• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Milevsko a okolí

(Zamčená)
2. února 2011 
Ahoj,
afi taky máme dvě sedajdy, jednu dostala malá od Ježíška a je až do 36 kg, tu máme v novém autě a ve starém máme tu do 12kg a když na ní obleču kombinézu atd, tak je tam chudinka hrozně napresovaná :sweat_smile:

Jinak jsem včera musela letět na gyndu do Milevska, protože jsem začala krvácet mimo cyklus, nějak se mi splašily hormony, dostala jsem prášky, snad budu brzy o.k. :confused: Nikdy jsem takové problémy neměla, vše až po porodu.
Sabča mi od čtvrtka, co byla na hexe vůbec v noci nechtěla spát, až na dnešek konečně chrněla - když nepočítám jedno krmení, celou noc.
:slight_smile:
13. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahojky,
tak hlavně coryno, aby to bylo v pohodě. No s tím spaním náš malý má už od narození problémy, vždy byl tak měsíc v poho a pak zase nechtěl spát nebo usínat. Dnes zrovna nechtěl večer usnout, je vidět jak se mu jako chce, ale prostě nic, četla jsem mu knížku v pokojíku asi půl hodiny a pak se tiše vyplížila, skoro spal a ups "maminko" tak jsem tam šla znovu a už jen povídala pohádku a čučel a ani nezvařel oči tak jsem se naštvala a šla do obýváku žehlit a přikázala jsem mu už dost výrazně, aby nevylejzal a za chvíli byl tuhý, no hrůza, že to musí vždy takhle vyhrotit.
Zítra se chystám udělat větší úklid, máme nevyluxováno, nevytřeno to zase bude den :cry:
13. led 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

cory, nerostou malé zoubky. Malé když rostli zoubky taky se mi v noci budila, normálně spí celou noc.

Autosedajdu už budu muset taky dát do auta větší 0-18kg, teď mám 0-13kg vajíčko a už je malé teda tip, ťop, natož když je v kombinéze, ale zase je to lepší to vajíčko, když jedeme nakupovat nemusíme tahat kočárek.

Já jsem uklízela dneska, ale budu muset v sobotu ráno uklidit znovu a pořádně. Přijedou rodiče, protože Jiřík má v sobotu narozeniny, tak budeme mít oslavu. Zítra budu plnit dort, v pátek ho dozdobím ať nám do soboty zatuhne. Jej a na gyndu bych potřebovala taky, budu si tady muset někoho najít. Potřebovali bychom antikoncepci nebo nás bude brzo pět :grinning: . A po prvním porodu jsem měla taky všechno rozhozené a když se to dalo jakžtakž dohromady, tak jsem otěhotněla znova a teď po porodu to byla teda síla. Měla jsem MS 42 dní v kuse. Naštěstí už se to upravilo a je to v pohodě.

Tak já letím ukládat dítka. Mějte se, zase se ukážu.
14. led 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme dnes měli úklidový den, no děs, jsem zničená a stejně tu odpo zase byly vysypané křupky :unamused: Co se dá děllat. Jinak už mám pohodičku, Jára spokojeně spinká tak ok.
Také jsem dopo zkoušela nějaké fotečky, ale nechtěl spolupracovat, no něco jsem nafotila tak to snad ještě zmenším a vložím. Pak jsme našli kostým na karneval z loňska a Jára ho hrozně chtěl tak teď v něm spí - tygřík z medvídka Pů :slight_smile: naštěstí mu ještě je tak ho může mít i letos.
S autosedačkou jsem zatím nepořídila, chceme od Babypointu tu Comet s koro všude už jí nemají na skladech tak jdu hledat dál a dál.

Ty jo tak Jiřík má narozky, to budou další hračky do baráčku :wink: A co psala jsi, že máte veliký tak pět vás klíďo být může :slight_smile: S tou MS 42dní tak to muselo být něco, to já to měla i po porodu v poho, dokud jsem kojila tak nic a po ukončení kojení mi MS přišla asi za dva měsíce a vždy tak max.5dní jako dřív.

