• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Milevsko a okolí

(Zamčená)
2. února 2011 
autor
http://www.dracik.cz/produkt-detail.aspx?jkpov=890558490&kategoria=55 - afi, tak máme tuhle, je zlevněná na 799,-- kč což jde. Nám se tam líbilo, že tam má ty dva lopingy a má 7 metrů. Menžel chtěl tuhle: http://www.dracik.cz/produkt-detail.aspx?jkpov=1262111&kategoria=55, ale mě to přijde zbytečný.
7. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
jo tak já nikdy taková traumata neměla, ale mě mamka nikdy čertovi nedala :grinning: možná to bude tím

afi s tím kominíkem je to dobrý :grinning:

Přijeli jsme z Budějek z Globusu, lidi už blázněj, hroznýýý
7. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
Holky, která se dobrovolně hlásíte na řádný úklid našeho obýváku? :sunglasses:
8. pro 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
cory, tak já se dobrovolně nehlásím ani doma :D
8. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky,
jááá se také nehlásím, vždyť nemám ani napečeno a natož úklid :wink: No snad něco stihnu o víkendu, ale už máme nahlášenou jednu návštěvu tak uvidíme.
Malou jsem uspala a jdu poslat na vyvolání fotečky...to bude zase něco :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cory - ta je pěkná a ta příjemná cena, hm. Manža tady taky včera hledal a vždy mě volal k nějaké od té Carrery. Ale chceme nějakou jednoduší, pač ty lopingy nevím jak by prcek jezdil :confounded:
8. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

afi, manžel chtěl taky tu Carreru. To bude asi tím, že to chtěj chlapi spíš pro sebe než pro děti. Manžel už se těší, jak s tím budou jezdit :D
9. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Jo jo tak to je přesné u nás :wink: Koukali jsme na stránách Dráčiku a manža jel do Příbrami tak prý nějakou přiveze. No dostanou to chlapci jako společný dárek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Koukám všude s chlapama stejný :grinning:
10. pro 2009 v 07:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

to je parádní počasí co? Kéž by to vydrželo do vánoc. Anežka je totálně nadšená ze sněhu, dneska si v něm ťapala, osahala si ho a pořád na mě volala hele mami, hele mami, hele mami :grinning: . Jiřík je taky rád, že už je sníh a přeje si, aby napadlo ještě víc, abysme mohli vytáhnout saně. A hlavně se těší, že ho zase budu tahat na saních do školky :D

A co vy, jak u vás probíhají vánoční přípravy? Já už mám všechny dárky v kupě jen je zabalit. Příští sobotu jedeme do Prahy k Alešové babičce, u které se schází celá Alešova rodina a budeme slavit první štědrý den. Na Štědrý den budeme doma a 25.12. zase do Prahy k našim. Uf to zas budou hoňky.
13. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás je také nadšení ze sněhu. Ale jak píšeš, chce to víc, aby jsme mohli vzít saně nebo boby. Příští víkend chceme jet na Monínec, tam už to určitě na saně bude a loni jsme tam pěkně jezdili.

Příbravy celkem ok, v pátek i včera večer jsem pekla, to byl mazec. Stačí mi to a zase až příští rok :dizzy_face: Dnes jsme tu měli návštěvu tak už jsme si dali cukroví tak jsem ráda, že chutnalo...pekla jsem poprvé sama.
Jinak já dárky balila v týdnu a zítra chci dobalit až bude Jára ve školce a malá spát, abych na to měla klídek. No blíží se to dost rychle.

