• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mechovandy

(Zamčená)
5. prosince 2010 
však víš, co jsem vám předpověděla :grinning:
26. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
To vím :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale já chci třikrát rodit, nechci to vzít jedním vrzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahoj holky,
tak tu navstevu nechame az se vratime.Potrebuju pokud mozno,aby byla amla zdrava - segra by me zabila,kdyby tech 5 dni odstonala,neumi zachazet s odsavackou a hlavne nechce se to naucit,pry to deti tyra :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
me se libi pro dvojcatka ta Teutonia :wink:
Jinak Rado - super,narodi se nam dva zenisi :grinning: ,teda pokud Natalce do porodu nenaroste pindourek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
Terca je v obdobi vzteku a vzdoru absolutni mistr,na tu nikdo nema :pensive: Ja uz si teda zvykla,jen me vadi,kdyz to dela na verejnosti a stalo se nam to nejednou,ze si lehla kldine do kaluze :rolling_eyes:
26. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Kači - to docela chápu :grinning: . Tak snad Terka stonat nebude, ono by to bylo blbý i pro vás :unamused: . Hele a nestýská se ti už teď? Já už bych byla předem celá ubulená :sweat_smile: :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
Uz mame pro Tercu velkou postel,nakonec jsme sehnali v Jamallu - je v akci za 5200 vc. matrace,ulozny prostor je uvnitr postele,ale to nevadi. Kdyz jsme videla vyber v Asku,tak jsem skocila po prvni co je drevena a vypada dobre. Musime trochu doresit zabranu,ale dame si vytvorit prkynko a pridela se to. Terca stale cestuje a byla by furt na zemi. Ma nam prijit do 14 dnu,tak pak bude hura akce,kdy nam bude chodit v noci asi vypichovat ocicka a skakat do postele :unamused: . Mamka rikala,ze u me to trvala asi mesic,nez jsem si zvykla - ach jo. Jako kdyby nestacilo jak uz ted spime blbe :frowning2:
26. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
Evi styska :unamused: ,ale snazim se myslet na to jak se vyspim a odpocinu - fakt to potrebuju. Hodne lidi me obvinuje ze drzim dietu,ze hubnu :unamused: ,ale ja za to nemuzu,to je tim spankem. Furt zeru sladke a mam jen 2kg nahore. U Terky jsem mela uz 10 :sweat_smile:
Jak za ni furt beham,tak me dokonce padaji tehu kalhoty,ktere me byly tesne i v tom 5.tydnu :grinning: Ale brisko uz mam,ale asi mozna ted mensi,ve 20.tydnu bylo vetsi a cim jsme vic tehu,tim se me zda mensi :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Kači - u nás to je taky často na veřejnosti a už mě i ruka ujela :pensive: . Takže až to zakážou, asi mě zavřou :pensive: :sweat_smile: .
Tak bude stěhování do velký, jo? Já už to taky pomalu plánuju, ale teď řešíme, jestli by nemohla spát dočasně na rozkládací pohovce... Chtěli bychom ji totiž pak vzít do novýho a jaksi ji nemáme kam jinam dát než pod Verču :sweat_smile: . Ale pořád tápu, jestli jo nebo ne...
26. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
Segra ma naplanovano takovych vyletu,ze je mi az male lito :sweat_smile: ,ale chce s ni jet na navstevy k detem,pak ma v nedeli v planu ZOO a pondeli jde za me na zpivanky a v utery do jeskyne.Terezka se asi ani nezastavi :grinning:,ale aspon ji to rychleji utece a segru miluje. Bude tady i moje mamka,kdyby neco,takze vim ze bude o malou dobre postarano. jedine ceho se trosku desim,je to ze je totalni mamanek,nesmim zajit ani za roh :fearful:,okmazite leha vzteky na zem,ze chce me
26. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
Evi - sceny v obchodech uz nekomentuju,z :pensive: a budou tresty za biti ditete jsem v lochu :sweat_smile: . Nedam ji moc,ale pres plinu dostane.
