• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Milevsko a okolí

(Zamčená)
2. února 2011 
Ahoj :slight_smile: pokud se sem zítra nedostanu přeji Vám i rodinám krásné Vánoce! Hlavně klídek a pohodu! :slight_smile:
23. pro 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
Krásné a klidné prožití vánoc přeju já i s celou rodinou.
23. pro 2008 v 16:01  • Odpověz
Přeji krsáné a pohodové Vánoce a kupu dárečků :wink: :grinning: :wink:
23. pro 2008 v 18:10  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
dnes už nás čeká jen jedna návštěva a Vánoce jsou pro mne u konce. Mám asi 3 kg nahoře. Sabinka dostala na Štědrý den první mrkvičku a vůbec jí nechutnala, fotky jak se tvářila, jsou v albu.
Co Vaši prckové, jak se tvářili na dárečky od Ježíška? :slight_smile:
26. pro 2008 v 11:45  • Odpověz
Ahojky,
u nás už je také po :wink: Štědrý den u nás probíhal v naprostém pořádku a hezky v klídku, byli tu moji rodiče tak nás bylo víc a víc lidí stíhá i víc věcí :wink: Ba ne, měli jsme pěkně připravený stromeček a jen udělat večeři a hotovo. Tedy ještě dopo jsme s manžou jeli uklízet do hospody, protože tam byl borčus jak blázen, nějak to tam v úterý večer lidi slavili tak jsme asi dvě hodinky uklízeli a bylo hotovo, s mamkou jsme pak šli ven s prckem a koukali na pohádku a manža s tátou připravovali véču, konečně taky jednou :slight_smile: Ale bylo to super, sice netradiční, ale já kapra stejně nejím tak mi to vůbec neva. Měli jsme krevety s lososem jako předkrm a pak steak. Nacpali jsme se jak blázni a odvalili se ke stromečku, jak už jsou malému dva tak to je dobré, loni vůbec netušil o co jde a spíš byl vyplašený. Letos už jak viděl dárečky tak se hrnul rozbalovat, nejdřív nám je rozdělil a pak rozbaloval ty svoje, no halda hraček tak si pak celý večer hrál, nejvíc ho zaujaly kostky :wink: Teď pořád skládá už delší dobu a dostal s Madagaskarem tak to je jeho. Včera jsme byli v Příbrami u manžela rodičů a sešlo se tam příbuzenstvo tak takové druhé Vánoce a zase dárečky :wink: Dnes jsme byli doma a zítra razíme k bratránkovi, malý tam má taky dárek a hlavně bratránek má narozky tak bude oslavička, slaví to doma, má na to velký barák tak si to může dovolit tak to snad bude bez nějakých poškození domu :slight_smile:
Jinak se už těším, že po Silvestru začnu držet dietu, už fakt musím jinak si budu muset nakoupit nový šatník a to fakt neeeeeeee.
Fotečky také nějaké vložím, ale až po víkendu, no příští týden máme celý doma tatíka tak musíme někam vyrazit třeba do bazénu nebo tak, aby jsme tu nehnili doma, nebo třeba bude sníh.
A co dárečky???
Já mám krásné náušnice, řetízek a prsten stříbro Swarovski fakt nádhera, kdepak zlato, to už jsem uklidila do krabičky. Dva parfémy, svetr, stativ na foťák a korunky od babiček tak si asi koupím zimní budnu, mám dvě, ale ta oblíbená už je taková horší. No prostě jsem byla hodná :wink:
Tak si ještě užívejte svátků a hezky papkejte, ať v tom nejsem sama. Příští rok už fakt nic nepeču :grinning:
26. pro 2008 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsem zajela do Plusu v Milevsku a koukala jsem, že to tam končí, prý tam bude Billa. Bylo to tam jak u snědeného krámu. Tchánovci včera udili, takže dnes jsem ani nevařila, lednice je nacpaná. Odpoledne pojedeme s MM na velký nákup, nejspíš do Tábora, protože tam je velký výběr oblečení ( Tesco) pro mimča a docela i pro dospělé a prý mají 70% slevy, tak tam koukneme, Sabča se teď vytáhla a nemá pořádně co na sebe. Sice mám zásoby po ségře a něco nakoupeno, ale stejně abych točila pračku každý druhý den.
Co děláte jak se máte? Kam jdete na Silvestra? Jdu nacpat cukroví do mrazáku, tak zatím paaa :slight_smile:
29. pro 2008 ve 14:12  • Odpověz
Ahojky, my právě dorazili domů, byli jsme bobovat na Monínci, bylo tam lidí jak much, ale malý se vyřádil a to je hlavní, mě byla pěkná kosa. Zítra jedeme do Pb tak si chci koupit nějaké pořádné kalhoty na lyže a abych je mohla nosit i takhle na bobovačku.
Dnes jsme nevařili, přivezli jsme si jídlo včera od mamky tak to bylo fajn. Já dopo dělala nějaké papíry manželovi do práce a odpo jsme vyrazili ven.
Teď půjdu dělat lívance. Zítra jedeme do Příbrami do bazénu a také chci kouknout do Tesca. Na Silvestra k nám přijede manžela brácha s přítelkyní a to je moje kamarádka, seznámili se na naší svatbě :slight_smile: Tak bude domácí párty, ani malého nevezeme k babičce, mě nějak oslavy Silvestra neberou, jo jako mladá jsme vždy někam jezdili, ale teď :wink: A co vy jak se žije???
coryno - byla jsi vTescu??? A co jak to tam vypadalo?

