• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Milevsko a okolí

(Zamčená)
2. února 2011 
autor
Afi, třetí mimčo máme v plánu. Mysleli jsme ale až budou děti trošku větší. Takže to vidím tak, že po rodičovské půjdu na dva, tři roky do práce a když si to do té doby nerozmyslíme, tak potom ještě jedno. To mi bude něco kolem 35, takže akorát čas na poslední mimi. Teď mimčo nepadá vůbec do úvahy. Budeme mít co dělat, abysme s naškudlenýma penízkama vydrželi, než najdeme nějakou tu práci. Pořád nikde nic není :frowning2: . Zatím ani kuchyň ani dovča nehrozí natož pořizovat si teď další mimčo.
9. únor 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj holky, taky je u Vás tolik sněhu? U nás ho napadlo hafo, pak to roztálo a teď zase padá. Malá dneska byla hrozně ukňouraná, pořád jen chovat a chovat. Manžel ji teď uspává, já půjdu dát sprchu a koukat na Ordinaci. Tak jsem si tak říkala, že bych si šla v létě někam přividělat, abych trochu vypadla z toho stereotypu. Tak kdyby jste věděli o něčem na půl úvazku, beru :slight_smile: Co jinak podnikáte? Já sem chodím, ale vždy dočtu a jdu :grinning:
12. únor 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahojky,
no tady je také hafo sněhu, tedy hlavně u našeho baráku :wink: Včera jsem chtěla jet do Sedlčan do mc, ale raději jsem to vzdala. Zítra s manžou frčíme do Prahy, chceme koupit nové-staré autíčko pro mě, mám Fiat Punto a tam bych se těžko skládala s kočárkem a dvěma dětmi tak se tatík plácne přes kapsu :slight_smile:
Ten přivýdělek to ti schvaluji, já loni také chodila v létě k manžovi jako servírka a moc mě to bavilo jak jsi pořád s dítětem a pak normálně zase v práci tak je to něco jiného, naposledy jsem makala na Silvestra v hospodě. Teď už mi to asi chvíli nehrozí.
My dnes šli za manžou do práce a cestou zpět Jára začal usínat no síla, jsme se doplazili domů a už nespal a nakonec vydržel do 20:30hod tak si asi pospí ráno. Jedeme na stehy a pak počká u babičky v Benešově.
Já teď kukala na Jak se staví sen, jo také bych předělávala baráček, snad se někdy dočkám :wink:
12. únor 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

Afi, taky jsem koukala na Jak se staví sen a u té kuchyně jsem si poplakala :cry: . Už jsem jí skoro měla a teď nic, musíme počkat, až najdeme práci. Už jsme se domluvili, že budu hledat i já a pokud něco najdu, půjdu do práce a manžel zůstane doma na mateřské. Alespoň přechodně než se to uklidní.

Já dneska musela narychlo objednat pro Jiříka kostým. Příští týden mají ve školce karneval. Dneska jsem potkala kamarádku, tak mi to říkala. Jak tam teď nebyl, tak jsem to nevěděla. Objednala jsem mu vodníka, tak snad se bude líbit.

