• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Milevsko a okolí

(Zamčená)
2. února 2011 
Ahoj holky,
no já sem pořád načuhuji a nic.

cory -tak to byla veselá burza :frowning2: Já teď přebrala věcičky po Járovi, co Sofinka určitě nosit nebude a příští týden je vezmu do Pb do bazárku do komise, tam chodí tolik lidiček, že se to snad prodá.

Jinak u nás vše v poho, tedy skoro, Sofinka má občas dny, že bulí a chce se chovat liška jedna mazaná. Ale jinak to jde.
Ve středu jsme tu měli mamku tak jsme jí vzali na Cunkov na bizony a koníky, ve čtvrtek jsme vyrazili na nákupy do Příbrami, Járu jsme nechali druhé babičce v Pb a bylo. Hezky jsme nakoupili a dali si obídek.
V pátek jsme odpo s manžou a dětičkama vyrazili na výlet na Javorovou skálu, je tam ta poštovna ze Sněžky tak jsme poslali pohledy babičkám a bylo.
V sobotu jsem jela s dětma k našim do Benešova, měla jsem sraz s kamarádkou, chtěla vozit malou tak jsme byli na procházce a pak na dortíku, byla zima jak blázen. No a v neděli jsem jela s kamarádkou a Sofí na nákupy do Prahy, byli jsme na Chodově tak jsme nakoupili, já mám džíny a dva svetříky, pro manžu košili k vánocům a něco pro dětičky.
Naši zatím vzali Járu na lampionový průvod tak jsem na něj večer ještě čekala a hurá domů, manža byl celý víkend v práci tak my jsme výletovali :wink:

Dnes tu vesele pršelo, odpo tu byli tchánovci tak jsme ani nikde nebyli, já jen pro Járu ve školce a nakoupit a šupky domů.

To si cory teď užiješ, když Sabinka už takhle běhá, ale ono má všechno svoje. Jo jo chřipka, zrovna dnes ukazovali ve zprávách jak je v Rusku rozšířená tak se koukej brzy vyléčit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
AFI - KOUKÁM ŽE SE ROZHODNĚ NENUDÍTE :slight_smile:
a kam do bazárku ty věcičky vozíš? Že bych tam také něco zkusila vzít? Mě bolí na prsou, ale nějak divně, snad nebudu mít zápal, nikdy jsem ho neměla ani nevím jak probíhá.
Počasí je dnes parádní, že :rolling_eyes: chtěla jsem prát cíchy, ale nechám to až bude NEdeštivo, cmudit cíchy doma na radiátorech se mi nechce.
Jinak děkuju, odkaz na Šnečka jsem si našla a rozhodně se tam vypravíme.. :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahojky,
jo jo Šneček je fajn, my tam jedeme ve čtvrtek a máme tam sraz s kamarádkou :dizzy_face:
Ten bazárek je Pexeso a je to v Křižáku, jestli ti to něco říká. Je to v sídlišti jak tam je pošta a masna a nějaké obchůdky nedaleko Penny.

Se zápalem ti neporadím, já ho také naštěstí neměla, nemusím mít všechno :wink:
Jo jo počasí hrůza, my dopo prospali, pač Sofinka včera spala skoro celý den a v noci se často budila tak jsme to doháněli, no a pak jsem tady poklidila a najedla se a hurá so školky pro Járu. Došli jsme do krámu a na poštu a stačí. Teď koukáme na prasáko Pepa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

ostuda :D

vůbec nestíhám, to moje malý pometlo pořád lítá po celém baráku a já za ní. Minulý týden jsme byli v Praze u našich a Jiřík tam ještě zůstal, takže jsme s Anežkou sami doma. Máma by si tam nechala i malou, ale dneska jsme byli na očkování, tak jsme museli domů. Jinak se máme celkem fajn. Manžela by v práci měli přeložit na lepší a líp placenou práci, tak doufám, že to dodrží, bude se dojíždět o něco líp, když mu přidají korunky.

Jinak Anežka se nám začíná parádně rozkecávat, tak mám radost, že už se s ní celkem domluvím, co po mě chce a je to s ní teď fakt sranda.
3. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
jinka holky, jak se tady bavíte o prodávání věciček, tak já vždycky všechno prodám na mimibazaru nebo na aukru. Udělám balíček víc věcí a je to pryč vždycky. Minulej měsíc se mi podařilo prodat prodat nějaké věcičky, co byli fakt na miminka a další balíčky mám připravené na nafocení.
3. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Já bych taky nejraději pořád spala, dneska razím do Milevska ke 3 doktorům a zítra znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
andy a to fotíš jednu velikost? A po kolika kusech přibližně prodáváš a za kolik to dáváš? Taky prodávám na Aukru :wink:
afi vím kde myslíš, něco tam vezmu a zbytek prodám přes net
4. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Cory, udělám balíček věcí podle velikostí vždycky sezonní věci a je toho různě kusů. Když to jsou fakt onošené věci, dávám od korunky (většinou se to vyšplhá do 100,--) a když to jsou lepší věci, začínám 10,-- Kč/kus, takže třeba 150,-- za jeden balíček a to se vyšplhá třeba ke 400,-- .

