• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
autor
Že bych je taky poslala samotný :sweat_smile: ?
Jo, tři hoďky, tak to u nás teda fakt nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

U zubáka, to víš, že neotevřela, dr. ji tam prostě drze vlezla :grinning:
27. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
:grinning:
jsem si právě vzpomněla, že má manžel rýmičku, takže se asi nezbavím ani jednoho :sweat_smile:
27. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz
Dobré ranko,

těhule nám snad obrostly mechem, ne? :grinning:
My už jsme zdraví, takže dobrý, akorát to ranní vstávání se nějak ne a ne zlepšit :angry: akorát teda ve Vrchlabí, když jsme byli pařit a dorazili ve tři domů, tak se Adinka smiloval a nechal nás AŽ do sedmi :grinning:
2. bře 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahojky,neobrostly :grinning: jen nestihaji :sweat_smile:
za chvilku jdeme na zpivanky - dnes je karnevalova hodina,tak jsem zvedava zda bude dneska aspon trosku klidnejsi. Terka ma masku saska jeste po me,nechtela jsem ji neco kupovat na posledni chvilku.
Jinak u nas vse o.k.,jsme zdrave obe,tak snad do stredy vydrzime :slight_smile: V tu stredu se tam sejdeme v 17:45?
Ted kouka na CT1 a kresli si na magnetickou tabulku,uplny zlaticko :dizzy_face:
Tak ja padim chystat veci,papa
2. bře 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem tady právě napsala dlouhý vzkaz a celý se mi to smazalo, protože mě to mezitím odhlásilo :angry: . Ach jo. :frowning2: No takže znova. Od víkendu blindím takže pryč jsou ty doby kdy se stačilo najíst a na chvíli mi bylo líp. Teď mi je permanentně blbě, ale blindím jen občas. Vždy se to snažím rozdejchat. Akorát ty lidi se snad nemejou nebo co, protože když se tady svlíknou tak to je síla :rolling_eyes: . Ach ty pachy :unamused: .
2. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
ahojky,tak karnevalova hodina super. :dizzy_face: Terezku nepoznavam,nekdo me pres noc vymenil dite :confused: :grinning: ,byla uplny zlaticko- zazrak.
Rado to me mrzi,ja ti ty nevolnosti nechtela privolavat,ale nejvetsi jsem je mela prave od 9.tydne do 12.tydne :rolling_eyes:
Ted uz jsem happy,nic me nevadi :slight_smile: ,takze neboj bude lip :wink:
Ve ctvrtek snad mrnousek roztahne nozicky,jsem desne zvedava jestli to Dr. odhadl dobre v 16.tydnu :sweat_smile:
V pokojcku se nekdo snazi usnout a stale na me vola,ale je hodna,nerve,neplace,tak ji necham,ona usne.
Jo a dneska jdu s Alesem na hokej,tak holky kdo jde taky?:wink:
2. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahooooj,

na hokej nejdu, když nám vyřadili Vrchlabí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
My máme karneval ve čt, tak uvidíme.
Radu- ať je líp!
Pro sraz ve třičtvrtě jsme!
U nás se opět před spaním řve- nevím, proč to dělá,ale dělá to jen v poledne. Je unavenej, takže má smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj Luci,tak at brzo usne,u nas je ticho,takze asi usnula :grinning:
Po spanku pujdeme do Tesca,potrebuju ji koupit aspon jeden dudilk,nemame zadny,vsechny ukousala(mela jich 6).Tak jsem je odstrihla a ona s nimi uz jen hraje,ale kdyby prisla krizovka chci mit nejaky po ruce. Vsichni me nadavaji,ze jsme blba,at uz ji nic nedavam a nekupuju,ale ja s ni jsem cely den a pokud ji zacne neco trapit tak rve dost dlouho a dudlikem se uklidni. Ja ji ho samozrejme nedam,ale chci mit klid na dusi,ze kdyztak dudu mam v kapse.
Jinak curani doma - rano je bez pleny,ale ma kalhotky a teplacky.Samo se 1x pocura a ihned dostane plinu,ale uz jsme si vsimla,ze ji to zacina vadit,coz je moc dobre :slight_smile: Takze kazdy den pocurane kalhoty a teplaky preziju,ale je to jen zkouska,jeste na to nema,zkusime to poradne az na jare :wink: Protoze kdyz se ji zeptam budes curat? Ona vykrikuje ne,ne,ne a pak se hned na to vycura :unamused:
2. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Ahoj kočky mechový :grinning:,