Zatím pa pa
29. pro 2008 v 16:48  • Odpověz
Jo coryno jak jsi psala, že u vás předělávají Plus tak v Sedlčanech a v Benešově to dělali teď v prosinci taky byl Plus a je to Billa, podle mě je to lepší, já Plus moc nemusela a v té Bille toho mají víc.
29. pro 2008 v 17:09  • Odpověz
Jj, já vím. Už jsme tam koukli, před Vánoci. A ještě tam chodíme do Lidlu, občas mají super akce na ovoce a zeleninu. Teď odjeli kamarádi, koukám ještě na fora a půjdu spát. Dojeli jsme do Tesca v Táboře, mají slevy na oblečení 70% ( to ale platí pro všechny jejich obchody). Lidí hodně. Malé jsem koupila troje dupajdy a jedno body. Sobě nic. Docela se mi líbila jedna mikča, ale nakonec jsem si ji nevzala.
Jinak už jsme udělali nákup na Silvestra, protože ho letos trávíme u nás doma a přijedou kamarádi. Dřív jsme chodili pokaždý někam na tah a docela se těším, že letos pokecáme a popijeme v domácím prostředí. Děti naskládáme do naší ložnice. :slight_smile:
29. pro 2008 ve 23:05  • Odpověz
autor
ahoj holky,

jsem ostuda, jak dlouho jsem tady nebyla, ale vůbec nestíhám. Je teď krásně, tak pořád lítáme někde po lesích. Teď jsme dojedli, umeju nádobí a zas razíme.

V Táboře v Tescu jsem byla taky. Koupila jsem malé sadu 5ti bodýček a sobě parádní džíny. Dostala jsem na Ježucha prašulky, tak jsem si udělala radost. Ještě si koupím botky a foťák.

Jinak děti jsou konečně jakžtakž zdraví, jen nás pořád trápí rýma, ale snad už to brzo přejde.

Malá už chodí kolem nábytku a u chodítka, co dostala pod stromeček, tak teď mám fakt co hlídat.

Tak já zas letím, mějte se.
30. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky, zítra tu nebudu takže: PF 2009 - krásný rok plný zdraví Vám i mimískům, radosti a lásky,
Vám z celého srdce přeje coryna s rodinou
30. pro 2008 v 16:26  • Odpověz
autor
Ahojda,

