• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Milevsko a okolí

(Zamčená)
2. února 2011 
Ahoj holky, najde se nějaká snažilka, těhule nebo mamina z Milevska a blízkého okolí. V průběhu září se tam budeme stěhovat a ráda bych odtamtud někoho poznala na pokec.
18. srp 2008 v 15:43  • Odpověz
autor
Nikdo odtud?
25. srp 2008 v 17:20  • Odpověz
Ahojky andy80, tak co už jste se zabydleli? My zatím ne, je to děsné, ale snažíme se tak snad ještě týden, to přijedou namontovat novou kuchyň a je hotovo. Zatím jsem neměla ani čas prozkoumat nějak okolí.
Tak zatím pa pa :slight_smile:
25. zář 2008 v 16:00  • Odpověz
autor
Ahojky, zatim to je hruza, des, sama krabice, ale postupne to zacina vypadat jak u lidi. Navic nemame jeste net, tak jukam jen pres mobil. Az ho budem mit, budu pisat casteji.
29. zář 2008 v 11:10  • Odpověz
autor
Ahoj afinko, tak už máme net, tak se tady snad jednou denně ukážu. Tak se zabydluje. Nám celkem fajn, ještě pár věcí na vybalení, ale už to docela jde. Tak když budeš mít čas, tak písni.
1. říj 2008 v 19:08  • Odpověz
Ahojky Andy, jéé já sem nekoukla tak dlouho. Tak to musím napravit :wink: No vybalování hrůza a děs, celý měsíc jsme tu něco kutali a kutili a už toho mám až nad hlavu. O víkendu nám ještě doladí kuchyň a bude snad hotovo. Ale já tu mám haldu žehlení a takové ty věcičky na vystavení jsou stále v krabici a nějak se mi do toho vůbec nechce. A co už jste trochu prozkoumali okolí???
zatím pa pa
15. říj 2008 ve 22:10  • Odpověz
autor
Ahojky afinko.

No, tak u nás je to pořád hrůza děs. Pořád nemám ještě vybalené některé pytle s oblečením, jinak pohoda. No a na kuchyň a na koupelnu si teda počkám. Zatím na to nejsou finance. Jinak já tady okolí trošku znám, jako děti jsme sem jezdili s rodičema na dovolenou asi 7 let po sobě. Jezdili jsme pod Podolský most, to je kousek odtud. Jinak teď jsme zatím byli jen v Písku a v Táboře a tady ve městě. Myslím, že si tady zvyknu. Jiřík už mi tady chodí do školky a moc se mu tam líbí. Manžel už chodí do práce, takže já jsem dopoledne s malou doma sama a užívám klidu.
16. říj 2008 v 08:29  • Odpověz
Ahojky Andreo, no u nás už je tak nějak dovybaleno. O víkendu jsme měli návštěvu - byl tu bratránek a rodiče jak moje tak Jardy, všichni jsme vyrazili na fotbal a pak k nám. Tak jsem celou sobotu ještě poklízela co se dalo. Teď už jen páska k linu a takové maličkosti. Ale jsem fakt ráda, že je hotovo, byl to měsíc v bordelu a s prckem se to fakt moc nedá. No to máš dobré, že ti malý chodí do školky, našemu jsou dva roky tak jsem s ním zatím doma, ale od příštího školního roku také vyšlápne, školku máme kousíček. Byla jsem s ním také v Sedlčanech v mateřském centru a na koníkách. No já spíš jezdím do Benešova,mám tam rodiče. Ale už jsme byli asi třikrát v Táboře. A ty bydlíšě přímo v Milevsku???
21. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
Ahojky.

