• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
ja bych nejradeji taky nebrala,ale nevim jak jinak se chranit, jak sjem psala kondo je desnej a pak jako manzele,abychom pouzivali kondom mi prijde zvraceny a prerusovana souloz asi taky ne bo tomu nejak neverim...a pak nevim, jestli by byl na MM spoleh :grinning: znam ho :grinning:
11. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
prosimtě, no jsme spolu začínali v pohodářkách snažilkách :grinning:
jo? :sweat_smile: :grinning: fakt si nepamatuji...to uz musi byt nejakej ten patek, ne? :grinning:
vendul, já se přerušovaně chráním odjakživa a nikdy nic. ale stát se může cokoliv :grinning:
11. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
vendul, no to je teda....asi tak dva roky?
11. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
začínaly :grinning: jsme ženský,žejo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
aha...ja ani nevim co bylo vcera prosimte :grinning:
ale kdyz tak trosku premyslim, tak podle jmena mi to neco rika, ze jsem te asi uz nekde potkala
ale já musím jít pracovat,budu později,pa.
koukam, ze mel davidek uz rok, tak gratuluji, nas to ceka v nedeli :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
ja mozna az navecer jak prijde MM z prace letime fuc :grinning:
tak pa :wink:
11. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
ahojky, holky děkujeme jsem šťastná jak blecha, že je vše OK :grinning:
jinka před natkou jsme používali normoš anti a teď po Natce máme jsem si nechala dát tělísko a supr, je venku a když se podaří takse podaří... :grinning: :grinning: anti buch už nebrala vůbec... :rolling_eyes:
11. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
petronelie konečně někdo jako já :slight_smile: bez HA a přerušovaně, každej na mě vždycky hledí, jak kdybych byla z Marsu :grinning:

vendulko to je daný, každej po probuzení čůrá... :wink:
11. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
Dibla - nemusí do práce, protože z té práce se právě včera v noci vrátil :grinning: Je profi házenkář. To má teda tvůj manžel drsné!!! Ale zase je asi brzy doma ne?

Petronelie - vitam te :slight_smile: Ja nevim, ale v jednom roce bych ji na nocnik jeste nedavala. Me teda tchyne nutila, at uz ji tam davam, kdyz kaka, ale v tehle dobe to podle me jeste nema zadny vyznam. Hlavne, aby si maly k tomu nevytvoril odpor! Jinak stejne jako ty jsem pred Sofi HA nebrala a ted taky neberu a brat nebudu, az po druhem diteti si necham dat asi telisko. My proste uz nekolik let fungujeme na tom, ze si manzel dava pozor :grinning:
11. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
misho já neříkám nutit, ale zvykat...má to jen ten zvykací význam...ikdyž znám holčičku, co si v 11 měsících říkala na nočník...u nás to teda nehrozí, ale Verču jsem zvykala hned jak začala sedět...a když nechce, tak ji nenutím, když se vzpírá, tak prostě na nočník nejde...a dneska si ho sama 3x donesla...
11. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
Tak jasne, urcite je to fajn, ze si ditko zvyka driv a je brzy bez plen... Ale jak to vidim u nasi male, tak to jeste dlouho potrva, i kdyz jsme ji zacli davat pomerne brzy - myslim tim, ze na to jeste neni pripravena psychicky, ze hlasi aa, az kdyz uz kaka nebo cura... Ale je mozne, ze se v tech dvou letech uz treba diky brzke priprvae nebude pocuravat, jak jsem psala drive :slight_smile: Kez by to tak bylo. Bylo by skvele privest druhe ditko na svet s tim, ze uz to prvni nepotrebuje plinky, ze... :sunglasses:

Holky a kolik vam je tady tak let? Mne je 27, Sofinku jsem porodila ve 26. :slight_smile:
11. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
Misho, mě je 32 a Davídka jsem měla tím pádem...logicky že jo :grinning: v 31 :grinning: Je tu ještě nějaká stará bába? :dizzy_face: Jenže já nějak neumím stárnout.

lenulo, já si nedám ani tělísko, ani nic...prostě mám šikovného manžela :grinning:
11. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
Holky,máte nádherný dětičky. Teď jsem jukla, ale zase zpět k práci...šéfa to nějak chytlo :grinning:
11. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
Ahoj Petonelie :slight_smile:
Takže mě je 29 a malou jsem porodila taky když mi bylo 29. Letos mě čeká 30 :slight_smile:

Já doufám, že moje malá bude šikovná po mě - chodila jsem na hrnec od 1 roku. Ale můj manžel byl chlap líná a trvalo mu to mnohem dýl. Tak uvidíme jestli se pamamí nebo potatí :grinning:

Já taky neberu HA, přijde mi to jako svinstvo. Brala jsem ji asi 9 let, dva roky před otěhotněním jsem přestala. Teď se chráníme kojením :slight_smile:
11. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
Ahojky ženky :slight_smile:)
Dneska byl v práci dlouhej den...nějak očekávám menstru. a stále nikde už mám 7 dní spoždění...tak snad ne abych mohla k vám do diskuze když je to rok a ž 2011..samozřejmě dělám srandu..snad dorazí:slight_smile:
11. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
hojky holky, tak kdyz jsem u toho veku, tak me nedavno bylo 26 :dizzy_face:
tak nakonec jsem tady jedina, kdo bere HA... :sweat_smile:
petronelie, to ja mam taky sikovnyho manzu,ale nevim , jestli by ans to vubec oba bavilo takto praktikovat, kdyz on ten konec je nejlepsi :dizzy_face: :grinning:
11. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
Vendulko, mi to treba prave vyhovuje, ze se nemusim zdlouhave umyvat, nez budu uplne cista!!! :grinning:
Jo a jinak Edit - kamaradka ma 10timesicni holcicku, koji a praktikovali prerusovanou souloz. Momentalne je ve 3.mesici tehotenstvi :grinning: Chtela sveho nesikovneho manzela zabit!!! Ale tak tobe by nevadilo, kdybys otehotnela, takze to je ok :slight_smile:
11. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
no tak na kojení bych taky nespoléhala....

já HA nebrala nikdy, leda až po dětech...ale to se uvidí
petronelie já neuvažuju o tělísku, to sis spletla...já mám taky šikovného manžela :wink:

a v dubnu mi bude 29, rodila jsem ve 27
11. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
Mě by právě vůbec nevadilo být těhotná, takže mi kojení jako antikoncepce vyhovuje :grinning: Po druhém mimču si asi necham dát tělísko.
Ale to je ještě daleko takže kdo ví jak budu mluvit potom. Třeba budu chtít 3 dítě :wink:
11. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
ciao holky,tak růžofka skončila a já si chladím vymknutý kotník. V práci jsem šla po schodech a ouha...noha sklouzla.Ještě že máme kdyžtak v rodině ortopeda :grinning:

Jinak k té antikoncepci....já HA považuji za echt svinstvo :frowning2: To tělísko je asi menší zlo,ale jak říkám, my se chráníme takto a nikdy se nic nestalo.A kdyby se stalo,tak se nic nestalo :grinning:

A tak jsem tu nejstarší? týjofka.

Holky, spí mimisci ve svých pokojích? Davídek spí pořád s náma, ikdyž dětský pokojíček má.Jenže já nemám to srdce, no :frowning2: Tak manža,že prý to zkusíme o víkendu,tak uvidíme.

Zítra mám volníčko, tak se tu ukážu častěji :slight_smile:

Papa a hezký večer.
11. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
Verča spí v pokoji, má svou postel, v postýlce odmítala, tak jsme na vánoce koupili postel a od ledna tam spí a spí pěkně celou noc, prospělo jí to, myslím, že jsme ji budili...

postel jsme koupili 140 širokou, takže když je marod nebo nějak hůř spí, tak si lehnu k ní a nerušíme taťku :wink:
12. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Lenula - stejně širokou postel chci koupit i naši malé do pokojičku. Jestli tam bude spát ještě nevím, ale velká postel se určitě vždycky hodí.

Petronelie - já už o moc mladší nejsem :slight_smile: Můžu se zeptat co děláš a kdo ti hlídá dítko když pracuješ? Já taky chodím do práce, ale jen na pár hodin týdně a Editka mi spinká v kočárku. Jakmile se oteplí tak mi snad zase začne vozit tchýně a já budu moct hodit na víc hodin. Teď taky občas pracuju z domu, ale bohužel to nejde u všeho.
12. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Sofi spinka v postylce ve svem pokojicku. S nami spala do 8 mesicu. Nas tatka chrape a pred spanim sebou porad sije, takze malou neustale budil. U nas to ani jinak neslo!!!!! :wink: A je to pohoda. Kdyz male ted rostou zoubky a v noci se vzbudi, vezmu ji casto k nam do postele a tam spi az do rana. Ted uz se ji ty stolicky ale prorizly, takze zase krasne spinka az do rana ve svem :dizzy_face:

Tak ja se musim sebrat a vyrazit do fitka, nez si to rozmyslim :grinning: Pekny patek vam preji!!!!!!!!! :sunglasses:
12. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Nath pres den spi u sebe v postylce v pokojicku a v noci si ji beru k sobe k postely aj s postylkou bo se mi v noci kdyby neco nechce vstavat a jit az k ni do pokoje,ale po roce ji tam asi nechame i v noci...pomalu zacneme zkouset
12. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
ahoj holky,

edit, pracuju v kanceláři a chodím dva dny v týdnu na celý den plus jeden den na 3 hodinky a hlídá mi mamča.Tedy ty dva plné dny. A ty tři hodiny má manžel Davču v práci, on podniká,tak ho má v obchodě.Pracujeme 5 minut od sebe.Do práce jsem šla hlavně kvůli financím, platíme vysokou hypotéku mimojiné, tak jsem jaksi z rodičáku nevyžila :grinning: A ráda Davčovi dopřávám, tak jsem prostě šla. :wink:
12. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
petronelie teda to jsi dobra, ze chodis do prace..i kdyz kdybych musela, tak bych asi taky sla a nic by mi nezbylo, asle jinak jsem rada doma s malou :grinning: :dizzy_face:
12. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.