Musím se objednat k zubaři, protože se mi uštíplo kus předního horního zubu. Naštěstí je to vzadu, že to není vidět, ale počítám, že to bude tak 500,-- za bílou plombu. Dopředu si nenechám dát železo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A taky pak musím objednat obě děti na preventivní prohlídku.

Včera jsme byly s Anežkou na očkování, byla statečná holka moje, jen si kňourla a teď se modlím, aby se nedostavila reakce.
4. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
andy - díky, to je super, taky to tak udělám

Já dneska šla na krev a ekg, za hodinu jsem byla doma i s cestou do Milevska. Teď se tu snažím zabavit Sabinku, hrozný jak je brzy tma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahojky,
tak i já budu věcičky fotit. Byla jsem v Pb a chtěla jsem věcičky dát do bazárku, ale má toho tam mraky a další věcičky bude příjmat až začátkem prosince. Tak to zkusím nafotit a uvidíme :wink:
Jinak já dnes byla na masáži zad a parádička, koukli jsme do Tesca a odpo měli srazík s kamarádkou a jejíma dětičkama ve Šnečku, no Jára tam řádil s její holčičkou jak torpédo celé čtyři hodiny a sedl si jen na hranolky.
Taky doma vytuhl jak nemluvně.

Jo a cestou domů mě stavili policisté na kontrolu, ale Sofinka bulela tak nás propustili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Andy - tak to je dobré, že manžu přeloží, to gratuluji :slight_smile: Koukám, že Jiřík si udělal prázdniny, to si v Praze určitě užije.
5. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj,

hlásím se po víkendu. V pátek jsem vyrazila do Sedlčan ke kartářce a nestačila jsem se divit - v dobrém slova smyslu :slight_smile: šla jsem tam jako nevěřící Tomáš a ejhle, chvílema jsem seděla div ne s otevřenou pusou. :slight_smile:

Dneska jsme likvidovali staré stromy na zahradě, manžel je podřezal ořezal a osekal a já stahala větve na hromadu. Teď ještě vysázet nové, pokud máte tip na dobrý zahradnictví nebo někoho kdo prodává stromky, šup sem s ním :wink:
Jinak Sabi dneska byla jako žíravina :grinning: co viděla u mě nebo manžela, musela ochutnat.
8. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahojky holky,
u nás víkent taky v poho, v sobotu jsme jeli do Benešova, pač jsme Járovi slíbili cirkus, když tam viděl letáky. Byl tam Jo Joo. Manža musel v sobotu do práce tak jsem jela jen já a děti. Nejdřív jsme se stavili u táty v práci tak byl Jára opět nadšený z autobusů a když ho táta nechal chvíli řídit tak to bylo něco.
No a pak jsme jeli k mamce, nakonec šla do cirkusu ona s Járou a já se Sofinku prošla a čekala na ně doma. No Jára přišel nadšený a všechno mi hned vyprávěl.
Včera jsme se byli podívat na nádraží v Bene tak jsme tam čumákovali, protože pořád jezdili vláčky a Jára si to přirovnával k mašince Tomáš, vydržel by tam snad celý den :wink:

Dnes mě čeká uklízení, Sofinka tu číhá tak jí dám do lehátka a hurá na to.

cory - se stromkama ti neporadím, to netuším. Ty jo u kartářky to mohlo být zajímavé. Mě to vždycky taky lákala, ale bojím se, že mi řekne něco špatného.
9. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoooj holky :slight_smile:
včera jsem oslavila 27 narozky, stáárnu :wink: koupila jsem si super kozačky, na tu mojí nohu něco sehnat je umění.
Co děláte, jak se máte? Sabi dneska padla na dvoře na zápraží na beton, myslela jsem, že má po zubech, naštětsí si jen odřela bradu. :pensive: Ale řev hroznej. Teď nechce spát a pořád něco vykládá v postýlce..
14. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás celkem krásný víkend. Včera jsme vyrazili do Prahy, Járu jsme nechali u našich v Benešově. Jeli jsme na nákupy na Chodov a odpo jsme jeli na návštěvu k manži bráchovi.
Domů jsme dorazili kolem 20hod, síla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dnes jsme si udělali výlet na Podskalí okouknout zazimovaný karavan, krásně tam svítilo sluníčko tak hezký výlet.

