• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
autor
Ahoj holky,

jen nakukuju, Verča opět nespí, takže není čas :angry: :grinning:

Kači - jojo, hokej jsme sledovali online na pc a ještě že tak...napínavý to bylo, ale já jim teda nevěřila, ústí je ústí :pensive:

Ráďo - no tak super, snad bude mít práci tady a bude spokojenej, držím pěsti :wink:. A určo dej pak vědět.
Jo, šok byl o chvilku dřív, máte víc času se s tím srovnat než se prckové narodí :grinning: :grinning:. A fotku teda pak čekám :sunglasses:.

Tak v úterý a ve středu na vás budu myslet, těhulky :dizzy_face: .
9. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
Evi,to me mrzi ze Veru nespinka :frowning2: .Me mala spi uz od 11:45 a jeste se nevzbudila :sweat_smile: a vecer usina kolem 19.00 a spi az do rana,ale asi si vynahrazuje to nespani,ktere nas trapilo mesice predtim :wink:
Ja se najedla,byla na netu a sla i lehnout,protoze jsem nejaka unavena a pritom neni z ceho :sweat_smile:
Uz jsem se rozhodla,ze dam Terezku,pokud bude misto na 5 dni do jeslicek od zari. Potrebuju mit alespon jeden den pro sebe a miminko a kdyby se ji tam libilo,tak treba od 2,5 let bych ji tam davala kazdy den s tim,ze bych si ji treba vyzvedavala drive s miminkem. To uz by bylo jaro a stejne bych chodila na delsi vychazky. No planuju si to pekne a nakonec bude z male mamanek a bude s nami doma cely tyden :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj mechovandy,
tak jsem po kontrole u mojí Dr., pořád nechápala že tam jsou opravdu dva :sweat_smile: . Prý museli být za sebou když mě dělala ten UZ v 8tt. No jo, asi se styděli tak se nechtěli ukazovat :grinning: . Jinak v pondělí jdu na velkej UZ na ten screening v I. trimestru a tam mi prý řeknou, jestli jsou jednovaječný ( k tomu se přiklání moje Dr.) a nebo dvojvaječný ( to si myslí u mě v práci). Asi budu přijímat sázky :confused: . Já bych radši ty dvojvaječný a nejlíp páreček, to si ale vymejšlím co :sweat_smile: . No hlavně ať jsou zdravý.
A co u vás novýho?
11. bře 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahoj Rado,
at je to jak chce hlavne to zdravicko pro mimisky :slight_smile:
Ja mam bohuzel smutne zpravy - v nemocnici se na me totalne vys....s oznamenim pozitivnich tripple testu,takze jsem ted nahodne v poradne,skoro ve 21.tydnu zjistila,ze me byla nekdy pred mesicem indikovana amniocenteza :angry: Samozrejme ja pocitala s amnio,ale kdyz me nevolali a to jsem tam volala dokonce tyden po odberu ja osobne,ale jeste nemeli vysledky a ujistovali me ze v pripade pozitivnich vysledku volaji hned kazde mamine,tak jsem se radovala a byla stastna,ze me konecne vsechno vychazi po vsech tech problemech.No takze me hnali na genetiku a ja musela podepsat,ze odmitam amniocentezu - riziko DS 1:200,takze az do porodu mam vystarano o uzasne myslenky :unamused: ,jak to zvladnout,kdyby se miminko narodilo s DS.Nechci riskovat potrat a taky jelikoz bych se vysledky dozvedela az ve 24.tydnu,tak bych musela malou porodit a nechat ji umrit :pensive: ,kdyby se potvrdil DS. Fakt je tohle rozhodovani strasne tezky,ja vzdycky rikala,nikdy postizene dite,ale ted jsme s Alesem za jedno zbytecne neriskovat,mam velke riziko potratu,mela jsem hematomy v deloze,mam placentu vepredu a navic moje telo reaguje proti vsemu cemu muze :frowning2:
11. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ty tripply me vysly uz u male pozitivni a taky jsem hnala hned na amnio :unamused: . Mela jsem vyssi riziko DS 1:150,ale podle me to zpusobuji hlavne hormony co jsem brala az do 16.tydne a taky hematomy v deloze.
No holky co vam budu povidat,nemyslet na to nejde :frowning2: ,ale zase si nechci znicit cely zbytek tehotenstvi spatnyma myslenkama.Vcera jsem to desne obrecela,dneska trosku taky - ty myslenky,ze je mala postizena me furt trapi,ale riskovat jeji zdravi jen kvuli 100% jistote a stejne tu clovek nema - pri porodu muzou nastat komplikaceapod. Ales je pro me neskutecnou oporou,ukazovala jsme m,u fotecky deti s DS a rikal,ze to zvladneme. No jsem magor :cry: :pensive:
11. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
Dobré ranko,

