• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
Ahojky je tu někdo kdo plánuje miminko na rok 2011. Jestli ano tak se přidej a můžeme plánovat společně. :slight_smile:
24. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahojky,s manželem plánujeme miminko ke konci roku 2010,takže jestli to nevadí tak bych se přidala.Záleží vůbec jak rychle se zadaří,člověk se může snažit sebe víc a pěkně si to naplánovat a nic.no uvidíme.Při prvním těhu nám to taky trvalo,snad to půjde rychleji.jinak mám doma již dcerku.Jak jsem si všimla tak máš taky doma batole :slight_smile:
24. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Ahojky, klidně se přidej. jinak já mám taky už jedno mimi. 20 měsíčního Petříka. Já bych chtěla mimi tak na jaře 2011. No uvidíme jak se zadaří. Člověk může plánovat, ale skutečnost může být jiná.
24. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
ahojky, taky plánujeme druhé mimčo na rok 2011, ale uvidíme jak to dopadne :grinning:
25. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
ahojky holky... petru :grinning: ... no my takýý plánujmeme mimi na rok 2011 :wink:
25. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak Váís tu vítám.

Henelu: koukám že máme skoro stejně starý prsky jen o 4 dny. Na kdy plánujete to druhý, chcete to stihnout do 3 let Nelinky.

Petrusam: To máš pravdu uvidíme jak to vše dopadne :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Ahoj holky, my bychom rádi mimi v létě 2011, tak uvidíme, jak to dopadne... :wink:
25. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky, přidávám se k vám, plánujeme taky mimi přelom 2010/2011 snad to vyjde :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Alco určitě bychom chtěli mimi stihnout do 3let Nelči, ale uvidíme, jak nám to půjde :sweat_smile: ... chtěla bych mimi na jaro, tak snad to do dubna 2011 stihneme, když mi v únoru končí rodičák... bylo by to bylo ideální nastoupit rovnou na mateřskou :wink:
25. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Henelu:_ já bych to chtěla úplně stejně jak ty. mimi na jaro a mateřskou navázat na konec rodičovcké. Chodí už nelinka na nočník mi s tím máme boj. Někdy se tam vyčůrá tak je s toho strašně unešenej a pak zase nic.
26. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
čauuuuuuuuu Heliiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak mě by se to nejvíc líbilo březen-srpen 2011, ale to už si moc vybírám, néé :grinning: budu ráda, když druhé mimi bude :wink: taky bych ráda jako Vy navázala ..
26. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Petru bych nevěřila, že tě tady uvidím :grinning: :grinning: :grinning:

Alco u nás to samé :frowning2: ... je to malá vychcandíra :sweat_smile: ... když chce kakat, tak se radši schová za stůl a židle a tam vesele hodí bobek do plíny a pak mi to jde vesele oznámit :grinning: a s čůráním jak kdy no ... párkrát si řekla, ale to se dá spočítat na obou rukách :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... má taky hroznou radost, že udělala do nočníku lulu nebo když stihnu kokino :sweat_smile: .. pak to jdeme spolu spláchnout do záchodu a je unešená...

a to jsem ji na nočník začala posazovat v 9měsících.. bláhová si myslela, že v 18m bude bez plíny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... tak snad po 2ročku to bude lepší :wink:
26. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Henelu: jak se prosím tě jmenuješ ať tě nemusím oslovovat přezdívkou. No já doufám že to do 2 roků taky zvládneme být bez plýny. Ještě se chci zeptat jestli už Nelča spí sama v pokoji. Jsem ráda že se tu někdo objevil se stejně starým mimčem, aspň se můžu vyměňovat zkušenosti.
26. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Helena :wink: .. a ty jsi Alča?

ještě spí s náma v ložnici, ale do Vánoc bych chtěla stihnout udělat pokojík ... spravujeme teď jeden pokoj, do kterého přestěhujeme ložnici a původní ložnice bude děcák ... no sama nevím, jestli tam bude hned sama spát ... nevím pro koho to bude horší jestli pro ni nebo pro mě... ale spíš to vidím na mě :grinning: ... bude to divnej pocit, že není s náma :frowning2:

Petřík se narodil na termín? ... Nelča měla být podle gyndařky 9.2. ale podle UTZ 12.2. a vyšlo to podle UTZ :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
a jak dlouho jste se snažili o první mimísky?
My 4 měsíce, tak doufám že to bude takhle rychlé i při druhém... :slight_smile:
Já mám mateřskou na 2 roky tak musíme chvátat.... :grinning:
26. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
meggi taky 4 měsíce :wink: ... tak to abyste se začli už snažit ne? :slight_smile: ... nebo chceš jít ještě do práce?
26. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
ne až tak od února a pak půjdu na neschopenku.....
26. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
aha tak to jo... taky jsem si říkala, že pokud by se zadařilo pozdějc než plánujeme, tak neschopenka to jistí :sweat_smile:
26. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
já jsem měla práci sice dobrou,ale teď se přestěhovali, je to nadaleko na dojíždění, takže prdím na to....
koukám že máš nelinku :dizzy_face: tu jsem měla napsanou,moc se mi to jméno líbilo,ale nakonec to byl kluk jak buk :slight_smile:
A co by sis přála druhé?Kluka nebo holku?
26. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
vy jste si neřekli pohlaví?

asi bych zase holčičku už kvůli oblečkům, že toho máme :sweat_smile: ale kdyby to byl chlapeček, tak neva... aspoň pěkná změna a měli bychom páreček... stejně je nejdůležitější to zdraví :wink:
26. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Heli jo jsem alča. Mi už máme pro Petříka pokojček hotovej. Pořád ho tam chci dát spát a nemůžu se k tomu odhodlat. Spí už od 10. měsíců s náma v posteli, tak to bude těžké jak pro něj tak pro něho.

Petřík se narodil 2. týdny před termínem. První termín byl 26.2. a druhej 3.3.

Jinak snažení se nám podařilo hned první měsíc po vysazení prášků. Uvidím jestli to druhé bude taky tak rychle.
Jinak já jsem si říkala že mi to taky jistí neschopenka, kdybych to nestihla do termínu.

Holky jsk to máte s menstruací. já ji pořád nedostala a to už jsem byla na 4 injekcích na vyvolání
26. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
heli nechtěli jsme to vědět ale malý se prozradil sám.... :unamused: no ale já pořád doufala, že to nebyly kuličky ale pupeční šňůra :grinning:
ali já to mám normálně, bohužel jsem kojila jen do 5.měs. a samo se mi to nastartovalo a mám i celkem pravid.cyklus 28-30dní :wink:
26. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
To se Petřík asi nemohl dočkat, aby byl už s váma :slight_smile:

... já jsem měla Nelču skoro k narozkám... mám je 25.2. :slight_smile:

... tak to budete mít asi těžký odnaučit spát v jiné posteli a ještě k tomu v jiné cimře a samotnýho :unamused:

... já jsem na konci srpna vysadila HA a mám MS pravidelnou na den přesně ...nikdy jsem s tím problémy neměla, takže nevím co s tím dělat :fearful: ... budeš muset s tím zase na gyndu :unamused:
26. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
holky my byli ve 20tt na dvou UTZ ... na tom normálním a 3D a na normálním nám řekli holčičku a na 3D chlapečka... já myslela, že mně štrejchne ... přála jsem si holčičku... naštěstí se po chvilce opravil, že to byla pupeční šňůra ... jsem si tááák oddychla :sweat_smile:

já kolila 13měsíců a jak jsem dokojila, tak se mi rozjela MS :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky my taky plánujeme další miminko. :dizzy_face:
Chceme se začít snažit tak v červnu, ale uvidíme.
26. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
ahoj monunik... jé Nelinka... móóc pěkný jméno :grinning:
26. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
já malého týden přenášela...byl to nejdelší týden v mém životě...a to jsem byla od 25tt na neschopence, malý byl nízko a hrozně mně tvrdlo břicho a strašili mě předčasným porodem...
od 20.června mě říkali, že už tu bude každým dnem ať je manžel v pohotovosti no a nakonec jsem porodila až 14.

jj nelinka :dizzy_face: ale já už to změnila protože je teď celkem přenelinkováno...tak teď rozmýšlím nad Viktorií, Elenou a Sofií :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
jo jo Nelinka :dizzy_face: já měla to jméno už hodně dlouho no a nakonec to byl zřejmě hit 2008 -2009 :grinning:
26. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
meggi to sis dala teda :unamused: ... já chodila do práce do konce 7.měsíce a už jsem byla ráda, že končím... malá mně dost tlačila na močák, takže to bylo žůžo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já chtěla nejdřív Adélku, ale pak jsme narazili na Nelu a bylo rozhodnuto :slight_smile: ... v té době moc Nelinek nebylo a teď koukám, že je to dost dávaný jméno...
26. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ale jsou i daleko více davaná jména. :wink:

Adélku chtěl manžel, ale mysleli jsme, že to bude kluk takže řešil klučičí jméno a na mě byla holčička.
26. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
jo to jo... např. Tereza ... chlapeček by byl asi Lukáš po manžovi.... jméno se mi vždycky líbilo, ale když už mám doma jednoho Lukáše, tak nevím no... manžel by ho ale chtěl ... líbí se mi třeba Filip nebo Daniel...
26. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 42
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.