Tak jdu do peří. Mějte se
12. únor 2009 ve 23:23  • Odpověz
Ahoj,

jo kuchyň na Primě byla super, hlavně okno se mi líbilo :slight_smile: Malá je na mě poslední 4 dny totálně závislá, jak mne nevidí, brečí a brečí, jsem z toho chování už docela unavená. A překvapili nás tchánovi, koupili nám dovolenou, sice na Slovensko, ale lepší něco než nic. Už teď se těším, protože po tom, co jsem převedená na rodičák, plus splátka hypotéky a půjčky, bychom se asi další tři roky nikam nepodívali :sweat_smile: No a v pondělí jsem byla u kámošky v Milevsku, má novej byteček, jela jsem jí ho zkolaudovat :grinning: překecala mne, abych chodila na spinning, tak do toho asi jednou týdně půjdu, ještě jsem se ujistila, zda tam nebudu nejtlusčí, prý ne :grinning: :grinning:
Já jdu na dospěláckej maškarní v sobotu do Petrovic, s celou partou lidí a všichni jdeme v maskách, už se těším :wink:
14. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:10 • radus.b.
Ahojky holky,
hlásím se po delší době, v pátek jsme byli v Praze a koupili jsme pro mě nové-staré auto, tak teď mám Fabii v combíku, Punťu už jsme prodali, tam bych asi kočárek a dvě děti nedala :wink: Tak se tatík ukázal a mám autíčko. Tak zatím spokojenost veliká. Jen cestou tam to do nás prdnul nějaký řidič, stáli jsme na vedlejrší a on už se rozjel a bum, naštěstí trefil tažné tak našemu autíčku se nic nestalo, ale pán si vymlátil světlo a trošku poškodil čumák auta.
No a já pak hrdě řídila svoje nové autíčko domů,ooo :wink:
V sobotu jsme vezli malého do Příbrami k babičce, odpo jsme měli sraz s kamarádkou a její rodinkou (zany) to pro corynu :slight_smile:
No a večer jsme vyrazili na valentýnskou véču tak paráda. V neděli jsme frčeli domů a Jára tam zůstal na prázdniny. Já od pondělka jezdím na kurz fotografování do Prahy tak to mám dost náročné. Kurz je do 19hod do večera tak než pak dojedu domů, no uf. Ale jsem spokojená máme teorii i fotíme v praxi. Dnes jsem ráno byla ještě na prohlídce a UTZ tak srdíčko pracuje a mimčo roste.
Zítra jedeme pro Járu, už se na něj moc těším, chi chi. Dnes jsme byli se "spolužákama" na obídku a když jsem tam viděla maminku s kočárkem tak jsem jí až záviděla :wink:

Coryna - a kdy jedete na dovču. My chceme někdy v červnu asi na last minute, uvidíme ještě jak to bude se mnou zdravotně. A za jakou jdeš masku??? To může být sranda :slight_smile:

Andy - jak jste pořšeili práci, půjdeš tedy ty nebo manža?

Tak zatím, snad už kouknou častěji
17. únor 2009 ve 22:24  • Odpověz
afi - nové autí, to se máš. Já jezdím mondeem v kombíku a kolikrát je umění zaparkovat :sweat_smile: no měla jsem tři masky, policistku ( kámoš by šel za vězně a já ho vedla na řetězu) jenže neklapla uniforma, pak lyžaře - šla bych samozřejmě i se starýma lyžema :grinning: no a nakonec jdu za upírku. :wink: To je paráda, s tím focením. Necháte si říct co čekáte? Na dovču až ke konci srpna. Last minute, super, původně jsme mysleli, že je přemluvíme, aby nám penízky dali a že bychom taky frčeli někam dál na poslední chvíli, ale koupili nám ji a už se s tim nedá nic dělat. Teda dá, ale padlo by na to hodně peněz, jako že za to zrušení..
A co Andy, kam se nám ztratila?
18. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky,
ooo tak upírka :slight_smile:
No miminko si nejspíš říct necháme, já bych to asi nevydržela, zrovna dnes jsme byli v Příbrami pro Járu a nakoupit v Tescu a když vidím ty oblečky tak už bych něco koupila :wink: Uvidíme, jestli to řekneme ostatním,ale my si to říct necháme.
To víš na Slovensku může být také krásně, my byli minulý rok na Orlíku a bylo to super, vyšlo nám úžasné počasí a měli jsme pěknou chatku kousek od vody. Sousedi měli malé děti tak si Jára i pohrál, moc se nám tam líbilo tak kdyby letos moře nevyšlo tak podnikneme zase něco takového.
No o tom kombíku mi povídej jsem na sebe zvědavá, snad si zvyknu a někam to neprdnu, to bych dostala :slight_smile:
18. únor 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Ahojky,

afi, gratuluji k novému autíčku. U nás zatím autíčko a kuchyně a vůbec všechno musí počkat.

Jinak práci hledáme oba a kdo ji najde dřív, tak půjde.

U nás jsou v sobotu Milevské maškary, tak se tam půjdeme podívat, ale bez masky. Mám jen 2 dětské masky a do těch by se nenasoukala :grinning:

Jo a na dovču? Tak na dovču pojedeme asi tam jako loni - NIKAM (napsala bych to hůř, ale nechci být sprostá). Loni jsme dovču nestihli, protože jsme se stěhovali a pořád jsme jezdili Milevsko - Jeníkov, Jeníkov - Milevsko a tak. A letos na to 100% nebude. Tak můžeme vyrazit tak leda k našim do Prahy a nebo ke kamarádce na Šumavu. Tam je alespoň ubytování zadarmo. Navíc má 3 děti, takže je to paráda.

