• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
autor
Ahoj holky vy jste se nějak rozkecaly :grinning:

Lusyen, ty jsi přímo s Prostějova?

Dibla, tak jak jste dopadly na kontrole.

Já už se taky těším až bude teplo. letos se chystám Peťulovy udělat venku děckej koutek s velkým pískovištěm. TAk ať už je ten sníh pryč :slight_smile:
23. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
Alca: jsem primo z Prostejova :slight_smile: A Ty to do nej asi taky nemas daleko, ze? :wink: Az se jeste vic rozjari, muzeme zajit s prckama na zmrzku :grinning:

Jak jsem psala, my nemame jeste ani kybliky, ani piskoviste :frowning2: :wink: Ale chystame se to napravit a hned jak v supermarketech vzjedou s jarnima lakadlama pro deti, chci koupit takovy to plastovy"piskoviste zviratko" a Sebik se na chalupe vyradi :slight_smile:

Lenula: poslete dedecka do Tovacova, tam by meli mit pisku v piskovne dost :grinning: :wink: Teda aspon ja na tuhle variantu spoleham :grinning:

Holky, chodite nektera s mrnousem na plavco? Vidim tady Prerov, Prostejov...tady frci Chobotnicka...treba se potkavame a ani o tom nevime :wink:

A at se drzime i tematu tehle diskuze...uz se znovu dojimate pri pohledu na miminka a ty malinkaty oblecky, nebo si uzivate, jaka je to uz s temahle vetsima capartama pohoda a sranda :slight_smile: Ja to mam tak i tak :grinning:
23. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
lusyen dědeček měl písek zařídit už na podzim, ale nakonec to nechal na jaro, taky chce Strážnický písek, že ten je do pískoviště nejlepší, že z Tovačova prej nee, že ten je moc hrubej-na stavbu...on je zedník, tak to moc řeší, takže kdoví jak to s naším pískem dopadne... :grinning:

na plavčo nechodíme, nejsem přímo z Přerova, jsem z Kokor, je to sice kousek, ale se mi nějak nechce... :unamused:

miminka už mě dojímaj, ale ještě počkáme do léta...manžel už by chtěl, ale já sem tam pracuju a musím to skloubit...takže až v létě...
24. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky, včera byl nádhernej den. Jsem byla s malým venku ozkoušet jeho dárky k narozkám. Koupily jsme mu lopatu, hrabě a motyku. Jsou s klasickou dřevěnou násadou a plechové. Pak se byla ještě s kámoškou projít s prckama. Doufám že jaro už klepe těžce na dveře :slight_smile:.

Lusyen, já přímo s Pv nejsem. Jsem ze želče. Určitě až bude tepleji, tak se můžeme domluvit a já dojedu a zajdeme na zmrzku :wink:

Mi chodily s Petříkem na plavčko do Vyškova od 6. měsíců. Skončily jsme asi v roce a půl. Přišlo mi to už pořád stejné.

Jinak s mimčama. Ještě mě nezačaly dojímat. Ale ono to třeba příjde. Já chci začít se snažení až koncem léta. Léto si chci ještě pořádně užít.
24. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
ahojky, my chodíme taky plavčit akorát dneska jdeme a vždycky si to moc užíváme. Josífek je voloženě vodník :grinning: u nás je plavání jenom do 2 let a pak až zase od 3 :angry: tak tu mezeru budeme muset nějak vyplnit.
Já už se taky docela těším na léto a na snažení jenom si občas nedovedu představit jak to zvládneme :sweat_smile:
24. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahojky holky já se omlouvám, že jsem nenapsala dříve,ale jak si to nedávám hlavně psychicky :cry: :cry: :cry:
takže převaz je OK a v UT opět a znovu...

ABY toho nebylo málo, tak dr včera u Natinky zjistila silný zánět močových cest, takže máme atb a ABY toho ještě nebylo málo :cry: :cry: :cry: tak mi dneska dr volala, že objevily v moči Natálce bakterii, která žije v pochvě a může dělat neplechu, takže jsem dneska musela s Natinkou na gyndu, tam jí ke všemu zjistila, že tam má srůst tak jí to hned ostraňovala... :cry: :cry:
HOLKYYYYYYYYYYYY já to nemůžu rozdejchat ještě do teďka ten zážit je NO Comment... pokažde když si na to vzpomenu tak bulím jak želva..takže se budu snažit Natince udělat co nejkrásnější nározky aby těch škaredých zážitku měla co nejméně... :frowning2: :frowning2:
25. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
ahoj holky,
dibla koukám, jak se to na vás valí, ale holky vydržte teď už bude jenom líp a určitě už jste si všechno vybraly! Ručička se uzdraví a na ostatní pomůžou ty antibiotika. Moc držíme palce ať jste fit co nejdřív.
Jinak dneska super počasí venku, to sluníčko ......až na ten sníh co taje, brodit se v něm s kočárkem no nic moc :angry:
25. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Diblo to bude dobrý, uvidíš...užijte si krásnou oslavu a na to zlé už nemyslete...