tak u nás už se taky nekašle a nefrká :sunglasses: . Ale místo toho máme "bebí", Verýsek se mnou včera jako vždy vařila a přitom vyzkoušela teplotu pánvičky :confounded: . Takže má na palci puchýřek :frowning2: . Ale ani moc neřvala, spíš až pak, když jsem ji držela ruku pod ledovou vodou :grinning:. Tak snad se jí to brzy zahojí... Koupila jsem náplasti s obrázky, kdyby jí to prasklo :sunglasses: .

Luci - vidíš, jak vás Adámek chápe :dizzy_face: .
Jo, Vrchlabí, to byl čajíček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ráďo - tak aspoň konečně pořádně víš, že jseš těhu :sweat_smile: . Ne, nepřeju ti to, ale holt to k tomu většinou patří :unamused: . Tak ať je brzy líp a moc nemusíš stíhat záchod :sunglasses: ! Ty pachy jsou děs, mě smrděl i domov a špajzku nebo ledničku jsem otevírat vůec nemohla :confounded: maximálně s kolíčkem na nose :grinning: .

Kači - tak nech Terezce tu masku i doma, třeba bude taky vyměněná :sweat_smile: :sunglasses:. A jsem teda zvědavá, zda se prcek ukáže s nožkama od sebe :dizzy_face:
Na hokej nejdem, máme taťku v práci... možná zítra, ale jestli, tak spíš půjde jen on sám. No ale kdyby šla Terezka, tak bychom se připojili :sweat_smile: . Co :sunglasses: ?
Tu třičtvrtě beru :wink:
Tak vy jste oddudlíkovaný, jo :confused:? To byl nějakej fofr :wink:. A šikula všímavá s tím čůráním :sunglasses:.

Novinky u nás kromě úrazu: dneska spí už od jedný :confused: (včera nespala celej den, tak asi dohání :grinning: )
Ráno za mnou přišla k posteli a hlásila "budu kakat" a ono fakt jo, za chvíli (akorát už vedle v obýváku :sweat_smile:) opavdu kadila :grinning:. Takže příšerka ví, o co jde, ale na nočník nechce :angry:.
2. bře 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahojky,tak Hradec vyhral 2:0 a ja jsem nadmiru spokojena a odpocata :dizzy_face: :grinning:
Bylo to super - snedla jsem dva parky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,na cestu domu jsem dostala cukrovou vatu a vitezstvi Hradce me absolutne uspokojilo :grinning: :grinning: :grinning:
Jen teda zitra s malou urcite nepujdu - bylo ta docela tlacenka :rolling_eyes: . Organizatori jsou magori,my tam byli v 16:35 abychom zabrali dobra mista a oni pousteli dovnitr az od 17.00 :confused: Ve dverich me malem rozmackli,tak jsem sla hned bokem,fanousci sileny :sweat_smile:
S detmi si to myslim uzije Ales az pristi rok,Terka by ted nevydrzela a z hokeje bychom nic nemeli.Museli bychom ji zabavit a jakmile by videla jine lidi jist vyzadovala by to taky :sweat_smile:
Jo dudu nemame jen pres den,na spani ji ho jeste davam,ale ten ustrihnuty :grinning: .Docela me prekvapilo,ze ji to nevadi :confused:
2. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj mechovandy,
jak se máte? Já mám po další kontrole. Tentokrát mi ale Dr. vůbec ultrazvuk nedělala :frowning2: . A já se tak těšila že uvidím našeho prďolku. Prý se pokaždý nedělá. Jen do mě strčila dva prstíky :sweat_smile: a prý že mimi roste a je živý. Nechápu jak to takhle bez UZ může zjistit, ale holt jí budu muset věřit. Teď musím počkat na ultrazvuk ve 12.tt na ten screening, ach jo :frowning2: . Jo, ale mám těhu průkajdu, takže už jsem oficiální těhule, huráááá :sunglasses: .
4. bře 2009 v 07:06  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,

tak ještě že jsme včera nikdo nevyrazili na hokej, co :angry: :sweat_smile: ?

Kači - ustřihnutej dudlík, jo? Jak to může dudat :grinning:?