hlasím návrat ztracené Mechovky :slight_smile:
Kači, to mě moc mrzí, nechápu, jak v tom můžou mít takovýhle bordel! :angry: :angry: Snaž se myslet optimisticky, takhle Natálce jenom uškodíš! U Terezky přece riziko taky bylo, bude to v pohodě a v červenci se narodí krásná zdravá nevěsta pro Adámka :wink:
13. bře 2009 v 07:07  • Odpověz
autor
Brý večír,

teda tady to žije :sweat_smile: . Nám teď blbnul net, nejdřív nešel, pak to naskočilo na chvíli, pak zas ne...no šílený a já už docela chytala absťák :sweat_smile: . Snad už to půjde...
U nás snad ani nic nového, jen to spaní po o už fakt není co bývalo a asi brzy skončíme :angry: :sweat_smile:. Verča kecá čím dál víc, už tak jí jela pusa od rána do večera a teď se snaží tu řeč vypilovat a učí se nový a nový slovíčka nebo spíš slovesa, jako třeba "mámo, slyšíš?!" nebo "mamí to neumíš" :grinning: :grinning: :grinning:.
No a zase má nějaký vztekací období, mlatí sebou o zem a řve :unamused:.

Ráďo - krásná fotka, fakt tam jsou dva :sunglasses:. Jsem zvědavá, co ti řeknou v pondělí :slight_smile:

Kači - tak snad vám ty jesličky vyjdou :wink: . Jako nechci strašit, ale dneska mi říkala maminka, že byla ve školce a maminky, co čekají nebo mají další dítko většinou nemají moc velkou šanci na přijetí dítětě :unamused: . Prej je hrozně velkej zájem, no holt ročník 2007 byl fakt plodnej :sweat_smile: .
A teda to je pěkný, že ti nedali vědět :angry: :angry:. Ale opravdu, hoď to za hlavu a užívej si těhu dál. Aleš je super, že říkal, že to kdyžtak zvládnete, takže se fakt není potřeba trápit :sunglasses:. Navíc to je stejně zbytečný, protože budete mít zdravou Natálku :dizzy_face:!!! Sama jsi napsala, jaký bylo riziko předtím a teď a sama dobře víš, že to může být i těma hormonama apod., takže uvidíš, že to bude dobrý :wink: ! Drž se holka a užívej si bříška :dizzy_face: !

Luci - vítej ztracená dcero :sunglasses: !
13. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj mechovandy,
jak se máme?
Káťo, to bude určitě dobrý uvidíš, spoustě holek ty testy vyjdou falešně pozitivní a pak se naroděj zdravý miminka. Jinak už se těším až spolu budem vozit :wink: .

