• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
aha, ja si asi nekde sezenu mlynek a budu mlit doma, z obchodu mam strach ji to dat, kolikrat mam problem i pro nas neco peknyho sehnat...
29. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
Verun to vím,ale malá mi na večeři nic jiného něž dětské párečky nechce, tak je pravda, že stojí 158,-/kg ale za to mi to stojí....

Já mám knížečku Vaříme pro kojence kde to je od 4-12 měsíců
http://knihy.abz.cz/prodej/varime-pro-kojence
a vaříme pro děti od 12 měsíců.
http://knihy.abz.cz/prodej/varime-pro-deti

a jsou tam dost dobré nápady, když nevíš už co by...
29. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
ja mam tuto
http://knihy.abz.cz/obchod/levne-knihy/search?search_for_type=detail&search_for_in_cat=1&redefine_search_fields=spec_2_fulltext&search_for_string=kucha%F8ka+va%F8%EDme+d%ECtem
ale prijde mi, ze je tam skoro porad to same ale jen zmeni mrkev za hrasek treba a kureci za veprove :grinning: , ted v tom prave listuji
29. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
vendul ničeho ji nedáš moc, nesní ti přece celý pekáč :grinning: :grinning: tím si hlavu vůbec nelam... a navíc cibule a zelenina, nebo maso když je dobře tepelně opracované není nebezpečné.... a v Bille je určo koupíš....
dibla...diky :slight_smile:
29. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
tak ja jdu dst msle obed co nam zbylo od vcera, hovezi na zelenine a ryzi :wink:
29. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
vendul je tu recept na dětské ratatouille s mletým masem, brambory s květákem, kuřecí polevka, karotková rýže,krůtí maso, karotková placka s kuřecím masem, květakový nákyp, zelené palačinky,nočky v jahodové omáčce, tvarohový pokrm s borůvkami, vaječný koláč s jablkem, sladký tvarohový koláček, např....
29. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
jdu dat male...mala mi sedi na kline a macka mi tu pismenka :grinning:
29. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
jo tady toho je taky dost,ale asi se zbytecne bojim ji neco dat...a taky hlavne jsme myslela, ze musi mit kazdy den maso
29. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
vendulko ani ty nejíš každý den maso :sweat_smile: :sweat_smile: nebo jo??? neboj neublížíš ji tím a když není alergik tak to může skoro vše...
29. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
tak me staci maso 1x tydne :grinning:
ale vis co, jsem mozna zdeformovana tim, jak byla strava do roka, ze 6xtydne maso a 1x tydne bez masa :grinning: aspoo dr mi to tak rikal, tak to jsem rada, ze nemusi kazdy den maso, to je ten vyber pak vetsi... :dizzy_face: a pak jako ze v mase jsou taky vitaminy a dulezity ziviny, ja ji porad vidim jako miminko :grinning:
ale palacinky asi jedte ne co?to je moc sladky a nevhodny, ja jen ze jsem na ne dostala chut, tak jestli muze taky,ale to ji asi ani moc nezasyti...
za par dni se tomu budu taky smat co tady vyvadim za blbosti s jidlem pro malou :grinning:
29. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
vendul to nesjou sladké palačinky, to je jakoby omeleta z vajíčka s hráškem, tady je to napsáno jako zelená palačinka :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
ja myslela klasicke palacinky co se delaji..
a nemuzs mi poslat recept na ty co pises s tim hraskem?to zni dobre :dizzy_face: bgb
29. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
vendul napiš mi do IP prosím tvojí emailovku,,,, z té knížky jsem ti to vyfotila, tak ti to pošlu v meilu... :grinning:
29. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
email v IP :slight_smile:
29. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
ahojky, jste řešily dvojčátka...já je strašně chtěla poprvé...páreček, ale nevyšlo to ...tak třeba podruhé jo, my je v rodině mám eoba, můj tata je z párečku dvojčat a manžel má dvojčata tety a jeho babička je taky z dvojčat :grinning:
29. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
lenula tak to m,áš velké předpoklady porodit dvojčátka... :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
ahojky
lenula, tak to jsem zvedava :grinning:
30. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
no jo, jenže když je člověk chce, tak se to nepovede určitě... :grinning:
30. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
ja bych teda dvojcata nechtela :sweat_smile: se obavam, ze bych to nezvladla..
ale posledni dobou potkava, strasne moc dvojcat, nevim, jestli to je po umelem a nebo fakt se tak zadari :grinning:
30. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
no já mám známou, porodila dvojčata, maj asi rok a půl a už 2 děti měla předtím a je to pohoda s nima, oni si zahrajou spolu...připadá mi, že má víc času než já :grinning:
30. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
tak na hrani dobry, ale jinak?tech plin, jidla, mlika :confused: atd
30. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
no to jo, ale tak vždycky to nějak jde... :wink:
30. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
no musi :grinning:
dneska bylo krasne, skoda, ze se to pokazi...

tak kdo ceka na MS bo spise neceka? :slight_smile:
30. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
no krásně...tady fučelo jak blázen... :confounded:
30. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
tak tady foukalo, nemuzu rict, ze by fucelo,ale na slunku fakt parada :dizzy_face:
30. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
a budu muset zitra s malou k dr, ma na brisku a na hrudnicku strasne moc pupinku, nejsem si jista, jestli to jsou potnicvky?mozna nejaky ekzem..nevim, na rucce a na raminku se ji udelaly takovy hnusny dva fleky, tak sjem to 3 dny mazala 3x denne infadolanem a zmizelo to,ale na tom brisku a hrudnicku nic, jednou je to dobry, jednou to vyrasi jakoby vic, tak tam zitra radeji zajdu, mame ho kousek, tak jak pojedeme od zubare a od mamky, tak se tam stavim, ma na odpoledne
30. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
no tady moc nesvítilo ani a tím větrem byla pěkná kosa...jsem byla na zahradě sadit jahody a hnus, jsem myslela, že odletím i s něma...

my jdem zítra taky k dr, na priorix, tak jsem zvědavá, jestli nám to píchne, Verči teče z nosu...
30. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
tak my uz ockovani amme za sebou, teda my ale mely synflorix a ted nas ceka v 15m ta tetra cosi :grinning: si nemuzu vzpomenout na nazev :grinning:
30. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.