Zítra frčíme za kamarádkou a dětmi do Příbrami, Jára má ředitelské volno tak toho využijeme :wink:

cory - tak to jsme stejně staré, mě bylo 27 v září. Gratuluji a přeji dodatečně všechno nejlepší :slight_smile:
Chudák Sabinka, to musela bolet :frowning2:
15. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
afi - děkuju :o) a dodatečně taktéž vše nej :wink:

Jo Sabča si narazila bradu pořádně. Dneska jsme cestovali, ale nikde daleko, Milevsko a Opařany, pak nákup a domů. Manžela chytila záda a chodí jako dědeček :slight_smile: Já si šla číst do ložnice, Sabi mi začala skákat po zádech, pak po břiše, tak jsem jí utekla k pc :wink: :grinning:
16. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahojky,
my dnes také cestovali, Jára měl ředitelské volno tak jsme jeli do Pb za kamarádkou a vyrazili jsme do Tesca, jsem zase utrácela, já tam fakt nesmím chodit :frowning2: :frowning2: :frowning2: No a pak jsme byli s dětma v nové herně tak se Jára vyblbnul a Sofinka to prospala, domů jsme jeli v tom slejváku, jsem neviděla na krok.
16. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
aHOJ :slight_smile:
mám dotaz, co kupujete dětem k Vánocům?
19. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky,
tak my pro Járu už máme - dvě sady lega, to ho moc baví. Knízku s puzzle na magnety Bořek stvitel, set mašinky Tomáše do vany a ještě chceme koupit autodráhu. Sofinka dostane usínáčka :wink:
19. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
afi - ty jo u Vás může chodit Ježíšek hned :slight_smile: já nemám nic, díky napadlo mě že koupím Sabče něco do vany. líbí se mi i ty pastelky do vody
20. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Jo ty má kamarádka a koupelnu má pěkně zmalovanou, ty já nechci :wink: :wink: :wink: Drhnout to pak nemusím. Jára tam má takové ty vodolepky, kelímky a konvičku - s tou si hraje nejvíc.
20. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Jak drhnout, já myslela že to ošplouchnu sprchou a je to pryč? :confused: Tak to asi ne-e.. Vymyslíme něco jinýho. :slight_smile:
Ještě drhnout kopelnu po večerním koupání, takhle jsem večer k.o. :grinning:
20. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
No právě, to si prý kamarádka myslela taky, ale tak lehce to dolů nejde a musí to vždy vzít Cifem nebo tak něčím. Mamka mu je taky chtěla koupit, ale zakázala jsem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
Hmm nekupujeme,teda :wink: Ve čtvrtek jedeme plavat do Pb, už se hrozně těším.
23. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahojky,
a kam normálně do bazénu??? Manža tam teď s malým jezdí každou středu.
A pozor u nás je zle, Jára má celé odpo horečku, no jestli tady budu mít oba tvorečky tak mi asi brzy hrábne, pomoooc :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dali jsme sirup na teplotu tak uvidíme večer.
Já bych chtěla jet kouknout do Pb v sobotu na dárky, manža bude v práci tak bych na to měla klid.
23. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

jdu pozdravit, jsem ostuda, ale nějak poslední dobou nestíhám. Máme se fajn, dětičky se vystřídaly v nemocích, napřed malá, minulý týden si to odbyl Jiřík a já doufám, že bude na chvilku klid. Jinak vánoční dárky už máme celkem v kupě, ještě něco vymyslet pro rodiče a budeme mít všechno. Pro děti toho zase je uf. Dneska jsem domyla poslední dvě okna, trošku je ozdobila, večer dodělám věnce, protože to s dětma nejde dělat, zítra dozdobím venkovní květináče vánočně a jsme připravení na vánoce. I když při pohledu z okna na mě vánoční nálada nějak nedoléhá. Navíc doma každý den bordel jak v tanku, takže uklízet má opravdu cenu. Ty moje zvířata dokáží udělat takový čurbes :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale ne nadarmo se říká: Bordel v bytě, šťastné dítě :wink: .

Jinak nakoupené dárky /dohromady s prarodiči s obou stran/

Jiřík: autodráha, jeřáb, Wader garáže, puzzle, velká tabule (z jedné strany magnety a fixy, z druhé strany na křídy), dvd přehrávač, autobus na baterky (svítí, otevírají se dveře apod., to bude asi nej dárek, protože máme doma autobusového maniaka :D ), sadu lega

Anežka: My little pony miminko, vaničku pro koupací panenku s příslušenstvím, pračku, mikrovlnku, nádobíčko, vysavač, uklízecí set (mop, košťata... atd.), sadu lega Duplo

Snad jsem na něco nezapomněla, je toho tolik, že už si ani nepamatuju, co jsme kupovali. Jsme dostali od prarodičů za úkol všechno nakoupit, že nám to proplatí, tak jsme měli docela hoňky, ale snad máme všechno.