Verunka má v moči krev, ale zánět to prej není, tak jdem ve čtvrtek na ultrazvuk, tak jsem taky nervní co z toho bude...
26. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
lenula tak hlavně ať to není nic vážného, budeme na Vás s Natinkou moc myslet :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahojky holky tak dneska SUPR zpráva , Natinka je z gyndy negativní, žádnýho prevíta v pipuly nemá.... Hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
tak zítra převaz a ve čt KO po ATB...

a jinak fotečky z narozeninek...
http://dibla.rajce.idnes.cz/Natalcine_2._narozeninky/
1. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
diblo krásná oslava, plno dětiček a oba dortíky luxusní, hlavně to iglu s tučňákama, fakt super :dizzy_face:
určitě jste si to užili...

a fajn zpráva z té gyndy :wink: tak snad už bude líp :wink:
2. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
lenula no v to doufám, také... :pensive:
2. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak bych se k vám ráda připojila. My plánujeme miminko nejlíp v polovině příštího roku :grinning: Ráda bych měla dětičky rychle po sobě.
Vidím, že dokonce dvě z vás jsou z PV stejně jako já.
3. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
ahoj Edito, to bude PV plnej miminek :grinning:
3. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj holky, taky se k vám přidám, my plánujem mimi někdy mezi dubnem až červnem příštího roku :slight_smile: To bude naší Sofince 2 a půl ročku. Edito, ty jsi odvážná, máš asi hodné miminko, že? My máme doma ďáblíka a trochu se bojím, jak to zvládnu, ale zvládly to i jiné, že... Každopádně s jedním dítětem je to prý oprpti dvěma úplný relax :grinning:
3. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Misha - no zrovna hodné miminko nemáme, ale říkám si, že když to zvládly naše matky tak já snad taky :wink:

Lenula - i teď nás tu je jak much :grinning:
3. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
misho taky to plánujem stejně, duben-červen :slight_smile: Verunka bude mít v červnu 3... takže v létě se začnem snažit...
3. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Lenulo, to je asi úplně ideální. Kamarádce se nedávno narodila druhá holčička přesně 3 roky po první a nemůže si to vynachválit. Starší už chodí do školky, takže dopoledne je jen s mimi a v podstatě odpočívá. Můj drahý chtěl mezi dětmi rozdíl dvou let (má to tak s bráchou), ale to jsem nechtěla já, tak jsme zvolili kompromis :slight_smile:
Edito-jasne, ze to zvladnes. O tom zadna :slight_smile: Dětičky jsou naše životní náplň :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
no já to tak taky právě vidím, Verunka ve školce, já s druhým doma, navážu rodičák...prostě ideální stav :wink:
3. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Aha, tak to mě čeká horší schéma - jedno dítě v náruči a druhé na zádech :grinning: U mě bylo rozhodujici i to, že se chci co nejdřív vrátit do práce, sice tam furt občas docházím, ale uniká mi spousta věci. Kdybych se v vrátila po 6-7letech tak jsem úplně mimo a můžu si hned hledat nové místo.
Ale i tak jsem chtěla mít děti 2 roky od sebe a když se zadaří tak budu ráda :slight_smile:
3. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
já s prací taky udržuju kontakt, dělám doma nějaké papíry, ale mám to domluvené, že další mateřská ještě na 3 roky, rodiče mám oba v důchodu, takže když potřebuju do práce na pár dní, tak se k nám nastěhujou a hlídaj...bydlí totiž 75 km, tak si aspoň užijou vnučku :wink:
3. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
Já mám v důchodu tchýni navíc byla učitelka ve školce a tak jsem si malovala jak bude hlídat a ona taky hlídala, ale asi jen první měsíc. To jezdila s kočárem skoro furt, pak ji to přestalo bavit. Navíc má dosti staromodni názor na stravování mimin, takže mám strach aby mi malou nekrmila svíčkovou se šesti :grinning: Tchýni mám docela ráda, ale tímhle mě zklamala. Hlavně, že furt vykládá jak se doma nudí. :slight_smile: Ale nestěžuju si, beru to tak, že není její povinosti starat se mi o dítě.