Tak pa pa
14. led 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahooj, tak já velký úklid dokončila teď a ještě mě čeká vydrhout sprcháč a wc. Zítra přijedou tchánovi na oběd, tak abychom měli naklizeno :wink: :grinning: Sabča usnula, tak jsem na Vás přišla mrknout, protože se sem nejspíš dostanu až zítra večer. Jinak Jiříkovi vše nej k narozkám :wink:
16. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak jsme o víkendu oslavili Jiříkovi čtvrté narozeniny. Chjo, nedávno jsem si přinesla z porodnice a už je to takový chlap. Měli jsme tady i rodiče a bylo to fajn. Jiřík dostal opravdu spoustu dárků. Dostal myčku na Lokomotivy Tomáše, pak vrtulníka Herolda s přistávací plochou a hangárem, andulku Robina /živou/, boty, kombinézu, prostírání Lokomotiva Tomáš, skleničku Lokomotiva Tomáš, Xylofon, velké obytné auto, co vypadá jako opravdové. No hrůza, zase nevěděl, co dřív. Až se k tomu dokopu, tak dám nějaké fotky.

Jinak MM stále bez práce, v pátek byl na pohovoru v Táboře, slíbili, že budou volat a nikdo se neozval, takže smůla. Teď ještě čeká na telefon od nějakého chlapa kvůli vedoucímu do Billy. S tou prací je to tady fakt teď dost špatný.

No nic, já jdu uložit Anežku a jdu něco dělat. Mějte se
19. led 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahojky,
také se hlásím, v pátek jsme byli plavčit, byl s námi i manža a natáčel, no hrůza, když jsem se viděla v televizi jaká jsem ohromná velryba :unamused: Po plavču jsme ještě s mamkou zajeli v Bene do Takka a Kauflandu a chlaci čekali doma.
V sobotu jsme tak nějak relaxovali a byli na procházce a včera přijel bratránek s přítelkyní a byli tu celý den. Byli jsme se projít a taje tu sníh jako blázen. Jára sebou praštil v kombinéze do pěkné kaluže tak to bylo veselé.
Teď jedeme nakoupit do Sedčan, snad to zvládneme i na náledí.

Andy - teda vy máte hraček, koukám, že Tomáš je u vás číslo jedna :slight_smile: S tou prací věřím, že to není nic moc, ale snad brzy něco najdete.

Manža právě donesl novou autosedačku, co jsme objednali tak jí jdu rozbalit a zhodnotit, snad bude dobrá :slight_smile: Tak já nakouknu zase večer, zatím pa.
19. led 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojky,
holky nevíte náhodou o nějakém dětském lékaři v Sedlčanech??? Máme malého zatím pořád nahlášeného v Pb, ale kdyby měl třeba chřipajznu tak se mi nechce jet tak daleko proto bych ho raději přihlásila do Sedlčan. Nevíte o někom hodném a dobrém :slight_smile: ??? Díky
19. led 2009 v 16:51  • Odpověz
AHOJ HOLKY,

andy to toho malej dostal, že nebude vědět s čím si dřív hrát, viď. :wink:
afi v Sedlčanech znám dětskou jenom mudr. Strejcovou, její manžel je taky dětský lékař a k tomu chodíme se Sabinkou, protože ordinuje v Petrovicích. Jednou za něj zaskakovala a přišla mi pečlivá a hodná.
Co jinak děláte? To počasí už mne štve, v pondělí dopoledne to vypadalo že přišlo jaro a teď padá zase nějakej humus. :unamused:
21. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahojky,
díky Cory, holky v mc mi taky říkali včera o téhlé doktorce tak tam příští týden zkusíme zajet.
No počasí děs a hrůza, včera jsme byli v Sedlčanech a odpo ještě venku. Dnes se mi nikam nechce, ale zítra má přijet kamarádka tak musím jít něco pokoupit, ale zase to oblékání sebe a malého, no fuj. Manža jel dnes lyžovat na Monínec tak za chvíli taky dorazí.

