• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
no to je priorix tetra... :grinning:
30. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
je v 15m a pak přeočkování teď...
30. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
jo prioriox tetra..no jsem to debil :grinning:
30. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
vidis, nejak se mi to vykourilo z hlavy a takze jste si to paltili i s tou jednou navic co nehradi stat jo?nevim co tam je navic, jestli plane nestovice?
30. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
dobrou noc, jdu si lehnout...
30. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
vendul dorazil ti ten recept??? už jsem ho odesílal 3x nemáš přeplněnou schránku????
30. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
Jinak očkování máme již vše za sebou... naštěstí :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
ahoj holky,
my jeste nemame priorix tetra za sebou, protoze jsme v dobe, kdy na to mela mala jit, narychlo odletali do Norska. Ale sestricka mi po telefonu rekla, ze to je uplne v pohode a ze tim muze byt ockovana az do dvou let veku. takze s ni zajdu, az se vratime, tzn.v cervnu, a to bude mit mala 19 mesicu.
Co delate dnes na obed? My mame nalozene veprove kotlety, ale co k tomu? asi udelam bramborovou kasi... uz mi pomalu dochazeji napady :confounded:
31. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
dibla...jo jo dneska dorazil, diky, jak bude nalada, tak ho urcite vyzkousim :slight_smile:

jinak ahojky vsem, tady je hnus, prsi...jsem u mamky a jak se mala vyspi, tak valime dom, jinak u zubare dobry, vypada to, ze dr bude super...tak zase az v listopadu
31. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
ne my máme jen priorix, ty neštovice jsem k tomu nepřiplácela, něco by si mohla prodělat...
a ještě jsme dávali proti encefalitidě, takže měla na obou rukách náplasti, ale neuronila ani slzu, ona nikdy...naštěstí
31. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
no mne prijde, ze ty nestovice jsou prave nejhorsi svinstvo z toho, ale je to jen muj nazor :wink:
31. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
no to asi ani ne...http://www.kezdravi.cz/oddeleni/229-plane-nestovice přečti si tady o všech těch nemocích a je to to nejmíň nebezpečné
31. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
aha, tak diky, se pak mrknu az bude vic casu, ted tady litam at enmusim zitra, jdeme plavat, tak chystam svacinu, plavani a vse mozny a jdu koukat na prostreno
31. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
Ahojky tak mi máme všechno očkovaní, a neštovice jsem také nenechávala dávat... chtěla bych aby si je prodělala.... i když od švagrové děti je mají nyní a to je jim 14a 10 let... :grinning: a dokonce to chytl od kámošky 35 lety manžel a ten si to prožil v horečkách...
31. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
no ono nektere ty nestovice umi byt pekne svine a muzou zpusobit peknou paseku
jinak clanek prectenej :wink:
31. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
no já je sama měla taky až ve 13 letech...
31. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Holky a četly jste některá, zda je teda lepší neštovice prodělat, než proti nim očkovat? Já se chci na to zeptat doktorky, ale zajímá mě, jestli jste to někde nezjišťovaly.
31. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
A copak se podelo s ostatnimi, ze nepisou? Lusyen, Editah, Petronelie a dalsi!!! Holky sem!!!!! :grinning:
31. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
Právě jsem našla chvilku času a vidím, že se vám stýská :grinning: :grinning: :grinning:
Neměla jsem teď moc čas, protože Editka měla nějakou virozu (teploty, průjem zvracení)naštěstí to proběhlo lehce a bez problémů, ale byla to její první teplotová nemoc a tak jsem to prožívala. Na když to skončilo ji, tak to dostal manžel, po něm já, pak jeden pán co nám tady dělá tu rekonstrukci a dnes i neteře a moje ségra. Takže taková hromadná nemoc :slight_smile:

Jinak u nás vše v pohodě. Pokusim se vás dočist během zítřka, abych mohla reagovat.
Jen vidim, že tu máte téma neštovice - podle mě je lepší je prodělat než očkovat, ale pokud nejsou v dětství tak očkovat, pak prý je ten průběh mnohem horší. Ale je to jen můj názor, určitě bude mít někerá z vás i opačnej.

Jo, byla jsem dnes dopoledne u kadeřnice (po 4 měsicich), udělala mi super novou hlavu a byla jsem fakt krásná :slight_smile: BOhužel jen 2 hodiny, protože pak jsem s malou na procházce zmokla a zas vypadám jak zmoklá slipka :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-styl/nase-zdravi/5809-kdy-ockovat-proti-planym-nestovicim-

tady je článek k tomu očkování, ale prakticky se v něm nedozvíš, co je lepší, spíš jen to, že vakcina není 100% a dítě se i s očkováním stejně může neštovicema nakazit...
1. dub 2010 v 09:56  • Odpověz
ahojky
dneska plavani docela dobry, bylo nas tam celkem 3 :grinning: Nath z pocatku byla nejsdita a porad se na me lepila,ale nebrecela a i potapeni zvladla, takze dobry, zitra jdeme opet na 10h, takze jsem zrusila civceni co mame v 9h a radeji si nahradim to plavani, bo to je to dviceni zadara co me a ani Nath trikrat neba, takze to si nahradime az nekdy a nebo vubec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
no me dr rikal, ze je lepsi ockovat nez prodelat, jsem se ho an to taky ptala a rikal,ze to ockovani ma 95% ucinost...tak nevim
1. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
vendulko to máš těžký, co doktor, to názor...
a co matka, to taky názor, takže se nenech ovlivnit a udělej si jak myslíš, co je pro dítě nejlepší...očkováním asi nic nepokazíš, ale když ho nedáš, tak se nejspíš taky žádná velká hrůza nestane...
není dobrý očkovat za každou cenu proti všemu...
1. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
Já mám, co se týče očkování, dost nevyhraněné názory. Já sama jsem očkovaná snad proti všemu (cestování), ale u malé to nechci přehánět. Je fakt, že proti žloutence a borelioze ji asi očkovat nechám, ale s neštovicema si nejsem jistá. To je právě ono, konečné rozhodnutí zůstava na matce a já nevím co je lepší :frowning2: Každý doktor říká něco jiného a každá vědecká studie taky. Takže si asi hodím korunou :wink:
2. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
no to neni no,ale kdyz se zase clovek muze vyhnout te nemoci a ulevit tak diteti, je to kolikrat tezke rozhodovani, s tim synflorixem jsem taky dlouho vahala
2. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
my máme prevenar, synflorix tehdy nebyl nebo jsem o něm neměla informace, nevím jak dlouho se používá...
u nás byl prevenar jasná volba, protože manžel je po opakovaných zánětech středního ucha hluchý na jedno ucho a není v jeho rodině sám, takže nebylo pochyb o tom, že očkovat budeme
2. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
no ten synflorix je tu jen chvilku, kdyz my dostali tu nabidku tak to tu byla teprve novinka...a taky ma o 3 seriotypi vic jak ten prevenar...
2. dub 2010 v 16:27  • Odpověz
ale verim tomu, ze za cvhilku bude zase neco noveho a lepsiho
2. dub 2010 v 16:27  • Odpověz
Vendulko už je - Prevenar13 :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
no vidis :wink:
2. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.