• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
jestěrko že by????? :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
Ještěrko já jsem taky včera počitala a jsem 33den cyklu, ale po porodu to mám furt nepravidelné tak na těhu ani moc nemyslim :slight_smile: Ale bylo by to příjemné překvápko :grinning:
7. kvě 2010 v 06:52  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:

já jsem 32 DC, ale už mě bolí břicho na MS :sweat_smile: Na těhu si také nepomýšlím obvzlášť když kojím :sweat_smile: ( i když moje sousedka otěhotněla v roce svého prvního mimča)

Diblo: Máte krásný TP!! Romantika na Vánoce :slight_smile:
7. kvě 2010 v 07:35  • Odpověz
Já taky beru kojení jako antiko, ale nepočitam s tim, že je to moc spolehlivé :grinning:
Břicho taky začina bolet takže to asi nebude tak žhavé :slight_smile:

Dibla furt nemáte jméno pro holčičku? Já jsem tak dlouho pročitala knižku s jménama, že jsem nakonec dala jméno po sobě :wink:
7. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
Mě břicho už zase nebolí :sweat_smile: pro jistotu jsem si objednala těhu test ať vím na čem jsem :grinning:

Já dala jméno Jarouškovi po jeho otci, ale holce bych po sobě nedala (Petra) mě se toto jméno nelíbí :sweat_smile:
Také se to u mě mění jak počasí... teď momentálně se mi zamlouvá Stela a Patricie, klučičí Richard a Tomáš :grinning:
7. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz
Mám za sebou Mamatest... negativ :cry: škoda... :sweat_smile:
7. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
jesterka, je to je skoda...treba jeste vykouknou?nebo uz je na to pozde?
7. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
Holky tak holčičí u nás vybírá manžel a klučičí já.... zatím neřekl, jaké by pro druhou dceru, kdyby náhodou i když já si fandím na kluka chtěl..ale teď jsem našla že má Daniel v prosinci svátek a zároveň by měl nározky. tak nevím asi to budu muset změnit.... :frowning2: :frowning2:
7. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
tak jsem ještě našla Viktor i to se mi líbí a je v srpnu.... tak se možná bude jmenovat po dědovi...
7. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
Mě se Viktor libí vic než Daniel. Je to takový chlapský :slight_smile: A Danielů je teď moc. Ale na můj názor nedej, já jsem s jménama trochu blázen. Nejsem příznivec modnich jmen :slight_smile:

Jesterks tak u nás taky negativni. Nevim jestli mám být ráda nebo nerada :slight_smile:
8. kvě 2010 v 05:25  • Odpověz
Ahojda holky,

mě se také Viktor líbí víc jak Daniel :wink:

Edit: kladla jsem si tu samou otázku co ty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale minule mi test vyšel až 38DC a Dr. na UTZ to viděla až 8tt :sweat_smile: ale byla by to spíše náhoda.. :unamused:

Jaký máte plán na víkend??
8. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahojky, tak me se teda jednoznacne libi Daniel :dizzy_face:
8. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
U nás je víkend uklidový. V pátek byla dokončena rekonstrukce a na mě zůstal uklid. Ráno jsem ten nechutnej prach smetla, teď vysáze ze všech zákoutí a za chvilku to jdu setřít. Zítra to znovu vysaju a setřu a umyju okna. Pak se tam už konečně může zase nastěhovat nábytek :grinning:

Malá je od rána s tatinkem. Oba jsou zlati. Editka dokonce snědla na oběd všechno co dostala, což se v poslednich dnech moc nestávalo :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
Edit už jsi to dostala?? Já jsem byla dnes byla v jednom kole, ale stihla jsem Zumbu ta mě vždy dobije :grinning: Dneska jsme pořídili Jarouškovi z Ikey Vladkovo křeslo v dětském a je to hrozně vtipné, když v tom sedí..
A těch těhulek co jsem dnes potkala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tiše jsem všem záviděla a ještě víc mě to popíchlo :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
Bohužel dostala :frowning2: Ale manžel je potěšen, čeká nás veselé snažení :grinning:

Na Zumbě jsem byla 1x, citila jsem se jako blbec. Já jsem vždycky dělala jen aerobic nebo step a tohle bylo na mě moc taneční, nešlo mi to. Ale byla to sranda.

Ikea to je můj obchod :slight_smile: Chodim tam moc ráda, ale spíš v zimě. V létě tam manžu nedostanu. To trajdame na procházkách a na kole...