Tak já už mám po tom screeningu a prý je to negativní uff, to mi spadnul kámen ze srdce :sweat_smile: . Jo a už mají oba přes 5cm, to jsou velikáni co :grinning: . Mám nový obrázky, akorát už se oba na jeden nevejdou, tak jsou zvlášť. Už konečně vypadáme jak miminka :dizzy_face: .
17. bře 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahoj Rado :slight_smile: mas moc krasna miminka :dizzy_face: a velikanska gratulace k negativnimu screeningu :wink: :slight_smile:
Holky pristi tyden muzeme streda,ctvrtek a patek,tak pisnete.Jinak strevni potize mame uz obe - mala a ja stale jeste neprestala mit,ale myslim si ze uz to bude o.k. :wink:
18. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky mechový,

už jsem si říkala, kde se touláte :sweat_smile: :sunglasses: .
My máme teď nějaký vztekací období (no pravda na večerního Adámka nemáme :sweat_smile:) a děsně, ale fakt děsně, až úplně hrozně si vymýšlí :angry:. Před oběděm scéna, teď se hrabe v polívce rukou a že prej "neci žíci, takhle hami" :angry:.

Ráďo - super, že máš dobré zprávičky :wink: ! A teda míma jsou fakt eňo ňůňo, úplně se mi vybavila Verunka v bříšku v tom 12tt, akorátže byla jedna jediná :sweat_smile: . To je prostě krása :dizzy_face: . A 5 cm :confused: , nádhera :dizzy_face: . Jo a už víš, jestli jsou jedno nebo dvojvaječný??

Kači - nám je příští týden asi jedno :sunglasses:

Hele a kdo bude vozit se mnou, co :confused: :sweat_smile: ?
19. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
Nazdar!!!

Koukám, kdo nás to tu pomlouvá :angry: :grinning: Náhodou, u nás už se druhý den neřve, jo? :wink:
Ráďo, krásný fotky!
My můžem st a pa.
Evi, s durhým se mnou nepočítej, ale třeba spolu budem vozit, až budete mít tu třetí princeznu :grinning:
19. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
No jo, jen jsme od vás odešli, tak je klid, co :angry: :grinning: :grinning: ?

Tak fajn, počítám s tebou u třetí kóčy :sunglasses: :grinning:
19. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
to víš... :grinning:
Ale fakt jako když utne, nic nelítá vzduchem, nic se neozývá, balzám pro moje dlouho zatěžkáváné uši...
Já jen doufám, že to třetí nevezmete jedním vrzem s druhým jako Radka :grinning:
19. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
oprava- právě vyletěl dudlík i s miminem :sweat_smile:
19. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Luci - :grinning: :grinning: mě bavíš, teda spíš Áďa :grinning: :grinning: Ale teda balzám přeju :sunglasses: !

