• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Milevsko a okolí

(Zamčená)
2. února 2011 
autor
minus: manžel bude jezdit autem, autobus je na nic, ten jede na Smíchov a pak by musel bůhvíjak do těch Modletic. Autem to je po cestě do Prahy. A jinak na to hřiště bysme mohli nějak příští týden, zatím mám manžílka doma, tak si to musíme užít. V pondělí nastupuje do práce, tak pak budeme času na hřiště habaděj. A příští týden už bych měla mít zase doma i Jiříka.

afi, to je hrozný jak to letí, nedávno si nám oznamovala, že čekáš mimčo a za šest týdnů rodíš. A co Jaroušek, jak se těší na sestřičku? Jiřík se těšil moc, ale to netušil co ho čeká. Nadšení ho brzo opadlo. Ale teď už je to zase dobrý, když už si spolu můžou hrát. Ale ze začátku to bylo fakt těžký.
4. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsem právě vstávala, to jsem ostuda :wink:

Jo jo s tím dojížděním to je fakt, pokud se dostane na dálnici tak pak jen sjede a šupky je tam.

Jára se na miminko moc těší, ale to víš. Vždy jak vidí třeba u kamarádek miminko tak je celý nadšený, že takové budeme mít a říká jak bude pomáhat s koupáním a bude si se Sofinkou hrát, no já myslím, že bude taky zklamaný. Ono se to kolem toho roku pak snad zase zlepší.
Jsem ráda, že jde do té školky, že alespoň bude mít zábavu tam.
5. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj ,tak spát třeba do 9 to se mi už dlouho nestalo a ani v příštích 2 letech nestane,kluci vstávaj pravidelně v 6 někdy i dřív,občas maji období,že do půl 7 ,ale to je vyjímečně,ale taky choděj docela brzo spát,do dvou let chodili v šest a ted tak v sedm

Afi a ty jsi teda taky z Milevska nebo z nějaký vesnice,kdo je tady z těch Petrovic,jak jsem četla jednou tu historii,tak už mi to splívá

já s dvojčatama přibrala 25kg a měli každej přes 3 kila a při prvním 20kg,hrůza a

A na to hřiště se určitě domluvíme,akorát já můžu jen v po a nebo v pátek,3dny jedem do toho westernovýho městečka ,tak se těšim
5. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky,
minus - já jsem ze Seldec-Prčice a pocházím z Benešova.

No s tím spánkem mi to bodlo, Jára ale taky spí hezky, vstáváme tak v 7,30hod tak to jde.

Ty bláho dvojčata měla každý přes tři kila tak to je paráda. Já vždy slýchám jak mají necelá dvě kila a podobně.
Toto těhu mě mile překvapilo, že jsem zatím přibrala celkem málo, ale břicho mám pořádné. Dnes jsem zjistila, že na jedné noze mi praskají žilky, ach jo :frowning2: Nevíte co by mi na to pomohlo???
5. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoj Holky,nějaký mrtvo,co .O víkendu jsme byli v Praze po 2 letech s klukama,my tam máme dědu a babi,ale dřív to s nima nebylo nějak k tomu,oni jezdili sem. A já si to pěkně užila,konečně jsem zase mohla skouknout Ikeu po letech a projít večer s kamarádkou pár hospod jako za mlada a ještě v neděli jsme byli s klukama v aquaparku a šlo to tam už s nima,protože oni jsou dost divoký a dva a já dlouho s niima nemohla dělat věci jako může te s jednim klidně od narození,tak mám z toho radost.TAk zatim pa
a co to hřiště Andy?
10. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
minus od Petrovic jsem já, ale jinak pocházím od Kovářova. Moje icq je 313 248 138.
Afi to je fakt, vždyť Ty nám za chvilku rodíš, no utíká to jako voda...
Andy - 20cet, to je slušný, to by fakt asi v Milevsku - pokud by nedělal buhví co, neměl :wink:
U nás nic nového není, v sobotu jsem byla na cvičení SDH a za týden jedeme na soutěž a za 14 dní na dovču, už se fákt moc těším :slight_smile:
Jinak Sabinka se budí mezi 6tou až 7mou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
afi - pokud někdy zavítáš na Příbram, pozdravuj tam holky :slight_smile: já se tam nějak nemůžu dostat :wink:
10. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky holky,
kdepak máme Andy, a co jejich nová práce???
minus - tak to jste si hezky užili, byli jste v aquaparku v Průhonicích??? Járovi se tam hrozně líbilo, když jsme tam byli, ale on je taková kachna :wink: Jo jo a do Ikei také jezdím ráda, je fakt, že co malý není v kočárku tak už je to s ním těžké. Tak se těším jak teď budu vyrážet zase hezky s kočárkem :slight_smile:

cory - já na Pb nechodím, kamarádím jen s Zany a ta je teď na dovče.

My tu o víkendu měli posvícení tak akce veliká, houpačky, stánky, no až mě to překvapilo. Tak se Jára vyblbl, pač manžel dostal volňásky a Jára jezdil a houpal se a skákal jak divoch. No jinak když jsem viděla ty ceny, ještě, že máme tu hospodu na náměstí :slight_smile: Já si dala trdelník a bylo.
V neděli jsme jeli na výlet na zámek do Vrchotových Janovic tak dobré. No a dnes jsem byla v mc v Sedlčanech, byla tam nějaká akce pro maminky na mateřské jak se vrátit k práci a nabídka kurzů. Pak jsme rychle nakoupili a šupky domů. Odpo byl manža doma tak jsme si udělali výlet na Monínec.
11. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
afi - jo o těch kurzech jsem četla. To neva, tak pozdravuj alespoň zany :wink:
12. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

omlouvám se, ale vůbec sem se sem nedostala. Užívám krásného počasí na zahradě v bazénku a navíc se mi konečeně po měsíci vrátil od babičky z Prahy Jiříček, takže už jsme zase komplet.

Afi, práce zatím nevím, manžel nastupuje až zítra, protože minulé pondělí neměl ještě zápočťák a prohlídku od doktroky, takže mu smlouvu udělají zítra, tak jsem taky zvědavá, jak a kdy bude dělat a tak. Jé a teď koukám, že už si 36tt, to je fakt až neskutečný, za chvilku rodíš. Už máš zbalenou tašku do porodky?

Minus, na hřiště určitě někdy vyrazíme, ale až trošku poleví tyhle vedra. Já s malou teď moc nikde necábruju, spíš jsme na zahradě, kde máme hodně stínu a děti se tady můžou vycachtat. Anežce se ty vedra moc nelíbí, venku vydrží tak hodinu a pak mě tahá za ruku domů, kde je jí fakt líp. Takže jsme vždycky hoďku doma, hoďku venku a tak.
16. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahojky holky,
no uteklo to nějak rychle, hlavně od té poloviny to letí.
Tašku pobalenou mám, máme dovezenou postýlku a zítra Járu vezu na prázniny do Benešova tak chci nalepovat samolepky na zeď v ložnici a připravit přebalovací komodu - tedy naplnit jí oblečkama.
My byli na víkend na karavanu tak super, bylo krásně, včera jsme si udělali výlet parníkem a pak přijela manži rodina tak byla párty :wink:
No a dnes jsme se koupali a relaxovali, krásná pohoda, domů jsme dorazili až v 19,30hod tak šupky koupačka, vybalit a zabalit Járu na prázdniny a zítra frčíme do Bene, já jdu k doktorovi a dokoupím nějaké poslední věcičky.

andy - to si teď Jiříka užíváš, že??? Ale oni jim prázdniny u babiček jen prospějí a konečně nám taky :slight_smile: Tak držím palce v práci, aby se manžovi líbilo.
16. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

vůbec nemám čas na koníka, pořád jsme venku na zahradě v bazénu. Včera jsem tady měla dvě kamarádky a měli jsme tady 6 dětí, no prostě bomba. Byl to docela rachot. Ale dětičky se cáchali v bazénu ani jsme o nich nevěděli a my jsme si mohli dát kafíčko a řádně podrbat.

