• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Milevsko a okolí

(Zamčená)
2. února 2011 
Ahoj, tak jak po víkendu? U nás vše v pohodě, měla jsem tu kámošku, co rodila dva měsíce přede mnou, tak si Sabča pohrála, tentokrát s klučíkem Daníkem. Na oběd jsme byli pozváni k tchánum, pohoda. Ale zítra jsem ohledně vaření nějak bez inspirace.. Co nového u Vás?
27. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás víkend nic moc, byli tu naši a táta s manžou jeli zazimovat karavan. Na mě v sobotu večer přišla rýma a bolí mě v krku, nejhorší je, že léky, co tu máme nejsou vhodné pro těhu tak trpím :unamused: :unamused: :unamused:
Naštěstí si naši včera odvezli Járu do Benešova, když je dnes volno a zítra si ho vyzvedneme, jedeme na monitor do nemocnice.
No ale pochybuji, že si mě tam nechají na vyvolání, když jsem nachlazená.
Dnes jsem spala do 10hod a ještě teď odpo, v noci jsem zase nemohla, pač jsem pořád smrkala, no já tedy mám věci ke konci těhu :confounded:

Tak si užívejte posledních hezkých dnů a mějte se, pa.
28. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
JÉ AFI, TAK AŤ JSI BRZY O.K.
Andy, kde se nám touláš.
28. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
Ahojky holky,

my jsme byli pořád venku, když bylo tak hezky. Užívali jsme si asi posledních krásných dní. Teď o víkendu tady byli naši a malá dostala šílenou rýmu, tak se jen modlím, aby to nebylo nic horšího. Jiřík zatím (ťuk, ťuk, ťuk) o.k.

Afi, ať si brzo fit.
28. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
Tak dneska je úterý, Afi, tak jak? Si tu nebo si tě nechali v nemocnici?
29. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
afi - tak co, tak co, tak co? :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

Tak Afinka už má Sofinku. Narodila se dneska v 15:45. Měla 3700g a 51cm. Už se těším na fotéčku miminečka. Má krásný míry :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
andy díky za info, vždyť já sem 2x denně nakukuju! Taky se těším na fotečku. :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
andy jak je? Co budete dělat o víkendu?
2. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
Cory, nestojí to za nic. Budeme doma, protože malá má kašel a rýmu, už jí to drží týden, ale je bez teplot, tak jsme ani u doktorky nebyli. Jiřík se dneska probudil a taky měl rýmu, ale teď už zase nic. Asi zázrak nebo co. No uvidím, jak na tom přes víkend budou. Už bych ráda dala Jiříka do školky. Byl s námi celý týden doma, protože já s Anežkou nikde nechtěla moc courat. Ten kašel měla fakt ošklivej.
2. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahojky holky,
tak poslušně hlásím, že jsme doma, dnes nás propustili.
Fotečky vložím hned jak je zmenším, snad brzy :wink:
Co se týče porodu tak to bylo celkem rychlé. Měla jsem dorazit ve středu ráno, ale na příjmu se to protáhlo, pač se dostavilo dost těhulek neplánovaně. No porodnice jako tradičně plná tak jsem musela čekat na uvolněný pokoj. Tabletu na vyvolání jsem dostala v 11,45hod - to jsem měla nepravidelné kontrakce cca po 10min. Druhou tabletu jsem dostala ve 13,30hod a to už byly kontrakce po třech minutách tak nic moc. Ještě mi stihli natočit monitor a píchnout vodu a pak na druhé zatalčení byla Sofinka na světě (3,70kg a 51cm).
Obě jsme v pořádku a Sofinka je zatím moc hodná tak jí to snad vydrží.

