• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimčo únor/březen 2011-Praha a okolí

(Zamčená)
29. ledna 2011 
Čekáme mimčo v únoru 2011.Přidá se někdo z Prahy a okolí na pokec? :wink:
23. čer 2010 v 17:24  • Odpověz
ahojky, čekám první mimčo, a podle PM to vychází na 17.2. :slight_smile:
21. črc 2010 v 09:00  • Odpověz
ahojda, gratulace :slight_smile:, já čekám druhý, přidám se nakonec k tobě, vypadalo to podle prvního utz na beřezen, ale nakonec mám termín podle MS, takže 22.2., dneska mi potvrdili srdíčko :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
taky gratuluju - já jsem srdíčko viděla 2.7., ale za nepříjemný situace, moje doktorka mě poslala na UTZ kvůli podezření na mimoděložní a v nemocnici byl nějakej doktor - ucho, kterej konzultoval telefonicky a pak mě tam nechali přes noc na pozorování, i když se pak ukázalo, že všechno je ok...no děs, hlavně že snad to bude ok- příští týden jdu na krevní testy no a pak 12. na UTZ.. co vy?
22. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
no to nic moc teda :unamused: tak hlavně, že to dobře dopadlo :wink: mě zas před třema tejdnama řekl, že nejsem 7tt, jak bych měla být podle ms, ale maximálně 5tt, kouknul na to tak zběžně... no počkala jsem si a teď za tři tejdny to najednou přesně odpovídá 9+0 a je všechno ok :slight_smile: minule to prostě asi odfláknul a vlastně nebylo jistý, jestli je to v pořádku..., ale já si počkala a tušila jsem, že to bude dobrý :slight_smile: mám halvně radost, že to odpovídá ms, první těhu jsem měla právě o dva týdny jinak a táhly se se mnou kvůli tomu problémy až do porodu, testy dělali blbě jindy než měli a malá se pak navíc ještě narodila o hodně dřív a ty dva tejdny hrály dost důležitou roli... a já furt každýmu doktorovi, co na mě před porodem koukal (a že jich bylo...) vysvětlovala, že je to o dva tejdny jinak i když v průkazce je to podle ms, že proto je menší...
no a jinak ty testy máme stejně :slight_smile: příští tejden na krev, 12.8. poradna a 13.8. utz k testům :slight_smile:
22. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
No ještě asi uvidíme, jak to s tou lékařskou péčí bude :slight_smile: naštěstí je všude dost info na netu, takže je člověk alespoň připravenej...jsem z toho prvního lehce nervózní a těšim se až bude po testech a UTZ, protože, co všude je za problémy, mě docela děsí...no ale snažim se zachovat chladnou hlavu! budeme mít testíky skoro stejně, to je dobrý :wink: dneska se mi udělalo blbě z rukoly a tuňáka, co jsem chtěla večeřet- tak to letělo do koše a snědla jsem skoro už půl ananasu - to sem zvědavá, kolik naberu, kolik jsi přibrala s prvním mimčem?
22. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
no já fakt doufám, že ta péče bude lepší než jsem měla při prvním těhu, teda gynekologa myslim, to byl průšvih za průšvihem... ale zase potom porodník a všichni doktoři v porodnici a i pediatři už byli na svym místě, na ty nedám dopostit :slight_smile: ale už mám novýho, tomu věřim, tak snad to bude lepší, tenhle co mi dělal utz byl jen záskok, můj má dovču a příště už jdu k němu :slight_smile: já jsem taky z testů lehce nervózní, ale fakt jen lehce, prostě si řikám, že to bude jak má bejt a nic s tím neudělám... poprvé jsem se bála testů až panicky a ten stres mi vůbec nepřidal.... jsem dokonce den před utz ve 20tt brečela jak jsem se bála, protože mi vyšly hraničně tripple testy a odmítla jsem amnio... bylo to ale kvůli tomu, že bylo těhotenství o ty dva tejdny jinak a dělali mi je brzo, ale to jsem předem nevěděla, takže stres jak blázen, to fakt nedoporučuju, radši buď v klidu a ono to bude dobrý :wink: mě bylo blbě předevčírem, ani nevim z čeho, ale teď je to dva dny skoro úplně dobrý, tak nevim, jestli je to dobře nebo špatně :grinning: kdyby mi bylo blbě stěžovala bych si a když neni, tak taky :grinning: :grinning: :grinning: po ananasu ale fakt nepřibereš, to se neboj :grinning: já měla nahoře jen 10 kg, ale rodila jsem o 11 tejdnů dřív, takže bůh ví kolik bych měla na konci :slight_smile: nijak jsem se teda nedržela, ale ani nepřežírala
22. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
já jsem právě v červnu měnila gynekoložku - protože už jsem skoro 4 roky v praze, tak se mi už nechtělo dojíždět do Hradce Králové, odkud pocházim, a šla jsem k nový tady na doporučení jedný známý, no a hned s tim, že jsem asi v tom :slight_smile: protože ten den už jsem měla asi 10 dnů zpoždění a 2 čárky na testu :wink: no samo, že nic nezjistila, že je moc brzo, ale kdo to má vědět, věda snad už postoupila- to jsem si myslela, no nicméně mě objednala za dalších 14 dnů, a kdyby něco , tak že mám přijít hned. Za 14 dnů před odjezdem do Chorvatska- jak byly ty svátky, jsme si s manželem říkali- no tak mi to potvrdí a pak hurá z ordinace rovnou na cestu- no a houby - šup přes noc do nemocnice a že mě asi v noci budou operovat, fakt děs...naštěstí to dobře dopadlo a jeli jsme na kratší dovču o den později :wink:
jinak nabrat 10 - 11 kilo by bylo fajn, ale nebudu to hrotit, vím, že sz ananasu nepřiberu :grinning: ale když mám chutě na svíčkovou - i v těch vedrech, pak mi je samo blbě...chjo, ale jinak se cejtim ok. dlouho mi nic nebylo, až sem si začala připadat divně, přesně jak řikáš- zato včera se mi to vynahradilo....
23. črc 2010 v 07:36  • Odpověz
tak hlavně, že to dobře dopadlo :slight_smile: já mám taky chutě na takový těžký jídla, ale furt mám pocit, že mám plný břicho a je pravda, že snim menší porci a mám dost, ale zas musim častějc, jinak mi neni dobře... ne že bych musela zvracet, ale je mi tak blivno a těžko :rolling_eyes: furt mám chuť na boloňský špagety a na buchty :grinning: a taky na sladký mám hodně chuť, normálně si dám chleba s marmeládou tak jednou ročně a teď to mám obden k snídani :sweat_smile:
23. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
Tyjo, chleba s marmeládou, to je dobrej nápad - mám od mámy výbornou jahodovou :slight_smile: takže zítra je snídaně jasná :grinning:
23. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz
tak dneska přijela tchýně a přivezla mi buchty aniž bych si o ně řekla :grinning: navíc borůvkovej koláč, no to nevim jak to s tim přibíránim bude acho joo :grinning: :grinning: :rolling_eyes: :sweat_smile:
23. črc 2010 v 16:24  • Odpověz
nojo, nemáme to lehký - já dostala borůvkovek koláč v úterý od mámy a o víkendu ještě kus dortu od tchýně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže jsme na tom dosti podobně, naštěstí manžel je taky na sladký, aspoň to není všechno na mně :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahojky všechny maminky, ráda bych zde na modreho konika vložily info o porodu, kteří rodí v měsíci březnu 2011, myslím tím Termín porodu, co čekáte(jestli víte pohlaví,nebo tajíte),vybrané jméno, a později doložit kdy jste porodily, budu moc velmi ráda když mi tyto údaje napíšete do mého IP. děkuji moc... Janča
8. led 2011 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj maminy!
Rodím v březnu, termín mám na 28.3., ale nejspíš to bude dřív. Malej moc roste :slight_smile:)
Tak uvidíme.
Jak Vám je?
8. led 2011 ve 21:37  • Odpověz
@chayanita ahojky a kde budeš rodit,taky mám termín na 31.3. a jsem zaregistrovaná u Apolináře.... :slight_smile:
19. led 2011 ve 21:37  • Odpověz
@malcinka : já 28.3. a taky U Apolináře:slight_smile:
26. led 2011 v 00:35  • Odpověz
@chayanita ahoj,tak to se tam asi nejspíš setkáme...teda pokud nás bude mít vůbec kdo odrodit :slight_smile: ale myslim,že do té doby bude vše vyřešeno a zase tam bude doktorů tolik,kolik má být.... :wink: jak se těšíš?? já moc moc :sweat_smile:
29. led 2011 v 16:32  • Odpověz
:slight_smile: No jo jsme ve stejným týdnu, tak se tam asi uvidíme, pokud se miláčci uráčí a budou chtít ven :slight_smile: Ale já myslím, že nás těhulky nenechaj hekat před porodnicí :slight_smile:
Já se těším hrozně moc (nejen proto, že už je malej těžkej :slight_smile:))) a kdykoli vidím nějakýho menšího čudlu tak to to těšení se jen zvýší:slight_smile:
29. led 2011 v 19:11  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.