My také musíme ještě promyslet, kdy pojedeme k našim a kdy k manži rodičům - na Vánoce je těch návštěv vždy hafo. Na Štědrý den jsme také doma :wink:

Jinak máme autodráhu máme také z Dráčiku od Carrery - Super rally 62071
13. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
# Vánoční svátky jsou tu zas,
# ať ve vašich tvářích je samý jas.
# Lásku, radost, něhu, zdraví jen,
# ať se splní Váš každičký sen.
# Nejen o Vánocích, ale i v Novém roce! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
#
# Přeje Jana, Sabinka a Marcel
23. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Holky kde jste pořád, já vždy chodím na region a Milevsko nikde :frowning2: To je mi nekázeň, snad se v příštím roce zlepšíte :wink: :wink: :wink:

U nás je vše připraveno, krásna naklizeno (Jára byl u babičky na prázdninách od pondělka tak jsem měla čas vše uklidit). Manža jel na nákup a vyzvedne malého.

Přeji krásné Vánoce, bohatého Ježíška a pohodový rok 2010.
23. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
Ahojky holky?

Tak jak v novém roce? U nás nezačal Nový rok zrovna dvakrát, už zase máme problémy ze sousedem, ale ty budeme mít asi pořád, protože je to největší ..... v ulici. Ale jinak pohoda.

Jiřík šel dneska po dlouhé době zase do školky, už se moc těšíl, protože už se doma nudil. Já zvládla dneska zubaře, tak mi spravil sedmičku, do které se mu nechtělo před vánoci, tak snad budu mít na půl roku zase od zubařského křesla pokoj.

Jinak si užíváme sněhu, chodíme na sáně.
4. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky

u nás -8C! No hnus.

Já funguju na FB tam mi alespoň nikdo nemaže fotky, tak jestli chcete kontaktujte mne tam :o)

Najdete mne jako-- Jana Motrincová

Jinak týden co byl, hroznej Sabi se v noci pořád budila a hrozně řvala. Ale včera už byla jako andělíček, zase můj mimísek

Vánoce parádní a Silvestr taky :wink:
5. led 2010 v 07:10  • Odpověz
Ahojky holky,
jo jo na FB tě vyhledám, my se tam s holkama z Koníka taky nedávno přesunuli. Já tam jsem jako Helena Budějská :wink:

Jinak svátky u nás krásné, na štědrý den jsme byli doma a 25.12. jsme měli druhé vánoce u našich a 26. jsme jeli do Příbrami k manželově rodině....tak jsme byli přecpaní jak blázen.
Dětičky dostali mraky hraček. Jára - autodráha, legp - hasiče, stavební stroje a vláček, který jezdí na baterky tak to bylo nadšení :dizzy_face: Pak dostal bagr, BMW, počítadlo, knížku s Bořkem, DVD přhrávač, který má v pokojíku. Sofinka dostala hrací deku, usínáčka a takového plyšového pelikána.

Volno jsme pak strávili na Monínci a vyrazili jsme i do Pb do Šnečka, aby jsme měli pro Járu nějakou zábavu. Silvestr ok - doma u telky. ráno v 5hod jsem jela uklízet hospodu :grinning:
v neděli jsme vyrazili do Prahy na slevy tak jsem spokojená, stavili jsme se i v Ikee pro konferenční stolek a pak hurá do Metropole.

Ale jsem ráda, že už je zase normální týden a vše šlape jak má, dnes dorazí kamarádka tak jdu poklidit.

Tak se snad uvidíme na FB :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 08:37  • Odpověz
autor
Taky jsme spíš na FB najdu si vás :D mé ctěné jméno: Andrea Janáčková :D
5. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Zdravím těhulky i maminy,

ráda bych si popovídala s těhulkami i maminami a podělila o pár rad. Jsem teď ve 34+4 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jakou porodnici jste si vybraly, jak jste spokojený v těhotenství, jaký máte třeba denní režim s ratolestmi, kam chodíte za doktorem atd...
Bydlíme v Bernarticích necelý rok a do Milevska to máme přibližně 10 km...Připadám si teď jak z jiného světa, tak alespoň se budu lokalizovat na toto okolí :slight_smile:

Ale koukám, že už tu nejspíš dlouho nikdo nebyl...škoda :frowning2:
22. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
Simiku najdi si nás na Facebooku :wink:
2. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.