• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
Ahoj holky :slight_smile:

tak u nás se už snaží na 100%, ale pochybuju, že se zadaří rychle a já porodím v tomto roce.
Takže 2011 to jistí.

Jdu Vás dočíst dlouho jsem tu nebyla :wink:
12. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
Ahojky, tak já otěhotněla ve 26, porodila ve 27 a tento rok v říjnu slavím 30 :grinning: :grinning:
Jinak Natka spí ve své postýlce a pokojíčku, k nám chodí jen ráno, když nás chce vzbudit :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
vendul,já nemusela.S broučánkem jsem také ráda, ale když se mamka nabídla,že bude hlídat,šla jsem.Aspon to pak nebude takový šok. A Davídek je s rodinu, v našem domečku,má veškerý komfort....je to fajn. Zvykne si být také s jinými lidmi.

Tak pořád jsem nejstarší :sunglasses:
12. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
ahoj holky,

ehm .... mě je 33 takže stará babka jsem tady já :grinning: , že? a Josífka měla skoro ve 32.
Jinak my budeme teprve budovat pokojíček a to tak, že musíme rozdělit obývák. Jsme ve starém baráku takže místnosti docela velky, ale je jich málo :slight_smile: ještě s tou prací už jsem si taky kolikrát říkala, že bych na pár dní šla, trošku jiná práce a peníze by se taky hodily :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
ate, tak vítej mezi babkama :grinning: nééé,dělám si legraci. A práce není špatná, pokud máš možnost si ji nakorigovat,jak ti vyhovuje.Já nejdřív chodila každý den na 4 hodiny,ale to bylo na houby, odcházela jsem od rozdělaného apod. A takhle je to lepší. Volné dny si s Dádou maximálně užíváme.A já mám dobrý pocit,že vydělávám penízky a navíc mě to baví. Díkybohu za tu práci.

Jinak my zkusíme zítra dát Davídka do pokojíčku,tak jsem zvědavá :slight_smile:
12. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
atevila, ted jsem koukala na tvoje fotečky, Josífek má krásný kukuč, ale pousmála jsem se nad Betynkou, jak vypadá nadšeně, že se fotí...asi jako ta naše :grinning:
12. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
Hojky holky jsem na vás úplně zapoměla, ale je vidět že to tu pěkně rozkecáváte. U nás je novýho to 6e Petřík si začal konečně říkat na záchod, tak jsme přes den bez plýnky. Příští týden mi má dojít hluboká korbička na mimi ke kočárku, který už mám, tak jsem vědavá jak to bude semnou mávat, jestli nezačneme se snažením dřív :grinning: . KOnečně opadl ten sníh a nanovo je tu. Já už chci aspň 13 stupňů.

Jinak zdravím nové tváře :wink:
12. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Holky - jaké máte golfáče pro vaše zlatíčka? Už se začinam po něčem ohlížet a tak bych ráda znala vaše názory :slight_smile:

Jinak víkend byl suprovej!! Manžel se staral o Editku a já jsem mohla v klidu uklízet, žehlit a spát :slight_smile: Vařil celý víkend manžel a samé dobroty.
V sobotu dostala Edis první mrkvičku, zatím ze skleničky, ale už mám nachystanou a zamraženou domácí rozmixovanou bio mrkvičku. Jsem zvědavá jak ji to bude chutnat. Zítra bych jich ji chtěla uděla br.kaši s MM.
Papala docela pěkně - snědla vždy půl skleničky a žádné obličeje u toho zatím nedělala. :slight_smile:

A jak bylo u vás?
15. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
ahojky...
editah ja mam od chicca multiway(nebo tak nejak) a jsem s nema moc spokojena :wink:
u nas vikend taky parada, jedna oslava za druhou :dizzy_face:
to je dobre, ze male chutnalo, u nas mela mrkev taky uspech akorat ted budeme prechazet ze sklenicek na domaci varenou stravu, tak jsem celkem zvedava :grinning:
15. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky,

my měli víkend fajn. V sobotu jsme se trošku teda zhádali, protože mm zařídil wifi zdarma s anténou na barák a já někde přečetla,že to je záření a způsobuje rakovinu, tak jsem tu akci chtěla stopnout. Nakonec mě přesvědčil švagr, no ....

V neděli jsme byli u švagra a sestřenic, Davídek si krásně hrál a bylo to fajn odpolko. Poprvé papal rybu - pangasuse a pěkně si pošušňal :slight_smile:

Dneska jsem v práci celý den, tak hlídá babička.