Jinak já se tady dlouho neukázala, protože se mě teď tři dny držela migréna. Jsem myslela, že to nepřežiju, v noci jsem nemohla spát - no hrůza!!! Dneska je mi první den dobře. Za to se mi začíná ozývat zoubek, co mi z něj před nedávnem vypadla plomba. Budu muset naklusat k zubaři.
19. únor 2009 v 15:15  • Odpověz
Ahojky holky,

Andy - manža má migrénu už asi čtyři dny vždy asi dvě hodiny za den, včera ho to chytlo v Tescu no to bylo nakupování :frowning2: Tak snad už to budeš mít dobrý a zoubek taky.

Já celé dopo uklízela a vařila jak blázen a ještě do toho jsem prala. Po obídku jsme vyrazili na Monínec, manža lyžoval a já s Járou jsme bobovali, ale jak jsou prázdniny tak tam blyo mraky lidí.

Na víkend přijedou naši tak bude sranda, co taky dělat v tomhle počasí, venku je to tak na hodinku a šup domů.

My plánujeme moře už asi tři roky a nějak se nedaří tak uvidíme letos, ale kdyby bylo hezké počasí tak mi ten Orlík stačí.

Tak snad brzy Andy nebo nebo manžel najdete práci a bude zase lépe.
19. únor 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak aby mi prý nebylo líto, že mě opustila migréna tak mě z pátka na sobotu vzal ten zub. No užila jsem si teda pěkný víkend. Ráno jsem byla u zubaře a byla jsem docela šílená. Tady na poliklinice je 7 zubních ordinací, vzali mě až v té páté, ale naštěstí, že mě vůbec vzali. Tak jsem ráda. Zub je venku a bude klid. Jsem objednaná na 18.3. i s Jiříkem a Anežku mi v roce vezme taky. Tak to je super. Vypadá to na vrtání dvou zubů a vytržení moudráka. Jsem ani netušila. Tak jsem ráda, že to chytneme v začátku, zoubky budou spravený a bude to dobrý.

Jinak malé rostou nahoře 2 zoubky, tak má tak trápení. Má průjem a předevčírem i zvracela. Chuděra. Má taky s těma zubama trápení.

V sobotu jsme byli na náměstí na maškarách. No nic moc. Bylo málo masek, ale Jiřík se tam vyřádil s dětma. Oni jak odhrnovali z náměstí sníh, tak to nahrnuli na 2 velké hromady, tak tam děti blbly. K večeru byla i diskotéka pro děti, ale tam jsme nešli, protože malou se mi tam tahat nechtělo a jít tam jen já a malej a táta s malou sedět doma se mi taky nechtělo. Tak jsme vymrzlí šli domů, udělali si grog na zahřátí (jen já a manžel :grinning: ) a bylo to.

Tak Anežka se vzbudila, tak jdu pro ní. Mějte se páčko
23. únor 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás zase chumelí, už chumelilo celou noc a teď také. Já chci jet dnes do Benešova, mám tam něco z pošty u našich a musím přehlásti mé bývalé autíčko tak se vrhneme do sněhu a budeme klouzat po silnicích :wink:

Včera jsme byli v Sedlčanech u kadeřnice tedy jen manža a Jára, Jára seděl jak přikovaný tak dobré, tož mám doma dva fešáky :slight_smile:

My tu máme maškarní za 14dní, přímo u manži v práci tak se půjdeme také podívat, Jára má masku tygříka tak jí musí provětrat.

andy - koukám, že jsi si nemoci teď vybrala, no já také zubaře nemusím. Taky bych měla na jaře na kotrolu, ach jo, vždy jsem šťastná jak peláším z ordinace.

Tak já jdu balit věci a vyfoukat si vlasy a pak frčíme, zatím pa.
24. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera to vypadalo, že nás zima neopustí a dneska to vypadá na jaro :slight_smile: Tak větrám celý dům a všude vytírám. Sabinka má rýmu, dneska se jí po třech dnech spustila, takže odsáváme a odsáváme a malá brečí, protože se jí to nelíbí. Do toho zoubky, no paráda :rolling_eyes: Jdu na vaření a večer nakouknu. :wink:
25. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky,
jo jo tady bylo taky krásně a také jsme větrali co to šlo. Já dnes měla uklízecí den, Jára si odpo dáchnul tak jsem na to měla i čas a máme tu krásně čisto, zase do zítřka... :slight_smile:

Coryna - používáš klasickou odsávačku nebo tu do vysavače, my používali tu do vysavače a fakt super, vytáhla toho mraky a hlavně to byla otázka chvilinky.