Já ti dám jedním vrzem, dej pokoj, já chci rodit třikrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tak o těch třech porodech to jsem teda ještě nikoho říkat neslyšela :slight_smile:
u nás to zase na spánek zatím nevypadá, rozdováděl se v hudebce, klasika :confounded:
19. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
To víš, v něčem musím být první :grinning: :grinning: .
U nás se dneska spí, spí, spí a to jsme prosím nebyly dopo venku (měly jsme tu chvilku návštěvu), tak to asi zavedu jako pravidlo :confused: :sweat_smile:
19. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
Adam usnul teď :confused: :angry:
no vidíš to, to máte z toho courání, chudák Verunka pak nemůže zabrat :grinning:
19. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
Hm, koukám tady opět ticho :frowning2: , ale u nás doma taky :slight_smile:
dneska na mě myslete, čeká mě prvních (a na dlouho dobu zřejmě posledních 24 ,teda přesněji 22 hodin bez Ádi. Doufám, že to ve zdraví přežiju jak já, tak Adámek s Viktorem a babička s dědou :sweat_smile:
20. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj holky,
streda by byla super :wink:
Od vcera mame novy kocarek :dizzy_face: - nakonec jsme vybrali Jane - kolekce 2007 po jednom diteti.Je naprosto super,hodim sem odkaz,pokud to pani jeste nesmazala :wink: Pouzivana byla jen korbicka a autosedacka,takze ted vozim uz Tercu ve sportaku a je naprosto spokojena - zacala me totiz delat desny brikule jak v golfkach,tak v tom nasem desnym tanku :unamused: . Asi ji chybi madlo u golfek,musim ho dokoupit
Jinak ja jsem nadsena,Ales taky,protoze kocarek je fakt v perfektnim stavu :dizzy_face: a havne jsme usetrili asi 10 000,nez kdybychom kupovali novy a kdyz vdiim na jak dlouho to je,tak by me prislo skoda dat tolik penez za novy,kdyz uz dalsi mimco neplanujeme :sweat_smile: . Za usetrene penize kupujeme Terezce velkou postel,poradnou matraci. deky uz mame ted z Jysku - uplne suprovy a velky a z netu mam objednany povleceni a polstarek.
Musim se pochlubit nejaky dny vydrzi mala uplne bez pleny,ale pruser je v tom ze si sama nerekne :rolling_eyes: a pokud to nehlidam ja a nevysazuju ji casteji,tak by byla po.......Ale ven a na noc je nosime. Treba dneska rano se ji ptam chces curat ne,tak jsem ji posadila a vycurala toho desne moc,takze u nas to curani asi jeste nechape a nespojuje.Tise doufam,ze nez se narodi mrnousek tak uz si bude rikat
23. bře 2009 v 07:57  • Odpověz
Jinak korunky me od vas prisly :slight_smile: ,diky. Hned jak napise pani ze ma vecicky napisu :wink:
Terezka am ted pujcenou kuchynku od svagrove a je z ni uplne hotova :dizzy_face: ,furt si tam hraje a neco me vari :grinning: Kdyby ji to vydrzelo do narozenin,tak mame asi jisty darek. Chteli jsme kolo,ale to by bylo moc brzo,tak ho asi dostane az k vanocum.
A jak se mate vy?Co Luci jaky byl patek?Ja se desne tesim,v sobotu uz letime - Trca totiz opet spi mizerne,ale ma to k tem stolickam,bohuzel :frowning2: .Ted uz ma konecne 1 celou prorizlou,ale dalsi tri mrchy lezou vzdy snad po mm :angry: Trpim desne - musim k ni za noc treba 20x i vickrat a ona je pak pres den uplne vyrizena a usina uz kolem 10.00,coz je uplne na ......Ale nemuze za to,breci treba ze spani,jak ji to boli,takze obcas dostane davku nurofenu navic a je klid,ale to ji enchci davat dokud treba vylzene nebreci :sweat_smile:
23. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
Jud se chystat na zpivanky,tak pak holky pisnete jak ta streda,zatim papa
Rado s kocarkama urcite vyrazime,jen teda Teristak bude asi zavidet miminkum :grinning:
23. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
23. bře 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky mechový,

koukám, že je tu novinkou samomluva :grinning: :grinning:.
My byli celej víkend pryč, vrátili jsme se až včera, no a měli jsme nádherný dopoledne, Verča jela jeden hysterák za druhým :angry:. Na všem si našla nějakej problém, chtěla vždycky opak všeho apod., hrůza, já z ní fakt kvetla :confounded:. No ale pak si po dáchla 4 hodiny :confused: :confused: (na to, že normálně nespí, dobrý :grinning: ) a od tý doby klid...tak asi jen potřebovala dospat víkend :sunglasses:

Kači - my zítra nemůžem :frowning2:. Hele a už v sobotu letíte, jo? Teeeeeda, tak si to mooooc užijte a hlavně si pořádně odpočiňte :sunglasses: !
24. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
omlouvám se, že jsem přetrhla řetěz a Evče tím narušila její samomluveckou jízdu :slight_smile:
takže zítřek padá?
Kači, kočárek super!!
Pátek byl fajn a sobota ještě lepší, prostě dámská jízda jak má být!
24. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj holky,
Evi co ja bych za to dala kdyby mala spala celou noc :sweat_smile: . Je to cim dal vic horsi,od 3.00 vymrzuje a usina az kolem 5:00. Po 6.00 uz vstava definitivne a samozrejme pres den pak spi jednou po obede treba i 3 hodinky.Chodi spat az po 20.00,ale je to narocne,posledni dobou ji to hrozne trva a furt rve :angry:
Jsem z ni fakt hotova,jeste ze uz letime v sobotu :sweat_smile:. Musela jsem ji zase vratit mliko v noci,jinak by totiz neusnula vubec :confused:
Tak co treba v ten patek dopoledne? :wink:
24. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holkíííí,
koukám že řešíte problémy s dětičkama, jsem zvědavá jak to budu zvládat já a hned duo :frowning2: . Já vám ty holčičky tak závidím, my prý budeme mít dva kluky a ještě jednovaječný, takže vlastně jedno dítě naklonovaný :sweat_smile: . No co, snad budou hodný po mamince :grinning: . Ale stejně to ještě není jistý, teď je ještě brzo na pohlaví, tak třeba z toho budou nakonec dvě holčičky :wink: .Jinak nevolnosti se mě stále ještě držej, tak snad nebudu ta vyjímka co je má celý těhu :angry: .
Káťo kočárek je moc pěknej, jej jak já bych vybírala kočárek pro jednoho, ty dvojitý se mi moc nelíběj :rolling_eyes: . Ale sehnat něco budeme muset, co se dá dělat. Naštěstí je ještě dost času.
25. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
Ahoj holčiny,

tak včera jsme si zase střihla jeden záchvat vzteku a protivnosti, zase úplně štkala a mlátila sebou :confounded: . Já z ní snad jednou vyrostu bo co :angry: :grinning: .

Kači - fakt se pořádně zrelaxujte :wink: ! Terka si teda pěkně vymýšlí :unamused: . Verča spí celou noc, to jo, ale pak když nespí celej den, tak je to taky pěkně dlooouhej den :sweat_smile: . No, těžko říct, co je lepší, co já bych dala za pár hodin spánku po o :pensive: .
Pátek zatím můžem, ale uvidíme jak bude, nějak se mi v tomhle počasí nikam nechce :unamused: .

Ráďo - tak dva kluky, jo a přes kopírák :sweat_smile: ? To ti řekli nějak brzo :confused: . No, ale nestresuj se dopředu, to víš, že to zvládneš, od začátku budou dva, tak to bude prostě normální :sunglasses: . Pak až třeba půjde Martin ven jen s jedním prckem a ty budeš mít doma taky jen jednoho, tak se budeš nudit, počkej :grinning: :grinning:. A jednovaječný teda, jo? Takže za to může Martin :grinning: :grinning: :grinning:.
Hele a kočárky pro dvojčátka se daj vybrat, aspoň víš, z čeho vybírat :sunglasses: . Pro jedno dítě jich je tolik, že nevíš kudy kam :sweat_smile: .
Co třeba http://www.kocarky.cz/kocarek-hartan-zwilling-zx-2.html
http://www.kocarky.cz/kocarek-teutonia-team-alu.html
http://www.kocarky.cz/kocarek-patron-bohemia-fenix-f4-duplex.html
Já bych si teda vybrala :sunglasses:
26. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
ahaaaa, tak Evča už si vybírá kočárek :grinning:
Radko, neboj, kolem všude lítá dvojčat a taky to ty mámy zvládly, později budem závidět my tobě. A z těch kluků mám velkou radost, Áďa má kolem sebe samý baby :grinning:
Jinak Adámek má rýmu a zdá se mi, že začíná i pokašlávat, tak nevím, jestli je to dobrý nápad...
26. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Luci - že bys věděla víc než já :grinning: :grinning: ?

No a teda teď se prej zas rodí samý kluci, tak teda nevím...
26. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.