do Nového roku přeju hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody. To špatné, ať skončí se starým rokem a do roku 2009 jen to dobré. Andy s rodinou
31. pro 2008 v 09:55  • Odpověz
Ahojky holky, i já se přidávám s přáním do nového roku hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a hodné dětičky :wink:
Nějak jsem nestíhala, v úterý jsme vyrazili do Příbrami, byli jsme v bazénu a malý už si tam vystačí naprosto sám, plavě pěkně s rukávkama a v úterý se tam fakt vyřádil tak to bylo príma. Pak tatík jel pracovat a já jeli k jeho rodičům v Pb, oni jeli k tetičce tak si Járu vzali s sebou a já si alespoň v klídku vyrazila do města, koupila jsem si v Alpine pro pěknou bundu a kalhoty na lyže, měli tam veliké slevy a vše min. o polovinu tak to mě potěšilo. Bundu jsem obdivovala už před slevou a manžel mi chtěl nějakou k Vánocům koupit, ale dát za ní 2,5tis. mi přišlo zbytečné a bum už ji mám tu samou a o polovinu levnější :grinning: No a kalhoty na lyže už jsem měla dost tragické tak mám radost.
Pak jsem zajela do Tesca a koupila tam malému tričko a kamarádky mimču dárečky, pojedeme se k ní v sobotu podívat.
Včera jsme byli ještě na nákup na Silvestra v Sedlčanech v Lidlu a Bille a bylo všude lidí jak much tak jsme rychle pokoupili a šup domů. Silvestra jsme trávili trochu netradičně, manža musel do práce, že měl málo personálu a tak jsem šla s ním a tak jsme pracovali a pracovali. Dnes si chceme udělat takového malého náhradního silvestra :wink:
Dopo jsme spali, já pak dělala medovník poprvé v životě a výborný, sice to bylo pěkné patlání, ale vyplatilo se. Po obídku jsme vzali malého a frčeli jsme na Monínec bobovat, o víkendu ho zkusíme postavit na lyže :slight_smile: Teď jsme byli ještě uklízet v hospodě a dělat inventuru a já jdu připravovat chlebíčky na dnešní párty. Tak zatím pa pa.
1. led 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se máte, co děláte? :slight_smile:
5. led 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojky,
no my dnes byli v Benešově, byla jsem si vyměnit prstýnek, který jsem dostala k Vánocům a byl mi malý a naštěstí měli i větší tak jsem moc ráda :wink: Ještě jsme koukli po sněhulkách pro malého a pak byli u mamky, sněžilo až hrůza tak cesta byla zajímavá. Zítra musímě někam vyrazit sáňkovat a to chci rušit stromeček a uklízet tak to musíme nějak naplánovat.
A co u vás nového???
5. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Ahojky,

taky jsme byli sáňkovat, fotky mám v albíku. Taky nám Ježíšek opožděně donesl golfky, taky je mám v albíku a ještě mi donese ten foťák. Vánoce odezněli a já se pomalu chystám na Jiříkovi 4. narozeniny. To je hrozný, jak to letí. Nedávno jsem si ho přinesla z porodnice a už je to takový chlap. Jinak stromeček už jsme sundali v neděli, už jsem neměla sílu malou odtamtud pořád lovit. Děti už stejně nezajímal, malá z toho jen rvala ozdoby, tak šel světem. No a u nás zase vše ve starém. Táta pořád v práci, já s dětma sama doma, nejhorší je to ranní vstávání, nějak jsem si zvykla vstávat v osm a teď se musím budit v půl sedmé, připravit Jiříkovi věci, pak pomalu budit děti, udělat malé jídlo, oblíknout a mazat do školky. Pak přijdu domů, rychle něco udělám, uvařím, nakrmím malou a zas mažeme do školky pro malého. Už jsou zase všechny dny skoro stejné.
6. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahojky,
no my dnes byli také sáňkovat, dopo jsme vzali sáňky a šli nakoupit a cestou zpět jsme ještě chvíli jezdili, pak jsem hrabala sníh u baráku a moje zapadané autíčko tak to bylo nadlouho. Rychle jsem pak udělala obídek a pak jsme si hráli a šupky zase sáňkovat, aby jsme si toho sněhu užili. Vzali jsme i lyže, ale nic moc. Zítra má volno manža tak chceme vyjet na Monínec.
Stromeček snad sundám zítra, dnes se chci věnovat žehlení, je tu pěkná hromada.
To u nás jsou dny v pohodě, zatím ráno nemusíme nikam spěchat a hlavně každý den něco podnikneme, pokud je lepší počasí tak někam jedeme nebo vymyslím program tady u nás. Tak mě to zatím na mateřské baví :wink:
Golfky jsem zrovna dnes přinesla z auta, že je nafotím a dám na mmb, aby jsme je prodali. Malý už v nich nejezdí tak nám tu jen leží.
Tak se zatím mějte
6. led 2009 v 16:59  • Odpověz
AHOOJ HOLKY, TAKY SE TĚŠÍM, AŽ BUDE sABINKA VĚTŠÍ A BUDU S NÍ CHODIT SÁŇKOVAT. :dizzy_face: Já se právě vrátila od zubařky ( no bála jsem se hrozně) poprvé od těhu, říkala jsem si, jak dopadnu a ono vše o.k. Mám velkou radost, protože zuby - bojim, bojim :confused: za chvíli pojedu se Sabčou na kalmetizaci do Sedlčan, pak na nákup, protože jsme totálně vyžraný :slight_smile:
7. led 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahojky holky,
my včera byli celé odpo na Monínci, manža lyžoval a já s prckem jsme bobovali, ale byla pěkná rákoska, no Jára nadšený :slight_smile: Dnes jsme dopo uklízeli a sklíželi vánoční výzdobu, po obídku jsme šli nakoupit a projít se, dnes tu bylo krásně. Přišli jsme domů a manža už byl doma tak šli kouknout na moje autíčko a oškrábat ho a já zatím doma vyluxovala a dělala takové pečivo z listového těsta tak máme naslano i sladko, umyla jsem nádobí a pro dnešek končím. Dnes koupe tatík tak mám klídek. Zítra jedeme do Bene na plavčo, tedy mají být extrémní mrazy tak se snad dostanu do auta :wink: Co u vás nového? Mě tak napadlo, že když coryna jezdí do Sedlčan tak by jsme se mohli až bude lepší počasí sejít??? Nebo někde poblíž, aby mohla i Andy, co vy na to???
8. led 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahoj maminy a děti :slight_smile:
včera jsme dostali druhou hexu a tentokrát se neobešla bez teplot. Noc docela hrozná, malá se pořád budila. Teď jsem jí dala k obídku zeleninu a chrní v ložnici plus jsem tam otevřela okono, protože u nás bylo -15C, takže si ven jít netroufám.
Pro sraz rozhodně jsem, akorát nevím kde je tam nějaká restaurace vhodná i pro děti. V Milevsku je nekuřácká jenom pizzerka, ale v Sedlčanech nevím. Tak něco vymyslete :slight_smile:
9. led 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

