• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
Ahojda holky,

můžu se k Vám přidat? Mám Jarouška narozeného v únoru 09 a druhé mimi bychom chtěli příští rok ..

Děkuji :slight_smile:
5. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
Tedy když čtu příspěvky od Dibla, tak se bouří hormony :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj Jesterko :slight_smile:

Dibla - to jsi mě teda nepotěšila :frowning2: Snad bude i to moje druhé těhu OK.
Snad to bude rychle za tebou.
5. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
Také se bojím nevolností v druhém těhu, první jsem měla krásné, ale u dítěte a ještě nevolnosti :unamused: :unamused: Tak jen doufat, že to brzy odezní... :unamused:
5. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
jo holky také čekám kdy to přejde ,ale pořád nic, naštěstí je Natka poslušná opička... :dizzy_face: :dizzy_face: takže mě ta moc netahá a naštěsti chce i po obídku spinkat, takže to sní vždy zablím a spimé tak 2-3 hodinky, podle toho jak se jí chce ...
5. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
Dibla: říká se, že to přejde po třech měsících, ne? :sweat_smile: Také chodím spát s Jarouškem :zipper_mouth: V kolik ti chodí Natálka spát večer, když spí tak "dlouho" přes den???
5. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
jester tak kolem 20,00 hodinky hned po pohádkách
5. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
To je paráda :wink: Diblo nechali jste si říct pohlaví miminka při prvním těhu??

Edit: kdyby jsme měli bývali holčičku, tak jsem také uvažovala na jménem Editka, hrozně se mi líbí (jmenuje se tak manželova sestra) a neznám snad nikoho, kdo by tak pojmenoval své mimčo :wink:
6. kvě 2010 v 06:49  • Odpověz
Jesterko - malá se jmenuje po mě :slight_smile:

Diblo - je super, že Natinka je tak hodnoučká. Spaní po obědě je super, taky bych ho brala. Jenomže moje dítě po obědě usne jen když tam já nejsem. Jakmile si lehnu k ni do ložnice tak mě asi citi nebo co a vůbec nespí jen chvilku.
6. kvě 2010 v 07:01  • Odpověz
Edit: To je zajímavé, u nás je to přesně naopak :grinning: Jak si k J nelehnu, tak je zachvilku probuzený a když jsi lehnu s ním, tak spíme až 2,5 hoďky.. Edit kojíš??
6. kvě 2010 v 07:13  • Odpověz
ahojky holky, zdravim po nejake dobe :wink:
6. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
Jesterko - kojim jak o život :slight_smile: Malá v noci spí s nama (po druhém kojení, protože usnu dřív než ona) a to ji nezavazím. Ale přes den mě nesnese :slight_smile:

Ahoj Vendulko, jak se máš?
6. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
editah, ale jo jde to, jen me stve to pocasi, bylo uz tak pekne
6. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
Edit, také kojí a Jarunka spí s námi v posteli :grinning: Je to návykové jak pro něj, tak pro nás :sweat_smile:
6. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
Vendulko, kolikátého je narozené Vaše sluníčko?
6. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
jesterka, mas to v IP :wink:
6. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
Jesterko tak to jsi dobrá, že ještě kojiš. Já už přemýšlim jak kojení kolem roku ukončit. :sweat_smile:
6. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
Edit: abych řekla pravdu, byla jsem si jistá, že déle jak rok kojit nebudu, tím že spí s námi, tak postýlku zná jen od vidění.. Nedřív jsem ho učila usínat bez koja v postýlace.. máme další kojo v 1 hod v noci, ale nikdy se nemůžu dostat k tomu, abych začala s odnaučováním, tak ho jen k nám přetáhnu a on se už obsluhuje sám :grinning: :sweat_smile:
Jinak kamarádky radí, dát dítko MM či nějaké z babiček přes noc a rázem si odvykne... Bohužel na to zase namám já :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz
Holky jak dlouho Vám trvalo otěhotnění při prvním mimču??
6. kvě 2010 v 16:40  • Odpověz
My plánujeme začít odstavovat v červenci. Manžel ma 14 dni dovolenou a tak ji na to využijeme. Ale uvidime, třeba do ni UM nedostanu a tak budeme na MM až do nevim kdy :slight_smile:

První nám trvalo rok. Ale prvniho půl roku to bylo takove snažení nesnažení.
6. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz
Edit to už pak ani UM dávat nemusíš, kaši na noc a přes den nějaký ten jogurt a pak není vůbec potřeba UM :wink:

Já bych nejraději začala se snažením ihned, ale do kud Jaroušek nezačne chodit, tak nechci.. U prvního to šlo hned, ale to jsem po 7 letech vysadila HA a následně jsem otěhotněla.. teď když ještě kojím :confounded:
6. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
Kaše mi moc nesní a jogurt ji nejede vůbec, takže UM je naše poslední záchrana. :slight_smile:

Ani neviš jak jsi mě uklidnila, že Jaroušek ještě nechodí. Moje malá neleze ani se neplazí a já si teď v jakési "chytré" knize přečetla, že v 8 měsicich děti začinaji dělat první krůčky. :angry: :angry: Jsem s ni mrskla z okna a to jako vážně :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
Tak v tomto případě je to jasné :sweat_smile:

Abych řekla pravdu Jaroušek začal lést až po prvním roce!!! plazit ani nic jiného nechtěl dělat.. Furt se uklidňuji tím, že MM začal chodit až ve 2 letech :grinning: :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
nam se povedla na ctvrty pokus :slight_smile:
jesterka, no ja chodila uz v 9m a mala jeste nechodi sama teda, za rucicky tape jako drak
6. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz
Já jsem byla jako mimino taky extremně šikovná, v roce jsem prý už sama chodila dokonce na nočník :grinning: Ale Editka bude asi po tatuldovi. Ten zas byl lenoch liná :slight_smile:
6. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz
Edit: A komu je podobná?? Náš J byl po porodu totál celý MM a teď je podbný mě :grinning:

Vendulka: v 9 měsících?? tak to je mazec :grinning: Jak šlape za ručičky, tak za chviličku se už rozběhne.. a pak to prý začne :sweat_smile: :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
edit, ja na noacniku byla od 6m :grinning:
no jo no, za komancu to bylo jiny :grinning:
6. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
Malá je celý táta :slight_smile: Ale manžel se tam nevidí tak se mě občas ptá kdo je ten táta :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
tak s malou jsem zapadla po 6 měsících od vysazení Ha a nyní jsem zapadla po 14 dnech od vytažení tělíska :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: neplánovaně,ale jsem šťastná.... a MM jak by smed... :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
Diblo: Víš jak se to říká, že neplánovat je nejlepší :wink: a asi je to pravda :sweat_smile: To mi připomíná, že jsem to už měla dostat :grinning:

Vendullko: to máš pravdu, že za komančů to bylo jiné.. Já byla už od půl roku v jeslích :confused:

Edit: máš vtipného MM :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.