• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Milevsko a okolí

(Zamčená)
2. února 2011 
autor
Ahojky,

no já si říkala, kde je kdo. Jsem nás nemohla ani najít.

Afi, no to jsem zvědavá, nevím, proč, ale myslím si, že to bude holčička :wink: . Jinak víkend se opravdu vydařil. Měli jsme oslavu a celý víkend jsme trávili venku, grilovali, slavili a krapet popíjeli :sweat_smile: . Museli jsme Anežku zapít, aby byla zdravá ne? Anežka byla nadšená z dárečků, ani jsem netušila, že si s tím už tak vyhraje. Jsem myslela, že na kočárek a kuchyňku je ještě čas, ale ona si s tím pěkně hraje. Vaří a dává mi ochutnávat a kočárek vozí snad pořád.
14. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak co, jak se máte. Afi, co ty a 3D ultrazvuk?
19. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj ženský :slight_smile:

jak se máte, co děláte? Venku je nádherně, že ani nemám na pc náladu :wink:
21. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahojky holky,
jo jo přesně tak nějak nestíhám. Včera jsme byli v Pb, já byla u obvodní pro potvrzení do těhu průkazky a rovnou mi natočila ekg tak dobré, už i tlak je v pohodě :slight_smile:
Pak jsme zajeli do města a odpo jsme měli sraz s kamarádkou na hřišti.

Minulý týden jsme tu měli skoro každý den návštěvu tak jsem také moc času neměla.

No a dnes jsme i s manžou vyjeli do zoo do Prahy, Jára si to užil maximálně, je spokojený, že viděl Glorii, Alexe a spol. :slight_smile: Ale jinak děs, lidí tam tolik nebylo, ale jak je to tam velké a na každém konci je něco zajímavého tak jsme to tam skoro prolezli, nožky mě bolí jako blázen, už se těším do pelíšku.

Zítra jedeme do Prahy opět, já jdu na velký utz k Apolináři tak jsem zvědavá. No a na víkend chceme jet na karavan.

Co u vás nového???
21. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já mám obě děti nemocné. Jiřík má zastydlou zadní rýmu a od toho má šílenej kašel, tak dostal nějaký sirup na rozpouštění hlenů a Anežka má náběh na zánět průdušek, tak dostala nějaký sirup na rozšíření průdušek, aby se jí lépe dýchalo. Ve středu jdeme na kontrolu a když to nebude lepší, dostaneme antibiotika. Chjo, zrovna, když je takhle hezky.

Afi a co ty a velký UTZ? Už víš, co nosíš pod srdíčkem?
25. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahojky holky,
my byli na víkend na karavanu tak paráda.
Na utz to bylo dobré, skoro jsem nečekala tak to byla paráda. A na 97% budeme mít holčičku - Sofinku, jééé tak to bude páreček. Tudíž manža vyhrál sázku a Jára byl trochu zklamaný, že nebudeme mít Kubíka, ale o víkendu to nějak vstřebal.
Dnes jsme byla v Bene u mého doktora a na genetice odnést výsledy z Prahy, Jára byl se mnou a čekali jsme skoro hodinu na minutové vysvětlení, to byla síla :frowning2:
Ještě jsme nakoupili v Kauflandu a šupky domů, venku je fakt pěkný pařáček.

andy - tak to jste si opravdu vybrali v tomhle počasí, ale zase lepší je to vyležet než pak marodit jak dlouho. A teploučka si určitě ještě venku užijete.
25. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
Já to věděla, že budeš mít holčičku. Sofinka je moc hezké jméno.
25. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
Tédáá skoro 14 dnů tu nejsem a nic moc jste teda nenapovídali :slight_smile:
afi gratuluju k holčičce, kde budeš rodit? V Příbrami?
andy, co Ty jak se máš co děláš? Já pokaždý v Milevsku koukám po každý mamině, jestli to nejsi Ty :grinning:
1. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz
Ahojky,
no to je dost :wink:
Jo u nás vše v pořádku, o víkendu jsme byli u tchánovců v Pb a plavat v bazénu tak dobré.
Včera jsem vyrazila s Járou na dětský den do Prahy, byl tam Michal z kouzelné školky tak si to hezky užil a počasí přálo tak to byla paráda. Bylo to na Smíchovské pláži tak parádní místečko.
Dnes jsme žehlili a vařili a odpo byli na procházce i s tatíkem, trochu tu prozkoumat okolí :wink:

Zítra jedu na kontrolu tak Járu bude hlídat děda a pak chci konečně koupit něco Sofince, ještě jsem nic nekoupila a to jsem si plánovala, že jak budeme vědět pohlaví tak začnu. Tak zítra zdar růžové :slight_smile:

Co u vás nového???
2. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

já měla obě děti nemocné. Měli Laryngitidu, malé se to pak vrazilo na průdušky. Docela jsem si užili. Máme antibiotiky, foukáme Ventoline. Do toho začala zvracet a průjem, docela jsem se bála, že skončíme v nemocnici, měla 40 horečky, nechtěla jíst ani pít, v noci se mi dusila, prostě bomba. Naštěstí je to za námi a snad už bude jen dobře.
4. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jéé, vy jste byli marůdci, tak ať už je to pryč. U nás to také vypadalo na nějakou chřipku nebo něco, Járovi teklo z nosu, ale podchytli jsme to a už dobré.
Tak si vesele cestujeme a dnes jsme byli popřát tchánovcům v Příbrami.
4. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

zase nikdo nikde. Afi, tak co ty? Jak roste břušando?
12. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojky holky,
jo jo koukám, že sem už nidko nechodí.

U nás vše v poho, břicho roste, malá kope a růžové věcičky přibývají:slight_smile:
Na víkend jsme byli na karavanu tak pohoda. V týdnu mám asi čtyři doktory, kadeřnici tak se asi nudit nebudu.

Co u vás nového???
14. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
Ahoj Afi,

já sem pořád nakukuju, ale nikde nikdo. My se máme celkem fajn, už jsme všichni zdraví, takže pohoda. O víkednu jsme byli v sobotu i v neděli v lese na oooobr procházkách. Malá si poprvé pořádně nabila pusinu. Rozeběhla se z kopce, zakopla o kámen, spadla a kutálela se z kopce dolů. Měla na hlavě 2 boule, odřené lokty a kolena, ale naštěstí se to obešlo bez vážnějšího zranění. Ani nebrečela, jen se tomu smála. Já když viděla ty boule, tak mě smích přešel, ale pozorovala jsem jí dvě hodiny a všechno bylo o.k., tak jsme ani na pohotovost nejeli.

A coapk Coryna, už tady dlouho nebyla.
15. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahoj holky, mám za sebou týden blbec.
V neděli jsem jela se Sabkou na pohádkový les do Petrovic a nějaký vůl si střihnul zatáčku a narval to do nás, stihla jsem jen instinktivně strhnout auto vpravo. Naštěstí se mě ani Sabče nic nestalo, zato auto Ten vůl byl ještě tak arogantní a teď dělá problémy s pojišťovnou, takže se nejspíš dlouho potáhne, než dostaneme peníze na opravu pokud vůbec...
Já jsem na netu každý den, ale jak to tum moc nežije, zavítám jednou za čas..
Doufám, že se máte fajn :slight_smile:
20. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky,
jéé tak to je opravdu pech cory, to je ale idiot :frowning2: Tak ať to brzy pojišťovna zaplatí.

My byli na víkend na rodinné oslavě a zítra frčíme na týden na Orlík, jééé to bude relax. Manža bude mít volno tak dobré, já tento týden nemám žádné doktory tak pohoda.

Tak se tu mějte krásně, pa pa
21. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Ahojky,

teda Cory, to je fatk síla. Ale hlavně, že vy jste v pořádku.