Já naštěstí zatím ani hlidání moc nepotřebuju, jsem většinou v práce jen 2-3 hodiny a Editka krásně spinká v kočárku, na o víkendu hlídá manžel. Já dělám mzdy takže největší záhul je v tomhle období, pak je zas chvilku klidněji, to dělam jen různé blbosti v excelu a nebo chodím účtovat pokladní doklady.
3. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
no tak tchýně bydlí asi 500 metrů od nás, chodí ještě do práce, ale malou si ven nebere vůbec...jako pohlídá, ale jen když jí ju člověk dovede až domů...ven s ní nepůjde :unamused:
a s tím jídlem to samé, ve dvou měsících jí už chtěla cpát vším možným...přitom já kojila do 10 měsíců...ona jedno dítě vůbec a druhé sotva 2 měsíce a chtěla mi radit...

malá mi taky spí 2-3 hodinky, takže něco udělám, ale někdy potřebuju jít na pár dní do práce a třeba na 10 hodin denně, tak to hlídaj ti naši, jinak by to nebylo možné
3. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
ahojky
lenula dekuji za idkaz z te nai prvni diskuze...
muzu se pridat teda semka?
4. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
vendulko vítej :grinning: :grinning: :grinning: přidat se může kdo koliv kdo to na rok 2011 plánuje :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte? dibla tak to je super zpráva že jste OK. ohledně páce jsem taky zkoušela jít jenom třeba vymoct, ale jsem nahraditelná a nabrali místo mě na tu dobu co jsem pryč někoho jiného. Takže jedině najít nějakou brigádu :unamused: :unamused:
4. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Teda holky, to jste dobre, ze takhle zvladate jeste pracovat. Ja teda nepracuju a vlastne zacnu, az druhe pujde do skolky. Mam sice tchyni, ktera by se roztrhala, aby byla s malou co nejvic, ale to myslim taky neni uplne zdrave, protoze mi dokonce navrhovala, ze ona pujde na materskou a ja mam jit pracovat. :grinning: No mazec!!! Ja bych teda urcite chtela, aby Sofi mela s babickou uzsi vztah nez se mnou :angry: A moje mamka ma zas nejakou krizi stredniho veku, otevrela si salon krasy a je tam od rana do vecera, vnucce se venuje, jen kdyz k nim jednou za tyden prijedu na par hodin na navstevu... Ale taky si nestezuju, uz jsem si na to zvykla, navic mam dobre kamaradky, ktere rady pohlidaji, kdyz to nutne potrebuju a manzel je taky vyborny hlidac :grinning:

Dibla-ted ctu, co sis zazila s malinkou!! Je to hruza, ale ted uz to urcite bude dobre a obe zapomenete. Nase Sofi mela na nozkach mesic a pul sadry (ve trech mesicich), davali ji je v narkoze, kdyz se probouzela, plakala jsem celou dobu s ni, byla to ta nejhorsi chvile, co jssem kdy prozila. A pak, kdyz ji sadry rozrezavali elektrickym kotoucem, dvakrat ji rizli do krve a bude tam mit navzdy jizvy. Ale ted jsme stastni, ze kycle jsou v poradku a uz na tu hruzu nemyslime. Bude zase dobre, uvidis.

Jdu dodelat spagetky carbonara (mala se po nich muze utlouct) a po obede schrupnout, jsem dneska nejaka dobita :rolling_eyes: Mejte se krasne...
4. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahojte holky, par dni jsem tu nebyla a mam co cist :slight_smile:

Taky se pridavam s privitanim novym maminek - kamaradek :wink:

Editahh...myslim, ze se mozna od videni zname a zrovna vcera jsme se mozna potkaly v Chobotnicce :grinning: Tys nesla malou do kocarku a nas raubir popojizdel venku s nakladakem :slight_smile: Taky mam pocit, ze jsme obe chodily na RG...tak co, je to tak? :grinning: Jestli mate na kocarku SPZ Editka, tak se casto mijime i na namesti :wink:

Kdyz pisete o tech tchynich...moje se minuly tyden vratila z USA, kde si tri mesice uzivala svoje druhy vnoucatko a pristi tyden prijede k nam. Je hrozne hodna, ochotna, v duchodu, ale od rana do vecera mele a mele, pusu nezavre, porad neco vymysli a "neda ani chvilku pokoj" :grinning: Ale mam ji rada a tesim se, ze ji tady budu chvilku mit :slight_smile:

My s brachou jsme od sebe taky dva roky a dokonce uplnou nahodou presne na den, takze slavime narozky spolecne, jen kazdy mame na dortu jiny pocet svicek :grinning: Jak tak pocitam, tak Sebik by mohl mit brasku nebo segru tak asi ve dvou a pul az trech letech. Ted uz je to s nim pohoda a uzivame si plavco, cviceni...a protoze do prace moc nespecham, myslim, ze si jeste chvilku uzivat budeme a mrnouska si pak vychutname v trosku vetsim klidu. I kdyz tchyne, ktera mela svoje kluky uz rok a pul po sobe do nas klavirovala jinak :grinning:

Sebik ted chrupka, tak si jdu uvarit kafco, a pak pujdeme ven :slight_smile: Preju vam vsem i vasim zlatickum hezky odpo a zase brzo ahoj :wink:
4. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
dibla, jo chtela bych mimi 2011 nejlepe nekdy v lete :grinning: ale chit muzu, ze? :grinning:
4. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
dibla..koukla jsem na fotecky z oslavy a super...ten dortik jsi delala ty?
4. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.