• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
caro, tak stihnout to ještě můžete, když se vám to povede hned jako většině z nás... :grinning:
19. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahojky holky tak to vypadá, že svoje 30 narozeníny, zapiju tak leda rychlím špuntem nadělila jsem si dáreček v podobě mimíška, ale na 100% to budu vědět v Po jestli mrcha dorazí.... takže jsem se nestihla ani snažilkovat
na testu jsem měla // ,ale slabounké, za to bude ze mne Pamela
jinak mimčo by měl donést mikuláš, tak nevím jestli to bude čertisko nebo andílek, jako Natinka
takže to stihnem v tomto roce a já tak chtěla 2011 :cry: :cry:
19. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
Dibla - moc gratuluji!!!!!!!!!!!! To je krásná zpráva!!! :dizzy_face: Ja zase chtěla miminko v roce 2010, ale okolnosti to nedovolují!!! jééé, já už chci takýýýýýýýýý... Asi na to hupsnem příští měsíc :grinning:
20. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
misha děkuji, jakmile budu chytřejší tak určo napíšu... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
jeee Dibla taky moc gratuluji, super zpráva. My si snažení necháme asi až na to léto. :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
dibla moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
holky moc děkuji, jsem zvědavá na tento týden co bude... :dizzy_face:
21. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
diblo gratuluju :wink:
21. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Také gratulujeme :dizzy_face:
21. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
Dibla - no to je super zpráva! Moc a moc gratuluju.
22. bře 2010 v 07:18  • Odpověz
Holky takže MS nedošla :grinning: :grinning: na testíku //,ale pořád ta jedna je slaboučka :pensive: na vyšetření mě dr vezme 6.4. což bych měla být cca 6tt... a MM tak ten musí malovat strop :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
Dibla, tak to budu moc drzet palecky, to mam zrovna svatek :grinning:
ja prvne u gyndr. byla az v 9tt :frowning2:
22. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
zkousim, dneska jsem byli fotit na hristi, tak jedna fotecka :wink:
22. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
ahojky, je teplo, tak jsou všichni venku? nebo jaktože tu nikdo nepíše? :confused:
25. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
my venku nejsme, dneska u nas moc pekne neni,ale musime odpo jit nakoupit, ale jak ted bylo posdleni dny tak krasne, tak jsem byly porad venku a taky chodime na cviceni, tak pres dne uz neni tolik casu :wink:
25. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
jj, včera bylo venku supr, za to dneska budeme jen doma a max, odpo na nákup, Natinka má teplotu a mě vůbec není dobře...láduji se žaludečním čajem a kapkami na kašel a bolest v krku... už jsem se byla ptát na Homeopatiak,ale jelikož jsou u nás dosti drahé.... tak si je koupím zítra v PL...
Jinak holky potřebuji radu, jaký kočárek si koupit, tady jsou odkazy...
http://www.kocarky.cz/vneonato-2010/reverso/reverso-896.jpg
nebo tento
http://www.detskesny.cz/images.php?id=330&cisloobr=4
25. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
ja bych si asi tady z tech dvou vybrala ted sruhy, kvuli koleckam, trojkolky nejak nemusim,ale chce to odzkouset :wink:
25. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky, Dibla mi se vic asi libi ten prvni. A nebudete ho kupovat, az budete znat pohlavi miminka?? Kvuli barve...

Zavidim vam teplo, my tady mame porad pul metru snehu, i kdyz stale krasne sviti slunicko. Ale za tri tydny letime na tyden do Ostravy, tak uz se nemuzu dockat :grinning: Posledni dobou nedelam nic jineho, nez vybiram jmena pro budouci miminko. Jsem uplny uchylak na jmena :grinning: Potrebovala bych kvuli tomu asi tak 6 deti :grinning:

Jinak Sofi zacina trosku rozvazovat, rika "neni", "tam", "tady", "ptak", tak je s ni sranda :dizzy_face:
25. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
vendulko, oba dva pak mohu vyzkoušet, prodávájí se kousek od nás...

Misha chci neutrální, protože si nenechám říci co to bude, tak jak u Natinky, do porodu jsme to nevěděli. :grinning: :grinning:
25. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
dibla a jake to je, kdyz ti reknou, maminko, mate holcicku?Asi stejne, tak jak kdyz si to necham rict v tom cca 20 tydnu, co? :grinning: akorat to vim driv :grinning:
ja bych u druheho taky to chtela zkusit si to nenechat rict,ale vim, ze to nevydrzim uz kvuli nakupovani, ze kdyby to byl kluk, tak musim nakupovat skoro vse nove :grinning:
25. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
vendulko čekání, znalá jsem i maminku které řekly, že to bude kluk jako buk a ejhl ona to byla holčička, která si jen před sebou držela pupečníkovou šňuru, takže to není nikdy na 100% :grinning: :grinning: a navíc mi vadí, když je holka jen v růžovém a kluk jen v modrém....takže já se vyřádila nakupovat vše neutrální, takže oranžová, světle modrá, zelenkavá, žlutá, jemně hnědá... no prostě je toho hodně...z čeho vybírat... :dizzy_face:
25. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
tak ja taky nemusim holcicku jen ruzove, i kdyz je pravda, ze ma mala docela dost obleceni v ruzove a modrou ji nedavam, krom rifli teda, to mi fakt prijde vylozene barva na kluka, jako modre tricko bych ji asi nedala :grinning: , no uchylka :grinning:
ja mela taky docela dost neutralniho na prte,ale ted se zameruji vylozne na holcici barvy
25. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
Ja si pohlavi miminka necham rict urcite prave z duvodu nakupovani hadriku :grinning: jsem z tech holcicich oblecku uplne pryc a docela se v tom vyzivam no... :sweat_smile: Takova mensi uchylka :sweat_smile: :grinning:
25. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
mne taky prijde, ze na holky jsou hezci vecicky, jako ze i satecky..ale mozna jsem poznamenana tim, ze mam holcicku, kdyz sjem byal tehu a nevedela jsem co to bude, jsem byla presvedcena, bo spis jsem chtela kluka...a tak holcici veci a ruzova barva se mi naprosto pricili a ted je to naopak :grinning:
25. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
diblo já to měla z té genetiky 100% holčičku... :grinning: a na UTZ to bylo taky vidět, že je to holka...jsem chtěla foto z UTZ a dr se smála, že mi vyfotí ty pysky... :grinning: tak to jsem si teda nenechala, by mi jednou poděkovala....a taky to budu chtít vědět, protože kdyby to byl kluk, tak musím všechno pořídit...hodně nám kupujou příbuzní oblečení a všechno je holčičí...
25. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
no ja ani na utz nepoznala holcicku a to mi dr. detailne ukazovala a stejnak jsme to nevidela :grinning:
25. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
tak u nás to poznat bylo teda...kávové zrno jak vyšité :sweat_smile:
25. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
tak dr rikala, ze tam je, jen ja ho nevidela :grinning:
25. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
U nas bylo taky kavove zrno jak vysite!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahoj
tak už řešíte jestli holka nebo kluk? :dizzy_face:

Tak u nás to bude opět překvápko bo to nechceme zase vědět jak u Nelinky.

První týden přežila v neutrální a pak jsem naběhla do obchodů a nakoupila růžovou a červenou :dizzy_face:
26. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.