• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
holky mate zkusenost s rapiclearem? slysela jsem ze neni moc spolehlivej....
9. dub 2010 v 19:00  • Odpověz
Hřibku tak to ti opravdu nepovím,,, já měla nejdříve ty obyč testy, které 2ks stojí 35kč...nějak se mi nechtělo na 3x testování dávat za 1test 95,-... tak jako milionář nejsem.... no a když bylo opoždění týden tak jsem si koupila test dražší a tam to jde vidět už moc... :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz
ja si taky prvne koupila test sice citlivej ale za 35 kc a nasla tam // (fotka v albu) jenze hned druhej densem mela puldenni spineni tak sem si koupila radeji dalsi test a tam uz to bylo o nicem. ted sem koupila 2 v 1 za 30kc a porad stejna lehounka carka. tak nevim bud se v pondeli rozhoupu k doktorce na krev nebo to necham byt nechhci zbytecne plasit
10. dub 2010 v 06:51  • Odpověz
hribku kdy jsi to mela dostat????
10. dub 2010 v 08:23  • Odpověz
min.nedeli. ted sem byla v obchode koupila si test a nic takze to byli fakt nejaci hodne viditelni dusi....
10. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
ahojky holky....
hribek, ja si nemuzu pomoct,ale ja na tom testiku vydil slabouckou druhou carecku,ale mozna je to ovlivneno necim jinym , ze tam je bo me se to taky stalo, jeden den jsem si udelala test a silene slaboucka carka a druhy den tam vubec nebyla :frowning2:
10. dub 2010 v 11:54  • Odpověz
ahoj vendulko
jj carka tam je po zaschnuti jeste silnejsi ale od te doby uz vubec nic.nekdo tady v jine diskuzi psal ze to mohlo byt i ovulace a ze se akorat pomichali hormony cico....
10. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
tak mozny je vsechno a k dr pujdes?
10. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
No jeste nevim asi ne asi to necham na prirode.budu se chovat jako bych byla ale pockam do pristi MS
10. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
teda ja bych asi mazala, bo bych jako zavolala, ze jsem si delal test, a ze tam je slaba carecka a tak bych to popsala a at mi rekne co mam delat :wink:
10. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz
no ja uz tam u ni takhle byla 2x protoze presto ze beru HA tak jsem nedostala MS a myslela si jestli nejsem v tom. tak nechci vypadat jako plasidlo tak radeji pockam. mam nizkodavkovy prasky a obcas ta MS nedojde
10. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz
aha, tak uvidis no :wink:
10. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
a co ty? taky se snazite nebo uz mimco je?
10. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
my se zatim nesnazime, mame doma uz skoro 13m cacorku,ale snazeni bude,ale pozdeji...doufam no :grinning:
10. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
Tak to jo tak to chce si jeste chvilku uzit tu malou. ja bych brala mezi detma rozdil 2 roky :slight_smile:
10. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz
no me na vekovym rozdilu ani nesejde :wink: ,spis abych nemusela hnedka do prace :grinning:
10. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz
ajo, tak to jo.
10. dub 2010 v 15:03  • Odpověz
ahoj holky, já vůbec v poslední době nestíhám sem chodit. zkusím dočíst abych byla trošku v obraze? ale stejně je něco nového a jak se máte?
11. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
ahojky, trosku to tu vazne :unamused:
13. dub 2010 v 17:07  • Odpověz
ahojky, dneska taky nikdo?
14. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
autor
Ahojn holky tak se po dlouhé době ozívám. U nás nic nového. Petříkovi se už dost rozvazuje jazyk, tak si myslím že s nástupem do školky už bude umět plyně mluvit.
Jinak zdravím nové tváře. A gratuluji těhulkám.
Já se pořád ozhoduji kfdy do toho praštit po druhé. Teď mi dojde HA a pořád váhám jestli koupit novou nebo ne. Bych to tak moc ani neřešila kdybych enchtělůa mít mimi na jaře.
14. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky,
Holky tak hlásím z dnešní KO u dr, takže máme srdíčko a dal mi ho i poslechnout, nádherný to zvuk :grinning: :grinning: jsem byla jak v sedmém nebi.... další KO máme 28.4. tak jsem zvědavá.... :dizzy_face:
16. dub 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
dibla tak gratuluji ke srdíčku. Už se těším až objevím zase u sebe na testu //. To si musím, ale ještě nějaký pátek počkat :unamused:
16. dub 2010 ve 22:39  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, jen tak skacu z jednoho radku na druhy, at zachytim co nejvic informaci za co nejkratsi dobu :slight_smile:

Misho...uz jsem tady...a jsem rada, ze budeme moct zase popovidat a na blogu jsem videla, ze i ty jsi tady...v CR :slight_smile: Jak se tady doma mate? Co noveho u Sofinky? Sebik mel minuly tyden ockovani...Priorix a ted se nam pridala sesta infekcni nemoc...teplota, pupinky, jsme infekcni, tak nemuzeme mezi deti. Musime vynechat plavani, bude nam po chobotnici, ktera tam tumu sefuje, smutno :wink: Jinak dnes si udelam radost...doufam :grinning: Jdu se strihat, chce to zmenu, bud mikado, neboneco kratko-strapatyho...uvidim vecer, pak napisu, jestli nebrecim :grinning:

Diblo...MOC GRATULUJU!!! :slight_smile: A drzim palce, at je celych devet mesicu vsechno v poradku!!!

A ostatni holky, vam vsem ahoj a brzo nanapsanou :wink:
20. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahoj Lusyen!!! Hura!!! Jsi zaptky! Ted jsem tu pro zmenu nejakou dobu nebyla ja, pac jsme byli v CR a pocitac nechali zamerne v Norsku. Uz tak jsme toho do letadla meli az az!!!
Sofinka byla na pozdejsim ockovani ted v utery. Bohuzel vcera nam bobek onemocnela, ale uplne silene, cele dny ma kolem 40.5. Asi to hcytla ode me, ale ja nemela horecky, jen silenou rymu, doted nemuzu poradne mluvit, mam chlas, jak kdybych kazdy den chlastala a kourila :grinning: No tak si to poradne vyzirame, tady v Norsku krasne sviti slunicko a my, misto abychom vyletovali, lezime jak lazari :frowning2:
A vy uz jste se Sebikem ok? A jak dopadly vlasy??? Jestli dobre, tak musis rozhodne pridat fotku!!! :dizzy_face: Ja ted momentalne vypadam, jak kdybych prolezla pytlem cementu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nekdo dalsi tehotny nebo snazici se? :wink:
24. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahojky holky...
tak dobře mi tedy není, těhu si zatím neužívám... :frowning2: sice nebleju,ale nafouklá jsem jak balon a žaludek mám pořád na vodě...
ujíždím na těstovinách a co jsem milovala už nemusím.... :frowning2: :frowning2:
26. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz
ahojky :dizzy_face:
28. dub 2010 v 17:26  • Odpověz
ahoj,ahoj, tady uz nikdo nechodi?
1. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
Dibla a jak jsi to měla u prvního těhu? Já bez problémů a všichni mě straší, že to všechno příjde teprv u druhého :grinning:
4. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
edit jj já na tom byla stejně u Nat jsem nevěděla, že jsem těhule, vůbec mi nebylo špatně, žádne nevolnosti, bolesti, prostě nic, Vše OK a nyní...od 5tt blbě, žaludek jak balon, bez Renni a espumisanu a mléka nefunguji.... to co mi u Nat chutnalo, tak nyní nedám ani do pusiny...
a u třetího těhu tak to se hrozím, že mi bude blbě už před otěhotněním :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.