Afi na tebe já teď musím pořád myslet, jak ti je v těch vedrech. Já vedra na konci těhu zažila akorát vloni 14 dní před porodem, byl to konec dubna a začátek května a byli děsné pařáky a bohatě mi to stačilo. Lepší bylo s Jiříkem bejt těhu přes zimu. V těhle vedrech to musí být hrozné.
22. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahojky,
no to víš Andy, není to nic příjemného. Už s Járou jsem si to hezky dala na léto a teď znovu, to jsem osel :wink:
Ale na víkend jsme byli na Orlíku tak tam to jde. Teď už snad nějaké extrémní pařáky nebudou. Ale kupodivu nemám ani nateklé nožky, což jsem s Járou měla kotníky pěkné.
Dnes jsme zaběhli na třletou prohlídku a pak jsem poklízela, ještě peru druhou pračku. Zítra chceme jet nakoupit do Sedlčan tak aby byl klídek.

Jiank jsem fakt jak velryba, jsem si holila nohy a opravdu nadlidský výkon, no tak ještě chvíli snad vydržím :slight_smile:

Co manžova nová práce???
24. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

hlásím se po týdnu v Praze. V pondělí mi volala máma, že máme dojet, protože dojede mojí sestřenice dcera s přítelem z Anglie, tak jsme se zbalili a narychlo odjeli. Včera jsme se vrátili, protože tady v Milevsku je posvícení, jsou tu kolotoče a tak, tak to jsme si nemohli nechat ujít. Jinak týden v Praze jsme si užili parádně, prý teď máme dojet my do Anglie. Hm, až bude na cestu, tak se tam třeba vypravíme. Už mě zval i můj strejda do Kanady, tam by bylo všechno zadara, ale ta cesta.

Jinak manžel v práci nic moc. Noční se dělá od 18:00 - 07:00 a denní 07:00 - 18:00. Tak ta denní ujde, ale ta noční je hukot. Naštěstí příští měsíc nemá manžel psanou žádnou noční. Teď měl 2 noční, den volna, 2 noční a to byl docela záhul. Spal mezi noční vždycky tak 4 hoďky, takže jsem vždycky ráno trnula, aby dojel. No pořád pokukujeme po práci tady. Tam jsou sice peníze o kterých se nám tady ani nezdálo, ale to dojíždění je šílené. Kdyby měl pořád denní, tak by to šlo, ale zase by měl míň peněz bez příplatků. Takže asi tak.
30. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se z dovči. Sabinka, trochu pokašlává, doufám, že se z toho nevyklube nic horšího, protože ve čtvrtek máme očkování. Jo a nechala jsem si namotat franc.copánky a nastřelit další naušnice :grinning:
andy co posvícení, byli jste v Bažantnici? My ano, ale asi jen dvě hodinky, byli jsme utahaný z cesty, takže jsme to brzy zabalili :wink:
Tak začínáme s taťkou přemýšlet o dalším mimču, no uvidíme... :slight_smile:
30. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky holky,

andy - to věřím, že dojíždění nic moc. No a když si vzpomenu na noční na hotelu tak to by mě už vůbec nelákalo, ale co naděláš. Horší to dojíždění asi bude v zimě. No ale třeba najdete něco blíž.

cory - jak bylo na dovče??? Doufám, že vložíš fotečky s copánky, kde jsi si je nechala udělat???

My včera odpo vyrazili do Konopiště, paráda, jeli jsme tam tím výletním vláčkem, koukli na méďu, prošli Růžovku a dali si zmrzku, pak jsme frčeli k našim. Dnes jsme po obídku jeli do Heřmaniček na kolotoče, bylo tam asi posvícení či co. Tak se kluci vyblbli a já fotila.