Jesterko od kud jsi? Praha západ je široký pojem :wink: Já bydlela ve Vestci.
8. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
Edit, mě Zumba právě vyhovouje v tom, že tam není tak velká tepová frekvence jako u Aerobicu..
Jsem ze Štěchovic, říká ti to něco?? Vestec je od sud asi 20 km..
Já to ještě nedostala :sweat_smile: :dizzy_face:
8. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
Jé tak ty jsi možná fakt těhulka :grinning: Kde jsou Štěchovice vim, ale nikdy jsem tam nebyla.

Dnes je u nás krásně, vyražime na procházku a pak s tchánovcema na oběd do nekuřácké restaurace. Máme tady jen jednu, novou a tak to chceme vyzkoušet.
9. kvě 2010 v 07:28  • Odpověz
Edit, myslím že těhu nejsem, necítím se tak :frowning2:

U nás to vypadá, že bude také krásně, ale MM má F1 tak nic velkého se u nás dít nebude.. Max nějaké brusle či prochajda..

Diblo, furt máš nevolnosti??
9. kvě 2010 v 08:03  • Odpověz
zdravim holky, my bychom chtěli až na konci roku 2011, takže plánujeme zatím jen teoreticky :wink: by se mi líbilo tak 3 letý rozdíl.
přeju všem snažilkám ať se brzy zadaří :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj Deni, původně jsem také chtěla tak 3-letý rozdíl, proto jsem si dala MD na 3 roky :sweat_smile: Uvidíme jak se zadaří... :slight_smile:
9. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
ahoj holky, tady to žije koukám :wink: já teď nemám čas sem chodit, už jsem 14 dní v kuse v práci a ještě asi 14 dní budu... :wink: moji rodiče jsou v důchodu, tak se k nám nastěhovali a hlídaj...protože bydlí 75 km od nás...ale je to fajn, pro mě relax od malé, oni si jí zas užijou a jsou všichni spokojení, navíc penízky se hodí :wink:
tak se tu mějte a já se zas někdy ozvu :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz
jesterka, koukam, že máme stejně starý děti, třeba bude ten rozdíl dvouletej, co ty víš :wink:
nám se malá povedla hned, tak ještě vyčkávám, ale přírodě neporučíš, tak snad pak nebudu litovat. Taky když vidim těhule, tak nostalgicky vzpomínám, jak to bylo krásný období...
9. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz
Deni, jj jsou hodně u sebe :wink: Už ti malá chodí?? Já měla těhu také krásné (jen ten poslední měsíc stál za to) a při pohledu na těhulky si také zavzpomínám :wink: :dizzy_face:
Od kud přímo jsi??
9. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
jesterko už je to lepší, už ten žaludek tolik nebolí a nevolnosti jsou také pryč, tak jsem zvědavá jestli na trvalo nebo ještě něco bude... :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz
Diblo, snad už to bude v pohodě :wink:
MS furt nikde a těhu taky nejsem, tak snad jedno z toho se dostaví protože jedno navazuje na druhé... :sweat_smile: Ale také bych chtěla rodit v prosinci, to už bohužel nestihneme :sweat_smile: nehledě na to, že MM dělá v zahraničí :zipper_mouth:

Edit: jak Vám chutnalo v nové restauraci??
10. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
ahoj,
jesterko, jsem přímo z Plzně, proč rodit v prosinci?, já bych radši na jaře:slight_smile: ale možná to vyjde už na podzim, co já vim, protože přece to nenecháme na poslední chvíli :wink:
11. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
Deni: prosinec - leden má MM dvouměsíční pauzu od práce, tak by mi pomáhal a vyřídil všechny papíry :sweat_smile: a užil by si to, také... Samozřejmě na tom nezáleží, hlavně že bude všechno OK!!
11. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ještěrko restauračka byla super, budeme tam chodit častěji. Maji i tam moc pěknou zahrádku s pískem a hrdem pro děti.

Já bych ráda rodila přišti rok na jare :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ach to jaro lásky čas :grinning: :grinning: :grinning:

S tou restaurací je to super, protože mnoho z rodiců se zaměří na takové místa, kde mohou své ratolesti vypusit.. včetně mě..

Já rodila 19.2. a bylo to skoro tak akorát na krásné počasí.. I když jsem vyjela s kočárem, tak jsem si říkala, že to mohlo ještě dva měsíce počkat :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
Já rodila v záři a hned pak byla zima, taže nic moc. Zas na druhou stranu v době kdy jen leží byla pěkně zachumlaná v hluboké korbě, teď už by mi to neprošlo. Chce vidět a ruky mít venku.
11. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.