• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Milevsko a okolí

(Zamčená)
2. února 2011 
Ahoj holky, tak co děláte? :slight_smile:
17. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahojky,
dnes jsme vyrazili do Příbrami, dopo jsme byli s kamaradkou a dětma ve Šnečku tak lumpíci řádili:slight_smile:
Odpo jsme byli u zany tak kluci lumpačili ještě tam.
Zítra čekáme návštěvu tak musím jít poklízet.

A co vy v dešti???
17. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky omlovám se že vám se lezu ale potřebovala bych radu
Prosím jak daleko je od sebe Milevsko s Táborem?Moc děkuji.
17. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:34 • jirik.k
Ahojky, bohužel to ti neporadím jak daleko je vzáleno Milevsko od Tábora :frowning2:
19. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

omlouvám se, ale dětičky mi doma utopili modem v nádobě co je pod kytkou. Nevím, jak se jim to povedlo, ale ode dneška jsem on-line. Ale písnu až zítra, teď se jdu naložit do vany a spát.

bajnokova: Milevsko je asi 25km od Tábora
20. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
jo holky novinka: mám zaměstnaného manžela. Sice jen na dobu určitou do 31.7. a za nic moc velký peníze, ale přece
20. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky,
vítám Andy, teda vy máte příhody, utopit modem :slight_smile:
A má to manža alespoń někde blízko???
20. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Ahojky,

no, mi máme takovu velkou kytku v obýváku a oni tu krabičku nechtěně hodili do té nádoby na vodu. I když jsem to hned vytáhla, tak to vyhořelo.

Jinak manžel opět dojíždí do Písku, ale co se dá dělat. Nic jiného ani nic blíž nebylo.
21. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Ještě jednou se omlovám že vám sem lezu :wink:
Jedeme příští týden s dcerou na závody do Milevska ubytovní budeme v Táboře mužete mi někdo dát typ co by jsme tam v okolí mohli navštívit zámek atd.Prostě co je tam v okolí co navštívit.Moc moc děkuji.
21. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky,
tak my dnes byli na karavanu, je tam práce a lidi nejsou :frowning2: Ale cestou jsme se stavili v Petrovicích na pití a dali jsme si zrmzku na terásce. Doma zase honička, rychle véču, vykoupat, uspat, no děs.

andy- no hlavně, že už práci má. To hned bude lépe :wink:
21. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jo holky, nemáte dětské chůvičky??? Chci nějaké koupit a tak bych potřebovala rady a porady, díky.
21. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky, po nějaké době jsem tady :slight_smile:
afinko já mám chůvičky od Tefalu a jsem s nima spokojená. Tenkrát jsi nedopsala, jak to dopadlo se zájemcem o práci z Petrovic? To až příště zase pojedete okolo, tak zajeďte na kafe k nám!
andy - to je dobře, že má manžel práci. Lepší něco než nic. :wink:
Já se chystám v sobotu na kukandu na MVP do ČB. Jedeme celá rodina plus pes - samozřejmě, tak si alespoň uděláme pěkný výlet. Sabča se zubatí :slight_smile: včera manželovi vypadla z kočárku, já myslela že ho přetrhnu, jak jsem se lekla. :confused: Ale je v pořádku, má jen trochu odřené čelíčko.
22. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Ahojky,

bajnokova: v okolí je hrad Zvíkov, zámek Orlík, projít Tábor... atd. Je tady toho spousta. A proč budete bydlet v Táboře, tady je taky možnost ubytování?

afi: já mám chůvičky od Chicca a jsem maximálně spokjená. Mám ještě jedny Phillips, ty mám u našich a ty nestojí za nic. Pořád je tam slyšet něco jiného, chytá se nám na to kde co a občas se stalo, že se ani nesepnuly, když bylo potřeba. Ty Chicco mě ještě nikdy nezklamaly,
23. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
Andy moc děkuji,nikam nejedem jsem naštvaná zrušili dceři ty závody.Bydlet jsme chtěli v Táboře protože manžel pracuje v Orea hotel a v Táboře je tak má levnější ubytování.Moc ti děkuji třeba jindy to vyjde.
23. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Aha, tak to jo. Tak to je škoda tento víkend má být krásně, takže na výlety ideální. Tak snad to vyjde příště.
23. dub 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahojky holky,
já dnes vytáhla paty z domu brzy ráno, jela jsem na krev a pak ještě na gyndu a vše v pořádku, miminko prý roste jak ďábel.
Byla jsem objednaná ještě na manikůru tak mám krásné nehtíky, v sobotu máme totiž sraz z hotelovky tak budu parádnice :slight_smile:
Pak jsem ještě nakoupila a stavila se u mamky na kafe. Kluci to doma zvládli, prý byli spolu v práci, vařili oběd a pak udělali bordel v obýváku, hračky jsou všude tak půjdeme poklízet.

coryna - číšník si prý našel něco jiného či co. Teď už tam Jarda má nějakého z Votic tak už snad vydrží a vše bude šlapat.

andy - na Chicco jsem koukala a máš takový ten bílý model nebo ty oranžové??? Díky

coryna - teda Sabča vypadla z kočárku, to s tatíkem jezdili závody, ne??? No hlavně, že má jen odřené čelíčko. Je to kaskadérka.
23. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Ahojky,

afi, mám takové ty bílé. Super, že se mimískovi daří, ani se nenaděješ a budeš mít prcka v náručí.

