• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Milevsko a okolí

(Zamčená)
2. února 2011 
No holky kde jste? Nevzali Vás čerti do pekla? :slight_smile:
6. pro 2008 v 18:57  • Odpověz
Ahojky holky, už jsme tu :slight_smile: No my v pátek byli poprvé plavat v Benešově, dřív jsme chodili do Příbrami, ale jak jsme se přestěhovali tak je pro nás lepší Benešov. No a večer přišel čertík tedy dokonce dva, anděl a mikuláš, Jára oddrmolil básničku Skála pes a bylo, ještě mu řekli hříchy, co jsme jim napsali a bylo. No dá se říct, že od dé doby uklízí hračky, což asi jediné a myslím, že už si na čerty nijak zvlášť nevzpomene :slight_smile:
No a v sobotu jsme začali s makou péct, už máme šest druhů - takový ten základ jako perníčky, linecké, pracny, skořicové hvězdičky, čokoládové kolečka, výběrové pečivo. No ještě zdobení a asi něco přiděláme, ale nebudeme to přehánět. V týdnu chci zdobit perníčky tak kluky někam vyženu, abych na to měla klídek.
Zítra frčím s malým do Prahy ke kamarádce a snad koupím i nějaký ten dárek, i když s ním je to těžké, pořád zdrhá a nákupy ho neberou...no prostě chlap.

coryna: ty jo tak to buď ráda, že se nikomu nic nestalo, když to odnese auto tak to je ještě paráda. Já vždy když vidím nějakou bouračku tak se strašně bojím a dochází mi jak se někomu může ve vteřině změnit celý svět. Ale sama autem jezdím taky, to je jasné, jinak bych tu byla jak pecka, i když v zimě to chci vidět jak to tu bude sjízdé.

Tak zatím pa, jdu na Pojišťovnu.
7. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

andy80 - ještě k váze miminek, neděs mě, já myslela že Sabči váha byla jen náhodou, neumím si představit rodit znova takové velké mimi :confused: :sweat_smile: A jak koukám, Ty jsi měla fakt obě děti pěkný :wink:

afinka01 - a jaký je koupání v Benešově? Taky se tam s manželem chceme vypravit :slight_smile:
Jj, jsem ráda, že to na autech odnesly jen plechy. Neumím si představit, že by se MM něco stalo...
Dneska odpoledne pojedeme vyřizovat pojišťovnu a sociálku.. Jinak dotaz, za jak dlouho po žádosti o rodičák přijdou peníze, nebo ke kolikátému chodí?
8. pro 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
Coryno: to bylo možná tím, že jsou obě děti po termínu. Jiřík 10 dní a Anežka 12 dní. Obě jsou doopravdy přenášené, není to jen špatně spočítané. Prostě se jim u mě líbilo a hezky jsem si je tam takhle vykrmila. S tou bouračkou, buď ráda, že se nikomu nic nestalo. Si mi připomněla, jak jsme před lety měli s rodiči bouračku na Štědrý den. Jsme jeli večer na půlnoční a jeli jsme ještě natankovat. Byli jsme na hlavní a z vedlejší nám tam vjel 19 letej opilej frajer v Bavoráku. Naštěstí to odneslo jen auto. Ale asi nás zachránili pásy, protože to byla fakt šlupka.
8. pro 2008 ve 14:56  • Odpověz
autor
Jo jinak u nás čerti paráda. Napřed byli ve školce, to byl Jiřík za hrdinu. Večer jsme šli na náměstí a tam už to bylo horší. Byli tam velcí ošklivý čerti. Jeden chtěl strčit Jiříka do pytle a to už bylo vidět, že se bojí. Takže na něj čerti přeci jen platí. Jinak to byla paráda. Sice jsme si vystáli hodinovou frontu, ale Jiřík zazpíval do mikrofonu a dostal hromadu sladkostí, tak byl spokojenej. Hlavně kvůli tomu zpívání. Je to takovej malej zpěvák. Pak jsme přišli domů a než si malej zul boty, tak jsem mu rychle za okno nastrkala nadílku a když šel do pokoje, tak jsem řekla, ať si zatáhne závěsy. No to byste museli vidět, co dělal. A měl z toho zmatek, jak se k nám ten Mikuláš dostal. Tak jsem mu řekla, že přišel komínem :grinning:
8. pro 2008 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme dnes s malým vyrazili do Prahy, byli jsme jen na Smíchově. Nejdřív jsme navštívili kamarádku a odpo jsme ještě prošli nákupní centrum. Koupila jsem dva dárečky manželovi a sobě dvě trička, no jinak by to ani nešlo :slight_smile: Járu dnes nákupy celkem bavili, tedy bavili, spíš u nich nezlobil tak to bylo v poho, jak už je bez kočáru tak je to složitější, ale dnes to bylo fajn.
Jen cestu domů mi prospal tak jsem zvědavá v kolik půjde dneska spát, teď kouká na pohádku a pak ho zaženu.
coryno - plavání v Benešově vede instruktorka a má skupinky cca po 6-8dětech a jsou rozdělené podle věku. My chodili plavčit v Příbrami a teď nám to chybělo tak jsme začali tady, kurz má vždy 11lekcí. První kurz byl potápění, taková dráha, klouzačka a různé blbnutí, ale já byla z toho honění po bazénku snad víc utahaná jak malý :wink:
Jinak občas zajedeme do bazénu do Příbrami, ale chce to až odpo, dopo tam jsou školky a školy a to je malý bazén obsazený, takhle odpo je to super.
Ve čtvrtek jedeme do aquaparku na Měřín, byli jsme tam nedávno a ještě v sauně, ale malého jsme tam neměli.
No a s tím rodičákem, tak já podávala žádost nějak, že mi to přesně navazovalo, přišlo mi upozornění, že mi bude končit mateřská tak jsem rovnou zažadala a další měsíc jsem už brala rodičák, beru ho vždy k 7.v měsíci.