Afi, ty se máš, taky bych někam vyrazila, i když v tomhle počasí brrr. To je léto za všechny prachy. Jiřík ještě týden do školky a pak asi vyrazíme do Prahy. Já si tam taky hodím týden "dovolené" a pak ho tam nechám. Mamina chce obě děti na týden, ale já jsem hrozná, já se bojím, že Anežka beze mě nevydrží.
22. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak brouzdám po netu a koukám po plavkách. Mám 1dílné a chci ještě 2dílné, špeky nešpeky :slight_smile: já jsem hrozně nadšená, včera jsem se dozvěděla že čeká mimčo švagrová a dneska, že je těhotná sestřenice :slight_smile: to bude naše rodina samé mimčo :slight_smile:
V neděli je v Petrovicích pouť, chystáme se tam, pokud nebude pršet.
24. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahojky holky,
jo jo my jeli z Podskalí tak jsem koukala, že tam máte kolotoče :wink:
To počasí je ale děsné, chtěli jsme být na Podskalí celý týden a ono nic. Dnes jsme tedy vyrazili plavat do aquaparku do Prahy, no bylo to super, fakt doporučuji. Jen ten náš malý čertík si tam rozbil nos, běžel z bazénku a spadl rovnou na nos tak je odřený a ještě mu tekla krev, ale za 10min už zase pádil na tobogán.

Tak snad se počasí už umoudří, zrovna má manža týden dovču a je takhle.

Já si plavky kupuji vždy u Litexu, v Pb na III.poliklinice je mají v obchodě nebo se dají objednat. Mám také dvoudílné a letos jsem zakoupila těhu a spokojenost.

Jéé vy budete mít miminek, tak šup další i ty cory :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
afi kdepak já a mimčo, pokud ano tak začneme pracovat na dalším potomkovi za rok v létě :o) do toho Litexu kouknu. :slight_smile: Na Podskalí má chatu právě ta těhotná sestřenice. Jo pouť, no pokud bude pršet máme po pouti...
25. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás je dnes zase deštivo. Dopo to šlo, ráno jsem hezky vyběhla pro rohlíky, pač kluci spali a bylo hrozné dusno až to se mnou zacloumalo.
Dopo jsme pak vyrazili na houby, našli jsme tak k obídku byly obalované, no mňamka.
No a teď tu prší prší jen se leje a je bouřka tak můžeme být tak doma.

Koukni na Litex, mě se tam vždy nějaké líbí, ceny jsou sice vyšší, ale plavky vydrží hodně dlouho.
Jó Podskalí, tam se asi hodně dlouho nepodíváme v tomhle počasí :frowning2:
25. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
10 000 příspěvků a tady, no možná za 5 let :grinning: :grinning: :grinning:
afi taky se chystám na houbičky, jsem zvědavá co vyvede dnešní počasí, kdyby už alespoň nepršelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sabča včera dostala dopředu k narozkám tříkolku s vodící tyčí, tak ji tu teď zkoumá :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahojky,
my jedeme na Podskalí,nechali jsme tam mraky věcí s tím, že se počasí umoudří a pojedeme, ale kdepak. No snad příští víkend.
My včera odpo vzali ven chvíli kolo, ale začalo pršet tak jsme mazali domů. Jára teď chce k narozkám koloběžku tak musíme nějakou vybrat :wink:
Tak zatím můžete tříkolku trénovat doma a pak šupky do terénu :wink:

Já bych si houbičky taky ještě dala, ale nejsou lidi :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

chvilku tu nejsem a tady se kecalo o 106 :grinning:

Mě se malá v pátek skutálela ze schodů, tak jsem byla lehce v šoku a jí vůbec nic není, nemá ani modřinu ani odřeninu, prostě nic. Asi je z gumy nebo co. Já se zkutálet ze 12ti schodů, tak už se nezvednu.

Jinak to počasí mě pěkně štve. Pořád jen leje a leje, Jiřík už skončil ve školce, tak jsou oba doma a když prší, tak nemůžeme ani ven a je to na oběšení :grinning:

Afi, Jiřík chce taky koloběžku, tak mi pak řekni jakou jste koupili. Já mu chci kouit s velkýma nafukovacíma kolama, takové ty skládací s malýma kolečkama mi přijdou na nic.