Vendulko, my měli Chicco Multiway a spokojená jsem nebyla. Dvakrát jsem je reklamovala a potřetí mi vrátili peníze se slovy, že je nevhodně užívám....což jsem nepochopila, jela jsem s nima celkem asi pětkrát, a z toho čtyřikrát složila do auta....no nechápu, kde se stala chyba :grinning: Teď mám Peg Perego Pliko P3 a kvalita nesrovnatelná, ovšem jsou to jedny z těch dražších. Jsem spokojená až na půdu

:grinning:
15. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
tak ja s nema teda problem nemam a mame je uz docela dlouho, ty co mas ty ma kamoska a za ty prachy mi tda neprijdou nic vic ani nic min, nez to co mam ja :grinning: :wink: ale asi je to o zvyku
15. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
ahojky, my jsme byli o víkendu u mojich rodičů, takže jsem odpočatá, protože Verča byla furt s mojí mamkou, tata vařil a my s manžou leželi a odpočívali :grinning:
15. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
vendul, asi jo. Záleží,co člověk od golfek chce. Já je naštěstí kupovat nemusela, dostala jsem od švagrovky. Jde o to,že Davča je dlouhej jak písnička a Plika mají nejdelší lůžko ze všech golfek a taky jsem odpružené. Já mám golfky ale stejně jen do obchodů, leží mi pořád v autě. Jinak designově se mi líbí nejvíc ty Chicco, Plika moc nee, ale funkčně jsou parádní.
15. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
ahoj holky,

Petron, jo jo Betynka se nerada fotí a navíc to chvíli trvá než foťák bleskne takže vyfotit jí to je výkon :grinning:
Jinak golfky, máme taky Chicco Multiway, jsou super akorát už bych si teď vybrala asi jiný. Přijde mi hrozně nepraktický to madlo, že se musí pořád sunadavat a nandavat. A líbí se mi taky golfky od Espiro, ale nemám tak nevím jestli jsou dobrý.
15. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Nevím čím to je, ale připadá mi, že většina má Chicco Multiways :slight_smile: Mě se moc nelíbí, ale asi nebude tak špatnej když ho má tolik lidí. Ještě budu chvilku hledat.
15. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
edit,ono také záleží, co od golfek očekáváš, kolik do nich chceš investovat apod. Já jsem byla do těch Multiway tak nadšená, že jsem se jich nemohla dočkat a nakonec jsem byla zklamaná. Ale asi jsem měla špatný kus,no. Osobně bych PP Pliko ani náhodou za nic nevyměnila :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
Ahoj holky, my mame taky golfac od Chicca a ja mam pocit, ze skoro vsechno italske ma hlavne dobry design, ale kvalita trosku pokulhava :unamused: Golfac jsme koupili pred dovolenou k mori, at netahame velky sportak, a kdyz jsme se po 14 dnech vratili domu, tak co mohlo, to na kocarku zrezavelo. Hned jsme ho reklamovali, penize nam samozrejme nedali, rezave vymenili a mame ho zpatky doma. Takze cekam, ze pri letosni dovolene se bude situace opakovat...kdyz zrezivel jednou, proc ne podruhy. A to jsme s nim jeli k mori do Italie...mistni domaci slany a vlhky vzdousek by mu mel svedcit :grinning: :wink:
15. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
ahojky, tak v roce mame 8420g a 74:wink: a koupili jsem prvni backurky :dizzy_face:

editah, no ja ymslim, ze ty chicca maji lidi proto, ze jsou cenove docela dobre dostupny a rekla bych, ze i kvalitni...teda ty nase jsou, nemam s nima sebemensi porblem...tak jak petronelie...ji nesedly,asi je to jak pise, zalezi co od nich ocekava matka
15. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
Ahojky holky,
tak víkendu u nás OK, v so jsme byly s Natinkou v divadle a v ne u kámošky, tatínka máme maroda,ale pracuje, měl víkend od nás klídeček aby se vykurýroval... Jinak mi máme golfky Cam Flip a jsem s nima ve městě spokojena, Natka se mi tam i te´d vleze i s fusakem z pravého berana a usne mi v ních tak na 2-3 hoďky, když jsme venku,měli jsme ho i na horách a obstál cestu na bílou a zpět po lesních cestách, má sice také mouchy, nám se třeba rozklepala brzda, je totiž spojena takovou kovovou konstrukci a ta se uvolnila, takže jsme pak jeszdili ajk bubnující bubínek,ale šikovný taťka nám nýtek přiklepl a bylo to...
http://www.a-zbaby.cz/good.php?goodId=2476

jinak Chicco máme také,ale Phone XS , což jsou velmi lehké golfky cca 5 kilo, prostorné, obr koš a do auta, letadla ,autobusu jsou supr co se skladnosti týče,ale po čase se ti rozvykla, někde ta lehkost se podepsat musí, takže ho mám když vím, že jedu do OV k dr a natka mi tam pak bude spát, nebo když jedu do futura popř. jinych obr obchodech
16. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky,

