• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miluju

(Zamčená)
19. května 2009 
berenika, pěkně napsané :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2009 v 10:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
anta....zaleží na tom, jestli by jsi byla ta první nebo ta druhá romantička
6. dub 2009 v 10:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
- sluníčko
- svoji rodinku(Sofáček, přítel, kocourek)
- moře
- segedýn od tatínka
- ležení ve vyhřáté posteli, klidně sama
- svoji práci
- volno
- ksichtíčky svojí holčičky, když mě pohladí, dá pusinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
- bramborovou kaši
- kuličky z Ikey
- sněženky, bledulky
- oranžovou barvu
- kávu s mlékem
- Sedm let v Tibetu, vždycky si pobrečím :dizzy_face:
- babičku, tetu, které mi hodně daly do života a snášely fakt hodně :pensive:
- přítele
- pohlazení
- čistou domácnost
- grilování
- vínko decentně
- čínu od Číňanů
- sýrovou pizzu
- čokoládu
6. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
suki: úplně mě udolaly diskuse na kojencích na téma - jedna lžička nebo jedna a půl, prdí šestkrát nebo osmkrát, pribiňák je jed, tak mě pobavila aspon tahle otázka :grinning: :grinning: :grinning: .
6. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
berenika, myslíš otázka, co milujeme?

No na kojencích a tak se občas řeší celkem blbosti(nemyslím to zle)

Tohle téma mi příjde milý :slight_smile:
6. dub 2009 v 11:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Člověk si to občas potřebuje připomenout, co má rád a co mu dělaá radost :slight_smile: Zamyslí nad tím a hned je mu líp :wink:
6. dub 2009 v 11:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jj, myslela jsem, že mě tahle otázka přišla super :wink:
6. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
jo je to super :slight_smile: :wink:
6. dub 2009 v 11:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
6. dub 2009 ve 14:51 • vjitka
autor
berenika...taky miluju Miluju :slight_smile:
6. dub 2009 v 16:16  • Odpověz
tady někdo psal, že miluje LÍBÁNÍ, a já včera četla informace, které mě zaujaly, tak předávám dál....jsem nevědela, kam jinam to napsat :grinning: :grinning:

Při líbání se nám točí hlava a naše hormony bijí na poplach.Polibek napodobuje sání :grinning: , které jsme se naučili hned, jak jsme přišli na svět.

Pravidelné líbání pomůže udržet zdravé zuby (sakra, teď nějak zahálím, to bude srahej zubař :grinning: :grinning: )Dochází totiž ke zvýšené produkci slin :grinning: . Ty ze zubů smývají škodlivý plak, který má vliv na kazivost zubů. Obsahují vápník a fosfor, prospívající zubní sklovině a látky , jež prospívají hojení ran. Navící se prokrvují dásně a posiluje se imunita.

při vášnivém polibku spalujete kalorie (asi 12kcal) Posilujete mimické svaly. Díky tomu se zbavíte vrásek a budete vypadat mladší :grinning: :slight_smile: (lepší, než injekce, ne???? :grinning: :grinning: :grinning:

Dlouhý polibek zrychluje tlukot srdce, snižuje tak krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi. Díky zrychlenému dechu a většímu přísunu kyslíku dochází k prokrvení a prokysličení organismu.

Líbání snižuje napětí a může zastavit silnou škytavku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já miluju líbání :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 08:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
oooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a tři hodiny denně stačí? :grinning:

díky zrachlenému dechu ,,,,,,..... prokrvení ..... ooo víc vydržím bez dýchání :grinning: jupííí ---- ale u mě spíš prokrvení jiných věcí . ..tak to nic

škyt škyt škyt
22. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: no vidíš, takže se při líbání dýchá, nebo ne :grinning: :grinning:

a jinak, když ti to pomůže v tom tvým nedýchání, tím líp....ale to bys musel pořádně trénovat... :sunglasses:

škatavka je dobrá...bych chtěla vědět, kdo se líbá, když má škytavku :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki - já bych hlavně chtěla vědět, kdo se líbá se někým kdo má škytavku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
jabber jo, to je taky fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
když škytají oba, tak je to jedno ne?
22. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
nobody - no to musí bejt teda zážitek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
no já nevím :grinning: :grinning: toto musí vypadat, to líbání, když oba dva škytají :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych do toho asi nešla, jenom ta představa mě spíš rozesmívá, než by mě dostala někam vysoko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 09:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
ale zas ..no ... jeden by akorát neškytal a druhý človíček zrovna jo ... :grinning:
no já si nepředstavuju radši
já bez líbání být nemůžu ...a i kdyby slečna škytala, tak jdu do toho ... tak bych aspoň kousal do ouška :grinning:
22. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
jo a ona by škytla, poskočila a vyrazila ti zub :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :zipper_mouth:

au
22. dub 2009 v 09:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
tak zas neskáče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já bych jí ukousl ouško .... si nevybereš ..co už

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
ja bych se chtela libat s Otcem fura :dizzy_face:
22. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
:grinning: :grinning:
tak to budou spíš jatka, než líbání :grinning:
22. dub 2009 v 09:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak lepsi nez s F.Ringem Cechem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
Bože, to je zas dneska debata.... :grinning: :grinning:

Já bych se taky chtěla líbat :dizzy_face:
22. dub 2009 v 09:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: já chci taky

ale s Otcem Fura se líbat nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
proc ne nobody?:grinning:
me teda libani ted vubec nechutna....ale kdysi..to bylo... :dizzy_face: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
emi, to se musíš líbat se správnýma lidma :wink:
22. dub 2009 v 09:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki tak po sousedovi se urcite nesapu:grinning:
22. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.