jj bydlím přímo v Milevsku. V Táboře jsme byli taky párkrát, ale jinak jezdíme spíš do Písku. To máš dobrý, že to máš do Sedlčan tak blízko. Já tam mám kamarády. Bývalé spolupracovníky z práce, tak bych aspoň měla ke komu na kafe. Tady pořád nikoho neznám. Teď jsem měla obě děti nemocný, takže Jiřík byl 10 dní ze školky, zítra konečně jde. Byla jsem z nich byla fakt vyčerpaná. To je hrozný, když jsou oba nemocní, jak je to náročný. Jinak jsme tady měli teď taky rodiče. Měli včera volno, dneska svátek, tak tady byli celkem dlouho a ani se mě nechtělo je pouštět domů. Moc mě tady pomáhali. Hlavně s dětma. Tak jsem si aspoň trochu orazila. Já mám rodiče v Praze a tam se tak často nedostaneme. Teď jsme říkali, že nejspíš až na vánoce. Příští víkend jsou dušičky, tak to bych ráda vyrazila na víkend na Moravu. Já jsem se tam narodila a chtěla bych babičce na hrob. Po ní se jmenuje moje dcera. Měla jsem jí moc ráda a už jsem tam 2 roky nebyla, tak jsem ostuda, musím to letos napravit. Docela se těším, že na chvilku někam vypadneme. Mám tam dost příbuzných, tak si pokecám. Tady jsem pořád jen s dětma, manžel pořád v práci. Už třetí týden má odpolední, takže v poledne odchází a skoro v půlnoci se vrací. Pořád shání něco blíž a něco, kde by byla jen ranní. Tady má mít ranní, odpolední a noční. Zatím dělal jen odpolední, protože to tak potřebovali. Tak uvidíme, snad se zadaří něco blíž.
28. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky Andy, no my dneska jedeme zrovna do Písku:slight_smile: Jarda - manža tam má příbuzné tak se na ně jedeme podívat, tak pofrčíme přes Milevsko. No jina s těma Sedlčanama to jsem fakt ráda, mám tam také kamarádku a je to tam takové pestřejší co se týče možností...tady u nás je to bída :wink: Ale na druhou stranu mám auto tak mi to neva. Prcka jsme měli teď na prodloužený víkend u babičky tak jsme vyrazili na obídek na Strnadovský mlýn a pak do sauny na Monínec. Ale to počasí už je fakt bída, chceme dnes zkusit i bazén v Písku. Tak zatím pa pa.
30. říj 2008 v 07:58  • Odpověz
autor
Ježiš koukám, že jsem se ostuda dlouho neozvala. Ale totálně nestíhám. Malá mi začala lézt po 4 tak mám o zábavu postaráno.

No teď mi malá vlezla pod židli a ječí, tak zas musím letět. Někdy snad napíšu víc.
14. lis 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
Ahoj afi,

tak co, jak se chystáš na vánoce? Já jsem dělala vánoční výzdobu, je to fajn, když všechny věci na to mám na zahradě. Jinak už tady mám kamarádku, co s ní chodím na kafčo a na procházky. Její jeden syn chodí s Jiříkem do školky a druhý je o 14 dní starší než Anežka, tak máme pořád o čem krafat. S některýma dalšíma maminama jsem se dala už ve školce do řeči, tak to už to bude dobrý. Hlavně, že už pořád nejsem zavřená doma sama s dětma, že taky pokecám s někým normálním. Docela jsem si tady zvykla a začíná se mi tady líbit. Ale po Praze je mi smutno pořád. Hlavně kvůli rodičům. Už jste byli v Písku v tom bazénu. Já bych chtěla chodit někam s dětma do bazénu, ale zatím máme pořád jen to jedno auto, co má manžel v práci a vláčet se busem nebo vlakem se mi moc nechce. Na léto snad koupíme bazén na zahradu, tak bude pohoda.

Jinak malá už mi leze po čtyřech, sedí, tak mám co dělat. Ani nestíhám uklízet. Tak to vždycky doháním, když spí.

A co ty? Jak sis zvykla?
28. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz
Ahojky Andy,
tak to je fajn, že jsi si zvykla. No pro mě je to tu v tom směru, že rodiče mám blíž lepší, bydlí v Benešově tak to je fajn. Jinak jezdíme s malým do Sedlčan do mateřského centra a tam se vyblbne, teď tam pojedeme na jarmark a na čertíky:slight_smile: A od prosince nám začíná plavání, každý pátek v Benešově tak to bude fajn. Dnes jsme byli na akci rádia Blaník ve Voticích, bylo to fajn, ale ta zima, br :frowning2: Teď jsme se byli ještě projít s pejskem(Jára ho chtěl pořád půjčit od mamky tak ho tu máme) no a jsem ráda, že už jsme doma. Už aby bylo zase teploučko. V tom bazénu jsme v Písku nebyli, nakonec jsme to nestíhali tak jsme byli jen v cirkuse a u Jardy tety a už tak jsme přijeli dost pozdě.
Příští týden se chystám sama s malým do Prahy, jedeme ke kamarádce a ještě chci dokoupit nějaké dárečky. Tak je to tu fajn, příroda, manža tu má práci a mě se tu taky líbí.