No já hlavně chtěla golfky pohodlné s měkkoučkými zády, lehce odpružené, bytelné a dobře skladné. Chicca jsou na parádu, určitě ale poslouží a pak vyhodit :slight_smile: Prostě Chicco :sunglasses:
16. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Pěkné poledne,

manžílek dokončuje oběd (ceasars salat :D), tak já sem po delší době skáču :slight_smile: My lehký sklldný kočárek pořizujeme až teď, protože jsme použivali Peg Perego skate který se dá kdykoli přestavět z hlubojé korbičky do sportovní sedačky a zpět. Ale teď, protože budeme často lítat letadlem, je třeba mít něco lehčího, ale zárověň polohovatelného, aby v něm mohla Sofi na cestách spinkat. Takže za 3-4 týdny nám dojde Bugaboo Bee plus, mám ho i v albíčku. je sice docela mastný, ale pak ho použiju i na druhé bejby a možná i třetí :slight_smile: Už se ho nemůžu dočkat!!!

Holky, je půlka března a u nás v Norsku je přes půl metru sněhu a stále krásně chumelí :grinning: :dizzy_face: Vy už máte jaro?
16. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
misha já ho nikde v albu nenašla :cry: :cry: jen pokojíček a Sofii a celou rodinku..
16. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Tsss, oni mi ho asi smazali... :angry: Tak ho tam mam znova, v albu Sofinka v Norsku.
17. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
Díky za tipy na golfky. Nechám si to projit hlavou. Asi skončím u Silver crossu - pop vogue, nebo dazzle. Na pozdim letím na nákupy do UK tak bych si je od tama přivezla, u nás je to předražené.

Misha - zrona jaro bych dnešnímu počasí neříkala, ale sníh tady teda není (aspoň u nás), co je super :slight_smile: Velké oteplení má dorazit o víkendu, už se na to třepem. Chceme prvně vyrazit na kolo i s Editkou, ta ve vozíku. Snad to klapne.
17. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
tady sníh teda je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
jsem ani nepozdravila :D

ahoj holky, ale mě už ten sníh štve...ikdyž včera bylo krásně teplo :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
ˇmisha moc pěkný, to je jak formule, šmankote kolik tento model stojí?
Jo holky, pomáhám charitě tady u nás na faře jestli chcete některé pomoc, budem rády.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32000552&tab=0
17. bře 2010 ve 23:07  • Odpověz
Jéé, tak nám to tu pozměnili :slight_smile: Bezva, že se můžou přidávat komentáře k fotkám, občas jsem chtěla okomentovat nějaké fotky, ale nešlo to... Dibla - ten kočárek stojí 15 tisíc, ale na to, že z něho můžeš mít jak variantu pro novorozence, tak sportovní lehký kočárek a ještě slouží jako podvozek pro autosedačku, si myslím, že to není tak zlé. A navíc jsou tyhle holandské kočárky hodně kvalitní a je na ně spoleh :slight_smile:

Jinak mě od včerejška bolí záda a dneska už fest, jen polehávám a chodím v předklonu. nevím, ze čeho to je, asi jak pořád zvedám malou z postýlky, na přebalovák a tak. Už to není žádné pírko... Manžel mě sice jakš takš zastoupí, ale za prvé musí na tréninky a za druhé člověk aby mu furt všechno říkal a pořád ho prosil. Někdy bych chtěla mít spoleh, že všechno bude fungovat, jak má, i beze mě... Ale to bych asi chtěla moc :cry:
19. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
ahojky, něco je tu dobré, ty komentáře jsou fajn, ale je to nějak pomalé zatím a nemůžu se tu vyznat, ale to se snad časem vychytá...a zas si zvyknu :grinning:
19. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahojky, tak my se začali právě snažit, tak snad se zadaří a mimčo bude v r. 2011. Myslím, že ten 2010 už nestihnem :grinning:
19. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.