U nás je jedna velká novinka, v září budeme čtyři :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2009 ve 14:12  • Odpověz
No afinko! Gratulace největší!!!
21. led 2009 ve 14:53  • Odpověz
Děkuji,
po něděli jdu na kontrolu tak písnu novinky :wink:
Dnes jsme tu měli kamarádku tak to bylo fajn, odpo jsme jí hodili na vláček a jeli na cvičení s dětma, to bylo něco :slight_smile: Jára je takový neposeda tak se vylítal a pak cvičili na nářadí tak to bylo něco pro něj. Usnul mi cestou domů v autě tak jsem ho u baráku budila, ale šel spát normálně ve 20hod tak ho cvíčo asi utahao.
Zítra plavčíme tak máme sportu dost :wink: Já jdu ještě dopo na melírky.

A co u vás jak je???????
22. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
afinko - to napiš určitě :slight_smile: a hoď pak fotku do alba, jak Ti sluší melír, já se chystám na změnu účesu příští týden. Už mám vlasy jak rousňák a v sobotu-za týden- jdeme na ples, tak aby se za mne manža nemusel stydět :wink:
andy - kam jsi se nám ztrratila? Co manžel, už něco sehnal?
Já mám od rána nějaké střevní potíže, ještě že jsme dneska celý den doma.. :confounded: Zítra je Sabince půl roku, hrozně to utíká..
23. led 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojky,
no já mám melíry už asi pět let, občas si dám i tmavé. Dnes jsem byla jen na světlých, pěkně mi vlásky prostříhala tak dobré.
Ještě jsme byli dnes na plavču a domů jsme pak jeli v tom hrozném slejváku, no děs.
V neděli chceme prcka vzít poprvé do kina ma Madagaskar2 tak jsem zvědavá.
To mi povídej jak to letí, já nedávno přinesla Járu z porodnice a už je to takový chlapák a čekáme další, za chvíli budeme v důchodu :slight_smile:
23. led 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

zase jsem tady dlouho nebyla, ale máme domak nějak dusno. Asi u nás vládne napětí z toho, že nemůžeme sehnat práci :frowning2: . Navíc se dneska vzbudil Jiřík s horečkou 38,7 tak čekám, kdy to chytne i malá.

Afi, tý jo, vy už jdete do kina? My jsme ještě s Jiříkem nebyli, pořád si říkám, že je dost malý a ještě by tam asi nevydržel. Doma na pohádky kouká, ale lítá u toho a tak. A ty čekáš další mimčo? Tak to gratulace veliká. Určitě budeš chtít holčičku nebo ne?

A s tím, že to strašně letí máte pravdu. Tuhle jsem narazila na Jiříkovu první fotku z porodnice a už mu byli 4 roky. Ani se neotočím a půjde do školy.

Tak já jdu za tím marodem, jestli něco nepotřebuje. Mějte se
25. led 2009 ve 13:48  • Odpověz
andy - držím palečky, aby manžel práci brzy sehnal.
afi - jak bylo v kině?
Sabinka spinká, nakukuju na kobylu a půjdu vytírat a věšet prádlo.
26. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky holky,
tak kino super, byli jsme na Madagaskaru 2, Jára mi chtěl sedět na klíně, ale koukal jak blázen. Doma na pohádky vydrží koukat, ale jen někdy, někdy tu také pobíhá. Kino ho ale nadchlo, celý film seděl a koukal až jsem myslela, že spí, ale kdepak :wink:
Pak u nás proběhla pěkná scéna jako už dlouho ne, Jára nechtěl uklízet a tvrdil nám, že prý nemůže, že ho bolí ručičky, neplatilo na něj nic, dostal na zadek, vyhoržovala jsem čertem a čím vším a kdepak. Bulel a vztekal se jak blázen, no já už běsná. Scéna trvala asi 15min a fakt soda pak jsme to společně uklidili a bylo vše v poho, no dělat to častěji tak mi asi hrábne.
Já dnes byla dopo u doktora na UTZ a v pořádku, Járu hlídala mamka, cestou jsem se ještě stavila v Lidlu a šupajdili jsme domů.
Andy - s tou holčičkou, no jak se to vezme, dřív jsem moc chtěla holčičku, teď je mi to celkem fuk, hlavně, ať je to zdravé :wink: Zase by měl věci po bráchovi, necháme se překvapit.

Tak zatím pa pa
26. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak obě děti jsou opět nemocné. Od doktorky jsme přišli opět jen s kapkami do nosu. No nevadí, když jsme to zvládli vyléčit se sami v prosinci, zvládneme to i teď.

