• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
Lenulo - fakt? manzel by uz tak moc chtel druhe jo? To je hezke :dizzy_face: Tak vy uz mate v podstate idelani cas. Akorat, ze je fakt, jak psala Lusyen, ze je lepsi, kdyz se to druhe narodi na jare nebo v lete, aby bylo jednodussi oblekani obou deti... Tak kdyz se nam zadari stejne, tak pak spolu muzem prejit do diskuze nazvane duben nebo květen 2011 :grinning: Kdo se k nam prida? :sunglasses:
9. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
Lenulo a Misho...tak to ja se taky hlasim, drzte mi tam misto :grinning: :wink: Doufam, ze se povede a dojedeme to spolecne az do konce :grinning: Taky se tesite, az tady budeme probirat, co kde kdo videl a koupil pro mimco hezkyho? :dizzy_face:
9. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
Nevím jestli jsem to tu už psala, ale my použivame jako antikoncepci jen kojení takže podle některých lidí se snažíme už teď :slight_smile: Já toho na druhé mimi asi moc kupovat nebudu, hlavně kdyby se nám opět podařila holčička. Jediné co nám opravdu bude chybět, v případě, že se zadaří rychle, je sourozenecký kočárek, ale tam už 2 favority mám :grinning:
9. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
ahojky holky, pekne si to planujete, tak drzim palecky :dizzy_face:
9. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
dite konecne spi, tak jdu poklidit, slibila jsem, ze udelam strudl,ale moc se mi teda nechce :confounded:
9. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
No ja vim, ze clovek uz doma spoustu veci ma, ale myslim, ze necemu stejne nepujde odolat :grinning: A kdyz se narodi kluk misto holcicky, nebo mimi v uplne jinym rocni obdobi, jak to prvni, tak vsechno stejne sedet nebude a na ten nakup budeme muset zajit, holky :grinning: :wink: Mohly bychom pak dat sraz na pro vsechny dostunym miste a oblitnout obchudky spolecne...a nakonec pizza, kaficko, zakusecek...musime se rozmazlovat :grinning:

Edit...ty sourozenecky kocarky jsou kouzelny, budu Ti ho zavidet :wink: A jinak, jak to poresite s kocarkama, holky? Oni ti starsi mrnousove uz budou tapkat po svych, ze? Nebo se budou vozit na takovym to "skejtiku", co se da na kocarek pridelat :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Vendulko...az ten strudl upeces, posli kousek i me...miluju sladky :dizzy_face:
9. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Lusyen - jak je možný, že máš ráda sladký a jsi tak štíhlá? :grinning: Já miluju dobrý jídlo a do štíhlosti mám asi tak 30kg daleko :wink:

Edita má rýmu a tak je to s ní děsný. Ale co vám budu povídat, vy to taky určitě znáte. Naštěstí kolem půl 11 tvrdě usnula a spinká pořád. Největší sranda je jak se pere s odsavačkou :grinning:

Podle mě je super bugypod, to je takové to sedátko na kolečkách co se přidělá ke kočárku z boku, ale ne všem to vyhovuje. Pro dítě je to ale asi pohodlnější než ten skejt.

Co se týče rozmazlování v těhu tak to je u mě pasé, měla jsem těhotenskou cukrovku a čeká na mě i v příštím těhu, takže jsem klidná. Těhotenství bylo super i v tom, že jsem dala dolů 10kg :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
lusyen...to ma spravdu, kdyz se mimco narodi v jinem rocnim obdobi jak to prvni, tak se stejnak asi bude muset neco pokoupit tak nebo tak,at to bude holka ci kluk...ja mam Nath v breznu, tak to je celkem dobry, kdyby bylo mimi v lete, tak se da pouzit i neco z toho co jsem mela, treba body s kr.r., kalhoty, dupacky atd...
no ja jestli budu mit druhe, tak urco Nath uz bude behat po svych, chcci to druhe,aby Nath bylo min. 2 roky, takze si ymslim, ze uz bude pekne cupitat sama a kdyztak se koupi ten skjtik, ale asi pouzity bo novy je docela drahy
9. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
nevim, jestli neco poslu bo nevim jestli budu pect :grinning:
9. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
editah, ja v tehu taky shubla nejakych 9kg a ke konci jsem nabrala 8kg a v porodnici nechala 11kg :grinning: takze jsem sla z porodky hubenejsi nez na zacatku tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to byla dietka...ale bud v klidu, mam to uz zpet a to i s uroky a to prej u ditete jdou kila dolu, ta nevim, kde delam chybu :pensive:
9. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
no ale myslim, ze bych radeji pribrala v tehunez se trapit zase tim co jsem mela a tim padem jsem hubla....mela jsem problemy se zlucnikem a neustale zachvaty, asi tak 2x do tydne, takze fakt super a na jidlo sjem teda moc pomysleni nemela kdyz jsem k tomu mela jeste tehu nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Vendulko - ty jsi si taky užila, a já si stěžuju na cukrovku. Přitom to docela šlo, jen jsem držela drastickou dietu. Já jsem za celé těhu přibrala asi 4 kg a po 14 dnech v porodnici jsem domů přišla o 10kg lehčí než před otěhotněním. :slight_smile:
Jsem pako, vůbec mi nedošlo, že kdyby se mi miminko narodilo na jaře nebo v létě tak mu nemám co obléct! To by bylo super, zase se prohrabovat oblečením vel. 50-56 :wink:
9. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
no ja doufam, ze tim uz trpet nebudu...po porodu me to porad trapilo a kdyz jsem pribrala, tak to najednou prestalo
9. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
tak my měli Verču v červnu, takže když bude holčička třeba v květnu, tak bych ani nemusela dokupovat nic...
když bude kluk, tak ale nemám nic... :grinning:

vendulko cupitat sice ve dvou letech bude, ale daleko ti nedojde...takže určitě skejt nebo něco to chtít bude...když budeš kočárkovat třeba hodinu, tak to Nath bavit asi nebude...
9. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
lenula, to ,as asi pravdu,ale stejnak se chceme snazit az zacatkem pristiho roku, teda ja chci, a to kdyby to nahodou vyslo na poprve, tak nath bude mit 2,5 roku, tak snad bude po me, kdy jsem chodila jak diva uz ve 3 letech :grinning:
ale zase neznam moc deti co by ve dvou letech teda byly jeste v kocarku :confused: :grinning:
vsak ono se to nejak vybarvi az to bude aktualni....
9. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
ja mam dneska silenou naladu utracet a mam chut na neco dobreho,ale jako nejake super jidlo...nejaky gurmansky zazitek :dizzy_face:
nekoukate se na Prostreno! ?
9. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
neznáš dvouletý v kočárku? tak to já teda skoro všechny...minimálně v golfkách, když ne ve sporťáku, kdyžtak na tříkolce, odrážedle, skejtu...ale pěšky s ním jít tak, aby se někam došlo, to teda neznám...jako když jdeš na procházku, tak to jo, to klidně, ale jakmile potřebuješ něco zařídit a spěcháš, chceš se někam rychle dostat, tak to si dost dobře neumím představit...
9. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
na prostřeno se dívám a včera jsem se nestačila divit, to byla síla teda :grinning:
9. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
jo, to bylo neco...prave jsem chtela vedet, jestli z toho byl taky nekdo zaskocenej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to byl masakr :grinning:
9. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
lenuli, ja mam kamoska, ta ma 2 letyho kluka a uz docela dlouho s nim chodi ven bez kocaru (pred tim ho emla v golfkach) a chodime klidne i hodinu a pul a malej jde i kdyz se mu to nekdy nelibi :grinning:
asi je to o zvyku..jako naucit dite bez kocaru...taky ybch chtela do podzimu(tak do listopadu) aby mi mala vicemene chodila, kdyz pujdeme ven,jen kdyz pujdeme na dyl bo do mesta, tak bych brala koar,ale jsou to jen moje predstavy :grinning:
9. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
jako my jdem taky ven bez kočárku, ale táhnem prostě tříkolku, teď co slezl sníh...a Verča jde, ale nemůžu spoléhat na to, že to tak bude vždycky, takže ten skejt asi pořídím, děckám se to líbí, že se vezou....
9. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
jo skejt je dobra vec :wink: ,ale nebude pak uz na to teeba velka? :wink: zachvilku bude mit dva roky...i kdyz asi se to libi i 4 letym :grinning:
9. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
dneska su zvedava na Ano,sefe! :grinning:
9. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
no nevím, budu se rozhodovat, až to nastane, co koupit...
mám kámošku, její malej má víc než 4 a jezdí furt v kočáře... :unamused:

taky mám v plánu se dívat...minule jsem neviděla, jsem si nevšimla, že začala nová série
9. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
no o nic jsi neprisla, bylo to jakoby opacko, ukazovaly tam dve restaurace jak to s nema vypada a pokracuje :wink:
ale co jsem videla za ukazky na dnesek, tak to bude maso :grinning:
9. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
ty jo ve 4 letech jeste v kocare?no kazdopadne je to kazdeho vec
9. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
ona má ještě dvouletou holku a její máti je doma a bydlí s nima, chodí ven obě a s dvěma kočárama...když jdou jen s jedním, tak tam jsou naprané obě děcka, on prostě pěšky nepůjde...
9. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
9. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
Lenula - já taky počitám s tím, že Editka bude lenoch po mě takže my budem rozhodně potřebovat kočár pro dvě děti. I když vím, že některé děti už pěkně capkají dřív než ve 2 letech.
9. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.