A co vy holky, máte všechno v kupě? A doufám, že jste zdraví.
28. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahojky dámy,
tak u nás je také po nemoci, nejdřív měla Sofinka rýmu, pak Jára chřipku tak veselé a teď to mám asi já, v noci jsem měla teplotu a teď si vypiju Coldrex a jdu zalehnout.
No byla to síla mít doma oba, když Jára marodil :frowning2:

Já dnes pekla linecké a rohlíčky, manža už se do toho pustil tak to musím uklidit nebo zítra můžu začít znovu :dizzy_face: Ale jsem totálně KO, Jára mi pomáhal tak si to dovedete představit. Jinak dnes jsou Sofince přesně dva měsíce, to to letí.

Já udělala pouze věnec kvůli svíčkám a ostatní výzdobu asi ve čtvrtek, nějak nestíhám. Včera jsme přestavovali pokojík, pač jsme koupili takové police na hračky.

Holky co kupujete manželům k vánocům??? Já mám košili a parfém a ještě koupím lyžařské brýle a pak nevím nevím.

andy - ty jo tak to mají dětičky krásné dárekčy to je paráda.

My pro děti také máme a pro dospělé to máme sepsané a příští týden bude mít manža trochu volna tak to musíme dokoupit.

Pro Járu máme my + babičky a dědové - Lego hasiče, lego vláček,lego bořek, mašinku Tomáš do vody, počítadlo, knížku s Bořkem na magnety, babička má nějakého bagra se zvuky, ještě jsem ho neviděla :fearful: No a chceme koupit autodráhu, já jednu vyhlídla v Sedlčanech, ale to musí odsouhlasit manža. Andy jakou jste koupili???

Sofinka má - lezící válec, usínáčka, hrocha z Ikei, lahvičku a sedalčku takovou skládací na židli, pač na karavan a návštěvy jí využijeme.

cory - chodíš ještě na ty kurzy???

My zítra frčíme do Sedlčan do MC na mikulášskou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak co čertíci? Jak to dítka zvládla? Sabi se nejdřív zastavilo srdíčko leknutím a pak spustila ohromnej řev :slight_smile:

afi ten kurz mi začíná od února a na ten druhej pořád nevím, zda jsem se dostala nebo ne :o)
6. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahojky,
u nás bylo čertů více - v úterý jsme byli v mc na mikulášscké, včera na námku a pak byli u nás. Jára se bál, nasliboval co se dalo, ale nebulel. Si myslím, že ty sliby mu vydrží tak do zítřka :wink:
6. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
Jo Sabi byla večer jak mílius ale teď už se zase vzteká o 106 :slight_smile:

Jsem zrovna přišla z práce a přemýšlím zda zalézt ještě k tv do postele nebo jít na generální úklid kuchyně...
7. pro 2009 v 07:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

my byli na čerty v Milevsku na náměstí, Anežka z nich měla srandu, asi jí to ještě nedocházelo a Jiřík se jich teda pěkně bál. Ale šel na podium, aby řekl básničku. Pak měli čerty ve čtvrtek ve školce. Taky sliboval, jak bude hodný a zatím ho to drží, protože já jsem si vzala jakože na jednoho čerta telefon a když bude zlobit, hned mám volat. Stačí se jen zmínit a je klid. Domů jsem čerty nebrala a asi nikdy brát nebudu. Mám pořád před očima toho kluka, co se v osmi letech leknul čerta, dneska je mu 23 a chudák z toho koktá. To bych si do smrti vyčítala.

Afi, autodráhu jsme kupovali nějakou v Dráčikovi. Stála kolem 1.000,-- . Manžel chtěl kupovat drahou značkovou Carreru, ale to jsem říkala, že nemá cenu, že to až bude starší.
7. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahojky,

tak nám se teď povedl pěkný kousek, byli jsme venku a Jára jel na kole a vztekal se, že mu to nejede a z jedné uličky šel kominík (celý černý). Tak říkám Járovi, že už jde čert,no kouknul se a jak ho viděl tak hned šlapal a ještě říkal jak už nebude odmlouvat :wink:

Jo jo to jsem také slyšela o tom klukovi. Mě také dost strašili, když jsem byla malá, čerta mi dělal strejda a byl tam vždy dlouho a tahal mě do pytle a tak a pak jsem každé čerty marodila a měla horečku...asi psychické. Vtipné je, že marodím i letos :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

my chceme tu autodráhu taky tak kolem tisícovky tak ve čtvrtek jí jedeme vybrat.
7. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.