• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Milevsko a okolí

(Zamčená)
2. února 2011 
autor
Ahojky,

afi, taky jsem koukala na ten finanční účetní, možná se tam zkusím na příští rok přihlásit, to bude akorát

Chjo, jenom jsem sem nakoukla a radši zase jdu, dneska mám nějaký špatný den. Asi je to tím počasím, ale nějak mi všechno padalo z ruky, byla jsem nervozní a dokonce jsem se chytla s manžou. Tak se radši půjdu zahrabat do peří ke knížce, tam nic nepokazím. :frowning2:
5. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jo jo mě tenhle kurz taky zaujal, ale to víš berou prý vždy asi 8 uchazečů :frowning2: Já mám tedy ještě času dost tak to zastím nechám.

A co dnes už jsi měla lepší den??? My si dali pořádnou procházku a na konci už jsem myslela, že vypustím duši, hrůza. Koukala jsem na Superstar a nějak mě to nebere tak taky raději půjdu spát.
Zítra po školce frčíme do Benešova ke kamarádce a k našim tak musím být fit.
6. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
andy a oni se dělají nějaký rekvalifikace v Mil, nebo jsi koukala na ty Sedlčanský? Protože kdyby v Mil, raději bych si to zařídila tam. :slight_smile:

V neděli jsme absolvovali pouť v Sepekově, mne bylo zle - den předtím jsme pořádali s hasičema rozloučení s létem pro děti a večer pro dospělé, šla jsem tam na chvilku a domů dorazila v půl třetí ráno :sweat_smile:
Dneska jsem byla na procházce, vyplela záhon a konec, už mne nic neba...

afi prosímtě, kde jsi kupovala ty soupravičky, konkrétně hned první pro Sofinku? Jak se cítíš? :slight_smile:
8. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahojky,
ta první je z H&M, mají jí ještě v hnědém provedení :wink:
8. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jinak se cítím hrozně, asi prasknu, malá strašně kope a bolí mě už snad všechno, hlavně v noci....už aby bylo po :unamused: :unamused: :unamused:
8. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
afi dík a neboj, už se brzy dočkáš :slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahojky,
no snad, jinak prasknu :wink: Zítra jedu k doktorovi, to zase bude cesta, už se mi tak špatně řídí. Copak už nakupuješ výbavičku na druhé mimi??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já nakoupila krásné věcičky od Nextu (vše použité, ale krásné) je to se zajíčkovým motivem a máme dvoje šatičky, kalhoty, mikču, no krása :slight_smile: Ty věci na holčičky jsou stejně úplně jiné, na kluky takový výběr není.
9. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
a můžeš mi do ip poslat kde jsi nakupovala :slight_smile: jen se mi to moc líbí, napiš co říkal doktor?
10. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahojky,
tak u doktora vše ok, jdu zase v úterý. Tak nám nezbývá jen čekat a čekat :wink:
Ten zajíčkový kompletek jsem nakupovola na mimibazaru, na prcky se tam nakupuje krásně, na Járu už je to horší. No a ještě ráda chodím do sekáče v Sedlčanech, paní tam má moc pěkné věcičky tak tam vždy něco vyberu :slight_smile:
10. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
A kam v Sedlčanech? Já tam ani žádný sekáč neznám, jinak díky :slight_smile:
10. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

cory, koukala jsem na ty Sedlčanský, ale říkali jsme si s manželem, že by nebylo marný, kdyby to bylo i v Milevsku, nápad je to super a peníze by na to chtěli vydyndat od EU.

Afi, holky, ty poslední dny ti fakt nezávidím. Šla jsem se podívat, jestli už náhodou nemá Jaroušek sestřičku a ono pořád nic.

Jinak já nakupuju na dětičky na aukru. Tam seženu i na Anežku i na Jiříka super značkový hadříky za pár kaček. Vždycky kupuju sety třeba 25 kusů za 170,-- - 400,-- Kč, záleží, jak se poštěstí. A jsou to fakt krásný věci.
10. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ahojky,
hm nemá sourozence, zatím jsme stále 2v1 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Snad už brzy, už mě to fakt neba.

V Seldčanech je ten sekáč jak se jede k tomu MC tak uhneš jako o uličku dřív vpravo, je tam takové parkoviště a garáže a hned takový rohový barák je ten sekáč. Má to taková příjemná paní a pěkné věcičky, dnes bych tam ráda číhla, pač jedeme do Sedlčan na nákup.
Jinak já hodně kupuji na tom mimibazaru, vždy si vyberu víc věciček, aby se vyplatilo poštovné a na prcky je to paráda. Na ty větší už asi moc ne, ale to nám vyhnahradí třeba Tesco.