A s vyřizováním pojisténo naštěstí nemám zkušenosti a snad ještě dlouho mít nebudu :wink: tak to ti neporadím.

Koukám, že jste měli obě pěkné obříky, to já to měla ještě v poho, Jára měl 3,60kg a narodil se 10dní před termínem, porod mi vyvolávali, malý se v břiše už nemohl hýbat tak musel ven :slight_smile: Ale jinak bylo vše v naprostém pořádku.

Zatím pa pa
8. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
Ahojky,

tak když to čtu, tak zuřím. Rodičák mi chodil i v Praze i v Havlíčkově brodě vždycky do 10. Tady chodí až kolem 25., takže minulý měsíc byl krušný a navíc, mě jdou kolem 15. - 20. všechny platby, takže jsem musela dávat extra příkazy no paráda. Potřebovala bych, aby to chodilo, jako všude jinde. Toho 25. je dost pozdě.

Já mám obě děti ve stavu nemocných. Anežka měla včera večer 38,7 horečku a k tomu rýma. Ale asi to budou zuby, protože jí jinak nic není a dásně má pěkně nateklé. Jiřík byl ráno v pohodě, tak jsem ho dala do školky a abych nemusela v poledne tahat malou ven, tak mi ho vyzvedla kamarádka. Přivedla mi ho domů a v pytlíku věci, že se Jiřík ve školce pokakal, že má průjem. Nevím, proč mě nevolali, šla bych pro něj hned. Teď lítá co hodinu na záchod, tak ho cpu hořkou čokoládou, piškotama, černým čajem, rohlíkem a banánem. Do školky jsem volala a odhlásila ho do konce týdne ze školky, snad v pondělí bude o.k.
9. pro 2008 v 16:33  • Odpověz
Ahojky,

jé to je špatné, že jste nemocní, no snad si to vyberete do vánoc a bude klídek. My něco podobného měli minulý měsíc celá rodina jako průjem, začal malý a pak já a ještě po mě manžel tak to bylo kruté, já do toho ještě pořádně zvracela no děs.
Jo jo rodičák mi chodí takhle pěkně, já taky mám platby dané na 20. a je fakt, že vždy do toho 8.ho mám tak je to v pohodě.
Mě pobolívá v krku tak jsme dnes jenom sjeli k manžovi na jídlo, malý se tam pěkně rozdováděl a bylo. Pak jsme koukali doma na Madagaskar, včera si v Praze koupil Happy Meal a měl tam zvířátko z filmu tak jsme dnes museli koukat :wink: Teď už pěkně chrupká a já jen pověsím prádlo a mám padla. Zítra jedeme do Příbrami, manža tam má doporučený dopis na poště tak asi pojedeme s ním a dokoupíme ozdoby na stromek, abych pak nepanikařila, že na něj nemáme co dát :wink:

coryna - koukala jsem, že chodíš na diskuzi Přibramska, já tam dnes jen tak nakoukla, kamarádím s Žanetou (zany).