Jiřík má dneska svátek, tak budeme mít pidi oslavičku. Za 14 dní nás čeká větší oslava. Pane jo, ani není možný, že malá bude mít rok.

Jinak já tady už mám pár kamarádek, tak jsem pořád někde v tahu. Ráno vždycky rovnou ze školky zajdeme na kafíčko, pak na procházku. Když přijdu domů, tak se mám co ohánět, abych uvařila, nakrmila malou a letíme pro Jiříka do školky.

Holky, nevíte, kde mají to parádní počasí. U nás se teď zatáhlo a to se chystáme za chvilku do města. Chodíme tátovi naproti k autobusu.
24. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahojky,
no já vybrala asi troje chůvičky tak uvidíme, cenově nastejno tak něco koupíme a bude :wink:

My byli odpo na hřišti, celkem tam foukalo, ale bylo tam dost dětí tak se to Járovi líbilo. Teď si dám spršku a hotovo, zítra razím do Prahy, jééé to se těším.

No my máme v neděli oslavu kluků svátků, vyrazíme na karavan, pokud bude hezky a Jára tam bude už od zítřka s našima, si ho berou na víkend.
Jo jo to druhé těhu utíká rychleji, ani to člověk nestíhá sledovat, ale jsem ráda, že Járu vzali do školky, že na mimčo budu mít více času.

Užijte si víkend a oslavu, pa pa
24. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky,
jaký jste měli víkend? Já hezkej, včera jsem byla na dámské jízdě v Kozárovicích na Lunetikách a nemělo to chybu. :wink: :grinning: A dnes jsme byli celý den u tchánů, také pohodička. :slight_smile:
26. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

jůůů cory, já bych taky někam vyrazila. Jenže holky, vždycky, když někam jdou, tak má táta buď odpolední nebo noční. Se picnu. Měla jsem s holkama začít chodit na aerobic, ale vždycky to vyjde tak, že mám tátu v práci. Docela bych začala chodit, bych to fakt potřebovala. Sice držím jakžtakž dietu, ale ještě se potřebuju hýbat, protože takhle to dolů moc nejde. Taky bych potřebovala sedačku na kole a začít jezdit na kole. Mám o nějakých 40 kilo víc než jsem měla před prvním těhu a fakt něco potřebuju sundat. Už se na sebe nemůžu ani podívat do zrcadla. Nemusím mít tolik co před tím, ale aspoň těch 20 kilo musí dolů. Jinak si chodíme skoro každé ráno sednou co kavárny na kávičku, ale to máme sebou kočárky a prcky. Já bych potřebovala vyrazit někam úplně bez dětí. Už to potřebuju jako sůl.

Afi, nj, ty už si v půlce. To je hrůza, jak to letí. A Prahu závidím, taky bych vyrazila, ale aspoň tak na týden, abych stihla objet všechny kamarádky. Navíc se před 14 dny kamarádce narodil chlapeček, tak chci jít okouknout mimi.
28. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahojky,
tak my dnes vyrazili do Příbrami, ale jen rychlovka manža jel pro nějaké věci do restaurace tak jsme si udělali výlet s ním a dali obídek.
Teď jdu dělat lívance k večeři :slight_smile:
Já chci pořádně začít cvičit po porodu, další mimčo neplánujeme tak to chci pořádně schodit, tož to jsem zvědavá.
Ve čtvrtek jedeme k našim a na zahradě budou čarodějnice a v pátek jedeme na jarmark do Vlašimi, je tam vždy moc pěkně, protože celý jarmark je v parku, už se těším. Snad nebude vítr jako dneska to byl děs.
28. dub 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak jak je? My jsme byli včera na výletě. Poslední krásný jsme si parádně užili. Jeli jsme vláčkem do Strakonic, navštívili hrad, prošli město a pak jsme pokračovali do Protivína, kde jsem koukli na zámek, dali si pozdní obídek a jeli zase vláčkem domů. Byla to paráda. Budeme muset vlakem jezdit častěji, děti byli naprosto unešení.

