• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Milevsko a okolí

(Zamčená)
2. února 2011 
Ahojky,
andy - tak to budeš mít opravdu co dělat :slight_smile:
S tou prací je to bída, ale obávám se, že takové bídné platy tady v okolí budou.
U té recepční mě to nepřekvapuje, já když dělala v Benešově tak jsem měla taky tak,ale finální částka byla vždy hodně jiná tak to bylo v pohodě :wink: Praha pak už byla o něčem jiném, ale práce taky, ono si nevybereš.
12. bře 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se máte při neděli?
andy - jak dopadl manžel na pohovoru?
afi - nudu mít v Prčici nějakou dobu babičku na LDN, proto tam budu celkem často. Jinak jsem snad konečně sehnala brigádu k mateřský, mám radost. :slight_smile:
15. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky,
no vida tak to je pěkné, že máš brigádu, a co něco doma?
Jo jo tak manža to má přesně proti LDN to nepřehlédneš.

My měli relax víkend, v pátek dopo jsem byla u kadeřnice, odpo na kafču s kamarádkou a naším prckem, ten si hezky hrál v dětském koutku tak jsme si pokecali. No a večer jsme šli s manželem na pizzu a pak do kina na Líbáš jako bůh, fakt prča, jsme se smáli celou dobu.
Včera jsme opět nechali Járu u babičky v Benešově a jeli na nákupy do Prahy. Tak to byl takový relax víkend, teď jsme po obídku a kluci si staví puzzle.

A co u vás nového???
15. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
afi - doma ne, dva km od baráku, ve vesnici co bydlí moje mamka, takže hlídání zajištěno :slight_smile: jeden zbohatlík tam má obr chalupu, tak jednou za čas jim vypomoci s úklidem domu, pletí kytek atd. Plus když dělají večírky, starat se o hosty, aby bylo pití, jídlo apod. Taková holka pro všechno :slight_smile: ale lepší něco než nic. A platí dobře. :dizzy_face:
No psala jsem to už holkám na Příbram, ale Vám to musím napsat taky....( kopie) :

Já jsem normálně kr***, bych si nafackovala fakt. Postříkala jsem si dřez dezinfekcí, vždy to tak jedno za čas dělám a cca po 5 min umyju a dočistím. No a dneska ráno jsem to udělala, zavolala kámoška, já na dřez ÚPLNĚ zapom., no a výsledkem jsou podivné fleky. :angry: Vzpomněla jsem si asi za půl hodiny... :confounded: Schválně to manželovi nebudu říkat a počkám, kdy si všimne. Jestli vůbec... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Protože když jsem na dvoře zlikvidovala plast židle a nahradila je dřevěnýma, vůbec si toho nevšiml :grinning:
Zítra jdu prvně do solárka do Milevska a pak vyzkouším Sedlčany, kde to bude lepší, tam zůstanu. Prý to pomáhá na akne, tak tam párkrát než bude silnější sluníčko zajdu, vypadám hrozně.. A nejspíš se nechám ostříhat, ale ještě se budu rozhodovat, vlasy co mám, jsem si nechala růst skoro dva roky, tak aby mne to potom neštvalo.. Uvidím..
16. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky holky,
tedy když se daří tak se daří :slight_smile: Třeba fleky časem zmizí.

Jo to solárko asi pomáhá, já mám také akné, už jsem byla i u kožní, dala mi nějakou mast, ale výsledek stejný, použila jsem už mraky kosmetiky na akné a je to někdy lepší a někdy horší.
Vždy se mi to zlepší v létě ze sluníčka. Solárko mi na to hodně pomáhalo, ale jakož těhu nevím co budu dělat :frowning2:
Ono to che fakt vyzkoušet, my měli na hotelu normální ne turbo, ale pravidelně se měnili trubice a opalovalo to suprově. Párkrát jsem byla v Bene na turbu a skoro nic.

My dnes byli v mc v Selčanech, pak rychle obídek, no fofrovačka.

Manža si vzal Járu a jeli pro zeleninu a Jára chudák chtěl čůrat, ale tatík telefonoval a nemohl mu rozepnout pásek tak se počůral. Mužský :frowning2:

Brigádka dobrá, taková rozmanitá, hlavně, že budou korunky.
16. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

včera jsem byli v Českých Budějovicích. Bylo parádní počasí, tak jsem si to užili, prošli jsme si město, dali si obídek. Manžel tam byl na pohovorou v T-mobilu, hledají obchodního zástupce pro firemní zákazníky. Hm. Uvidíme.

