• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
Ahojky,

my se dnes vratili z hor, jednu noc jsme stravili v hotelu stredni kategorie a pri placeni se nam protocili panenky. To Norsko je vazne tak nechutne drahe... :cry:
Ja malou asi proti tem nestovici ockovat necham, prijde mi to mensi zlo, nez kdybychom se meli trapit s prubehem nemoci. A budu doufat, ze to nechytne i pres ockovani.
Jinak dnes nam i tady na severu zacalo (pomalu, ale jiste) jaro, tak mam hned lepsi naladu!!! Ale i tak se strasne tesim na 14 dni do Ceska!!! uz jen 6 dni!!! :grinning:
2. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se omlouvám za neúčast,ale je mi dost šoufl,,, nejen od žaludku,ale i celkově, mám rýmu, kašel, teplotu a vůbec nevím co mohu a nemohu, mám to už týdena Nat také, takže půjdeme v ut k dr a uvidíme....
Jinak já úplně nějak zazdila velikonoce, no nemám ani uklizeno a vajička budu barvit až dneska
3. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
Dibla, brzy se uzdrav!
My prave vyrazime na vylet kolem pobrezi, dnes sviti slunicko a zitra uz ma byt pod mrakem a prset, tak toho pocasi musime rychle vyuzit. S tim mojim chlapem se ale nekam vypravit, to je o nervy. Musela jsem si sem odskocit trosku se uklidnit!!! :grinning: Doufam, ze nam mala neusne v aute :angry: Co dnes delate? :dizzy_face:
5. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky pridavam se k vam, beru posledni platicko HA a uz se tesim az ho vysadim:slight_smile: radi by sme mimco na leto 2011 ale pokud by se zadarilo driv zlobit se nebudem:slight_smile:
5. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahojky hribek :slight_smile: Vitej k nam!!! My s manzelem planujem mimi na kveten 2011. Ale buh vi, jestli budem uspesni jak napoprve :confused: Kazdopadne jaro-leto to snad bude :slight_smile: takze te prepadly materske pudy? :slight_smile:
5. dub 2010 v 16:00  • Odpověz
jojo prepadly uz asi loni ale tim ze je pitel mladsi tak jsme to nechali az na ted. v listopadu se nam narodil synovecek takze to k tomu trochu i dokoplo nas oba je roztomilej :slight_smile:
5. dub 2010 v 16:33  • Odpověz
Ahojky holky,
hribku vítej.... jo já také plánovala na rok 2011 a nějak nečekaně se zadařilo už v minulém měsící... :sweat_smile: :sweat_smile: a to jsem na první mimi čekala 6 měsíců.... takže plánovat můžeš a možná to stihneš ještě v prosinci 2010 :grinning: :grinning:
No měsící mě asi přenášet nenechají aby se to narodilo 1.12011 :grinning: :grinning: nebo myslíte, že bych je ukecala????
5. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
dibla: ahojky no ja bych se vubec nebranila, ale bylo by lepsi az tak na jaro. na podzim je v praci hodne shonu a stresu takze bych to radeji nechala na ten rok 2011 :slight_smile:
Jinak moc gratuluju k těhu snad bude vše OK :slight_smile:
5. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
jj první KO mám už zítra což bych měla být podle MS 7 týden podle ovula 5tt takže tam by už i srdíčko mohlo být no nechám se překvapit, co nám dr poví... :dizzy_face:
5. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
ahojky, hribku vítej :slight_smile:

diblo pak dej vědět :wink:
6. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahojky holky,
tak KO u dr OK, jsem 5tt5d a sice ještě nejde vidět srdíčko,ale je tam váček a uvnitř koule jak krává cca 1mm :grinning: :grinning:
jinka mě objednal na 16.4. že by to mělo být už OK, tak jsem zvědavá....
6. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
diba: gratuluju !!! ja dneska zakoupila testik pac jsem nedostala MS, jinak ji mivam pravidelne, a ejhle vykoukla slaba carecka, tak bud je to duch a ja uz mam vidiny nebo nevim, tak zitra pro jistotu koupim dalsi a uvidime :slight_smile:
6. dub 2010 v 16:53  • Odpověz
ahojky holky...
dibla, moc gratuluji ,to je super :slight_smile:
hribek, vitej a snad to nebyl duch, drzim palec at carecka sili :slight_smile:
6. dub 2010 v 17:06  • Odpověz
Tak jsem hodila testík do alba tak na to raději mrkněte....
6. dub 2010 v 18:52  • Odpověz
ja bych rekla, ze tam je :wink: :dizzy_face:
6. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
Díky snad jo musím počkat do zítra na další testík....
6. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
uvidis, ze bude zase o neco zretelnejsi...je ja kdyz si vzpomenu na moje // :dizzy_face: :grinning: to byl sok :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
no pro me sok ani ne ale spis jestli to dopadne a budu to rikat priteli tak ho asi klepne
6. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
no ja jsem to tak chtela a pak jsem z toho byla tak prekvapena a v soku a najednou jsem nevedela co ma delat a jak to zvladnu a tak...prvotni sok, ze nas bude o jednoho vic a budou starosti... :wink:
6. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
Nathalka na piskovisti :slight_smile:
6. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
to jo to asi bude sok ale zatim to nedochazi, holcicka krasna:slight_smile:
6. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
Hříbku tak to myslím, že to duch není :grinning: :grinning:
tak to tě budem v prosinci 2010 očekávat :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
dibla, koukam, ze amte vybraneho Daniela, my meli prvne pro kluka taky Daniela :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
Vendul, já mám Daniela od mých 14-15 let hrozně mooooooooooooc se my to jméno líbí a MM chtěl Natálku... takže MM se to vyplnilo a já doufám, že se to nyní vyplní mě.... když né tak MM bude muset vymyslet další holčičí jméno.... :sweat_smile: :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
6. dub 2010 ve 22:21 • katunka82
tak vzhuru do prace:frowning2: uz abych byla doma. drzte pesti at ten dnesni testik dopadne lip nez vcera :slight_smile: papa a pekny den
7. dub 2010 v 06:12  • Odpověz
Ahojky hříbku tak co ??? nenapínej???? :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 v 17:09  • Odpověz
Ahojky no nevim :frowning2:zkousela sem rapiclear a nic moc a obyc test ukazal jen slaboulinkou tak nevim. dnes sem slabe spinila tak fakt nevim. zbyl mi jeste jeden testik tak ho necham na rano a pak se uvidi. jestli tam nic nebude tak to necham .... :frowning2:
7. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
hřibku tak to nedělej hned zítra ráno,ale třeba až v pa nebo v SO ráno...
7. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
asi jo pockam do soboty :slight_smile:
8. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.