A co vy holky? Jaké byli čarodejnice? Neuletěli jste? :grinning: . My jsme byli v Milevsku na pouti, prošli jsme město a pak jsme si dělali na zahradě ohýnek.
4. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahojky,
máme se dobře, na čarodky jsme byli u našich na zahradě tak pohoda. V pátek jsme vyrazili na každoroční jarmark do Vlašimi, je to tam v parku a moc pěkné. Járu hrozně bavili kolotoče a skákací hrad, viděli jsme koně a výstavu psů tak dobré.
V sobotu jsme jeli na víkend do Příbrami, manža měl narozky tak to tam slavil. V sobotu jsme tam jeli ještě odpo na farmu, kam jsme chodili, když jsme v Pb bydleli. No a včera jsme jeli domů a Jára chtěl zůstat u babičky tak je na prázdninách do zítřka.
My s manžou dnes ráno vyjeli na karavan, že budeme něco dělat, když je malý pryč, ale déšť nás vyhnal tak jsme tam akorát vyložili plné auto věcí a jeli domů. Manža pak rozhodl, že by jsme mohli zajet do Prahy, potřeboval koupit nějaké věci do hospody a koukli jsme po krámech na Chodově. Já si koupila dvě tílka a svetřík a Járovi košili. Ale jsem zničená jak blázen, už se těším do postele.
Zítra dopo mám hromadu žehlení a odpo pojedeme pro Járu.

To věřím, že vláček měl úspěch, my musíme taky vyjet, ale ještě nevím kam. Hlavně teď musíme do zoo, Jára chce hrozně vidět žirafu a slona a pořád o tom mluví tak jak bude hezky tak vyjedeme :wink:
4. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky,

po nějaké době se ukazuju. Malá nám marodí,v noci měla 40,5C ! :cry: Všichni že je to od zubů, dávala jsem ji zábal a čípky, s tím, že když to nezabere, manžel nás odveze na pohotovost, naštěstí teplota klesla. Hned ráno jsme s ní jeli k doktoru, zjistil že má silnou angínu, kde k tomu chudinka přišla, nevím. Máme antibiotika a spoustu dalších léků a když teploty do 48hodin neustoupí, máme jet rovnou do nemocnice. :cry: :frowning2:
Abych Vás dočítala fakt nehrozí. Doufám, že se máte všechny dobře! Kopíruju Vám stejný příspěvěk z jiného fora, nebudu to psát 2x,že :wink:
Čarodky docela dobrý, byli jsme pozvaný od sousedů na rožěného čuníka, akorát ta zima a déšť nic moc.
andy - my byli na výletě ve Strakách v sobotu :wink:
afi - už víš co nosíš pod srdíčkem? :slight_smile:
6. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Ahojky,

cory, tak ať je malá brzo fit. Teď řádí angíny. Chudinka malá, takhle vysoké horečky.

Já dneska večer budu dělat dort, zítra ho nazdobím a v pátek máme velký den. Před rokem jsem touhle dobou nastupovala do porodnice. Byl to 10 den po posledním termínu, tak mě tam sledovali. Zítra začnou vyvolávat a pozítří ve 4:25 bude malá na světě :grinning:. Chjo, nějak ten rok utekl, jako by to bylo včera, když mě tam manžel vezl ještě s pupíkem.
6. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
andy :slight_smile: to je paráda, já se hrozně těším, až bude Sabinka slavit první narozeniny, vyfoť pak dort a hoď foto do alba, ať mám inspiraci
6. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky holky,
ty jo tak u andy bude osalva :wink: Tak určitě vyfoť dortík a užijte si to, jaké bude mít Anežka dárečky???

Já dnes byla na genetice v Bene, byla jsem objednaná a ještě jsem tam čekala asi 40min hrůza, v čekárně byla nějaká maminka, která se pokoušela kojit chlapečka, ale nešlo jí to a bojovala tam s kloboučkem a nic, malý řval jak tygr až mi hlava třeštila :frowning2:
Járu hlídal děda, odpo jsme jeli domů a pro změnu hlídal tatík a já šla na barvení vlásků, kadeřnice mi udělala krásné kudrdlinky tak paráda, to abych ještě večer někam vyrazila :wink: Ale jsem utahaná jak pes, půjdu uspat Járu a asi taky brzy lehnu.

coryna - ty jo takovou teplotu měla malá, jo?? To už je síla, tak se koukejte brzy uzdravit a být fit.
6. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Ahojky,

dortík tady: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fandy80&vImageID=2734199#navigator

Dárečky: kočárek, postýlka, židlička na panenku + nějaké doplňky, tříkolka a kuchyňka

a Jiřík měl dneska ve školce besídku, tady jsou nějaké fotky + dáreček, který jsme dostali: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1&vImageID=2734176#navigator

Holky, přeji pěkný víkend, já se sem o víkendu nedostanu, zítra slavíme, v sobotu razíme možná do Milína na rekonstrukci bitvy. Je to k výročí konce druhé světové války, tak možná v neděli večer dodám nějaké fotky s oslavy a tak.
7. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky holky,
teda já už tu nebyla nějak dlouho. O víkendu jsme byli na karavanu už od pátku do neděle, počasí bylo pěkné tak jsme si to užili a grilovali a grilovali :wink: Jára by tam nejraději zůstal.
V pondělí jsme byli v Mc v Sedlčanech a pak nakoupit, včera tu byla kamarádka s dětma, dnes bratránek s přítelkyní a zítra přijede zase jiná kamarádka s dětma tak máme takový návštěvní týden :slight_smile:

Příští pátek jsem objednaná na velký UTZ do Prahy tak už se snad dozvíme co to bude :wink:

Jdu číhnout na fotečky, zatím pa pa.
13. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.