Coryno: v Milevsku je solárko? Vidíš, to ani nevím, ale já tam stejně nemůžu. Po dětech se mi vrátil atopický exem a solárko mi to vždycky zhoršilo. A ono i normální sluníčko mi na to nedělá dobře. Tak se i v létě snažím sluníčku vyhýbat. Od moře přijedu vždycky ťupkovaná. Ony ty flíčky co mám ten exem, tak se mi neopalují, takže to vypadá šíleně. Naštěstí to mám nejvíc na ramenou a zádech, tak to není moc vidět.

A ostříhat bych potřebovala teda akutně. Taky už mi vlasy rostou dva roky, ale potřebuju tomu dát nějaký tvar a hlavně přistříhnout konečky. Zítra jdu k zubaři, vypadla mi plomba a rozpadá se mi další zub, a taky mě pobolívá moudrák, tak počítám, že tam strávím dvě hodiny. Jde se mnou i Jiřík, aby ho doktor okouknul, snad to bude mít v pohodě.
17. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj,
hlásím se po solárku. Spokojenost největší. :slight_smile: andy - pokud víš kde je prodejna vše za 39,- tak tam je i solárko. Zubař, blee, manžel byl dneska. A za měsíc jde znova.
afi- e,e tyhle fleky nezmizí :confused: :grinning: a jak roste bříško :slight_smile:
17. bře 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahojky holky,
no vida tak budeš chodit časněji do solárka?

My dnes dopo pečlivě vařili a ještě jsme upekli štrůdl pak dorazil manža tak jsme ještě jeli na výlet na Cunkov - mají tam koně tak Jára byl nadšený, ale té vody a bláta, jsme přijeli jako čuníci :wink:
Teď tu odpočíváme.

No bříško teď nějako povyrostlo, v oblečení to moc vidět není, ale dnes jsem si brala těhu kaloty a mám ty s tím pásem a tam už to je znát pěkně, i manža komentoval :slight_smile:
17. bře 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahoj,
afi budu, jdu hned zítra a pak nejspíš jednou týdně, uvidím jak to vyjde časově. :slight_smile:
U nás o5 rostou zuby, plus trochu rýma, takže teď dostala prdelka moje čípek a snad se trochu vyspí a bude lépe. Já včera upekla tvarohovej závin a už je sežranej :grinning: teď jsem vytřela celou chalupu a půjdu dát sprchu a nejspíš do hajan, jsem nějaká utahaná.
19. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahojky,
my byli včera na výletě v Táboře, byli jsme v Človíčkově tak super :slight_smile: Pak jsme ještě trochu prošli město a jeli domů.
Dnes jsme měli uklízecí den, vstávali jsme brzy tak jsme všechno stihli, ale jsem urvaná jak mongol. Si to zítra vynahradím a jen uvařím. Dopo chce manža vzít malého na výlov tak tu budu mít klídek a odpo asi pojedeme někam do bazénu všicí.

Co u vás nového, co Andy, nějak dlouho tu nebyla???
21. bře 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahoj, tak jak je při neděli? :slight_smile:
22. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahojky,
ráno vzal manža malého na výlov a odpo jsme jeli na Měřín plavat tak dobré. Jen manža musel mazat do práce, jeden číšník se tam opil. No a já to ještě cestou schytala za něj jak byl manža naštvaný, to bych se na to ... :frowning2:

Teď už jen vyfoukám vlásky a sedám k telce kouknu na výměnu a bude.

Zítra jedu na kontrolu a pak máme sraz s kamarádkou na kafíčko tak dobré.
22. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

afi, my jsme byli v pátek taky v Táboře. Byla docela zima, ale taky jsme prošli město. Minulý týden byl vůbec takový výletový. Byli jsme v Českých budějovicích, v Písku a v Táboře. Manža tam jel vždycky na pohovor a my jeli s ním. Po pohovorech jsme vždycky prošli město, dali něco dobrého na zub a jeli domů.

Jinak já jsem tady, ale nějak nemám čas. Pořád jezdíme někde kvůli práci a pořád nic :frowning2: . O víkendu tady byli naši a odvezli si na týden Jiříka do Prahy. Já s manžou tam pojedeme příští týden pro něj a taky táta bude mít narozeniny, tak na oslavu.
23. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojky,
my byli dnes v Bene na kontrole, mimi v pořádku, ale já mám vyšší tlak tak ve čtvrtek jdeme znovu, ach jo :frowning2:

Pak jsme měli sraz s kamarádkou tak to bylo prima, jen to počasí bylo horzné.