Ale jinak hrůza, břicho mám jak meloun a nateklé kotníky, tak snad Sofinka půjde brzy ven :wink:
30. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
cory, tak další mimčo hm, já když to tady tak vidím, tak mě začínají zase popadat mateřské pudy a taky bych ještě chtěla mimčo, ale musíme počkat. Teď by to fakt nešlo. A v Bažantnici jsme byli. Jiříkovi jsem nechala namalovat na obličej tygříka, Anežka se ho pak bála - sranda. Ale taky jsme tam moc dlouho nebyli, šli jsme potom na pouť a tam jsme byli o něco dýl. To víš, to je něco pro Jiříka. Anežka byla akorát na houpačce a po chvilce chtěla ven, tak jsem jí radši na nic jinýho nedávala. Těžko by zastavovali atrakci, že chce malá ven.

afi, na tebe každý den myslím, já jsem si poslední měsíc s Anežkou neprožila zrovna skvěle, měla jsem pořád poslíčky, tvrdlo mi břicho, měla jsem vysoký tlak a nebylo mi vůbec dobře.
31. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem doma ze školky, ráno jsme vyrazili všichni tři a já s manžou odešla asi po 30min. Jára si hrál, rozloučil se tak uvidíme. Prý si mám přijít až po obědě, no jsem doma taková nesvá, pač nevím čeho bych se chytla, ale zase mě těší, když to takhle bude a já budu mít dost času na Sofinku :wink:
Byla sranda pozorovat ty prcky jak si hrají a překvapivě plakala jen jedna holčička.

No s tím těhu to je jak který den, včera to bylo v poho, ale večer jsem žehlila a to už mě bolelo totálně všechno, snad už nebudou pařáky a nějak to doklepu. Ale schodly jsme se s kamarádkou, že to druhé těhu je snad horší - křečáky, oteklé nohy a jiné neduhy :slight_smile:
To je super, že by jste šli do třetího, já vždy jak vidím rodinku se třema dětma tak mi to přijde až nemožné,ale pro děti asi paráda a rozdíl v tom, zda máš dvě nebo tři mi už zase tak nepřijde.

Tak já si jdu najít nějakou činnost :wink:
1. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Ahojky,

Afi, určitě se bude Járovi líbit. Já z toho vloni měla taky vítr a Jiřík byl úplně v pohodě. První den jsem pro něj šla teda po svačince, ale pak už chodil po obědě. A letos už bude spinkat. I když tady už děti nespí, dali nám pyžamko zpátky domů, protože jen odpočívají na podložce a koukají na pohádky. Nj, už to jsou velké děti. Jinak je fakt, že já kdyby mi při Jiříkovi nerostlo břicho tak bych ani nezaregistrovala, že jsem těhule, za to s Anežkou jsem si to užívala teda fest. Vysoký tlak, bílkoviny v moči, těhu cukrovka, oteklé nohy, křečové žily a poslední dva měsíce šílený bolesti hlavně v noci. Jsem se nemohla ani otočit a poslíčci mě taky pěkně potrápili. To jsem při Jiříkovi vůbec neznala. A co se tří dětí týče, tak mám hodně kamarádek co mají tři děti a přesně říkají, že je jedno jestli máš dvě nebo tři děti, že v tom není rozdíl.
1. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
afi - fotka je v albu, dělali mi je na Slovensku, nějaká Maďarka, bohužel jen na půl hlavy, protože jak jsem ostříhaná na asymetrický mikádo, dál to nešlo. :wink: Ale brzy je sundám, je to hrozně utažený a pořádně se ani nedá spát.
andy - nějakého malého tygříka, jsem tam viděla běhat, že by to byl Jiřík? Ale já tam byla až po 18h.
Jinak dovolená super. Hlavně Sabinka si užívala. Byli jsme na Slovensku ve Vadaši - termálech a pak v Maďarsku. Tam bylo opravdu krásně, Maďaři jsou mnohem srdečnější než Slováci.
Jinak jsem měla poslední měsíc těhu celkem hroznej, všechno jako Andy až na tu těhu cukrovku :unamused:
Afi - třeba se dočkáš dřív :slight_smile:
Jinak Sabi je marod, má rýmu a kašel
1. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
cory, tak to Jiřík nebyl, protože mi šli před šestou domů, to víš, děti musí v šest večeřet, pak koupat a malá mi chodí po sedmé spát a Jiřík před osmou a jak to nedodržíme, tak jsou protivní jak sáně. Ale jinak tam byl snad každý tygřík :grinning:

prý je teď hodně angín, tak čekám, kdy děti lehnou, už od jara jsou zdraví a teď to zase začne. Opět prskající děti ve školce, bacily domů, šup na malou, oba nemocní. Chjo.
1. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj holky,

coryna - já jsem asi slepá, prohlédla jsem tvoje albíčka a fotku s copánky nenašla :frowning2:
Ty jo tak vy marodíte, no já jsem také zvědavá, kdy Jára něco donese ze školky, asi to bude častější než třeba loni.

No včera po obídku jak jsme pro Járu šli tak tak stál za stolečkem a bulel, prý přišli z venku a už chtěl jít domů. Celé dopo nic nejedl a nepil, že nechtěl. No tak jsme šli domů se najíst a pak na zmrzku, bylo mi ho fakt líto. Jo a ještě prohlásil, že už do školky nepůjde.
Dnes ráno, že ho odvede manža, že když u toho nebude maminka, že to bude snad lepší. No ale ejhle, ráno jsme zjistili, že manžovi u auta,které má týden (sice starší, ale...) někdo rozbil zadní okno a propíchnul kolo. Tak manža řešil auto a já vedla Járu, to už bylo v poho a za jídlo měl slíbenou zmrzku.
Mě pak přijela kamarádka tak jsme celý den prokecaly a po obídku šli pro Járu a už ok, hrál si s dětma. A prý i papal obídek jen moc nechce pít, řekl učitelce, že mu čajík nechutná. No tak dopilujeme ještě čaj a snad to bude dobrý.

Tak zatím pa
2. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj Holky,taky nějak nebyl čas sem juknout,přesně bylo posvícení,takže s klukama jsme absolvovali pout v sobotu i v neděli a moc se jim to líbilo,myslela jsem spíš ,že se budou bát,ale ne.Minulej týden jsem tu měla kamarádky a bylo nás tu 3 maminy + 7 dětí v baráku a našemu tatkovi se to i líbilo,protože přes den raději domu nešel a večer měl 3 manželky,komu se to poštěstí a ty si ho pěkně předcházeli.Jinak jsme taky dali výlet do ZOO Hluboká a do akquaparku,takže jsme si ještě poslední týden pořádně užili. A ted nám to začne,škola,kroužky a nemoci,toho se bojim nejvíc. 23. jdu s klukama na mandle,tak jsem zvědavá jestli jim to pomůže.
Jinak Afi už to máš za pár tak ti přeju hladký porod a aby bylo vše v pohodě.
Posvícení bylo v milevsku fajn,že jo,kdo jste na něm byl.Já byla i večer na koncertech ,ale byla zima jako prase a ted mám z toho rýmu
Tak zatim pa
3. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tak fotka je v albu. Doufám, že to moc rychle admin nesmázne :wink:
Jo zima byla hrozná, zabalili jsme to brzy.
Dneska jsem tady měla kamarádku, koukala jsem, jak se s ní Sabča vyblbla, ona je celkem nedůvěřivá a tuhle tetu neviděla skoro 3 měsíce a hned se jí zalíbila / no možná to bylo tím, že jí přinesla dárek, pejska na kolečkách) :grinning:
Jo a copánky jsem dneska sundala, to se nedalo. Obdivuju všechny, co nosí dlouhodobě rasty nebo dredy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
3. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahojky,
jo jo tak už jsem fotečku viděla, pěkné,ale je úplně vidět jak máš ty vlasy napnuté tak věřím, že to bolelo. Mě se líbí takové ty slabé copánky, ale asi bych si to nedala, na údržbu asi nic moc :frowning2:

minus - díky, snad vše bude v pohodě. Ty jo a kam jdete na mandle, můžeš tam zůstat nebo to bude jen ambulantně???