Tak zatím pěkný večer
9. pro 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
Dobrý večer,

tak malá měla dneska celý den jen 37,5 takže fakt asi zuby a Jiříkovi je taky líp. Byl na rohlíku a černém čaji. Jo holky, nevím, jestli jsem se pochlubila. Budeme dělat konečně novou kuchyň. Dostali jsme od tchána na to korunky. Jo taky budeme dělat nové WC. Časem nás čeká ještě koupelna, ale teď nee. Penízky by nezbyli. Ale ta koupelna mě tolik netrápí jako ta kuchyně. Je tady naprosto tragická.

Tak jdu kukat na ordinaci. Tak páčko
9. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj,
nějak nestíháám. Já teď dopekla linecké, poklidila obývák, dala zapéct těstoviny a čekám až se Sabča probudí, chrní venku v kočárku..
andy - to je paráda, že budeš mít novou kuchyň, nás čeká až na jaře, jestli něco ušetříme. Hlavně linka, tu mám po babičce a je hodně stará, jinak spotřebiče máme nové. A ještě tam musíme udělat podlahu. Koupili jsme domeček a platíme hypotéku, takže nás čeká ještě fůra práce. A kde v Milevsku bydlíš? teda pokud to není tajné? :wink:
afinko - jj, chodím na Příbram a ještě do červencovek, tam asi nejvíc. Mě přijde rodičák poprvé příští měsíc. Doufám :confused: Protože kdyby nepřišel, musela bych veškeré platby převéct na manžela účet. Jo a zany má holčičku, Elišku, to už asi víš? :slight_smile:
10. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz
autor
Ahojky,
Coryno, bydlíme v Jeřábkově ulici v ooobr rodinném domku, co zdědil manžel po babičce. Je to třípatrový barák, se dvěma byty 3+1 a v podkroví jde další 3+1 (je tam zatím hotová jedna místnost). Manželova je půlka, druhá půlka je jeho strýce, takže obýváme jen přízemí. Nikdo jiný tady zatím nebydli a a ni se sem nikomu nechce. Je to velký dům s velkou zahradou a hromadou práce. Ale i kdyby sem šla některá z manželových sestřenic, tak bysme se v pohodě poskládali. Všechny tři byty mají vlastní vchod ze společné chodby, takže pohoda. Kuchyňská linka je tady taky ještě po manželově babičce, takže podle toho vypadá. Jinak jsme obývák, dětský pokoj a ložnici zařizovali komplet nové. Podlahu tady máme korkovou, ale stálo by to dost práce to zrenovovat, tak na to hodíme nějaké pěkné lino. Do pokojů jsme na to dávali koberce a ten korek pod tím je parádní, všude máme od podlahy teplíčko. Dlažbu nechci, je moc studená. Kuchyň už máme vybranou a naplánovanou a budeme objednávat nakonec v Ikee. Už se moc těším.
10. pro 2008 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj holky,

andy - tak to je pěkné, že bude nová kuchyň :slight_smile: A v Ikee se dá dořbe pořídit, já osobně tam jezdím moc ráda.
My jak se nastěhovali sem tak tady byla taky stará kuchyň a mysleli jsme, že to zatím necháme, ale nakonec jsme koupili novou hned a bylo a ještě jsme položili lino a jinde v bytě máme koberce...no ještě, že už máme vybaveno a zařízeno, bylo to náročné :slight_smile: Teď můžeme šetřit na baráček :wink: Tak v dohledu dvou let by jsme nějaký chtěli postavit tak snad to klapne. Ty jo kukám, že vy máte pěkně velikánský barák, to by bylo mít ho por sebe to by si nevěděla co uklízet dřív :grinning:

coryno - ano ano, zany mi hned ráno psala jak se malá narodila.