Tak zatím pa pa
28. lis 2008 v 17:01  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Mám to do Milevska cca 10km :slight_smile:
30. lis 2008 v 17:33  • Odpověz
autor
Ahoj coryno. To je jasný, budeme rádi. Zatím jsme tady jen dvě. Kde přesně bydlíš?
30. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky coryno, jasně, že se přidej :slight_smile: My bydlíme v Sedlec-Prčici, přistěhovali jsme se před 3měsíci z Příbrami. Máme 2,5letého lumpíka.
Dnes jsme vyrazili na Monínec na bobování, malý byl unešený a počasí se vydařilo tak jsme si to tam pořádně prošli, jen jsem si cestou pěkně zaprasila autíčko :frowning2: Zítra uháníme do Sedlčan na výrobu věnců, dnes jsme si donesli větvičky tak musím něco vyorbit, letos jsem nějak zaspala. A co vy holky a výzdoba, budete péct??? My s mamkou společně, s prckem si na to sama netroufám tak v pátek po plavču začínáme. Tak zatím pa
30. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
nyní přesně bydlím v Petrovicích a předtím 20let v Kovářově :wink: Já dělala výzdobu včera, taťka hlídal Sabinku a já se pustila do věnce a truhlíků. Sebekriticky se musím pochválit :grinning:
Do Prčice jednou za čas jezdíme do toho obchodu jak tam mají úúplně všechno, nad prodejnu potravin :wink:
Dnes musím do Milevska pro kytku kámošce, bylo jí 35 a nějaký ten dáreček, protože v Petrovicích se nic pořádnýho nesežene..
Cukroví, taky budu péct s mamkou, sama jsem ještě nepekla. Vždycky nás napakujou babičky a maminky :wink: :grinning:
1. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
autor
Tak já už mám věnce i truhlíky hotové. Dělala jsem i pro naše. Mám větviček a všeho na zahradě spoustu. Dneska jsem umyla okna, vyprala záclony a trošku vyzdobila okna.

Já jsem každý rok pekla cukroví, mám recepty ještě po babičce z moravy, takže samí mňamky, ale letos nebudu, protože máme rozbitou troubu. Máma chtěla, abych přijel na týden do Prahy, že napečeme spolu, ale do Prahy nejedeme, protože Jiřík už byl 2x nemocný, vždycky skoro 14 dní, tak chci, aby teď chodil do školky, aby si to užil. Před vánoci dělají spoustu věcí a on tam chodí rád. To je hrozný, skoro 2 roky jsme nebyli nemocný a teď jen co vlezl do školky, tak během 2 měsíců už 2x. Tak letos bude holt cukroví z krámu. Nj, ale co se dá dělat. Snad za rok bude nová kuchyň a tudíž nová trouba.

Jinak dárky už máme jakžtakž. Ještě pár drobností pro děti. Pro babičky, dědečky, prababičky a pradědečky jsme nechali udělat hrnečky s fotkami dětí a rodičům ještě kalendář s fotkami dětí. Předpokládám, že to se bude líbit.
1. pro 2008 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás už je výzdoba taky hotová, včera jsem dělala věnec na stůl a na dveře a výzdobu do kuchyně a na hřbitov. Ale dnse jak jsme vstali tak malý hned začal věcičky zkoumat a nejraději by vše zase vyzdoboval po svém :slight_smile:
Coryno - ano vím kam myslíš, že jezdíte nakupovat nad potraviny. No tady toho taky moc není, ale vše základní se tady pořídit dá a na větší nákup jezdíme do Sedlčan nebo do Benešova či Příbrami. Je dobré, že v Bene mám rodiče já a v Příbrami manžel tak to vždy spojíme s návštěvou babiček.
Nám tu dnes vtipně neteče voda tak je to veselé, na obídek jedeme k manželovi do hospody, odmítám to tu čmudit bez vody. No a pak nás čekají v mc v Sedlčanech čertíci, už jsou potřeba, protože malý lumpačí a čert je to jediné co na něj platí. Tak jsem na něj zvědavá.
My s pečením začínáme v pátek, jedeme do Bene na plavčo tak začneme s mamkou péct, máme vybraných asi 7 druhů tak to půjde rychle a těším se na perníčky. Pak ještě nazdobit a bude.
No nezdá se to, ale letí to a za chvíli tu jsou vánoce, já ještě musím doladit dárečky, příští týden chci jet sama s malým do Prahy za kamarádkou tak by jsme dokoupili nějaké dárky pro manžela.

