• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
terezu, lukáše i filipa už v rodině máme..... :slight_smile:
mně se na kluka líbí Patrik, Erik nebo David, ale já věřím že druhá bude holka... :grinning:
26. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
kdyby to byla zase holčička, tak teda nevím.. bude asi dilema... líbí se mi Natálka, ale těch už je taky hodně... nebo Ema, ale ta se nelíbí manželovi... ještě Nina nebo Linda... no uvidíme... zatím máme ještě času přemýšlet :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak vidím že jste u jmen. Mě se hodně líbí Amálie a manželovi Eliška, ale teť už je jich hodně. U kluka nevím líbí se mi jich hodně. Tak třeba Teodor, Mikuláš, Filip. No uvidíme co nám vyjde já bych chtěla holčičku. I kdyby to byl zase kluk, tak se nic neděje, hlavně ať je to zdraví.
26. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
jste to tady rozjely ve velkém koukám .. tak k jménům, tak jasno ještě nemáme .. od minule nám zůstala holčička Eliška, moc se mi líbí třeba Lola, ale to MM nééé a kdyby druhý chlapeček, tak to vůbec nevím .. já mám mrchu docela pravidelnou, HA neberu ..
26. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Dobré ráno děvčata, jak jste se vyspaly mě se tak nechtělo vylízat. nebít Petříka tak ležím ještě doteď :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
ahojky... mně se nechce vylízat každej den :sweat_smile: ... Nelča vstává kolem půl 9, což je super, ale já bych klidně ještě vydržela dýl :grinning: ... neumím si představit, že budu zase jednou v noci vstávat k mimískovi :fearful: to bude nezvyk
27. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Holky, co už máte děti, po jaké době snažení jste otěhotněly? A braly jste HA? Já jí budu brát v květnu 8 let, tak se bojím, že pak třeba dlouho nebudu moct otěhotnět... :frowning2:
28. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Tak já jsem brala HA asi 6 let. A otěhotněla jsem hned po vysazení.
28. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
já taky brala 6let a za 4měsíce se zadařilo
28. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jak s vede a co dítka nezloběj? Venkuje hnusně tak musíme zase trčet doma. Jdu vařit rozhodla jsem se udělat rizoto. Budu ho dělat po 2 v životě tak jsem zvědavá jak dopadne.
29. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
u nás též hnusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... Nelča spinká a bude ještě aspoň hoďku... dneska měla játra s rýží ... rizoto taky papá
29. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Alčo, rizotko zvládneš, neboj :wink: Já teď dělám zapečené těstoviny, pohodička. A játra s rýží bych si dala taky :slight_smile:
29. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
veru85: tak rizoto jsem moc nezvládla, mám ho rozvařený. Veru vy se budete snažit asi o první mimi že? A jak se na to těšíš být maminkou. Já když jsem zjistila že jsu těhotná tak mě to celkem zaskočilo, ale pak pohodička. Ani mě nepřišlo že čekám mimčo. :slight_smile:
29. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Alčo, z toho rizota si nic nedělej :wink:
Jinak my sice ještě děti nemáme, ale v září jsme se po 9 letech chození vzali a já bych ráda mimi, ale až tak za rok a půl, hlavně kvůli tomu, že jsem na jaře změnila práci, a teď se mi moc nechce z dobře placeného místa, ale i tak bych se chtěla začít v létě 2010 snažit o mimi. jenže manžel ještě nechce, že prý se na to ještě necítí a tak...ale já už prostě nechci čekat, takže jsem mu své stanovisko řekla, navíc HA beru už 8 let a už mě nebaví si ničit organismus a v květnu chci skončit. No a on se s tím myslím začal pomalu smiřovat. Jenže on se spíš bojí té zodpovědnosti a tak, ale jsem si jistá, že bude skvělej táta. Tak jen doufám, že to všechno vyjde a bude z nás konečně rodinka... Ale jinak já se samozřejmě taky trochu bojím, až to zjistím, jaké to bude a tak, ale to je asi normální :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Veru doufám že se tak jmenuješ. To je normální že se bojíš. Já v těhotenství byla taky v klidu a pak jak jsem si mimčo dovezla z porodnice tak jsem z toho byla vyhukaná. Ono je to v pohodě jak si zvykneš na nějakej režim. Jinak mi bychom chtěly začít taky příští léto(aspoň teda já). Chci si užít ještě dovolenou ze vším všudy. Třeba se nám povede stejně otěhotnět a mi budeme mít mimi ve stejným termínu. :wink:
29. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahojky snazilky ja bych vazne chtela mimco v 2011 v cervenci 2010 mame svatbu ale uz i ted tak trosku zkousime ale furt nic.... tak snad to ten dalsi rok nejak dobre dopadne.. .
29. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Ahoj lucikbx jestli chceš tak se knám přidej. Ty máš ještě vše před sebou, svadba, mimčo, ty se máš. A co už se těšíš na svůj velký den D. :slight_smile:
29. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
čauky... já byla taky z počátku vyhukaná, hlavně teda v porodnici... jsem pořád nevěřila, že ten malej uzlíček je můj :sweat_smile: ... akorát mě děsí, jak ten čas letí... za chvilku budeme mít doma dvouletou slečnu, které plánujeme sourozence :slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Heli jak jste na tom stím nočníkem. já dnes nechala Petříka pobíhat bez plynky a když chtěl čůrat tak si zašel sám k nočníku. Sednout si na něj nechce, tak čůrá ve stoje. Ale už tohle je úspěch že jsi jde prostě sám když se mu zachce. Akoráť ho musím naučit když bude mít na sobě punčochy aby si je vyslikl. ZAtím má jen Takový ty pletený návleky na nohách až ke kyčlím a ponožky. Jednou čůral mimo nočník tak jsem k němu přiskočila a chytla jsem mu pindíka aby se trefil. Tak si ho začal taky držet, kdyby jste ho vyděli, sem se mu musela smát. :grinning:
29. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
ahojte :grinning: ja bych chtela treti miminko v roce 2012/2013, ale takovych podobnych tu asi moc nebude....tak...vezmete me mezi vas? :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 23:55  • Odpověz
autor
Majatob: vítej mezi námi. Tak vydím že ty budeš už zasloužilá mamina. Skoro 2 děti a třetí ještě v plánu. Vidím že se mateřství nebojíš. Já chci 2 děti a někdy možná za pár let třetí, takový to na rozmazlení. až ty dvě budou velcí :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

Alčo to je Péťa šikovnej, že si běží k nočníku.. taky bych chtěla zkusit Nelču pobýhat bez plín... co bude na to říkat... určitě budu milionkrát převlíkat... to je jasný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
majatob vítej :wink:
30. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj, můžu se zapojit?
30. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
jasne... kazdej vitanej...
30. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
chtěli bysme se začít snažit na jaře, takže buď stihnem ještě zimu 2010 nebo jaro 2011
30. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
mishu zdár :grinning:
30. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
hen: nazdáár
30. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
tady bude za chvílu půlka plánovalek :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Tak koukám že se nám to tu začíná plnit. Mishulle vítám tě mezi námi. :wink: Aspoň tu máme dalšího člověka s kterým si můžu viměňovat informace ohledně dětí.
30. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.