S tou prací je to tedy špatné, že stále nic. Manža opět hledá číšníka, už je to fakt otřes, hlásí se mu jeden z Petrovic tak snad to klapne a bude v poho.

Tak vy máte pré jen ve třech, to je dobře, že si Jiříka takhle berou, Jára taky občas jezdí a je to fajn jak pro něj tak pro nás.
23. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahoj holky,
afi z Petrovic? To je ode mne cca 3 km :slight_smile: Normálně Sabinka ještě spí, ráno se napapala, přebalila jsem jí a chrní!
A manžel byl dneska u léčitele v Krásné Hoře. Louplo mu v zádech a jelikož nechce marodit, rozhodl se že ho navštíví. Prý mu pomohl. Ptala jsem se, co s ním dělal, no a když mi to začal líčit, představila jsem si Písaříka z Básníků a vyprskla smíchy ( virgule, řídké sperma apod) :grinning: :grinning: :grinning: tak teď trucuje a prý mi nic neřekne. :slight_smile:
Jo a Sabíkovi je dneska 8 měsíců. Za chvíli budu objednávat dort k narozeninám, jak to letí..
24. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojky,
teda k léčiteli, jo :wink: No já nevím, zda bych šla, já těmhle věcem nějak nevěřím. Ale mamka taky byla asi třikrát a prý dobré, těžko říct.

My poklidili a Jára teď číhá na pohádku, venku zase nějak sněží, to už je na palici. Snad se to na víkend zlepší.

To mi povídej jak to letí, včera kamarádka nechápala jak Járu dlouho neviděla a když jsem jí řekla, že jdeme k zápisu do školky tak se divila, prý jsem byla nedávno těhule, no to jsem vlastně zase :slight_smile:
24. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
afi - já to mu taky nevěřím, přijde mi to jako placebo efekt, v tom rozdílu, že si lidi myslí, že když jim někdo řekne že jim pomůže, tak že jim pomohl, víš jak to myslím. Já všude dovytřela, ještě mne čeká koupelna. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sabča zase chrní, tentokrát venku. Až se vyspí, tak jí taťka nakrmí a já se asi vypravím konečně k té mudře. Je tam dnes do 16h, tak to snad zvládnu.
24. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
No u nás se dnes lenošilo, obědvali jsme brzy a pak jsme chvíli malovali a tiskali razítka, hrůza co vymýšlet v tomhle počasí a Jára má teď obdíbí, že na pohádky moc koukat nechce, asi se za tu zimu už nabažil :wink:
Manža pak vzal malého chvíli ven něco dělali na autě a já dáchla, Jára přišel úplně červený. Tak jsme teď stavěli mašinky.

S tím léčitelem tomu asi člověk musí prostě věřit jinak to smysl nemá. A těžko říct, když přijde nemoc tak se asi člověk chytá čehokoliv, no nevím :wink:
24. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
Čau holky, tak peču perník, taťka má malou venku v kočárku. Pak udělám něco k obědu a asi se pustím do dopsání Deníku pro malou. Dolepím fotky apod. Je u Vás taky tak krásné počasí? :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahojky, ano ano.
My čekali na opraváře televize a právě tu byli tak dobré. Dáme si obídek a pak jdme k zápisu do školky.

Perník jsme měli o víkendu :wink:
25. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
afi, tak potom napiš jak zápis do školky proběhl :slight_smile:
25. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojky,
jsme po zápisu.
Byla jsem mile překvapená, dětí tam bylo dost. No to víš ve školce, mraky hraček tak si Jára hrál skoro dvě hodinky. Vyplnili jsme potřebné papíry a paní učitelka nám řekla co a jak. Na wc malý chodí, ještě dopilujeme obouvání a trochu doladíme kulturu stolování a bude :wink:
V dubnu nám dají rozsudek, zda jsme přijati, doufám, že ano. Jára doma konstatoval, že zítra jde do školky, ale bude tam už bez maminky :slight_smile:

Já jdu relaxovat, zítra jdu na kotrolu s tím tlakem tak mi držte palečky.
25. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
afi - tak jak jsi dopadla na kontrole? Já měla od 7.měsíce tlak vysokej hodně, pořád mi hrozila hospitalizace. Pořád mi dělali odběry, kvůli riziku preklapsye ( snad to píšu dpbře). Já dneska byla s malou u doktora na 8mi měsíční. Má 75 cm a 10 a půl kg. Dostala vitamíny na zoubky ( doplatek 90,-) :stuck_out_tongue_closed_eyes: na léky doplácím pokaždý hodně. Ale co bych pro ní neudělala, no ne? :dizzy_face: Odkud se vlastně znáš se zany?
co andy, je ještě naživu? :slight_smile:
26. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahojky,
tak tlak opět vyšší je to prý na hranici 145/80 tak nevím. Doktor rozhodl, že to zatím necháme a uvidíme při další kontrole v dubnu. No budu se modlit,aby klesl.
Držela jsi na to nějakou dietu nebo spíš nejedla nějaké věci???
Minulé těhu jsem měla tlak pořád v poho tak nevím proč teď tohle
:frowning2:

No pak jsme ještě něco pokoupili a mazali domů, Jára tady teď skáče na míči a už dvakrát spadl na stolek, asi si chce zopáknout to šití hlavy.

Ty bláho tak to je opravdu kus ženský s takovou váhou :wink:

Bydleli jsme do září cca 2,5roku v Příbrami a tak znám zany, často jsme se scházeli a teď snad dorazí příští týden sem k nám.

Jo jo Andy má nějakou absenci, asi zase výletují.
26. bře 2009 v 17:59  • Odpověz
afi - tak jsem se právě vrátila z Prčice :slight_smile: neměli jste v restauraci nějakou pohřební hostinu? Já že viděla pár muzikantů vycházet, uvnitř jsem nebyla, měla jsem sebou malou, snad příště :wink:

Dietu, řekli mi, že nemám jíst slané věci, vůbec omezit solení a nepít minerálky. Pak mi praktická napsala nějaký léky, ale gyndař se zhrozil a řekl mi, ať to vůbec neberu. Samozřejmě jsem poslechla jeho a né praktickou.
Ale Ty máš ten tlak vysokej celkem brzy, tím Tě nechci nijak strašit. Já jsem se zachránila od pobytu v nemocnici tím, že jsem měla doma tlakoměr a když jsem ty hodnoty měla fakt rizikové, měřila jsem se doma co dvě hodiny a zapisovala a každé ráno volala doktorovi. Ono jde hlavně o ten spodní tlak, myslím že mi nesměl přesáhnout 150/90 - pokud si to dobře pamatuji, protože pak to ohrožuje už mimčo. No uvidíš, třeba se Ti to upraví. Ale v létě to budeš mít nejspíš nic moc, otoky, horko apod. No uvidíš. :wink:
26. bře 2009 v 18:18  • Odpověz
No jsem na to zvědavá. S Járou jsem byla taky těhu v létě a trochu mi otékaly kotníky jinak dobré. To si asi užiju :frowning2:
Jo jo v hospodě byla nějaká pohřební hostina od 18hod, ty jsi špion :slight_smile: Dokonce tam dnes i obsluhoval manža.
26. bře 2009 v 18:26  • Odpověz
:slight_smile: sakryš to jsem Ti ho měla dojít okouknout :grinning: ( vtip) a zadarmo se dojít najíst na hostinu :grinning: :grinning: :grinning:
Já otékala úplně hrozně, další těhu musím naplánovat na jaro, léto, abych měla co na sebe, protože jsem nosila jenom pantofle, nic jinýho mi nebylo, myslím že mám i tady v albu vyfocený nohy, jak báně. :slight_smile:
afi a jak by jsi řešila, pokud by jsi musela nedejbože do nemocnice, kdo by hlídal Jarouška?
26. bře 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahojky,
no opravdu pěkné pacičky. To já měla trochu kotníky, ale v pohodě. Bylo zrovna teplo jak blázen tak to na nic jiného než pantofle ani nebylo.
HOrší by bylo otéct takhle v zimě, to by asi na pantofle nebylo :wink:

No s nemocnicí vůbec nestraš. Ale kdyby se tak stalo tak manži maminka je doma tak by asi hlídala ona, moje mamka chodí do práce a manža taky.

Ale doufám, že hlídání bude třeba až budu rodit jinak neeee, bojim, bojim :frowning2:

Došli jsme dnes jen na poštu, Jára jel na kole, ale cestou říkal, že mu to nejede, no jak by taky jelo, když je líný šlapat :wink: Tak musí trénovat, odstrkovadlo je snažší to je jasné.
Jo hostina prý večer byla dlouho tak to jsi mohla :slight_smile:
27. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
Jo já si naplánovala solárko, schůzi, nákupy a bum, ráno zazvonil telefon, že babička umřela. :frowning2: Tak už do Prčice nepojedu :pensive: V listopadu táta, teď babička, ... Ale umřela ve spánku, hezká smrt pro hodný lidi :pensive:
27. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.