My dnes byli v Pb, zaběhla jsem jen do Pražský a nic jsem nekoupila tak fakt super, v Obi jsme pořídili ozdoby na stromek a stojan a nechali tam tisícovku a tradá. Stavili jsme se u manžela rodičů a teď jsme dorazili. Taky bych měla zdobit perníčky, ale nějak se mi do toho nechce tak snad o víkendu to doženu.
10. pro 2008 v 17:32  • Odpověz
autor
Afi, jednou bude asi celý náš. Protože máme ještě jeden barák v Jeníkově, který máme zatím pronajatý, aby se z toho platila hypotéka a pak ho prodáme, tak buď odkoupíme od manželového strýce druhou půlku nebo uvidíme. Bylo by dobré, kdyby to bylo celé naše, jednou by děti měli vyřešené bydlení. V podkroví by se dodělal rozdělaný byt a obě děti by měli byt. Sice v jednom baráku s náma, ale se samostatným vchodem. Blbý je, že plánujeme ještě jedno mimi, tak to abysme pak šli do domova důchodců a nechali třetí byt třetímu dítěti :grinning:

Příští týden jedeme do Prahy, tak skočíme do Ikey zeptat se co a jak, že už máme plánky, tak aby nám to objednali a tak. Dokoupíme dárky a 18.12. budeme mít první štědrý den u manželovi babičky. Každý rok před vánoci se u nich slaví štědrý den s celou rodinou. Je to docela sranda, vždycky celej barák kouká co je, že týden před vánoci zpíváme koledy a tak. Další štědrý den budeme mít doma a 25.12. budeme mít další štědrý den u našich v Praze a 26.12. pojedeme k mojí babičce. Je to docela dobrý, když máme oslavu vánoc tolikrát. Hlavně Jiříkovi se to moc líbí. Všude mu Ježíšek jenom nechává dárky :sweat_smile:
10. pro 2008 v 18:19  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:
Sabinka už spinká, takže mám chvilku na pc, já teda koukám průběžně celý den, ale nebyl čas něco písnout. Nevím jak je u Vás, ale u nás pěkně leje. Přemýšlím co s hlavou, tedy vlasama, každý rok před Vánoci se nějak inovuju a letos nějak nemám inspiraci. Holky hlasujte, - blond nebo červená? :slight_smile:
11. pro 2008 v 19:30  • Odpověz
Ahojky holky,
ty jo to počasí fakt děs, byli jsme plavčit na Měříně a cestou domů jsem měla bobky, když jsem řídila, no děs. Teď jsem se tu dokopávala k žehlení, ale nevypadá to, manža mě teď pustil k pc tak žehlení padá.
Já dnes čmudila na přání manžela bramboráky, to jsem si dala :frowning2: ale byly dobré tak co bych neudělala :slight_smile: Ještě jsem dělala polívku a museli jsme do krámu a to už jsme ve 14hod frčeli na plavání, co taky dělat v tomhle počasí.

Andy - jedině, že by jste pro toho třetího potomka přistavili :slight_smile:

coryna - no s tou změnou ti asi moc neporadím, já také vždy o něčem přemýšlím, měla jsem černou, červenou, ale to bylo na střední od té doby se držím světlých melírů- Ale zkusti se určo všechno a co vlasy kdyžtak odrostou a barva se vymyje. Jak jsem koukala na tvoje fotečky tak bych zkusita nějakou světlejší červenou spíš jak teď dělají ty nádechy do oranžova :wink:

Jdu ještě pobalit věci, zítra frčíme do Bene a večer necháme malého babičce a vyrazíme na véču s manželem...jako dřív :grinning: :slight_smile:

Hezký víkend, pa pa.
11. pro 2008 ve 21:59  • Odpověz
autor
Ahojky,

afi, tak véču ve dvou závidím, tak bych potřebovala někam vypadnout. Tuhle jsem byla dopoledne s kamarádkou aspoň na kafíčku a minulý pátek jsem mohla jít s holkama na dámskou jízdu, ale manžel měl odpolední a mě tady nemá kdo hlídat, takže jsem trčela doma. Už bych potřebovala mezi lidi.