U nás dnes už školka dobré, Jára pil i jedl :wink: Jen jsem je viděla jak jdou z procházky tak jsem musela zalézt z balkonu,aby mě neviděl a nechtěl domů.

cory - no vidíš jak se teta zalíbila, u nás je to to samé, ale je fakt, že některé kamarádky má raději a vždy na ně vzpomíná, spíš ty, které s ním hodně blbnou.
3. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
afi - vždyť já už do toho nikdy víc nejdu, měla jsem je na hlavě 5 dnů a co mi vypadalo vlasů :unamused:
Tak jsem se hlásila na dva rekvalifikační kurzy do Pertrklíče a klapnul jen jeden - angličtina v druhém už mají plno. Ale ten začíná až v únoru, tak mi vedoucí projektu slíbila, že když někdo vypadne, vezmnou mě. :slight_smile:
Dneska jsem nevařila, dojeli jsme si na oběd k mojí mamině, dělala švestkové knedle, ňam :slight_smile: Sabča měla boule za ušima, jak dlabala :grinning:
4. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky,
no tak vidíš, se budeš vzdělávat :wink: A na jaký jsi chtěla ten druhý??? Já byla na té informativní schůzce a paní říkala, že spíš vezmou každého jen na jeden tak to by jsi měla štěstí, kdyby tě vzali i na druhý.
Já se v následujícím roce na nic nechystám, tedy snad jen bych chtěla chodit cvičit. Časem uvidíme co mě zase napadne za kurzík :slight_smile:
Já dnes dělala na přání manži bramborové šišky s mákem, no dobré, zase bude na chvíli klid.
Ale nevím co zítra, něco rychlého, chceme jet odpo na Měřín plavat.
4. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

jen nakukuju, jestli je Afi ještě 2 v 1 :grinning: a koukám, že jo. Jééé já už se těším na fotky čerstvého miminka.

Jinak posvícení bylo letos opravdu fajn. Večer jsme nebyli, neb v Milevsku nemáme hlídání, ale i tak jsme si to s dětmi přes den parádně užili.

Afi, je super, že je Jaroušek ve školce v pohodě. Jiříkovi se tam taky moooc líbí a ani mu nevadí, že nechodí po obědě, protože tady už děti nespí, jen odpočívají na zemi na madracích a sledují pohádky (v překladu řádí jak černé ruky :grinning: ).
4. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
afi - ten druhý byl péče o díte od 3-15 let, sice nevím, jaké je s touto rekvalifikací uplatnění, na ten bych chodila jen tak. :wink: A ten je právě plný. Taky se těším na fotky miminka :dizzy_face: A který Tebe zajímal?

Teď jsem uvařila guláš a těstoviny, manžel se vrátí až večer, jel někomu dělat plovoučku, či co, tak alespoň bude kapesný na zítřejší pouť v Sepekově. :wink: :grinning:
Jedeme tam na oběd k jeho rodičům, tak se těším. To zase bude přežíračka :grinning: :grinning:
5. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahojky,
tak to jo. Mě zajímal ten kurz finanční účetní, ale pač začíná v září tak to je pro mě pasé. No snad jindy teď budu mít jiné starosti :wink:
Já dnes nakonec dělala těstoviny s kuřecím masem, bylo jich mraky, ale už jsou pryč. Byli jsme plavat na Měříně hned po obídku a před chvílí jsme dorazili tak jsme se najedli a manža ještě musel do práce, no večer je fotbal tak mám alespoň volnou televizi, budu žehlit tak u toho budu číhat na nějaký filmík.
Počasí dnes bylo opravdu podzimní i to listí jak padá, no děs.

coryna - užijte si pouť a pořádně se nacpěte - i do hrbu, aby jsi v týdnu nemusela vařit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mě by to taky bodlo, ale je fakt, že jak je malý dopo ve školce tak si to vaření užívám, když je na to více času a klidu. Zítra upeču i buchtu nějakou švestkovou.
5. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.