Ráďo - tak super, že vše ok :dizzy_face: . I když teda UZ by nebyl špatnej, co? Ale hele, vždyť ty si můžeš někomu říct v práci :sunglasses:
Průkazka je fajn věc, koukej ji pořádně vystavovat :sunglasses: :grinning:
4. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky,
tak ja byli deti nadsene z jeskyne? :slight_smile:
Terezka se vykoupala,vypila mliko na ex a odpadla jako po celodenni drine v 19:30 :grinning: No ja jsem rada,mam volno :slight_smile: . Ales v jeskyni docela usinal :sweat_smile:,no ja po spanku po obede vzdycky vypadam cile.
Uz jsme stihla udelat strudl pro Dr. na zitrek - ta prohrana sazka :grinning: a umyt si vlasy. Asi brzo zalehnu,zitra tam mame byt az v 10.00,ale zacinam byt trosku nervozni :sweat_smile:
4. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
Rado - to je skoda,ze jsi prcka nevidela,ale neboj za chvilku ho uvidis,14 dni se da vydrzet :wink:
A velka gratulace k prukazce,ja ji dostala az v 16.tydnu :sweat_smile: ,ale dostala :grinning:
4. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Ahoj vespolek,

tak Verýsek spokojená, ovšem že by odpadla, to nějak ne, usnula klasicky ve 21h :sweat_smile:. A to byla od rána vzhůru, že :angry:.

Kači - prohraná sázka :confused: nějak mi paměť neslouží :sweat_smile:
5. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
Čau jeskyňky :grinning:

Áďa taky moc spokojenej, měl toho plnou hlavu :grinning: přidala jsem foto, zbytek dodám na flashce :wink:
S tou sázkou se taky moc nechytám...
A co teda utz, Kačko?
Copak copak, Hradec prohrál? :grinning:
Koukám, Ráďa už má album, chválíme!
5. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Luci - :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: prohrál :angry: Ale ještě není všem dnům konec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No jo, album, dokonce s pupendem :sunglasses:
5. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz
Dyť jo, už jsem Hradci odpustila :wink:
5. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj holky,jen v rychlosti moc nestiham,ale vecer pisnu vic. Cekame zdravou holcicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Dneska neni stastnejsiho clovicka nez jsem ja :slight_smile: :dizzy_face:
5. bře 2009 v 16:25  • Odpověz
Kači, super, moc gratulujeme!!!!!Další nevěsta na obzoru :dizzy_face:
Aspoň máš vyřešený problém s hadříkama!
6. bře 2009 v 07:23  • Odpověz
Ahoj Luci,moc nestiham,ale jdeme dneska do Barbanku,tak kdyby ses chtela pridat. Jedeme s Evcou a holkama v 9.30. Jinak moc dekuju za gratulaci :grinning: ,ja byla vcera stastna jak blecha :dizzy_face: Az bude vic casu pisnu o te sazce a vlozim fotecky,ted se padim chystat,papa
6. bře 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahoj holky,
Káťo, gratuluju k holčičce :dizzy_face: .
Jinak já mám taky novinky, od včerejška mám náhodně zjištění že čekáme dvojčátka, tak se z toho ještě teď vzpamatovávám :sweat_smile: . Evča už to ví :slight_smile: . Jinak Evi, Martin z toho byl v šoku stejně jako já, máme strach abychom to všechno zvládli :cry: . No budem to muset nějak udělat, všechno tomu podřídit. Ale stejně je to náhoda, že se nám to povedlo napoprvý a ještě dvojčata :grinning: .
6. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,

Kači - super :dizzy_face: ! A přesně, aspoň využiješ tu hromadu hadříků :sunglasses: .