Jo a přistavovat, to už fakt nevím kam, barák je oooobr, tak větší už snad ani nejde :grinning:

náš "malý" domeček: http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2172600&vReferer=

Coryno, co třeba melír, světlé proužky v kombinaci s červenou a oranžovu. To vypadá skvěle a myslím, že tobě by to šlo.

Dneska jsem byla s Jiříkem u doktorky, od středy ho mám doma. V úterý v noci měl průjem. Celou noc jsem lítala s ním na záchod a 2x jsem mu povlíkala pozvracenou postel. Pak středa, čtvrtek dobrý a dneska jsme od 4:00 ráno vzhůru a opět stejný scénář jako v úterý v noci. Tak jsem šla k dr., ta mu za 30,-- Kč sáhla na břicho a řekla mi to, co vím, že má hodně pít, jíst jen rýži, brambory, mrkev, banány, rohlíky a piškoty. Myslela jsem, že mu udělá aspoň výtěry nebo tak něco. Jako 10 měsíční miminko měl salmonelu a od té doby jak zvrací nebo má průjem tak mě chytá hysterák. No, budu doufat, že je to jen lehká virozka a všechno bude o.k.
12. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz
Čau :slight_smile:
andy - tak to už vím kde bydlíš, s tim průjmem u malého je to hrozný. Snad bude brzy o.k.
afinko - také nerada řídím, když je hnusně.
Díky za tipy na vlasy, takže dám blond melír a do toho před Silvestrem sem tam nějaký červený proužek a bude :slight_smile:
12. pro 2008 ve 14:30  • Odpověz
autor
Brý večer,

tak koťátka už chrupu. Jiřík byl dneska na dietce, tak snad bude klidná noc.

A co se řízení týče, tak od loňského října jsem neseděla za volantem. MM mě tam nechtěl pouštět, když jsem byla těhu, protože se mi dělávalo špatně a omdlívala jsem a to hlavně v autobuse, vlaku a v autě. Teď se docela bojím s dvouma dětma za zadkem. Ale budu muset zase jezdit, auto mám k dispozici a kdyby se něco stalo, tak bych stejně musela skočit do auta a jet. Ale za rok se snad řízení nezapomene ne? Asi to bude chvilku trvat než to zas dostanu do ruky, ale bude to o.k. Dřív jsem řídila ráda a v pohodě, ale co mám vzadu v sedačkách děti, tak se bojím. Ne, že bych já jezdila zběsile, ale nikdy nevím, kdo odkud vyjede a je. A navíc co teď dávají ty spoty v TV, tak si uvědomuju co se všechno může stát.
12. pro 2008 v 19:47  • Odpověz
Ahoj,
tak jsme dneska byli u tchýně na obědě a měla to moc dobrý. Jsem najedená ještě teď. Jinak jsem si hnula blbě krkem a teď ho mám šprajcnutej plus mě bolí ruce od nošení Sabči. Já večer vždy padnu do postele utahaná jak když jsem chodila do práce. Já co mám malou, jezdím mnohem opatrněji. Ale bez auta se neobejdu, u nás na konci světa nejezdí bus, obchod tady není a MM jezdí z práce až odpoledne. Takže bychom nejspíš umřeli hlady. :confused: :slight_smile:
Teď jsem uklidila kuchyň a pomalu půjdu připravovat propriety na koupání Sabči :wink:
13. pro 2008 v 17:20  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
tak jsem zase na příjmu, v pátek jsme vyrazili do Bene, šli jsme plavčit a manžel jel něco zařizovat do Prahy tak přijel až odpo. Pak jsme Járu připravili babičce a vyrazili na véču, super, ale nacpala jsem se jako blázen :grinning:
No a včera jsme u našich byli ještě na obídek a jeli domů a hned po nás přijel manžela brácha s přítelkyní na návštěvu. Vyrazili jsme ještě na bobování na Monínec, sníh tam sice byl, ale už byl dost mokrý tak jsme tam byli jen chvília šup domů.
No já si to bez auta taky nedovedu představit, autobusy sem sice jezdí, ale takhle je to daleko lepší, nejsi na nikom časově závisla a tak vůbec. Hlavně vždy když jedeme třeba do Sedlčan tak ještě cestou nakoupíme, aby jsme tady dokupovali už jen tak pečivo a maličkosti. No v pátek to tu vypadalo na pěknou klouuzačku, ale už je to pryč tak jsem ráda kvůli tomu řízení.
Jak jsme v pátek plavali tak Jára si odpo hezky dáchnul, jinak už odpo nespí a to si zrovna odpočinul tak pak v bazénu byl jak ďábel a krásně mu to šlo tak ho musím vždy před plavčem donutit k spánku, aby pak byl svěží.
No tento týden chceme ještě nějaký den zajet do Prahy pro zbytek dárečků a bude to.