Andy to je mi líto, že jste takhle nemocní, ale hodně lidí říká, že jak dítě vleze do školky tak to tak prostě je. Hlavně, že se Jiříkovi ve školce líbí. Já jsem na toho našeho zvědavá příští rok. Koukala jsem, kdy půjdeme k zápisu a je to někdy v dubnu.
Hele a když jsi teď na mateřské tak může Jiřík být ve školce neomezeně??? Mě teď jedna kamarádka tvrdila, že si myslí, že pak dítě může chodit jen na dopoledne. Což si nemyslím, když už mu jsou tři.

Tak se mějte pěkně, zatím pa
2. pro 2008 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
andy80 - brácha co má malého ve školce, tak říká že marodí taky častěji, asi je to všude stejné
afinka01 - kdepak potraviny, já psala nad tu prodejnu, jak tam mají oblečení, kosmetiku, boty, hrnce atd atd. Víš kde myslím? Je to na náměstí- dole je myslím Julius Mainl - či jak se to píše, vedle je nějakej bufet a v patře jsou větnamci a ta prodejna se vším možným. Na nákupy jezdíme do Milevska, Sedlčan nebo Příbrami :wink: A kam jedeš k manželovi na oběd do hospody? Že bychom k němu s MM taky vyrazili? :wink: :slight_smile:

Já se právě vrátila z Milevska včera jsem nejela, přijeli tchánovi, byla jsem tam u doktora a na nákupu a pak pro tu kytku a dárek, jak už jsem psala. Nebylo kde zaparkovat, já chvátala, no hrůza
Holky a co máte pro děti k Vánocům??
2. pro 2008 ve 13:56  • Odpověz
Coryno - jo jo vím co myslíš, je to prodejna v tom "obchoďáku", dole je Flosmann a nahoře to je.
Hospodu má manža U Škrpálu - je to v části Prčice a druhou má Na Dole to je když se jede z Příbrami na Strakonice cca 15km od Pb.
My právě přijeli z čertíků tak snad Jára bude chvíli hodný. Ještě jsme v Sedlčanech dokoupili něco na výzdobu tak to dnes dodělám a hotovo.

Jinak pro malého to nechceme k vánocům přehánět, protože babičky a ostatní chtějí všichni kupovat dárečky.
My pro prcka máme povlečení s Krtečkem, velkého plyšáka, Neonovu archu a tu velkou tatru. Chceme někam ještě jet tak možná nějakou maličkost ještě koupíme. Jinak dostane od babiček a tetiček váčkodráhu tu dřevěnou, vrtačku se sadou nářadí, nějaký mluvící autobus a oblečení...co tedy vím já.
Manžel pořád blbnul, že mu koupíme takový ten šlapací traktor,ale mě to přijde dost nepraktické, má odstrkovadlo motorku a s tou se fakt najezdil a hlavně na jaře už bude celkem velký tak může dostat k narozkám to malé kolo.
2. pro 2008 v 17:50  • Odpověz
autor
Afi, já můžu mít malého ve školce neomezeně, protože jsem na mateřské už z Anežkou a ne s ním. Jinak je to asi jinak.

Jinak ten traktor jsme malému koupili loni k narozeninám a moc rád na něm jezdí. My zatím máme jen pro Jiříka stavebnici, jinak zatím nic. Jen pro rodiče kalendář s fotkami dětí a pro babičky, prababičky, tetičky a strýčky máme hrnečky s fotkami dětí.