Ráďo - myslím, že z toho musí být v šoku každej :sweat_smile:. Stejně jako já s Oldou včera, jsme pak až do večera nemluvili o ničem jiném :grinning: :grinning:. Ale je to krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. A zvládnete to, neboj :wink:! Kdo ti vlastně dělal ten úžasnej UZ, co :sweat_smile:?
No a napoprvý a dvojčata jako super, jste holt dobře nabití na plodění dětí :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
Tééééda, to jsou mi novinky, Ráďo gratuluju! To zvládnete, prostě musíte! A jak jako náhodně zjištěný :confused: :confused:
Evi, myslím, že to plodění Radka na chvíli odloží :grinning:
6. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
Evi, ten UZ mi dělal Zdenda Bělobrádek. Chtěla jsem ať mi skontroluje toho mýho drobečka když mi Dr. UZ minule nedělala a on kouká, kouká a pak povídá, oni tam jsou snad dva :sweat_smile: . Že si nedělá srandu jsem pochopila až když mi je oba najednou ukázal na monitoru :sunglasses: .
Luci, náhodně zjištěný protože jsem celou dobu myslela že tam je jedno a i teda moje Dr. si to myslela a najednou jsou tam dvě :grinning: .
6. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Ráďo - jsem ti říkala, že si můžeš ten UZ nechat udělat, co :sunglasses: ? Tak ještě že jo :sweat_smile: . To jsem zvědavá, co ti řekne dr. na příští kontrole :grinning: :grinning: chudák to ještě netuší :grinning: :grinning: .
A fotku prdísků sis nenechala vytisknout?
Ale jako jste fakt borci, napoprvý a dvojčata :dizzy_face: :sweat_smile: To si příště asi fakt dáte pozor, co :grinning: ?
A jak to vlastně vypadá s tou Martinovou prací? A už se těší víc? No na dvě děti, to přece musí :dizzy_face: :dizzy_face:!

Luci - :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
Rado velikanska gratulace - primo dvojnasobna :grinning: :grinning: :grinning:
No budes to mit sice narocnejsi,ale jen ze zacatku - asi jako ja prvni rok,pak si deti vyhraji :dizzy_face: :wink: Spousta maminek dvojcatek jsou spokojene :wink: ,ale vetsinou az po tom prvnim roce.Ale ty budes mit hodne deticky :grinning: Tipuju si parecek :dizzy_face:
Terezka spi,usnula me po ceste z Barbanku ihned :sweat_smile: a spala jen 20 minut :unamused: Jsem zvedava v kolik bude rano vzhuru :rolling_eyes:
Ja jdu vecer posedet s holkama a zitra se svagrovou,tak uz se tesim az vyrazim ven. Mam jen strach,ze tam prijdu,dam si neco dobreho a pujdu domu spat,jak jsem vyrizena :sweat_smile:
6. bře 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj holky,
ted jsme se vratili z hokeje a teda :cry: :cry: :cry: .Sice to bylo napinave dokonce :fearful: ,ale hrali dneska blbe - obranci zrovna nebranili :angry: Terca dneska nechtela segre usnout a vypila na noc 500ml mlika :sweat_smile: ,takze bude asi rano po.......
Tak zatim papa,snad tu nekdo zitra bude. Ja mam ted na starosti bafika dva dny a v utery poradnu,takze to bude narocne,ale aspon mame cely tyden co delat :wink:
8. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Dobré ráno holky,
hlásíme se my 3v1 :grinning: .
Káťo, to já si moc dobře uvědomuju že to bude ze začátku náročný, ale pak si pěkně vyhrajou. Taky doufám že budou hodný a nebudou nás moc zlobit. My bychom taky brali páreček, ale je to jedno, hlavně když budou zdraví :dizzy_face: .
Evi, taky jsem ráda že jsem si ten UZ nechala u nás udělat, jinak bychom se to dozvěděli až na tom velkým na 12.tt. Takhle jsme ten šok měli o něco dřív :grinning: . Jinak Martin má něco rozjednanýho v HK, ale taky mu slíbili že bude místo tady V Čezu, tak by přešel v rámci firmy. To by bylo nejlepší, tak uvidíme jak to dopadne. Jinak fotečky z UZ mám, ale jak to bylo dělaný přes břicho tak jsou nic moc. Teda že jsou tam dva je tam vidět :dizzy_face: . Teď jdu ve středu k tý mojí tak si řeknu o UZ a o fotečky, ty budou určitě lepší a pak je dám do alba.
9. bře 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahoj holky,u nas se stale spinka :dizzy_face: . Teda ona zkousi kolem 6.00 knourat,ale nacpeme ji mlickem jeste v postylce a pak spinka i dve hodinky.Hura - zaciname mit spavejsi dite,myslela jsem se ze se toho nedockam,ale vecer chodi spat v 7.00 a rano vstava kolem 8.00,samozrejme jsou dny,kdy vstava v 6:00-7-00,ale to je ted uz vyjimka :slight_smile:
Rado a jaka mate jmena?Mam velkou radost,ze jste vsichni 3v1 v poradku :grinning:
9. bře 2009 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.