Koukám, že jste marodi u Andy Jiřík a coryna se zádama, teda teda koukejte se brzy dát do pořádku, ať jste na připravení na Ježíška :wink:
14. pro 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
Ahojky,

no, já mám auto k dispozici, ale nepotřebuju ho. Tady mám všechno u ruky, nakupovat chodím, když jdu s Jiříkem ze školky, tak pak skočíme do krámu. A na velký nákup jezdíme v sobotu. To autem objedeme všechny větší krámy co jsou tady.

Jinak my jsme všichni nemocní, ale komplet, já, manžel, malá i malej. Máme všichni rýmu a pěkný kašel. Určitě to zase Jiřík přinesl ze školky, tam maminky běžně dávají nemocné děti. Nevím, co je za problém si nechat dítě pár dní doma, když je nemocné. Hlavně to dělají ty mámy, co jsou doma a nechodí do práce. Nj, ale když s tím neudělá nic učitelka, tak rodiče těžko. Jiřík už naštěstí průjem nemá, snad už to bude dobrý. Ještě pořád se snažíme dodržovat tak nějak lehčí stravu, aby se mu to zase nevrátilo.

Ve čtvrtek jedeme do té Prahy. Jedeme už ráno, necháme děti u našich a půjdeme nakupovat ježíška. Už teď se mi nechce. Už vidím ty přeplněný krámy, nervozní lidi. Chjo. Nj, ale dřív se to koupit nedalo. Tady nic moc nemají, tak chceme do Bambule a do Sparkysu. Tam nakoupíme dětem jedním vrzem.

Jo a kuchyň v Ikee už je objednaná. Jsme tam volali a oni řekli, ať jim pošleme ten návrh, že objednají všechny věci, co potřebujeme a pak budou volat, kdy to budou mít, abysme si to mohli vyzvednout.
15. pro 2008 v 08:01  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
andy - brzy se uzdravte, ať jste na Vánoce fit. Taky máme na tento týden naplánováno, že nám babička pohlídá Sabinku a pojedeme kupovat na Vánoce. Já zítra jedu do Příbrami k notáři, moc se mi nechce, ale musím. Co se dá dělat. :unamused: Až budeš mít kuchyň, hoď fotku do alba, ať mám inspiraci... :slight_smile:
afinko - a co jste si dali k večeři dobrého? :slight_smile: Taky musím MM někam vytáhnout, ale nejspíš až po Vánocích, v úterý má narozky a ve středu jsme pozvali známé ( cca 6 lidí) na véču k nám.
Záda už jsou v pohodě, včera ráno jsem se probudila a bylo po bolesti, vyrazila jsem sporotvat se psem a úplně jsem se oddělala. Vzala jsem si blbé boty.
15. pro 2008 v 11:57  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme si dnes pospali a teď jsme teprve dosnídali :slight_smile: To je super.
Včera jsme dopo vyrazili do Sedlčan do mc, vyráběli jsme andělíčky. Cestou jsme pak nakoupili a šupky domů. Odpo jsme zdobili perníčky, malého to moc bavilo, ale má je dost extravagantní :grinning: Tak nazdobeno a je to. Večer jsem ještě prohrabala věci na stromek, abych zjistila co ještě koupit a snad už jen háčky a je to. No a večer se mi nějak chtělo balit dárečky tak jsem si to přitáhla k televizi a začala jsem, zabalila jsem jen část a byla jsem rozlámaná jak blázen, ale teď už jen ty veliký a bude. No horší je, že jsem manželovi minulé pondělí koupila v Nextu parfém a doma jsem ho někam pečlivě ukryla a včera jsem ho nenašla. Musím hledat ještě dnes, vím, že jsem ho někam dávala, ale kam??????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dnes tu mám haldu žehlení a vesele si peru dál a dál a taky jdeme dělat maso s mrkví, když mám toho malého pomocníka :wink: V pátek máme v Sedlčanech besídku tak se těšíme.