Uvidíme jak to budeme zvládat, Jára dnes docela žárlil a pak jí chodil do ložnice pořád okukovat a budit, aby se už šla koupat :slight_smile: Ale zítra už jde do školky tak dobré.
4. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Afi, vítej doma, mooooc se těším na fotéčky :dizzy_face:
5. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
afi ahooj :slight_smile: fotky šup do alba.
5. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Taky Vám holky celý den nešel koník?
6. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahojky,
jo tak to těžko říct, já sem usedla až teď :wink:
My vyrazili se Sofinkou ráno do Benešova na úřady - sociálka, pojišťovna, očkování v porodnici na tuberkulozu, pač v neděli jak nás propuštěli tak neočkovali.
Vše zařízeno a já utahaná jak pes.

Odpo ještě děda šel vozit, bylo hezky tak se pyšnil s novým kočárkem a prý paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já pak uklízela doma, pač chlapci tu udělali bordel jak v tanku.
7. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
afi - díky za fotky, sem koukám 3x denně a konmečně jsem se dočkala
Sofi je nádherná :dizzy_face:
7. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

Afi, tak co, jak vám to jde se Sofinkou. Je hodná? Mmch je krásná, okoukla jsem fotéčky a jak jí vidím, tak si dovedu představit mít doma zase takového malého drobečka :dizzy_face:. No ještě si nějaký ten rok počkám.

My jsme teď byli všichni pěkně nakřápaný, ale už jsme celkem v pohodě. Jen já a Anežka máme ještě rýmu, jinak Jiřík a táta už jsou úplně v pohodě.
11. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj afi a andy:o),

to je dneska venku hnus, co? My byli v Příbrami po obchodech, protože co dělat v tomhle počasí. Chtěla jsem Sabince koupit nějaké teplejší botičky ale nenarazila jsem na nic, co by mne zaujalo. Odpoledne manžel vymaloval koupelnu, takže pak hlídal Sabču a já po něm uklízela a dělala tokové ty dodělávky. No a pak přijela kámoška na kafe a prokecali jsme se až k 18h, takže jsem Sabi vykoupala a dala ji kaši a už si užívám klídek u pc a pak půjdu koukat na Superstar :slight_smile:
11. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahojky,
jo jo Sofinka je vzorné mimčo :wink: Jenom spí a papá, kouká vždy tak tři hodinky denně, fakt paráda, to od Járy neznám.
Dnes tu byla kamarádka s dětma a Sofinka byla za vzhůru 15min, když jedla a pak zase spala tak jí ani pořádně neviděli.
No jsem ráda, že to tak je a v noci to samé.
Je fakt, že si to druhé člověk užívá trochu jinak, už ví co a jak a přijde mi i že mám více času a stíhám daleko víc věcí.
Třeba včera jsme s malým vařili, pekli buchtu, vytřeli kuchyň a chodbu a vyluxovali, Sofinka spala tak paráda. Odpo jsme si dali procházku a pak jsme všichni doma vytuhli :slight_smile:

Dnes tu bylo opravdu děsně, když jsme se vyhrabali ven tak za chvíli začalo pršet tak zase tradá domů a zima no děs. Zítra musím vyndat zimní oblečení, ale hrůza nedávno teploučko a teď tohle.

cory - a máte alespoň nějakou barevnou koupelnu??? Jo také bych koukla po krámech, Jára též potřebuje botky, ale asi pořídíme zase u Baťi jako vždy. Já potřebuju kalhoty a chtěla bych nějaký kabátek.
12. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
afi- to je paráda, myslím, že až budu mít druhé mimi budu víc v pohodě i víc zvládat, přesně jak píšeš
koupelnu jsme nakonec udělali na bílo, je to jediná místnost v domě, bílá, jinak všude máme barvičky
13. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky,
tak nám tu sněží a sněží. Jára říkal, že odpo půjdeme na boby :dizzy_face:
No manža jede odpo do Příbrami tak vyrazíme s ním, musíme nakoupit punčochy a teplé botky pro Járu.
Jinak se mi v tomhle nechce ani ven, to je navlíkání a pak tam jsme chvilinku kvůli Sofince.

