• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
ja bych rada letni miminko,ale pak je to na prd s kocarem s hl. korbou aby se tam pak to mimco pres zimu veslo s fusafem, my prijde, ze delaji silene uzke a kratke ty hl. korby u tech peknych modernich kocarku, my meli u prvni takovou starou herku, ta mela delku 85cm, cili by se mi tam mela vejit i ted :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Edit: asi každé období má své pro a proti :wink:

Pěkně mě rozbolelo břicho, tak MS je asi už za rohem.. :angry:
ale zase v paracich 30st C se mi rodit taky nechce :grinning: , v tom breznu to bylo tak akorat na pocasi :dizzy_face:
Já jsem rodila za vedra a nevadilo mi to, horší to potom bylo na oddělení šestinedelí. Na pokoji bylo snad 100 stupnů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
edith no me v tom breznu na tom odd sestinedeli taky tak pripadlo, pretopeny jako hrom a jeste nam tam prazilo slunko :fearful:
11. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz
To je pravda, také nám topili o 106 :grinning: Ale představa, že rodím někdy v srpnu s tak nateklejma nohama co jsem měla já, tak nic moc..
11. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
asi museji tak topit, kvuli miminum nebo nevim proc
11. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
by me zajimalo, jak tam topi v zime :grinning:
11. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
Určitě topí o 106, manža byl v kraťasech a byl spocenej snad víc jak já... :grinning:
11. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz
no tak to je super, toz nevim, kdy je to lepsi :grinning:
11. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz
Ono o je asi jedno, porod je vždycky opruz a s miminkem je naopak vždycky krásně :grinning:
12. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Edit ty jsi to rozlouskla :grinning:
12. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz
No, jo jsem holka chytrá :grinning: :grinning:

Dnes se Editka konečně začala houpat na kolinkách, volám to manžovi a ten mi řiká, že už to dělá dlouho. Jak je možný, že mě se tak nepředvádi?
12. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
Edit, tak to je vtipné.. Asi jako u mojí kamarádky, mimčo se jí začalo přetáčet, ale manželovi to za nic neukáže :grinning:
12. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
Je to holka vyčuraná, celá maminka :grinning:
12. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
Ahojky holky, jen za dnesek zdravim, byly jsme ve cviceni ve vetrniku, pak ve meste, pak jsem sla k mudr., pak s manzelem na jidlo a domu a tam sjem padla a az ted jsem se nejak zvravorala a jdu koukat na preslapy :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
tak prece se Editka nebude pred kazdym predvadet, ne? :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
Také jsem koukala na přešlapy, dřív mě vůbec nebavilo, ale teď už jo :sweat_smile: Teď jdu koukat na Vizitu, to zase budu bulet u telky :cry:
12. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky, taky plánujem mimčo v roce 2011. Říkala jsem si že bych letos v září -říjnu otěhotněla. tak snad to vyjde. Jen z toho 2hého těhotenství mám jaksi strach :unamused:, tak snad se do toho dokopu. První dítě se nám narodilo v lednu a strašně mi to vyhovovalo. takjsem zvědavá na letní mimčo....
12. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
Ahojda Nebe :slight_smile: měla jsi první těhu špatné, že máš strach z druhého?
12. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
Ne pravě že ne, myslím že i prodod nebyl tak strašný:slight_smile: ale prostě když si vybavím co se může všechno stát. Zas se strachovat jestli bude zdravy, jestli porod bude ok a nic se nestane. Jen když na to pomyslím běhá mi mráz po zádech
12. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz
Nebe: tak na tohle vůbec myslet nesmíš.. Já jsem taky taková úzkostná ač se to týká budoucího miminka či současného dítka.. :wink:
12. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz
nebe,ja mam taky strach z druheho tehu, bo uz vim do ceho jdu a vim, ze nekdy to nebylo zrovna nejruzovejsi,ale i tak je to super...spis me desi opet porod a to vic nez ten prvni, to jsem nevedela poradne do ceho jdu, tak sem byla relativne v klidu
13. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
sem se vcera koukala na vizitu a pekne jsem si pobrecela, bylo mi tech deti tak strasne moc lito, dotva se naropdi a uz maji takove trable a vlastne asi na hodne let do predu,ale doktori to zvladli bravurne :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
vendul to jo,ale když si vezmu co vše je čeká???? další operace patra, zoubku, dásní a navíc to budou mít v genech a jejich potomci mohou mít to samé a ještě možná horší jako roštěp páteře, tak děkuji to bych asi nezvládla jak psychicky tak ani fyzicky... :frowning2: :frowning2:
13. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
dibla, to rikali, ze je to dedicne? :confused:
jinak ja bych to taky nezvladla, hlavne na tu psychiku :pensive:
13. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
Vendulko, já taky brečela :cry: a přesně jsem si říkala to co dibla, že bych to nezvládla jak po psychické stránce tak asi ani po fyzické :cry: :cry:
Minule se MM koukal na Discavery a bylo tam mimčo narozené o 2 měsíce dřív a když byla paní těhotná, tak jí řeklo, že bude těžce nemozné (né postižené) a pravděpodobně by se dožilo asi 14 let.. Ona přes to všechno si to nechala (měla doma 2 děti) holky, kdyby jste to viděly.. To bylo hrozné od narození se mu dělali samé nádory po celém těle, neustále nemocný a ke všemu každé ráné mu musela píchat injekce do bříška, jeho kůže byla skoro průhledná jak nemohl ani na sluníčko.. No brečela jsem a vduchu jsem si říkala, jak něco takového mohla dopustit :cry: :cry: Asi je to ode mě sobecký, ale myslím, že trápila nejen jeho těch nakonec dožitých 13 let, tak sebe i celou její rodinu...

No nic.. hlavu vzhůru!! Musíme doufat a věřit!!
13. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz
jesterka, teda to je silenejeste ze sjme to nevidela, to bych tady ronila slzy jak zelva, asi jsem taky sobec, taky bych si takove dite nenechala, a kdyby mi rekli, ze stejne do 14 let zemre, tak radeji pujdu na potrat, urcite to bude bolet min, jak se pak divat an to jak moje dite narozene umira a ja ho preziju i kdyz asi asi kazdy kdo si necha takove dite doufa v zazrak,ale ja bych se asi zhroutila, nerikam, ze by yblo pro me jednoduche se takto "zbavitů nenarozene tvorecka,ale zase jsem realista a co to am potom to dite za zivot :pensive:
13. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
No jo ale chápu že někdy je těžké se rozhodnout, a myslím že spousta maminek si říká že se třeba dktoři pletou a narodí se zdravé......
13. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
Já tenhle druh pořadů nesleduju od té doby co jsem přišla do jiného stavu. Vždycky jsem se bála, aby se mému dítěti něco takového nestalo a každý takový osud děsně obrečim.
Já teď něco podobného proživám v přímém přenosu. :frowning2: Moje nejlepší kamarádka má nemocnou holčičku. :frowning2:
13. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.