Jo jo taky mě překvapili v Seldčnanech, že se jim to podařilo a kurzy jsou zdarma, to není ani v Pb.

Tak já se jdu upravit a porazím do školky, ráno vedl tatík a prý vzorové :slight_smile:
11. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
andy, taky nakupuju na aukru :wink:
Jinak jedeme na nákup do Pb, jsme vyžraný, ale úúplně a pak na kafíčko k příbuzným, u kterých jsme nebyli dobrý tři roky :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jaký byl víkend??? U nás léčivý, Jára v pátek měl nějakou rýmu a teklo mu z očíčka tak jsme nasadili léčbu a bylo, včera jsme ani nevytáhli paty a celkem v poho, hráli jsme hry, koukali na pohádky a tak.
V pátek jsme odpo dojeli jen s tatíkem nakoupit do Sedlčan, lidí jak much, hrůza :frowning2: Stavili jsme se v tom bazaráku, tak má Sofinka ještě jedny dupky a krásné kalhoty :slight_smile:

Dnes jsme vyjeli na Podskalí, sbalili jsme veškeré oblečení a jídlo...jo jo léto končí :frowning2: Teď tam vyjedou jen mužský složit předsíň a takové ty práce.

Dali jsme si teď véču a Jára se čubí a půjde do pelíšku. Tak snad klídek u telky. V úterý frčím opět do nemocnice tak jsem zvědavá.
13. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahoj, já víkend v pohodě. Ale dneska jsem nějaká zmožená, Sabi nás vytáhla z postele už ve čtvrt na sedm, manžovi je to jedno, jde do práce, ale já jsem úplně vyřízená, koukala jsem dlouho na telku a takhle to vypadá.
Včera jsem koupila Sabince bundu na zimu, mám z ní radost. Dneska mne čeká prádlo a vůbec se mi do toho nechce.Dopiju kafíčko a jdu na to... Holky pojeďte mi pomoct! :slight_smile: :wink:
14. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

u nás víikend taky pohoda. V sobotu jsme byli pouštět lodičku na dálkové ovládání na rybník a včera jsme měli tátu v práci, ale vyrazili jsme sami na kopec pouštět draka. Vychytali jsme vítr a drak lítal parádně.

Cory, já včera všechno vyžehlila a až malá půjde spát, tak to uklidím. Ale je fakt, že bych potřebovala prát ještě jednu pračky, ale prší a prší, tak to nechám na zítra.

Afi, jj léto je fuč, ale naštěstí počasí ještě jde. Já se netěším na to, až budeme muset topit. Topíme dřevem a to se pořád musí myslet na přikládání, takže nebudeme moct být celé odpoledne u kamarádky apod. Máme sice i plyn, ale to bychom se nedoplatili. Dali bysme min. 50.000 za rok, máme barák jak hrom. A jinak doufám, že dáš vědět, jak si dopadl v nemocnici. Mě tak napadlo, pošlu ti v SZ svůj telefon a až se Sofinka narodí, pošli mi sms, ať víme.

Tak a já pádím utřít prach a až dám malou spát tak vyluxovat. Máme tady nějaký bordel :confused:
14. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojky holky,
tak já mám poklizeno. Vrhla jsem se na to hned kolem 8hod jak manža odvedl Járu do školky, chce tam chodit s tatínkem :wink:
Bordel tu byl nehorázný,jo jo chlapci. Tak mám poklizeno, vypranou jednu pračku a teď si ještě vyfoukám vlásky a je to. Odpo asi vyrazíme do Příbrami, je hnusně a manža tam potřebuje tak to spojíme s návštěvou tchánovců.
Venku je nějaká zima a prší nám tu.

Za to žehlení buďte rádi, já ještě žehlím manžovi prádlo do práce - ubrusy a to je maso, některé mrchy vůbec nejdou, záleží na materiálu. Vždy se modlím, když peru jen naše prádlo a ne ubrusy :slight_smile:

Lodičku jsme nedávno měli taky půjčenou od kamaráda a na Podskalí jsme pouštěli a bavilo nás to všechny, i Járovi to celkem šlo. U vás už je opravdu pozdim, když pouštíte draka :slight_smile: Já se také na zimu netěším, to oblékání, zima a tak, ach jo.
14. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Andy - číslo mám uložené tak tě budu informovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
a já pošlu číslo Andy, ať se kruh uzavře :grinning: :grinning:
Dnes jsme byli na očkování, Sabinka byla moc statečná, ani nezaplakala :dizzy_face: tak jsem ji pak za statečnost koupila sušenku, to bylo radosti :grinning: dělala v obchodě, jako kdyby rok nejedla :slight_smile:
16. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahojky,
tak včera jsem byla v nemocnici na monitoru a kontrole, tak prý vše ok. No já bych už raději porodila a měla to za sebou. Hlavně jsem jak chodící monstrum a pořád chodím čůrat, to je děs.
Jinak jsem tu včera chlapce nechala celé odpo samotné, já se stavila u našich a s kámoškou na kávu. No doma kongo - hračky všude, tatík si ještě vzpomněl, že by si dal ovocné kynuté knedle. Tak to jsem odmítla, pač večeře byla hotová, dovezla jsem od mamky. No tak tatík zadělal těsto a já byla venku s Járou.
Pak kdyby jste viděli tu kuchyň, no hrůza největší a aby toho nebylo málo tak mu spadla miska se šlehačkou tak nahodil celou kuchyň. No tak jsem to musela vytřít, to už jsem byla pěkně naštvaná, že jsem si pak ani nedala knedle. A tatík prohlásil, že byl psych. vyčerpán z hlídání prcka, no to je výborné :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Tak jen tak častěji,ať si zvyká :wink:

Dnes jsme byli sbírat lístky tak zítra budeme malovat. Pak jsme to zapíchli na hřišti, bylo hezky tak pohoda.

To jsi cory hodná maminka, chudák Sabinka měla určitě hlad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj, co děláte?
My dneska asi uzavřeme léto grilováním a pak půjdeme lakovat dveře. :slight_smile:
19. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
ŽE by nám afinka porodila? Viz pas - VČERA ČEKÁME MIMINKO :slight_smile:
21. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahojky holky,
no kdepak stále jsme jen tři :frowning2: Na víkend jsme byli u našich v Benešově slavit moje narozky tak to bylo fajn. Hezky jsem si odpočinula, kolem Járy se točila babička tak dobré.
V sobotu mi natekly pěkně kotníky a to jsem skoro nikde nechodila. Pořád mě pálí žáha, no děs.

Zítra frčím do nemocnice na monitor, ale už se těším až bude po...jsem fakt jak důchodce. Ještě, že Jára chodí do té školky, že dopo tu mám klídek. Teď jsme byli na hřišti a to to máme kousíček a jsem utahaná jak pes.

Tak držte palečky a já dám vědět, nebojte :wink:
21. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
afi - jak jsi dopadla :slight_smile:
22. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já jdu nakuknout, protože očekávám sms a ono nic, tak jestli náhodou něco a ono nic. Afi tyhle poslední dny jsou nejhorší. Já si to zažila s oběma. Obě děti mám po termínu. Jiřík 11 dní, Anežka 12 dní.

Jinak my si užíváme posledních pěkných dní, takže fakt jen nakukuju, jdu něco udělat než se malá vzbudí a odpoledne přijdou holky s dětma. Bude u nás na zahradě 6 dětí, takže o zábavu bude postaráno. Tak se mějte a Afi, držím palce, ať se Sofinka brzo dofintí a rozhodne se přijít mezi vás.
23. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahooj, taktéž čekám, pro změnu, že se něco objeví tady na stránkách a taky nic. :slight_smile:
Dneska taky budeme mít návštěvu, ale dohormady jen tři děti :wink:
23. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky holky,
tak zatím stále nic a Sofince se nechce :wink: Monitor v pořádku, dostala jsem jiné prášky na otoky nohou za 200,-Kč no nekupte to :slight_smile:
No a jdu zase v úterý pokud nic a to už by si mě tam prý nechali na vyvolání.

No Andy máš pravdu, o víkendu jsem myslela, že padnu, nebylo snad nic co by mě nebolelo - nateklé nohy, bolavé kyčle, břicho, záda :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dnes to třeba bylo úplně v poho, vyzvedla jsem Járu a jeli jsme i s manžou do Příbrami, on šel k zubaři tak jsme si zatím dali zmrzku a zašli jsme do místního sekáčku, kde jsem dětičkám pokoupila oblečky tak zase toho máme o něco více :slight_smile: Ale takové pěkné jsem tam prostě nechat nemohla.

Večer mě čeká žehlení tak opravdu príma večer. Jo jo je fakt, že je pořád krásně, to jsem ráda, ale trochu mě děsí jak vidím v krámech to zimní zboží, to bude skok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
afi pořád nic? :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Kdepak nic, já si myslím, že už tam malá vydrží do toho úterka a vyvolají mi to, no uvidíme. Ale manža je o víkendu v práci tak by se ten úterek i hodil :wink: :wink: :wink:
25. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
afi - uvidíš jak bude malá poslouchat, ještě dřív, než se narodí,- když vydrží přes víkend, podle vašeho přání, je to hodná holčička, viď... :slight_smile:
Dneska jsem uvařila silný vývar, byli jsme včera s taťkou pařit - tak aby nám dodal sílu :slight_smile: a pak čínu, pěkně s nudlema ňam :slight_smile:
26. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.