojené půlky nasypu trochu gril. koření a vložím, co se mi vejde :grinning:, většinou cibuli, feferonku, ev. česnek.
Do sklenice naleju trochu oleje, vhodím cibuli, česnek, nové koření apod., na to dám "naplněný" hermelín, zaleju olejem, zase koření, pepř, bobek apod., další hermoš... a tak dokola a dokola, do té klasické sklenice se mi většinou vejdou tak dva až tři hermelíny :wink:. Měl by být olej až nad hermelínem :wink:.
Nechat několik dní, záleží jak dlouho vydržíte a pak sežrat :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
Evi ja bych nevydrzela a sezrala ten hermelin jeste pred nalozenim :grinning: :sweat_smile:
Neboj se uklid u nas vazne nehrozi :unamused: ,jednou za 14 dni o vikendu,kdyz zmizi Terka k nasim tak uklizime oba a rychle. Ja driv mela rada poradek,neco dobreho upecenho,ale ted nestiham,jsme z toho trosku mimo,vadi me to,ale vim ze telo potrebuje odpocivat tak to nechavam byt. Uklidu si jeste uziju s dvema detmi az az
25. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Kači - u nás je to různý, někdy venku, někdy doma :confused: . Takže chodíme ven dle situace :grinning:
A já taky ujídám, ale pst :sunglasses: :grinning:
A děláš dobře, jsou přednější věci než naklizeno a napečíno :wink:
25. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Tady už se asi nakládá :confused: :grinning: . Nevím, teda jestli hermelín nebo něco jinýho :grinning: :grinning: .

Jdu do pelechu, zítra nás čeká náročnej den, papa
25. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz
ahojky,
ditko usina v postylce,ja bastim vyborny obed - takze u nas je idylka :dizzy_face: .Jen to pocasi je hnus,nez jsme dosli pro obed a zpatky,tak jsem byla naskrz promacena :angry: Uz aby bylo krasne a svitilo slunicko. Ja nepotrebuju paraky,staci me jaro,teplacky a mikinu pro Terku a sup na hriste :grinning:
Stejne si myslim,ze za moje depky v poslednich muze to pocasi,uz to trva hodne dlouho :rolling_eyes:
Hermelinky doma mame,ale o vikendu budu delat smazaka,jsem na nich ted primo zavisla :grinning:
26. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
ahoooj!

u nás se taky usíná, doufám, že už to nebude dlouho trvat :slight_smile:
Včera jsem se nakládala tak maximálně do vany :grinning: , nicméně za recept moc díky, akorát to budu muset u vás nejdřív okoštovat, jestli to je vůbec dobrý, takže ne že mi to všechno sežerete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Ahojda,

jsem tu na skok, dokud Olda odpočívá :grinning: :grinning:. Aspoň někdo, Verča si už hodinu povídá v postýlce s mazlíkama a spánek nikde :angry: . Asi to dneska neklapne :angry: myslím to spaní :grinning: :grinning:.

Dopolko jsme byli u toho zubaře a super, všichni tři máme krásný zdravý zoubky :dizzy_face:. Jen teda mě leze blbě osmička, takže tě Luci budu brzy následovat :confounded:.
Pak jsme byli skoro 2h v kuch. studiu řešit kuchyň, Verča tam lítala, ale asi málo, když teď nespí :angry:.
No, chtěla jsem napsat, jakmile se Veru vyspí, takže změna, jakmile to vzdám a vyndám ji z pelechu, jedem na nákup :unamused:. No a do všeho dobrého nás čeká ještě večeře s tchýní...

Luci - jsem to tušila, že se nakládáš :grinning:. No holka nevim, nevim, do pondělka daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Navíc teda abych pravdu řekla, mám z těchto trochu obavy, bo jsme tam dali vlastní papriky a byly sakra ostrý :confused: :sweat_smile: .

Kači - závidím idylku :sunglasses: . A s počasím ti rozumím, já k žvotu nutně potřebuju sluníčko :wink: .
26. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
chacha, tak ještě nespí :angry: :angry: :angry:
já jsem tak vytočená, nechápu, co to zkouší, posledních pár dnů je prostě polední usínání katastrofa! dneska je to teda ještě kvůli tomu, že jsme přišli později z hudebky a to má pak tuplem problém jít spát... vždycky vyháže z postýlky všechno, co tam má a začne řvát, ať mu to podám, vlítnu na něj a za chvíli to samý!! Dneska jsem tam byla asi desetkrát :angry: :angry: teď už je tam dobu klid, ale ještě se tam mele :confounded:
26. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
jéééé, tak to su klidná, že v tom nejsem sama :wink:
teda ne v tom jako v tom, ale v tom spaní :grinning:
26. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
a k zubků gratulujeme a závidíme :slight_smile:
26. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
teď volá houpa houpa - on si fakt myslí, že ho dám místo spaní na houpačku???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Taky jsem ráda, že v tom nejsem sama :grinning: .

Luci - tak ho zkus dávat spát dřív a nebo já bych zkusila později :sunglasses: . Já když dám Verču do postýlky v poledne, tak rozhodně neusne :sweat_smile: .

No a já jdu to zvíře vyzvednout a jdeme pokračovat v dnešní krasojízdě :grinning: . Sice ještě nevolá "hají hotovo", ale jistě to prohlásí, až přijdu :sweat_smile: . Ale dostanu pusu, abych ji vytáhla, tak aspoň tak :dizzy_face: :grinning: .
26. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
dnesk to právě dřív nešlo :( a pozdějc to taky nechci, jako když vstává v půl šestý,m taks nad musí být unavenej!!!! kdyby šel později, zas by musel chodit později spát večer a to teda neeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já to taky za chvíli vzdám
26. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jinak jsem teda chtěla ještě říct, že ty antibiotika zabraly perfektně, už skoro nekašle, dneska snad dvakrát a už to není ten zahleněnej kašel, spíš pokuckávání.

a už toho mám dost, jdu pro něj!
26. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Teda tady to žije :angry: :grinning: .

No já dneska už spaní po o málem vzdala, bo Verunka už hodinu kecala v postýlce :sweat_smile: . No ale nakonec sama sebe ukecala ke spaní :grinning: :grinning: .

Tak co, holky, jak vás nabilo to ranní sluníčko :sunglasses: ? Mě spíš teda nalákalo, ale když jsme byli venku, tak už pršelo :angry: :grinning:
27. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
My už jsme vyspinkaný :slight_smile:
nápodobně, než jsme se vyhrabali, zatáhlo se a my nakonec zmokli :angry:
Kde jsou ty mechule těhule?
27. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Jo a my už taky skoro nekašlem :sunglasses: :wink: .

Se dítka kvítka vystřídaly :grinning: :grinning: . Taky by se mohly sesynchronizovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

My jdeme odpo ke známým, tak doufám, že pršet už nebude :angry: .

Těhulíny se asi válej :sweat_smile:
27. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
To by mohly, tak aspoň na tři hoďky :wink:
no jako zatím venku nic moc, asi pošlu kluky samotný :grinning:
27. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
jo hele a u toho zubáka, Veru otevřela normálně pusu?
27. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.