Zítra se chystám přihlásit to nové autíčko tak snad tam nebudu trčet půl dne.
Příští týden tu máme karneval tak jsme dnes našli masku a vše je připraveno.
25. únor 2009 v 18:09  • Odpověz
Čau,
afi mám tu na vysavač. Je super, to bych ruční nikdy nevytáhla, co vytáhne tahle. Pokud jedeš přihlašovat do Sedlčan, tak tam nejspíš trčet budeš, byla jsem tam 2x a pokaždý akce minimálně na hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já se zítra chystám do Sedlčan kvůli dědictví po tátovi, jsem zvědavá, jak dopadnu..
26. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz
Do Příbrami, ne Sedlčan
26. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mám vyřízeno a jsem mile překvapena. Přihlašovala jsem v Benešově a jen co jsem došla dovnitř a vzala si lístek s číslem už jsem byla na řadě, no paráda. Tak jsem odhlásila jedno auto a přihlásila druhé. Pak jsem stihla ještě dojít do spořky, do pojišťovny a vyzvedla malého u našich. Cestou jsme nakoupili v Lidlu a bylo, dnes se mi dařilo :slight_smile:
Jen ráno u nás zase sněžilo, včera hezky a dneska zase tohle, už nééééééé :frowning2:
Zítra frčíme plavat do Bene i s manžou, chce nás zase prý vidět, tatíkové tam vždy sedí vtipně a koukají. Máme poslední dvě lekce tak si to chce užít.
26. únor 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

malé rostou zuby a je to opět hrůza. Zvrací, má průjem, je protivná, chjo. Pořád se chce chovat, ale jen ode mě, když jí chová manžel, tak u něj vydrží jen pár minut a hned kouká, kde jsem a hrabe se za mnou. Včera jsme byli na desetiměsíční prohlídce, máme 9950g a 76cm a paní doktorka malou chválila, že má předpisové míry, že je to taková modelka a jak je strašně šikovná, že v 9,5 měsících krásně sama stojí a občas se jí povedou 2-3 krůčky.

Dneska u nás otvírali Billu, tak jsme se tam byli podívat. No bylo to o nervy, důchodci se prali o košíky. No síla. Ale je to hezký krám, mají tam krásné ovoce a zeleninu, spoustu Bio výrobků za celkem rozumný ceny a vůbec.

Zítra jedeme na otočku do Prahy, manža tam má pohovor kvůli práci a my se aspoň stavíme u našich. V úterý má manža ještě pohovor tady v Milevsku ve ZVVZ, tak jsem zvědavá. Radši bych, aby to vyšlo tady než v té Praze, ale i kdyby klapla ta Praha, tak budu ráda, protože už je to bez té práce hrůza. Lezeme si akorát na nervy a jsme oba nervózní z toho, co bude. V té Praze by to byli 24hodinové služby, takže by byl den v práci a 3 dny doma. To by se dalo vydržet.
26. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme dnes po třech týdnech byli plavat a dobré. Ještě jednu lekci a jdeme na další kurz a to už do velkého bazénu,ooo :slight_smile: Pro mě to asi bude lepší, pač tady lezu jak kačena, jen tam je studenější voda tak se budeme otužovat.
Ještě jsme se stavili u našich a pak frčeli domů, já musím jít vybalovat věci, kluci si tu hrají, já chtěla vidět Ulici, ale Jára mě nenechal tak nic.