andy - tak to je špatné, že jste nemocní, no a když chcete ve čtvrtek nakupovat tak to už musíte být opravdu fit, mě manža jednou vláčel do Prahy s nějakou rýmou a tak a bylo to o nervy, ani jsem si nic nekoupila a vůbec mě to nebavilo. A s tou školkou jak píšeš to je kruté, to se mám na co těšit :wink: Já bych takovéhle chování spíš čekala od maminek, které chodí do práce a nechtějí si pořád brát paragraf...no hrůza.

coryna - na véču jsme si dali já tagliateli s tuňákem a sušenými rajčátky a manža měl steak z tuňáka a špenátové brambory a k tomu jsme měli dobroučké vínečko. Já to pak završila ovocnou roládou a bylo hotovo, najedená jsem byla ještě další den :slight_smile:
My se tak snažíme každý měsíc někam vyrazit - véča, kino, sauna, kultura a většinou nám to vyjde i tak dvakrát do měsíce, jak je Jára větší tak je to lepší a lepší.

No my chceme ještě v sobotu vyrazit do Prahy, tedy já bych ani nemusela, ale manža chce, že prý nemá dárky pro mě tak to se tedy přemluvit dám :wink: Járu necháme babičce v Benešově, jezdíme stejně přes a asi jen na Chodov, ono to stačí :slight_smile: No ale když si představím ty davy lidí tak to asi bude maso, ale když chci dárečky tak prostě musím :slight_smile:

Coryna - a co budeš vařit na véču pro tolik lidí???
16. pro 2008 v 09:49  • Odpověz
Ahojda, tak jsem přijela z Příbrami. Koupila jsem tři dárky. Všude hafo lidí. Jo taky se mi stává, že tak pečlivě ukryju dárek, že ho kolikrát ani nenajdu :grinning: Budu dělat drůbeží prsa, hranolky a oblohu. Jdu skládat prádlo, večer nakouknu, zatím pa
16. pro 2008 v 16:05  • Odpověz
Tý jo, já si nakonec budu psát sama se sebou?? :confused: :grinning:
18. pro 2008 v 19:35  • Odpověz
Ahojky, už jsme na příjmu :slight_smile:
Nějak jsem nestíhala, měli jsme doma tatíka a tak jsme pořádně někde byli. Ve středu odpo jsme vyrazili obhlídnout novou restauraci tady u nás, šli jsme pěšky, aby jsme koukli jak svítí stromek na námku a různé výzdoby u baráčků. Dali jsme si véču, malý si tam hezky hrál tak to šlo. No a pak cesta domů, pěkně pršelo a Jára usínal a to bylo asi 18:30hod, no děs, nakonec ho manža nesl.
Dnes jsme taky měli napilno, dopo jsme byli na besídce v mc a odpo jsme měli plavčo. Teď jsem utahaná a nejraději bych zalehla. A to mi ještě ten malý lump vrazil hlavou do pusy, když jel na klouzačce v bazénu tak to mám nateklé a pěkně to bolí.
Zítra frčíme na ty nákupy tak jsem zvědavá.

A co vy jak se žije???
19. pro 2008 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky, přeji krásnou zlatou neděli. :slight_smile: Za tři dny jsou Vánoce!
21. pro 2008 v 10:49  • Odpověz
Taky přeji hezkou neděli :wink:
Já dnes dobalila pěkně dárečky a teď mě ještě čeká kopa žehlení. No zítra začneme s vysáváním a tak, aby bylo hotovo na Vánoce, ale dárečků máme tedy požehnaně.
V sobotu jsme byli s manžou v Praze na Chodově na nákupech, no lidí mraky to jako jo, ale dokoupili jsme co jsme potřebovali a pak si v klídku dali kafíčko a jeli domů. Dnes jsme byli u našich na obídek a stavili se v Kauflandu a tam už to bylo hodně kruté, skoro nebylo kde parkovat.
Půjčili jsme si od našich pejska - je to jezevčice a Jára jí má moc rád, je jí 6let a je pěkně vychovaná tak to je bez starostí, také by jsme chtěli nějakého pejska, ale ty divkoká štěňátka no nevím nevím, uvidíme časem.