Ta postel - chapu te - pristi rok budete na jare uz ve svem,vid?Kdybych nemusela resit postylku pro miminko nechala bych malou v postylce asi do 3,ted to resim rychle,protoze nechci aby zavidela a zarlila na mimco vic nez musi. Na postylce je uplny zavislac,ale uz nam z ni zacina vylezat a taky se obcas do ni dostane pres zidli,potvurka - je to fakt kaskaderka
:rolling_eyes:
26. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Kači - no jo, holt ti Terezka dává zabrat a počkej, jak budeš hubnout se dvěma dětma :grinning: . Ale máš recht, odpočinek bych taky brala :sunglasses: . A je fakt, že když jsme malou nechali našim na víkend, tak se mi taky stýskalo, ale zároveň jsem byla ráda, že jsem si ráno přispala (kor když jsme šli ráno spát :grinning: ).
Hele, nemáš odkaz na tu postel? Nebo nevíš aspoň rozměr? Já totiž netuším, jak se nám tam taky vejde..

Tak snad to ségra zvládne :wink: . A třeba nakonec něco vypustí, ono když je těch akcí moc, tak to taky není úplně dobrý...my jsme to zjistili na dovče, kdy jsme museli občas dát den odpočinek od krosny, nebo od cesty autem...prostě čeho je moc, toho je příliš :unamused:
26. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
Oficialne zacinam zitra 23.tyden a v pojistovne pojistuji pry tehule jen do 6.mesice,takze jsem to stihla jen tak,tak. Nevim jak to resi maminky dal :confused: Ja uz se tak moooc tesim holky,ale zaroven mam velikanksy strach o malou - i ta operace zlucniku byla pro me desne stresujici,ze nemam Terculi u sebe. Jsem na ni pekne zavisla,ale vim,ze si potrebuju akutne odpocinout.
26. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Hele, ale ty to fakt potřebuješ, kor s pupkem :sunglasses: . My jak jsme malou nechali na víkend, tak se mi to tak zalíbilo, že jsme hned za dva dny žádali opět hlídání a vyrazili aspoň na véču :sunglasses: :sweat_smile: . Bude to fajn, ve dvou nebo skorotřech, uvidíš :sunglasses: .
26. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
http://www.jena-nabytek.cz/detske-pokoje/malgoska.html
Je to ta postel jenom,ale barva je cela buk
26. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
A ted jsme se koukala znovu na cenu,tak je to 5500Kc,jen nevim zda nam do toho pani uz zapocitala dopravu nebo ne :sweat_smile: :Vyrizoval to Ales,ja zachranovala ostatni nabytek od najezdu Terezky :grinning:
26. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ty sceny,ktere tam tropila zpusobily to, ze ma Ales uz trauma z jakyholiv nakupu s malou :sweat_smile: . I ten kocarek bylo narocny vyzvednout,furt chtela nasedat do sedacky :unamused: ,pak do vajicka,mackala cudliky a vyzadovala pozornost,ze s ni musel Ales odejit
26. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Kači - to naprosto chápu :grinning:. Ale ta postel vypadá dobře :wink:. Jdu to schválně oměřit :sunglasses:
26. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jo jo,to mrne v brisku zatim nic nevyzaduje,krome cokolady a jinych dobrutek :grinning: .Holky jestli to bdue chlapecek,tak asi padnu,uz amme doma dve stejne mikinky jen v jine velikosti a tricenka.Uz se na malou desne moc tesim,v poradne me Dr. snizil riziko na 1.600,ale myslim si ze je to tim,ze evdel,ze nikam uz nepujdu,tak em chtel ukldinit. Ja to neresim,mimis je zdraví jak ripa a ted jen zvladnout v klidu az do porodu zbytek tehu.Mam zakaz tahani veci a amle a sexu - opet je placenta velice nizko jako u terci,hrozi me krvaceni.No u Terky se me placenta vytahala az kolem 33.tydne,takze to zatim neresim,kdyby se nevytahla musim na CR :unamused:
26. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Postel se nám tam nevejde :frowning2:. Koukám, že to bude ještě zajímavý...jestli vůbec něco seženem :unamused:.
Tak Olda zvládá nákup s malou občas i sám :sunglasses: . I když se taky občas diví, cože to koupil :grinning: .