andy - tak jak bylo v Praze? Jo jo v Benešově a Sedlčanech je také Billa a dobré, výběr je velikánský, v porovnání s Plusem je to fakt lepší. No vidíš třeba vám doma roste malá modelka tak jen tak dál :slight_smile:
27. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Ahojky,

afi, ani se neptej, co v Praze? Jsem tak nas*atá, že to ani nejde popsat. Ve středu manžovi kvůli té práci ještě volali, že mají přesně tu pozici co chtěl a jestli ten pátek platí. V pátek tam dorazil, vyplnil životopis (i když už ho tam měli), oznámili mu, že tu pozici co chtěl obsadili před 14 dny, ale jestli chce, tak má jít na pohovor a když se něco uvolní, tak mu dají vědět. Měla jsem chuť tam vlítnout a nechat si od nich proplatit benzín. Jako oni vědí, že bydlíme 100km od Prahy, nechají nás tam táhnout a nemají volná místa? No hotovo. Už si tady v tom státě fakt každej zaměstnavatel může z lidí dělat dobrý den. Tak ještě v úterý to ZVVZ, pak jsem psala já na inzerát, hledají správce rekreačního zařízení a budou dělat výběrové řízení, tak čekám, jestli se ozvou. Je to rekreační středisko někde na Písecku, takže někde kousek odtud. Kde přesně mi neřekli.
28. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahojky,

tak to je špatné, ta cesta by mě taky štvala tam jen tak, to je fakt děs. Fakt v dnešní době najít solidní práci a jak to vidím i z druhé strany od manži tak solidní zaměstnance je umění. No prostě málokdy se sejdou obě strany dobré.
Tak držíme palečky, aby už vám brzy něco vyšlo. To by byla ale taky síla,jezdit do Prahy, i když jsi psala ty 24hod směny tak po práci hezky frčet takovou dálku, no nic pěkného.

My tu dnes měli kamarádku s rodinou(coryna zná zany z diskuse :slight_smile: ), manželové šli po obědě lyžovat tak jsme šli s dětma ven a pak si doma dali kafíčko a buchtu tak pohodový den.

Hezký zbytek víkendu, zatím pááááááá
28. únor 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se sem po celkem dlouhé době dostávám. Prostě nestíhám.
afi - tak co mimčo v bříšku, jak roste?
andy a jak u Vás, už našel manžel práci?
9. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky holky,
jo jo mimčo roste dobře, jen občas mi není zrovna dobře, horší však je, že Jára si chce hrát i tak, tož je to občas náročnější. Ale zatím zvládáme.
Dnes jdeme na véču tak se těším, že nebudu muset nic patlat :wink:

Co u vás nějaké novinky?
9. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
Včera jsme tu měli karneval tak jsme vyrazili, Jára byl za tygříka, vložila jsem pár foteček.
9. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Ahojky,

cory, bohužel práci ještě nemáme a ni v dohlednu. Je to bída. Už začínáme pokukovat po nějaké hospůdce nebo obchůdku, že bychom prodali domek, co máme na Vysočině (zatím ho pronajímáme) a něco asi začneme podnikat sami, jinak to vidím bledě.

afi, už jsem myslela, že tě budu v těhu následovat, měla jsem spoždění MS 8 dní, což je u mě hodně neobvyklé. Naštěstí to dobře dopadlo, teď by se to fakt nehodilo. Jaroušek je bomba tygřík :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky,
jo jo podnikání vřele doporučuji, je to sice dřina, ale zase si člověk hodně ovlivní jak se bude mít a tak. Já vůbec nevím jak je to v okolí s prací, co znám lidi z Benešova tak tam je to dobré, hlavně Praha blízko.

No vida třetí miminko mohlo být. To je jasné, teď by se to nehodilo tak třeba časem.
9. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky,

afi dnes jsme byla v Prčicích, která ta hospoda je Vaše? :slight_smile: Budu tam teď minimálně 2x za měsíc, tak ať vím, kam si dojít na oběd. :wink:
andy - držím palce, ať se brzy něco objeví.
11. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahojky,
je to ta v Prčici u hlavní silnice naproti LDN, hospoda se jmenuje U Škprálu. Hotovky jsou každý den :slight_smile:

A co to, že tu budeš tak často???
11. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

jdu pozdravit a oznámit, že od včerejška chodíme :confused: . No mám co dělat. Leze rychlostí tryskáče a teď mi ještě bude zdrhat po dvou :grinning:

V sobotu jedeme do Písku, manžel tam má v poledne pohovor v prodejně Elektroniky na zástupce vedoucího. Jestli to už nevyjde, tak nevím. Nikde nic v dohlednu. Teď hledali do Písku do nějakého hotelu recepční, tak jsem se tam poptávala - hm. 10.000 hrubého :astonished: , tak za to bych snad ani nevstala. Navíc to dojíždění, to by nám toho moc nezbylo.
12. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.