jdu jen rychle pozdravit a oznámit, že teď máme hlavu plnou starostí. Manžela dneska vyrazili z práce - nj, automobilový průmysl, tak sháníme něco nového.

Jinak srazík by byl fajn. V Milevsku chodíme s kamarádkou do cukrárny je tam i koutek pro děti, ale všimla jsem si, že mají popelníky na stolku i když tam nikdo nekouřil. Ale v létě tam mají super zahrádku. A pořídila jsem si golfky, takže bych se mohla i někam dokodrcat busem. Auto máme zatím stále jen jedno a já už stejně rok neseděla za volantem. Řekla jsem si, že na jaře zase začnu jezdit. Zjišťuju, že i když je tady celkem všechno, tak s autem to bude mnohem lepší.
9. led 2009 ve 13:07  • Odpověz
andy - doufám za Vás, že manžel brzy něco sežene, určitě jo, pro mužský je práce víc než pro ženský. Vím jakou v Milevsku cukrárnu myslíš, tu pod poliklinikou naproti gymplu, viď. Tam se kouří ostošest, leda tam jít na jaře, až bude hezky, mají posezení i venku a děti si tam vyhrajou. Pokud by teda byla pro i afinka :wink:
Malá něco vypráví a hrozně se u toho směje :dizzy_face: kočka moje
9. led 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahojky holky,
jasně, že sohlasím, autíčko mám tak se dopravíme :wink: Až bude lepší počasí tak se klíďo můžeme sejít častěji. Tohle počasí je fakt kruté, byli jsme plavčit v Bene na kurzu, malý se vyřádil. Před plavčem jsme byli ve městě koupit kamarádce dáreček k narozkám a zima jak čert, mrzly mi nohy. Ale dáreček mám a zítra večer jdu na dámskou jízdu na oslavu těch narozek tak vypadnu z povinností a bude :slight_smile:
Andy - s tou prací to je špatné, nevím jak to je ve vašem okolí s prací, já to tady nijak nepozoruji, když manža podniká. Jsem zvědavá na sebe co bude od září, malý půjde do školky tak uvidíme co já, dřív jsem dělala recepční v hotelu, ale to už nehrozí - dvanáctky a noční :frowning2:
Jo a mimochodem hledáme číšníky do hospody do Prčice tak kdyby jste o někom věděli tak dejte vědět, dlouhý - krátký, výdělek 25.000,-.
Dnes jsem podávala znovu inzeráty, ty lidi co se hlásili tak hrůza a děs.
Jo a ještě co se týče toho srazíku tak rádi přijedeme do Milevska, tedy vůbec to tam neznám tak mě budete muset navigovat. V Sedlčanech pro děti netuším co je, snad čajovna, byla jsem tam jednou a hraček je tam dost.
Tak zatím pa pa
9. led 2009 v 17:52  • Odpověz
Holky nechám to na Vás, já to mám odsud jak do Sedlčan tak do Milevska stejně daleko, takže je mi to jedno :wink:
afinko - já chci taky na dámskou jízdu, musím s kámoškama něco vymyslet a pak s plánem seznámit taťku :grinning: , je fakt že jednou za čas vypadnout ze zaběhnutých povinností je třeba
:wink: A jaký lidi se hlásili? povídej, ať se pobavíme.
9. led 2009 v 18:12  • Odpověz
Tak fajn tak necháme vybrat Andy :wink:
Lidi, jeden zaslal životopis a u toho jsme se fakt bavili, chválil se jak má manažerské schopnosti, chyb jak máku,ale nevadí. Další byl osobně a hrozně se divil, že se zavírá ve 22hod a jak se jako pak dostane domů, no co čekal, když je to hospoda, že? A pak jedna slečna byla na pohovoru a vše ok a ten den co měla nastoupit tak se neukázala a vypla si mobil, což bylo blbé, že tam pak byl manža sám, naštěstí tu byli naši tak jsem byla povolána já. To já když byla zaměstnanec tak mě takové věci ani nenapadli :wink:
9. led 2009 v 18:23  • Odpověz
afi - no to jsou koukám exoti :grinning: přeju ať brzy najdete nějakýho slušnýho zaměstnance. Brácha měl taky hospodu, vím co to je hledat člověka, aby byl alespoň trochu schopnej, příjemnej na hosty a hlavně nekradl :sweat_smile:
10. led 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Ahojky,