A co vy co nového??????????,
21. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak jsem se tady chvilku neukázala. Malá mi zvracela a měla průjem, tak jsem měla pořád co dělat. Teď už je to snad lepší. Jsem nakoupila Nestlé kaši proti průjmu, Nutrilon Low Lactose, Hipp Ors 200, Kulíška a tak, tak snad se nám to daří zlepšovat. Ale je to teda síla. Malá už jedla skoro všechno, teď jsme zase na prvních příkrmech. Hami první lžička mrkev, mrkev s bramborem a polévky. Jak jí dám něco, co má kousky, tak zvrací. Tak se budeme zase znovu učit baštit.

Ve čtvrtek jsme byli v té Praze a bylo to fajn. Děti už dostali nějaké dárečky, my jsme dostali spousty korunek, tak si koupíme něco pěkného. Akorát jsem myslela, že pojedeme s Jiříkem na pohotovost. Měl úplně červený ucho a strašně plakal, že ho to bolí. Tak jsem volala své bývalé dr. v Praze a ta mi poradila dát na to středně teplý kapesník, přinutit ho hooodně se vysmrkat a dát mu Nurofen sirup proti bolesti. Tak jsme to tak udělali. Jiřík se fakt snažil s tím smrkáním a vysmrkal plno krve a hnisu, v tu ráno ucho zesvětlelo a přestalo být horké, tak jsme to zvládli bez píchání. No prostě jsem si s nima teď fakt užila. Jiříka jsem nechávala v Praze, v neděli mi ho naši přivezli a malá jak byla nemocná, tak pořád spala, tak jsem aspoň udělala generální úklid doma.

Jinak máme v Ikee objednanou kuchyň a čekáme, až nám dají vědět, že mají všechno co potřebujeme na skladě v Praze a vyrazíme si pro ní. A pak se do toho pustíme. Když si představím ten bordel. Nj, ale zase to budu mít konečně krásný že jo.

A nakoupíno na vánoce už máme všechno, akorát zítra vybereme stromek u manželova strejdy v lese, uřízneme a přivezeme domů. A musím ještě dokoupit nějaké drobnosti a ovoce. To chci zfouknout dopoledne a odpoledne už budu dělat salát, nakládat řízky, připravím kapra... atd. Jo, jo, chlapi to maj jednodušší co? :grinning:

Tak zatím pa
22. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se dnes také hlásím. Celé dopo jsem uklízela a žehlila pak volal manža, že jim došly citrony tak jsme šupajdili koupit a chtěli jsme si udělat procházku k němu do práce cca dva km, ale pršelo tak jsme jeli autíkem. Včera jsme si od našich půjčili pejska - Jennynku tak jsme se pak byli ještě projít s ní, sice bylo hnusně, ale Jára s ní běhal a jí se to také líbilo, protože jinak chce domů a takhle lítala jak štěně :slight_smile:
Odpo už jsme byli doma a hráli si a já ještě vyluxovala, tak snad máme hotovo, zítra přijedou naši a čeká nás jen stromeček a je připraveno.
Večeři letos budeme mít netradiční, menu vymyslel manžel, předkrm - krevety, večeře - steak z lososa tak to bude první naše netradiční večeře, ale nijak mi to nevadí a našim prý také ne. A když si to manža vymyslel tak to i připraví, to to mám zařízené :wink:
25. pak jedeme do Pb k manželovým rodičům a tam stejně vždy kapra a salát máme tak ochuzeni o pravého českého kapra nebudeme.
Tak jsem na vánoce celkově zvědavá, malému jsou přes dva roky tak už by to letos mělo být pěkné, pořád říká jak chce dárečky :slight_smile:

Ty jo Andy, to koukám na to ouško, ale je to dobré, že to zabralo a dopadlo to jen smrkáním. Fotečky kuchyně pak musíš vložit, aby jsme viděli tu parádu. Průjem snad také zažehnáte a bude zase dobře. A co dárečky pro malé, co dostali?
22. pro 2008 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.