Odpoledne jedu do Prahy na týden, tak už se těším.

Afi, malá taky nosí věci po Jiříkovi. Ze začátku jsme měli neutrální i na něj, protože jsme nevěděli co to bude a teď když má modrý bodýčko a tepláky, tak mě to netankuje. Má náušnice. Kombinézu a zimní věci má taky tmavomodrý, tak jsem koupila jen růžovou čapku a rukavice a je to o.k.

Jej, tak já mizím, jdu ještě dobalit. Mějte se
29. led 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahooj,
andy tak jim přeji brzké uzdravení. Ty se máš že jedeš na týden do Prahy, pak napiš jak jsi se měla, co jsi si hezkého koupila atd.
afinko - s Járou a uklízením jsi mi připomněla scénu ve středu u mojí mamky, byla tam ségra, má tři děti a mamka jí je hlídala, oni zatím jeli za babičkou do nemocnice. Během hodiny udělali bordel jak v tanku, tak říkám, koukejte začít uklízet. Samozřejmě žádný z nich bordel nedělal. :angry: :slight_smile: Takže nebudou uklízet, musela jsem zvýšit hlas a najednou to šlo.. :grinning: Protože mamka by jim nic neřekla a pak by uklízela sama, to musí přijet teta na kafe, aby jim vynadala :grinning:
Sabince jsem včera dala trochu banánu, no a výsledek je zácpa plus kopřivka, takže banán zatím nee
30. led 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojky,
no jo to jsou prostě dětičky, kdepak když to nejde normálně tak se musí přitvrdit, ale abych to doma pořád uklízela jen já to by mě asi opláchli :wink: Je to někdy prostě lump.
Koukám, že banán už si Sabinka dlouho nedá, náš Jára ho jedl, když byl menší a teď ho vůbec nechce, teď tak jablíčka a mandarinky.
My byli ve středu u kamarádky v Příbrami (zany) tak si kluci trochu pohráli, pak jsme se stavila v Tescu a koupila Járovi pěkné džíny za 160,-Kč.
Včera jsme byli v sokolovně na cvičení tak se malý vyběhal a bylo, dnes jsme byli plavat a jsem utahaná jako kotě.
Já se chystám do Prahy příští sobotu s kamarádkou, chceme na Černý most do Ikeii a tak, tož si určitě něco koupím, to neodolám :wink:

Hezký víkend,pa.
30. led 2009 v 19:50  • Odpověz
AHOJ HOLKY,
já včera vyrazila s manželem na hasičskej ples a dneska jsem k.o. Naštěstí je Sabinka zlatíčko, dopoledne spinkala hodinu venku v kočárku a teď odpoledne jsem si lehla k ní a spinkala skoro dvě hodiny, já taky, krása :slight_smile: Musím vymyslet na zítra co uvařím, jsme totálně vyžraný a na nákup se dostaneme až v úterý. Nejspíš jenom špagety s kečupem. :wink:
1. únor 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahojky,
my byli včera na výletě na Měříně v aquaparku, vyrazili jsme už dopolende, hezky jsme se vykoupali, malý řádil v divkoké řece jak ďábel. Pak jsme si tam dali obídek a po obídku jsme vyrazili na procházku, já kousek tam dřív pracovala tak to tam znám, tož jsem manžu protáhla. Cestou domů jsme si ještě v Bille koupili zmrzlinku a večer jsme jí tu snědli, no pěkný den:slight_smile:
Dnes jsem dopo vařila a kluci si hráli a lepili lištu do vany a ještě přidělávali jeden obraz. Po obídku jsme vyrazili ven tady u nás, ale foukal vítr jako blázen tak jsme tam nebyli ani hodinu a už jsem se těšila do teplíčka, odpo jsme už byli doma, ale to je pro malého hrůza, večer už tu lítal jak divoch.
Já také nevím, co zítra vařit, ráno si musíme dojít něco koupit a asi udělám rajskou.
Ještě k nám má přijet zítra pán ze servisu, koupili jsme se novou televizi a je to tam nějak blbě pošramocené a pořád se tam přepínají kanály, v ovladači už byly baterky tak se to asi nějak sepnulo a nevíme co s tím tak jsme tam volali a prý zítra přijedou, tak tu máme 106lcd a musíme stále koukat na tu menší 82, to jsou věci :wink:
Teď jsme koukali na film Roming a jsem zklamaná, jsem čekala, že to je lepší a to jsme na to chtěli do kina, když to byla novinka, no to bych litovala :unamused:
coryno - hlavně, že jste si ples užili, my také chceme někam vyrazit, za 14dní jede malý k babičce do Příbrami na několik dní tak musíme něco vymyslet.
1. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahooj,
Sabča spinká venku v kočárku, mám čas si pročíst koníka :slight_smile: čekám na tchánovce, koupili malé novou jídelní stoličku, tak jsem zvědavá. :wink: Do toho peču bábovku, no snad se povede, ať si máme co dát ke kávě. V pátek se chystáme ještě na jeden ples, koncem února na maškarní a tím je pro nás plesová sezona u konce.. Čekám PPL, volali před hodinou že u nás do 30minut budou a nikde nikdo :unamused: Jinak u nás nic nového, jen to, že se mi ztratil pes Rhodéský Ridgeback, už jsem obvolala útulky i obecní úřady, vylepila letáky, ale nikde není. Smiřuji se s tím, že ho někdo zastřelil. :pensive: Budeme muset promyslet, co pořídíme za psa, protože na naší malé vesničce je pes nutností. Co tu mají pražáci chalupy, tak jen tuto zimu už dvě vykradli a když jde manžel na noční, být sama doma, brr. Nechápu jak jsem mohla tři roky dělat strážnou a hlídat v noci. :confused:
3. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahojky,
jé tak to je mi líto, že vám utekl pejsek. To je jasné u baráčku má být pes :wink: Já bydlela jako dítě v paneláku a taky jsme měli psa a naši mají i teď takovou jezevčici Jennynku, je jí 7let a je moc hodňoučká jen ten náš lump jí trochu zlobí, pořád jí u nás tahá do pokojíku, aby si s ním hrála :slight_smile:
Já si plánuji, že pokud budeme mít jednou baráček tak bych chtěla Labradora...no ale to musíme ještě hoooodné šetřit :wink:
My byli dnes celé dopo v Sedlčanech v Petrklíči, nějak jsme se tam zakecali a děti modelovali. Pak jsme se ještě stavili v Bille a domů jsme dorazili ve 13,30hod. Měla jsem vařeno tak jsme se najedli a přijel manža tak jsem si ještě na chvlíli dáchla a kluci si hráli, no paráda.
Teď jdu žehlit a nechce se mi, ach jo.

Tak zatím pa
3. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahoj, tak psa stále nemám. Dneska jdeme na ples, tentokrát hlídá tchýně, snad vše s malou zvládnou a když ne, budeme na telefonu. Udělala jsem si celkem složitý účes, doufám že mi nespadne, než vejdu na sál :grinning: bereme foťák, potom hodím fotky, vlasy mi dali fakt zabrat, ještě že Sabinka spinkala skoro dvě hodinky. Co je u Vás nového? chtěli jsme jet se známejma v neděli na Monínec, jenže to nejspíš neklapne, protože jim marodí děti.
6. únor 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahojky,
no u nás divočina :wink: Včera po obědě jsme se chystali ven a Jára si stáhnul tepláčky a než jsem donesla oblečky tak skákal v ložnici na posteli a spadl na topení, bulel a když jsem k němu doběhla tak vidím krev jak mu teče po vláskách, no panika. Tak jsem čapla vlhčené ubrousky a ručník, všude krev - koberec, já, malý. A to jsem včera dopo povlíkala čistě peřiny.
A le vtip byl, že si manža vzal moje auto do práce, chceme ho prodat a tak ho vezl ukázat nějakému zájemci. Doma sice nechal svoje auto, ale bez klíčů. Tak jsem mu hned volala, přijel do 5min a jeli jsme nejřív na chíru k nám, ale už tam nikdo nebyl tak jsme jeli do Benešova do nemocnice. Poslali nás na rentgen, tam já nemohla, pač těhu tam nesmí tak musel manža a pak šití, no malý řval jak tygr, dostal čelenku kolem hlavy a jeli jsme domů. Večer už byl v poho a hrál si jako by nic akorát večer nemohl na hlavičce ležet.
Dnes jsme nemohli ani na plavčo tak jsme jen jeli k mamce do Benešova a byli ve městě, já udělala velký nákup v DM a odpo jsme šli na kafíčko s kamarádkou tak dobré.
Jára si už čelenku sundal tak je to lepší, ale asi ho to moc nepoučilo, protože skáče a lumpačí jako by nic.
Zítra frčíme do Prahy, chceme do Ikeii a tak, Járu necháme u babičky, jak už nemá kočárek tak nakupování není pro něj, všude nám utíká a nebaví ho to a pořád něco. Takhle to bude lepší pro něj i pro nás :slight_smile:

Coryna - fotečky určitě vlož, jsem zvědavá, to já si účesy moc dělat nedokážu,na to nemám nervy :slight_smile:

V neděli se chystáme na karneval tak jsem zvědavá. Na Monínci sněhu je prý stále dost, manža taky chtěl jet lyžovat, ale já už bych nešla, se bojím, že bych spadla tak nebudu riskovat.

Zatím pa a hezký víkend.
6. únor 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak jsem z pátky z Prahy, jdu jen v rychlosti pozdravit. Zítra napíšu, jak jsme se měli. Teď letím do hajan, jsem hotová. Tak zatím páčko
6. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky,
tak jak bylo v Praze?
My tam vyrazili v sobotu a dobré, byli jsme v Ikee a pak v pár obchodech, já si koupila jedno tílko, takové větší tak mi snad bude i v těhu.
Tak včerejšek pěkný, ale domů jsme dorazili a já byla vyřízená jak pes tak jsme si dnes pospala ráno. Jeli jsme k našim na obídek a pak jsme šli na karneval v Benešově. Jára měl masku tygříka, ale bál se tam. Osel jeden, je fakt, že tam bylo hodně dětí a dost větší a prý se bál těch masek :wink: No v březnu je karneval ještě u manžela v hospodě tak to tam snad bude lepší a nebude se bát.
Teď jsme si tu hráli,já zítra frčím na kotrolu a ultrazvuk tak mi držete palečky.
8. únor 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

v Praze bylo blaze :grinning: . Přes víkend jsme se vymarodili a celý týden jsme si užívali rodičů a hlavně rodiče dětí. Já jsem byla v pátek na srazu kolegů z bývalé práce, tak jsem si to parádně užila. Konečně jsem šla někam mezi lidi.

Afi, pak napiš, co na UTZ a kontrole. Tý jo, normálně ti závidím, taky bych klidně brala teď ještě mimčo, ale musíme si počkat. Chci si pořádně užít Anežky jako miminka a taky teď nevíme, co bude. Manžel pořád nemá práci, tak je to na pytel :angry: . Karneval byl u nás včera taky, ale radši jsme tam nešli. Obě děti jsou po nemoci a zatím se mi s nimi nechce moc chodit mezi lidi, aby to nechytli zpátky. Jiříka si ještě tenhle týden nechávám ze školky radši doma. Anežka má pořád ještě trošku rýmu a kašlík.
9. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojky,
tak na UTZ dobré jen mi pan doktor našel nějaký hematom tak jsem dostala léky a za týden se mám přijít ukázat jinak mimi roste :wink:
My si dali dnes obídek u mamky, Jára tam na mě čekal, když jsem byla u doktora a po obídku jsme jeli domů, ještě jsme nakoupili v DM drogerii a Bille a bylo hotovo. Domů jsme dorazili nastejno s manžou tak alespoň vynosil tašky do bytu :wink:
Zítra musíme začít trochu uklízet, se mi nechce, ach jo. Snad sluníčko ještě pár dní vydrží, hned je to veselejší.

To věřím, že bylo fajn s koelgy, ono je potřeba občas někam vyrazit od těch dětí, je to takové zpestření. A za jak dlouho by jste třetí mimčo tak chtěli??? Nám budou asi dvě stačit :slight_smile:
9. únor 2009 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.