Babičkám a dědečkům a tak jsme nadiktovali pro Anežku interaktivní chodítko, kočárek a panenku a pro Jiříka ponk s nářadím, další část Lokomotivy Tomáš a dětský laptop.

My se chystáme malé koupit nějakou hračku do Fisher price a Jiříkovi velký obytný karavan. Viděl ho za výlohou a moc ho chtěl. Pak jim ještě koupíme nějaké drobnosti jako vodolepky, pěnové puzzle, kostičky, hračky do vody... atd. Prostě hodně věcí za málo peněz.
2. pro 2008 ve 20:40  • Odpověz
Ahojky holky, tak dnes už jsme pěkně vzhůru a nasnídaní, malý zase vstával brzy a nyní kouká na pohádku o autobusech. Já bych nejraději ještě spala, ale co nadělám.
Večer jsem tady vystiřhovala výzdobu na okna tak to půjdu nalepit. Dnes máme tatíka doma tak musíme vymyslet nějaký program.

Andy - s tím traktorem, já bych ho malému koupila, kdyby jsme měli barák, tam by si pěkně jezdil, ale takhle, když jsme v bytě tak nevím jak bych šla na procházku s traktorem :wink:
A jaký laptop máte vybraný??? Já na ně taky koukala a našla jsem jeden s docelá pěkným displejem jako velkým, ale už nevím jaký to byl. Ostatní mi přijdou, že mají ten displej docela malý.
Mašinka Tomáš u nás moc nefrčí tak alespoň něco ušetříme :slight_smile: U nás spíš autobusy. Malému se docela v krámě líbil ten robot Tomášek od Fisher Price, ale nějak se mi ho nechce kupovat. Včera jsme v Sedlčanech byli v hračkářství a já koupila kostičky s Madagaskarem tak budeme mít co skládat, ale až od Ježíška :slight_smile:

Kalednáře to je dobrý dárek, my je dávali loni a letos jsme babičkám a dědům nechali udělat bannery s Járou, nafotila jsem černobílé fotky a je tam jedna velké a okolo asi 8malých, no musím se pochválit, líbí se mi to :wink:

Na mě leze nějaká rýma tak to bude asi veselé a to v pátek začínáme plavání :unamused:

Zatím pa
3. pro 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
Afi, no tak do bytu to není nic moc ten traktor, to chce fakt na zahradu. Taky jsem vystřihovala a lepila výzdobu. Jinak já každý den vstávám v 6:30. Obě děti se budí taky tak, ale já jsem ráda, aspoň je nemusím tahat z postýlky, když jdeme s Jiříkem do školky. Na toho robota jsem koukala taky, ale ten je spíš pro kluky. Já pro malou koukala po tom mluvícím pejskovi nebo hrnci. Jí se tyhle hračky zamlouvají. Máme ještě po Jiříkovi takového šášu, co se do něj hážou kuličky, když se zmáčkne páčka, tak to bliká, hraje a ty kuličky spodem vyjedou. Tak asi něco takového. Uvidíme. Tady taky nejsou takový možnosti nákupu jako v Praze, ale možná to objednám přes net. A laptop nevím, jaký to nakonec bude, vybírá ho děda. My jsme chtěli Želvíka, ale děda narazil na laptop, který je pro děti od 4 do 12 let. Ten Želvík je spíš jen tak pro předškoláky. Ale tohle, pokud se to nerozbije bude sloužit pár let. Jo a autobusy u nás frčí taky, máme to na DVD, ale Tomáš je Tomáš.
3. pro 2008 v 08:49  • Odpověz
Ahojky, tak jsem tu dnes opět. Jo tak o želvíka to vím o co jde, pro nás je laptop asi zatím zbytečný tak nás kdyžtak budeš po vánocích informovat jaký máte, ať víme do budoucna :slight_smile:
Jo pejsek od Fisher Price se mi vždy taky líbil, my máme takový ten náklaďák s kostičkama, ale malý si s ním stejně nijak moc nehrál, ale to jsou prostě děti, to nikdy nevíš.
My zítra jedeme do Příbrami, manžela sestřenka má mimčo tak se jedeme podívat a ještě koukneme do města tak třeba koupíme nějaký ten dáreček.
Já už s výzdobou končím, nalepeno, vyzdobeno...teď už jen pečení a hotovo. Dnes jsem u kamarádky viděla krásnou perníkovou chaloupku tak jí o víkendu chci také zkusit :wink:

Tak dobrou
3. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky, konečně se sem dostávám. Na dnešek Sabča spinkala od 19h do 6 rána, napapala a vydržela ještě do 9h. Od porodu jsem se takhle parádně nevyspala.. :sweat_smile:
No a včera jsem se sem vůbec nedostala, navštívila mne kamarádka, za 14 dnů rodí, tak jsme se od rána prokecali až k druhé odpolední a pak přijeli MM prarodiče a přivezli Sabince pleny a kašičku k Mikuláši. A pak večer, poklidit, malou zaopatřit a byla jsem ráda, když jsem koukla na tv a padla do peřin. Dneska mrknu na Ordinaci a pak na Jste to co jíte, udělám si při tom nehty. :wink:
4. pro 2008 v 17:42  • Odpověz
andy-- koukám že Anežka při porodu byla pěkná ženská jako naše Sabča, to Ti dala zabrat, viď? Sabinka měla porodní váhu 4150g :slight_smile:
afinko - a kdy pořídíte Jarouškovi sourozence? :wink:
4. pro 2008 v 17:48  • Odpověz
autor
cory, já měla obě děti "drobečky". Jiřík 4030g, Anežka 4190g. Porod s Jiříkem byl horší, s Anežkou to byla celkem pohoda, měla jsem super PA. U Jiříka jsem měla snad 40 stehů s nástřihem, u malé 1 steh bez nástřihu. Časem bysme chtěli ještě jedno, tak doufám, že nebude mít 4500g, to už by asi bylo moc. Malá ti teda krásně spinkala. Mě teda malá spala celou noc od šesti neděl. Usínala v sedm a spala do pěti a asi od 4 měsíce spí od sedmi do sedmi. A tak spí do dneška. A Jiřík taky.
4. pro 2008 v 18:27  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme tu z výletu :slight_smile: Byli jsme dnes v Příbrami, Jarouška jsme nechali u babičky a vyrazili jsme do Tesca, docela mě to zklamalo, tedy hlavně to oblečení :unamused: Nedá se to porovnat s Prahou.
Pak jsme jště někoupili nějaké drobnosti a vyzraili také k Jardy rodičům. Odpo jsme ještě navštívili manžela sestřenku a přijeli domů opět ve tmě.
Sourozence pořídíme, jedináčka nechceme to je jasné tak uvidíme kdy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pozor, ať vás neodnese čertík :wink:
4. pro 2008 v 19:47  • Odpověz
autor
No, já mám z čertíků vichr, teda né já, ale kvůli malému. Naživo ho ještě nikdy neviděl, bála jsem se domů tahat čerty po tom, co byl v televizi třicetiletý koktavý kluk co se jako malý leknul čerta a od té doby koktá. Tak to jsem nechtěla. Ale zítra ve školce čerti budou, tak jsem zvědavá. Odpolko půjdeme s kamarádkou a dětmi na náměstí kouknout na pár čertíčků a pak se zabarikádujeme doma, aby nás neodnesli :grinning: Manžel má odpolko, takže přijede až po jedenácté večer, tak se by nás nikdo nezachránil :grinning:

A třetí mimčo, jestli se mi do něj bude chtít, zatím se mi teda chce plánuju tak za 7 let ve 35, abych si ještě na stará kolena :sweat_smile: užila miminko.
4. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
AHOJDA :slight_smile: , tak jak jste přežili čerty? Mi se teď vrátili z vítání občánků. No a včera si kočárkuju, mobil samozřejmě doma. Po dvou hoďkách se vrátim a na mobilu 6 zmeškaných hovorů, na pevný 4. . . Manžel měl bouračku ( jak já se lekla!), naštěstí se nikomu nic nestalo. Takže jsem hned volala mojí mamce, aby přijela hlídat Sabinku ( bydlí od nás 2km) a jela jsem pro manžela. Policajti to sepisovali a řešili asi dvě hodiny. Domů jsem přijela zmrzlá jak h..., vykoupala jsem malou a padla do postela, takže u nás čerti nádherný :confounded:
6. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 15
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.