• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mejly ... hacking ...

(Zamčená)
26. března 2008 
autor
co máš za poskytovatele ... centum, seznam??

přes filtry se to dá nastavovat
18. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz
mam seznam a moc tomu prave nerozumim.... :unamused:
18. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz
autor
tam je to zrovna blbý :slight_smile:
zkusím zjistit

třeba na centru je to hnedka jasný
18. bře 2008 ve 20:55  • Odpověz
dekuji :slight_smile:
18. bře 2008 ve 20:57  • Odpověz
autor
na seznamu v nastavení / přesměrování a filtry / 1.Nastavení podmínek .. když pole od(From) obsahuje TEXT (daná adresa)
2.Nastavení akcí : Přesunout do složky (a vybrat) Spam a viry a Ulož nastavení

beztak ten jejich systém nefunguje, ale můžeš to zkusit
18. bře 2008 ve 21:05  • Odpověz
jee nobody dekuji :slight_smile:
19. bře 2008 v 08:15  • Odpověz
Dneska mi prisel "luxusni" od ruske sporitelny:
Tebe mit 1 novy OSTRAZITY poselstvi
Byt prijemny obnovit se tvuj Ceska sporitelna
Tvuj Internovana osoba Bankovnн ucet is beh kufrik.

Az k Logika , byt prijemny cvaknout clen urcity clanek pod :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 v 11:19  • Odpověz
Mně tyhle perly chodí denně, třeba dneska ráno jsem jich v mailu měla 10 :angry: :angry: :angry: A když jsem si jednou nastavila filtr, aby mi nechodily maily s určitým slovem v názvu, tak mi pro jistotu nechodilo vůbec nic :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak to je potom filtr na nic :angry:
19. bře 2008 ve 12:10  • Odpověz
Mne chodi taky mraky, nastesti mam gmail a ten filtruje velmi dobre a 99% mi hodi rovnou do spamu. Ten pak prohlidnu a smaznu najednou ... pak je teda 1% zase opacne, kdy mi spadnou normalni maily do spamu... ale to jenom pokud mi posila email nekdo, koho jeste gmail nezna a je mu to podezrely (tzn. ne vsechno, ale obcas se to stane). Zato email.cz - sileny! Ve spamu tri maily, v dorucene poste dalsi dva stejny - proc to nevytridi rovnou? Ty jejich sluzby me zacinaji stvat cim dal tim vic...
19. bře 2008 ve 14:42  • Odpověz
Tak k mejlům ze "spořky" se přidávám ,já jich měla 54 ve schránce,dlouho jsem nebyla na tý svý adrese a pak jsem se zhrozila.\nechápala jsem vo co gou.\no jinak spamy na centrumu se filtrujou dobře,ale tam jich mám denně 100.
19. bře 2008 ve 14:45  • Odpověz
autor
denousek .---- zařiď si gmail.com a žádný problém nebude ... já tam nemám nic :slight_smile: a přes 3GB místa a pořád to roste ... :wink: a chat .. a přímo odpovědi,vyhledávání i třeba jen jednoho slova ve zprávách atd ...... ..... atd atd .. a v češtině

jediný, co potřebuješ, je pozvánka --- a tu můžu poslat kdyby někdo chtěl
19. bře 2008 v 15:12  • Odpověz
nobody to je dobry....ja to nejak preziju vsak ono to zkonci .-)
19. bře 2008 v 16:47  • Odpověz
hej tak mazec..divejte co mi prislo....aspon cesky at se nauci ze . :grinning:

Drahousek Zakaznik,

Ceska Sporitelna docasny prerusit tvuj ucet.Duvod : Karta Cislo nedostatek. My naridit tebe az k cely neurc. clen ucet aktualizovat asi tolik my pocinovat odemknout tvuj ucet. Az k dat na pretres clen urcity aktualizovat beh cvaknout zde :

Druhdy tebe mit cely clen urcity beh , my vule poslat tebe neurc.
Clen elektronicka posta oznameni aby tvuj ucet is pristupny zas. Potom tebe pocinovat pristup tvuj ucet kdykoliv.
Clen urcity hlaseni darovat vule byt bajecna vec do drzost a opatreny do nas bezpecny databazovy .
-li tebe byt ve stychu az k darovat naridit hlaseni tvuj ucet vule byt automaticne odstranit dle Ceska Sporitelna databazovy