Jo a včera jsme vesele vstávali v 04,30hod a pak Sofinka kňourala a kňourala, hrůza. Večer jsem padla hned po 20hod. Ale dnešní noc ok tak snad.
15. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
AHOJ

taktéž hlásím sníh, ale taje. Já mám uklizeno, navařeno, umyté vlasy udělané nehty, Sabi spinká a já jsem spokojený človíček :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky,
tak opět zima jak v Rusku. Já ráno poklidila a teď jsem byla se Sofinkou na prohlídce tak už má 3,98kg :wink: .
Včera jsme byli v Pb, ale jeli jsme nejdřív ke tchánovcům, pač tchýně pak jela na nějakou vernisáž. No a pak jsme jeli to Tesca, lidí jak much a hlavně mě dostalo, že už mají vánoční odzoby, no to to teda ženou. Tak jsme pokoupili nějaké jídlo a bylo. Manža mě honil jak psa a byl nervní z těch lidí...jedině na nákup s mužským.

Jo a na Járu neměli ani punčochy jak to měli probrané. No tak jsme pak vběhli k Baťovi tam jsme punčochy koupili, ale botky jsme nezkusili tak po školce dnes jedeme do Benešova k našim a zajdeme pro botičky, to mi zase zhubne peněženka :frowning2:

cory - teda ty si to umíš naplánovat, takhle všechno stihnout a ještě se zkrášlit, paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

Afi já koupila Jiříka krásný punčocháče v Penny. Měli tam Cars, Bořka stavitele a Pat a Mat. Já koupila Pat a Mat, protože ostatní byli velikosti 3-4 a 4-5, já musela koupit 5-6 let a to měli jen Pat a Mat. Ale jsou fakt krásný. A na malou jsem koupila krásný v Bille a za celkem rozumný korunky.

Jinak já včera celý den proležela. Šíleně mě bolela hlava a ani po práškách to neustávalo, tak jsem ležela jak mrtvola. Ještě, že byl manžel doma. Dneska je opět v práci. Už dva měsíce neměl volnou neděli a už mě to docela štve. Ale co můžeme dělat. Jinak Až na to dojíždění je ta práce asi nejlepší, co měl za poslední 2 roky. Výplata nás mile překvapila. Kdyby měl takové peníze někde tady do 30km bylo by to veselejší, ale co naplat. Nějakou dobu to budeme muset vydržet.
18. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky,
no vida a pak že punčochy nejsou :wink: To je dobře, že penízky jsou dobré, to se hned jinak dělá. No tak třeba časem najdete něco blíž a za podobné peníze.

My máme za sebou návštěvní víkend - včera tu byla manži sestřenka s rodinou a dnes manži táta s manželkou (rodiče má rozvedené tak to máme dvakrát), ale pohoda, nadělala jsem buchtu a jednohubky tak snědeno a poklizeno.
Sofinka na včerejšek byla zase v 04hod vyspalá tak to vstávání bylo opravdu veselé, na dnešek už to bylo dobré a nespala teď od oběda tak snad v noci bude chrupkat.
Jen to počasí by se mohlo zlepšit, tady chvíli svítilo sluníčko a pak zase černo tak jsme venku ani nebyli.

Jo a už máme zimní botky, v pátek jsme vyjeli k našim do Bene i s manžou a nakoupili jsme punčochy a boty u Baťi - 700,- pryč tak paráda,ale zima může začít.

Jára dnes říkal co chce od Ježíška - mašinku Tomáš, míchačku, prut na ryby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Manži sestřenka nám přivezla takový ten babyotisk tak to zítra až bude Jára ve školce se Sofíkem zkusíme, je to prášek a musí se to rozmíchat a pak tisknout nožka nebo ručička a taky bych chtěla potřídit fotky.