Cory, taky malá dostala k roku tříkolku. Občas na ní jezdí, ale má to jako odrážedlo :grinning:. Na šlapky už sice došáhne, ale šlapat nechce.
28. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: tak jsme doma z poti, byla tam toho půlka co v loni, ale zase jsem potkala lidi co moc často nevidím. Taťka mi nakoupil kyselé hady, takže spokojenost. Sabinka má největší radost z balónků a dobrůtek.
Za chvíli přijedou manžela rodiče na oběd, mám navařeno od včečra, takže pohoda :slight_smile:
28. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my dnes vyrazili na návštěvu k příbuzným tak pohoda. Já byla aktivní tak jsem zajela ještě na myčku s autíčkem a mám ho jako nové. Umyla jsem i vnitřek tož ho nesmím půjčit manžovi, ten ho vždy zadělá.

Včera jsme jeli z Podskalí tak jsem koukala v Petrovicích, hm bylo toho tam dost a ještě jsem slyšela reklamu na zábavu na rádiu Blaník :wink:

andy - jo jo s koloběžkou to je něco, já koukala na netu, chceme taky s většíma kolama ne ty malinké, to mi přijde pro větší děti. Mám jednu vyhlídlou, ale chci jí v Pb vyzkoušet ve sportu, snad jí budou mít, jedeme tam ve středu tak pak písnu.

Já zítra jdu na cukr hned ráno v 7hod. Hlídá děda a pak jdu s kamarádkou na obídek a po krámech tak to bude odměna na ten čas na cukru, uf :frowning2:
Jinak počasí fakt bída a hlásí tak i dál, to už je síla. Tak snad se to brzy zlepší a bude zase veselo, tohle je léto na dvě věci.
28. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
andy - tak malou už tříkolka vůbec nebaví, leda když ji může okusovat :grinning:
Zítra jdeme na pohřeb a pak pojedeme na velký nákup, večer má přijet kamarádka, to zase bude rozlítaný den. Už aby to bylo za mnou. Dneska jsem byla na houbách a našla jsem, už je suším. Manžel je nejí, takže suším mamině, abych si dělala obalené jen pro sebe, to mne neba :wink: Ještě potřebuji obarvit vlasy, ale kdy, když pořád nestíhááám :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Cory, to přijde, malou teď začalo zajímat odrážedlo a ta tříkolka taky, ale tu má jako odrážedlo.

Za 14 dní jedu na týden do Prahy, už se táááák těším. Budu u našich, mamina si vzala dovču, bude hlídat děti a já budu lítat po kamarádkách a tak. Už se těším. Už si potřebuju orazit.

Jinak pořád sháníme lepší v práci. V tom Písku to nestojí za nic, navíc smlouva je do konce srpna a ani nevíme, jestli jí prodlouží. Ale tady je to s prací fakt špatný.

Afi, jak ti dopadl cukr. Fuj, to už bych absolvovat nechtěla, je to humus. Ale asi mě to ještě jednou čeká.
2. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky holky,
cukr dopadl naštěstí v pohodě. No byla to síla, ta glukóza, no fuj.

Já vybrala Járovi tu koloběžku tak ve čtvrtek hlídá tatík a já jedu s mamkou do Prahy na nákupy. Chceme koupit tříkolku a já dokoupit nějaké věci na mimi a prostě si udělat takový nákupní den, hlavně bez Járy to bude paráda, jeho nakupování už neba a v kočárku být nechce.

My v pátek vyjeli na Podskalí, hned jak jsme dorazili tak začalo pršet a lilo i v sobotu a bouřka a kroupy, kemp pěkně plaval. Naštěstí máme karavan i terasu dost vysoko tak to u nás odnesla jen zahrádka, Járovi to vzalo bazén a hračky tak jsme vše pak pohledali. Ale té vody fakt síla, bahno a smrad.

Včera už bylo krásně tak jsme vyrazili na parník, já myslela, že se upeču, ale Jára byl spokojený tak co, že :wink: Tak jsme si udělali výlet a bylo. Dnes jsme opravovali zahrádku a byli chvlíli u vody a pak jsme šupajdili domů.
Zítra chci poklízet a mám haldu žehlení.

andy - to věřím, že se těšíš až si dopočineš, já také už plánuji co budeme dělat až si naši vezmou Járu na prázdniny, chceme s manžou někam na véču a pak dorazí kamarádky na víkend.

Tak se mějte, pa pa
6. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.