SOU UZ TRAPNI.....
19. bře 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
já chci taky něco takovýho dostat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 ve 20:13  • Odpověz
:confused: staci si zalozit seznam email a mas to hned...ale je to pekny clovek se aspon zasmeje.. :grinning:
19. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
spíš to vypadá na nějaký translator .----- někdo to jen prohnal do češtiny---
ale pěkný :grinning:
19. bře 2008 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj, me to taky dnes prislo a to na ..hotmail.com adresu az do Anglie a v anglictine. Hned me napadlo,ze to bude spam a protoze nemam a nikdy nemela nic spolecneho se sporitelnou -ani nemam zadny ucet v zadne bance v CZ, tak jsem to otevrela abych pokochala.. :grinning: Fiiiiiiiha chteli cislo karty, datum platnosti a PIN!!!!
Pak me napadlo,nema to nehodou nejaky vir?? Jinak jsem v prdeli :grinning:
19. bře 2008 ve 22:38  • Odpověz
vir asi ne..rekla bych..ja uz to rovnou mazu...
20. bře 2008 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky, CS mi teda nechodí, ale nám mail na seznamu a filtr mi tam funguje, takže možné řešení, jak se zbavit těchto spamů, to je..
20. bře 2008 ve 14:12  • Odpověz
denousek - Drahoušek zákazník, ............. tomi včera taky přišlo :grinning: jsem se docela bavila u té češtiny - jestli jakona tohle někdo skočí, tak nevím co bych si o takovém člověku myslela :sweat_smile:
20. bře 2008 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
taky nechápu jak na to může někdo naletět... :sweat_smile: :confused: . Určitě je to z nějaké banánové republiky a ten překlad - to je jasný translator :grinning: - připomíná mi to Vietnamce, když mluví :grinning:
20. bře 2008 ve 14:26  • Odpověz
ja jsem to konecne dostala,ale fakt nechapu jak tomu nekdo muze uverit :grinning: jasnej podvod
20. bře 2008 ve 14:26  • Odpověz
mě to chodí denně,už mě to strašně vadí,jo a na atlas mi to taky došlo.
20. bře 2008 ve 14:28  • Odpověz
Hele a vy co vám to přišlo ze Spořky, máte u ní opravdu účet? Manželovi to přišlo už asi 6x, účet tam má, tak nevíme, jestli mají fakt databázi klientů anebo to posílají nazdařbůh všem.....mě totiž to třeba nepřišlo.
20. bře 2008 ve 14:30  • Odpověz
Já mám účet u spořky.Ale e-mail jsem jim nikdy nedávala.http://www.csas.cz/banka/content/inet/internet/cs/news_ie_394.xml
20. bře 2008 ve 14:56  • Odpověz
jj mam
20. bře 2008 v 17:02  • Odpověz
Nekecám, ale do práce nám chodí denně tak 200 spamů. Od tzv. České spořitelny minimálně 30 denně.

Jabber: Posílají to náhodně. Naše firma taky nemá u ČS účet.
20. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz
mori to faktnevim na to fakt muze skocit jen vul...to uz neni mozny jeste k tomu kdyz uz o tom kazdej vi----ale to mas jak dnes s tou havarkou na D1 kazdej o tom vi ale stejne tam porad pribivaji auta v kolonach.....no jo ono to radio asi knecemu bude :grinning:

jinak u sporky mam akorat stavebni sporeni ale mam tak 2 mesice novy meil ajeste o nem skoro nikdo nevi !!a na stary meil ktery mam uz 7 let mi nechodi nic....
20. bře 2008 ve 21:53  • Odpověz
ahojky, kokala jsem že tu řešíte podvodné emaily jakoby ze Spořitelny. Nechápete jak se může někdo nachytat? já taky ne, ale ve Spořitelně dělám a to byste nevěřili kolik lidí naletí a pak se strašně diví, že je okradou, každou chvilku tu máme někoho. Všude to slyší, v televizi v novinách na ibternetu, ale stejně si nedají říct
26. bře 2008 ve 04:42  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.