Co u vás víkend???
18. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
andy půjdeš se v Mile mrknout na dětskou burzu?
Afi - v sobotu jsme zajeli s manželem do Prčic, hned jsem si na Tebe vzpoměla. Šli jsme do toho obchodu v patře, jak jsou na jedné straně Vietnamci a na druhé všehochuť, jak tam mají úplně všechno. No byli jsme tam v 10/45 a po 5 minutách nás prodavačka začala vyhánět, byla hrozně nepříjemná, normálně baba na ránu...
Neřeknu, kdyby už bylo 11h nebo tak, ale já koukám vedle na boty ona přijde zhasne a beze slova odejde, jsem měla 100chutí si zase rozsvítit :grinning: Nepříjemná, no hnus velebnosti..... :rolling_eyes: Mi hnula žlučí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co u nás nového? Asi ani nic, Sabince jsem koupila v Lidovce v Písku bačkůrky, mají i atest se žirafkou a jde o český výrobek, to bych nečekala zrovna v Lidovce, ale jsem ráda :slight_smile:
Minulou sobotu jsem měla pořádat Drakiádu, ale díky počasí se musela posunout, jsem zvědavá, jak to vyjde tenhle víkend...
Mám nové fotky Sabči v albumu, z procházky, tak mrkněte :wink:
21. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojky,
cory- jo jo vím, kde myslíš, paní už se asi viděla doma tak vás chtěla vystrnadit, hrůza :cry:

Jinak u nás taky hrůza, včerejší večer opravdu terno - Sofinka po koupačce a mlíčku bulela ještě další čtyři hodiny, teda dvakrát se mi podařilo jí uspat, ale při přendání do postýlky spala 10min a znovu řev. Do toho Jára si včer umanul, že nebude spát ve své postýlce - nejdřív přišel, že má hlad na čokoládu tak ho manža zahnal no a za chvíli znovu, že ho prý postel bouchá do hlavy, asi se na nás dětičky včera domluvili :frowning2:
Ještě pár takových večerů a jedu směr Havl. Brod.

Včera jsme po obídku jeli do Pb a byli ve Šnečku s kamarádkou tak se Jára vyblbl, za celou dobu si ani nesedl, Sofinka tam byla vzorná a doma nám to pak ukázala.
22. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
afi - kde je v Pb ten Šneček? Já to normálně fakt nevím.. A můžu tam jít s prckem jako je Sabinka? :slight_smile:
Doufám, že na dnešek už jsi si trochu spánku a klidu užila
23. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojky,
jo jo noc v poho, ale teď zase slečna nechce spát tak jí tu houpu v košíku, fakt paráda :frowning2:
Šneček je v tom nákupním centru Skalka - ve třetím patře a mají i webovky s fotkama.
Se Sabinkou tak klidně můžeš, je tam i část pro malé děti - klouzačka do míčků, domeček a takové věci, pro maminky tam jsou stolečky a obsluha, kde dělají kafíčka, mají tam vždy i nějaký dortík a takové drobnosti.
23. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
nějak nám to tady usnulo, což? :wink:
Podělím se o zážitky, v sobotu byla v Milevsku dětská burza, jeli jsme tam se švagrovou prodat věcičky, co už neupotřebíme. Já měla všechno po 5,- až 10,- korunách, jen Baby vak, co je úplně novej jsem prodávala za 400,- ale dala jsem za něj 680,- a výsledek? Zklamání, za jeden stůl chtěli zaplatit 50,- měli jsme zamluvený dva ( stěží jsme se tam vešli) opravdu hodně prodávajících ale málo nakupujících, většina lidí co přišla říkala že se to dozvěděla na poslední chvíli :rolling_eyes: neprodali jsme za 3 hodiny co jsme tam ´´čumákovali´´ skoro nic! :angry: :confused:

A k veselejšímu, Sabinka už běhá jako čertík :slight_smile: pořád si k tomu říká ťap ťap, :dizzy_face: Ve mě se mlátí nějaká chřipka - doufám, že né prasečí :confused: :grinning:
2. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.