No vidíš, pozitivní zprávičky :dizzy_face: . A určitě je všechno v pořádku, já tomu taky věřím! Hele, a fakt ty zákazy dodržuješ :sweat_smile: ?
26. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
Evi,on me to rekl v utery,takze jediny zakaz,ktery dodrzuju od utery je ten sex :grinning: ,ale pochybuju ze vydrzime,jen si dame vetsi pozor :wink: Dotedka jsme se nebali,protoze v 1.trim. jsme ensemla nic a to sjem se dodrzovala zakaz vseho,i malou jsme se snazila netahat
26. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
No visis ja se tady tlemim,my koupili postel a ja si nepremerila zda se to vejde na sirku :sweat_smile: . Asi by se vejit mela,ale co kdyby ne :confused: . Az se vzbudi Teristak,tak to pujdu premerit :wink:
Np hodne lidi kupuje v Ikee tu mensi se zabranou a ta by se Vam tam urcite vesla. Je do 1000Kc a pak ji muze mti zase dalsi ditko,kdyz planujete 3 deti :grinning: . ja te obdivuju,u nas treti jedine adoptovane
26. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz
ne visis,ale vidis - pisu desne :unamused:
26. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
my jsme chteli aby mela rovnou postel az do dospelosti a Ales ted prisel s napadem,ze dame holky do jednoho pokojcku,ze si tam aspon v puberte nebudou vodit zadny kluky,protoze by si prekazely navzajem :grinning: . ze jim koupime patrovou postel a jemu zustane ten druhy pokojcek s ceduli,bez pindoura vstup zakazan :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . No asi se desi puberty,make-upu,hadru a vlozek :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
No teda nevím, teď jedete na pár dní sami, tak bych řekla, že i tenhle zákaz bude porušen...neříkej mi, že tam těch 5 dní budete jen spát :grinning:.
:astonished: Nemáš odkaz na tu menší?
Já myslím, že se vám tam vejde a když ne, tak to přestěhujete tak, aby se vešla :wink:. My nemáme co stěhovat, manželská postel je krapet velká a neposuvná :sweat_smile: .
A jakže, cože? Ty obdivuješ mě? Já tebe :sweat_smile: . My ještě nemáme ani druhý na cestě, zato vy.... :grinning:
26. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
na mimco se uz strasne moc tesi - jemu se nejvic libilo obdobi do roka :confused: ,coz se divim. Pry byla mala jeste milacek,usinala v naruci,rada se mazlila a hlavne nerikala na vsechno ne :grinning: Usinala mu v narcui u vecernicku,ted ho kolikrat kousne,stipne,odstrci,kdyz se chce s ni mazlit,tak je z toho docela prepadlej.No me bude vyhovovat,kdyz si vezme pak po praci miminko a ja se budu moct venovat jen a jen Terezce,nechci ji v nicem sidit a s miminkem to bude asi narocnejsi. Druhe bude muset byt andilek,kdyz je pry jedno hodne,druhe je zlobivejsi a obracene :slight_smile:
26. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
Svagrova ji ma pro Barcu a je moc spokojena.Pak ji daji Verunce a pak asi odvezou na chalupu,nevim.Kdybych mela v planu tri deti,asi bych sla do ni,ale tim,ze chceem jen dve deti,tak uz dame rovnou poradny. navic budou ty nase cacorky docela brzo po sobe
26. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
Takze az bude te mladsi treba zase 2 i vice,tak ji koupime podobnou co ma Terezka.
Jediny co jsem neodolalapro miminko je koupe Manducy(nositko) - zda se me skvele resena,takze ji budeme brat uz i ted na dovcu s Terezkou
26. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
Meli jsme doma hodne obyc klokanku a tam si fakt to mimco spis nici zadicka :frowning2: ,takze ted,kdyz budu potrebovat nekam k Dr. dam malou do nositka,tercu vezmu do golfek a vyrazime. Terezka sice uz chodi sama,ale kdyby byla nemocna,tak ji tahat by bylo dost narocny - no bude to jeste asi prvni rok dost narocny
26. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.