s prací je to tady teď hooodně špatně, no snad se zadaří.

Jinak já taky začínala jako recepční na hotelu, pak jsem tam dělala provozní a pak managera a k tomu se tady asi taky už těžko vrátím. Budu ráda, když skončím v místní jednotě na kase za 10 hrubého :grinning: . A s příjímáním zaměstanců mám taky zkušenosti. Ředitelka to nechávala na mě, abych vybírala lidi, takže jsem vybírala recepční a číšníky. Jen kuchaře si vybíral šéfkuchař sám. No kolikrát to teda bylo maso. Nejlepší byli ty kočendy co 15. června odmaturovaly, 16. června byly u nás na pohovoru a řekly, že za míň jak 20tisíc by nevstaly. Jej a a kolik vysokoškoláků jsme tam měli a většina byla naprosto nepoužitelná.

A co se srazíku týče, tak bych to nechala až bude líp, tady v těch mrazech toho moc ven nenachodíme.
10. led 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahojky holky,
no snad se brzy zadaří jinak bude v práci manža pořád :frowning2: No vidíš Andy to jsme z jednoho oboru, já dělala hotelovku a vždy jsem chtěla dělat v hotelu a vyšlo mi to, moc mě to bavilo a dělala jsem na Václaváku tak to tam pěkně žilo.
No tady to s prací je také zajímavé a jsem zvědavá co budu po mateřské dělat...asi druhé mimčo :slight_smile:
My dopo bobovali tak jsme pěkně vymrzli.
Srazík klíďo až bude líp, to se ještě domluvíme.

pa pa.
11. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Afi, já mám střední školu s ekonomicko-podnikatelským zaměřením (účetní, administrativní pracovnic apod.), ale k tomu mě nikdy nic netáhlo. Přes známou jsem objevila práci recepční v hotelu ve Vysočanech a zůstala jsem tam skoro 10 let. 2 roky jsem dělala recepční, pak jsem byla 3 roky jako provozní a zbytek jsem strávila jako manager (holka pro všechno :grinning:) Bavilo mě to hrozně moc, dokonce jsem chtěla jít na vyšší hotelovou školu, šéfová mi to chtěla i zaplatit, ale pak jsem otěhotněla s Jiříkem a bylo po škole a po práci. No na mateřské s ním jsem vydržela jen 3 měsíce, pak jsem chodila 2x v týdnu do práce a od jednoho roku jsem nastoupila normálně zpátky. Měla jsem mámu v invalidním důchodu, tak hlídala. Teď bych ale do práce nešla, užívám si malé a Jiříka taky.
12. led 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojky,
no vida :wink: Já na brigádu chodím jen o velkých prázdninách tak na tři týdny, když si malého střídají babičky jinak si užívám mateřské a zatím mě to baví, i když ve městě těch možností bylo víc. Ale tady si také hledáme co se dá a nebo si někam dojedeme.
Dnes jsme byli i s manžou v Příbrami, nejdřív jsme šli plavčit do bazénu, ale byla tam pěkná kosa, brr. Pak jsme ještě jeli do Tesca, mají tam slevy a i slevy na dětské oblečení, ale nekoupila jsem nic, máme už pěkné zásoby od kamarádky. Koupila jsem jen nějaké dřevěné puzzle, to Járu moc baví. No pak jsme jeli k babičce a ještě předat jedné paní naše milované golfky, Jára v nich už nejezdil tak jsme je prodali :wink:
Teď jdu hledat na netu nějakou autosedačku jak máme dvě auta tak v jedné máme tu velkou a ve druhé tu do 18kg, ale jak je malý už velký tak v ní sedí dost špatně.

Zatím pa pa
12. led 2009 v 19:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.