• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
Ahojte, přidávám se s termínem cca v půlce ledna :slight_smile:
13. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz
Karmen tak to ti moooooooooooc gratuluji a hlavně zdravíčko....
13. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
Holky s MM jsme věříci i když né fanatici a i Natinka je pokřtěná,ale já si nedovedu představit, že by se nám mělo narodit miminko postižena ať dawna nebo roštěp :frowning2: :frowning2: vím jsem asi sobec,ale já bych takové miminko nemohla přivést na tento již dosti krutý svět..... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
vím, je mojí povinnosti se o své děti postarat,ale co potom až tady já ani muž nebudem, kdo se bude starat o postiženého, sourozenci??? to bych nikdy nedovolila, neměli by žádny svůj soukromný život, jen starosti a dát pak někoho do ústavu když vyrůstal v domácím prostředí, tak to bych se v hrobě obracela...... :frowning2: :frowning2: Vím že je to odemne hnusné a sobecké,ale než dát do otroctví celou rodinu, tak to raději nedovolím aby se mimi, které by muselo snášet posměch a údivy cizích osob vůbec narodilo, i kdyby mě to mělo srdce urvat...
13. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
dibla, no tak nejak to vidim i ja i kdyz verici nejsem
14. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz
i kdyz moje sestra je mirne postizena, vim , jake starosti meli nasi rodice...ale musime verit, ze nase deti budou a jsou zdrave a nic takoveho resit nebudeme muset
14. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz
ahoj holky,koukám, máte neveselou debatu, taky na tyhle pořady už nemůžu koukat, bych to ořvala
karmenta, gratuluju k čerstvému těhu :slight_smile:
a ještě k tomu termínu porodu, u druhýho už je to asi jedno :unamused:
14. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz
Myslím, že "tu neveselou debatu" ukončíme a začneme něco veselejšího :wink: Před chvilkou mi dorazil manža, tak se mu jdu věnovat...

Přeji krásné víkend :wink:
14. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj holky, je tady nějak mrtvo :frowning2:

dneska Jaroušek na sebe převrhl komodu, ale naštěstí se nic nestalo.. Ke všemu samé špatné zprávy, tak den nic moc..

Co jste dělali o víkendu??
17. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
Teda na to, že je venku tak hnusně tak je tady opravdu mrtvo :slight_smile: Ale možná je hnusně jen u nás na Moravě.
Povodně jsou zase tady, je to děs. Doufám, že žádná z vás nežije v rizikové oblasti.

U nás o vikendu nic moc, bylo hnusně takže uklizeni, žehlení a večer karty s manžou :slight_smile: No a v neděli jsem dostala snidani do postele a k tomu šampus! (kojim jen ráno a pak celý den ne). A tim jsem to asi všechno zakřikla, protože dnes kojim skoro furt, malá zas nechce papat :frowning2:

Ještěrko - hlavně, že je Jaroušek v pořádku. To jsou šoky co.
17. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jojo to znam s tim kojenim.
17. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
TAkže včera jsem si stěžovala, že furt kojim a dnes to zas bylo OK. Kojila jsem v 7 ráno (snídaně) a teď budu kolem 20. Takže dobrý, jenomže ne každý den to jde tak pěkně. Nejhorší je, že bez kojení neusne. Fakt nevim jak ji to odnaučit, vyřvat ji nechat nechci.
18. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
edit my to máme s kojením taky a to jsme starší :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže já jsem měkká, když už si řeknu, že musim, tak jí chytnou zuby a nechce nic jinýho, takže kojim dál i když už jsem chtěla dávno skončit. A večer usíná u prsa, sama výjimečně, ale do konce léta to musim stopnout.... :unamused:
u nás je teda kosa neskutečná, ale aspoň neleje
19. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
Deni já jsem sice jinak tvrdá, ale na ni mi to nedá :slight_smile: V létě taky budeme odnaučovat, já už chci přestat kojit, jsem totiž toho názoru, že do roka stači. Ale uvidím co na to náš miláček řekne :wink:
19. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz
Edit: také jsem byla toho názoru :grinning: :sweat_smile: jediné co, že jsem Jarouška odnaučila usínat večer u prsa, ale myslím, že už se pomalu odstavuje sám, kojím jen 1x za noc už 3 noc, tak snad to půjde nějak nenásilně :dizzy_face: tedy doufám..
21. kvě 2010 v 07:19  • Odpověz
Jestěrko já vím, přáni a předsevzeti rodičů dokáže dítě zničit hned v zárodku :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
já taky chtěla do roka ale Jolanka si jaksi dělá co chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a to mi teď ještě gyndař vykládal, že nechápe proč ženský kojí dýl jak půl roku, že nejsme žádná rozvojová země, že hlady neumře, už mu to nic nedá a že se ochuzuju o sexuální prožitky, který to kojení potlačuje, no to taky potěší, no holt chlap. Mu říkám, že mam dítě závisláka a on na to, že mu musim dát jasně najevo kdo je tady pánem atd atd....
21. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz
Deni - tak to máš gynekologa pěknýho blba. Jasně, že nejsme rozvojová zem, ale UM snad kojeni nikdy nenahradi a dokud dítě není schopne papat sýry a jogurtiky tak bych kojila a kojila... Kojeni bylo, je a bude ta nejpřirozenější věc na celém mateřstvi. Jen se o něm ted moc špekuluje a tak s nim máme problém :slight_smile:
Je na matce a dítěti jak dlouho se nechaji a budou kojit. A to, že přicházíš o sexuální prožitky už vůbec nechápu, mě teda kojení o nic nepřipravilo. Snad jen, že při kojení se snižuje pravděpodobnost početi, ale to prý jen v případě když se koji přes den po max. 4 hodinách a v noci po 6.
Moje malá se pomalu odstavuje, prso už chce (většinou) jen ráno a pak vnoci, dokonce ani večerní kojeni už nepotřebuje. UM nebere vůbec, takže ji 2 jogurty každý den.
22. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz
Deni: opravdu je vidět, že je to chlap :sweat_smile: Musím říct, že Jaroušek nebyl ani jednou nemocný i když já měla virozu i chripku a myslím, že díky koju to ode mne nechytl i když spí se mnou.. Já jsem tedy jen pro :wink: A sexuální prožitek?? Kojení určitě není problém :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
jsem se taky nestačila divit co z něj padalo za moudra, bohužel, no jinak je v pohodě, ale holky je to fakt už starší pán a to bude asi ten problém. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já se taky necítím co se prožitku týče nijak omezená. A naopak jsem moc vděčná za to, že se mi kojení přes počáteční neúspěchy podařilo naplno rozjet a vydržely jsme tak dlouho. Hlavně v noci to fakt oceňuju.
edit a jak teď večer usínáte, sama bez prsa?
23. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
Deni - ano teď se 2x podařilo,že usnula sama bez večerního kojeni. Stačila ji jen kaše a pitičko, ale dnes už to nefungovalo, musela jsem ji před spanim nakojit.
Ona večer neusinala u prsa to jen v noci, takže to pro ni asi neni takový problem. Horší je to v noci, to bez kojeni neusne ani za boha a furt se probouzí 2x :frowning2:
23. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz
já mám docela obavy jak bude malá usínat aaž přestanu, asi se uřve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 ve 23:47  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Sice nejsem ještě těhotná, ale v roce 2011 bych chtěla druhé děťátko :dizzy_face: .
11. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
ahoj holky, můžu se přidat?Letos po létě se chceme začít snažit, tak snad se nám na rok 2011 miminko povede :slight_smile:
11. čer 2010 ve 23:02  • Odpověz
ahoj holky, nevim jestli si me nekdo pamatujete, chodila jsem tu v zacatcich tehle diskuze :slight_smile: berete zpet zbloudile ovecky? :grinning:
11. čer 2010 ve 23:10  • Odpověz
Ahojky holky vítám, všechny nově příchozí, máme za sebou NT vyšetření a zbývají už jen trippl testy a velký genetický UTZ...tak doufám, že bude vše OK...
12. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
@majatob to víš, vyhodit tě nevyhodíme... :grinning: :grinning:
12. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
Dibla děkuji a gratuluji k NT :slight_smile: .
Sirael, tak to na tom budeme podobně. Jen my se začneme snažit, až tak v říjnu/listopadu :dizzy_face: . Tak držím palce :wink:
12. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
Dobrý večer těhulky a snažilky....ráda bych se k vám přidala, čekám miminko v únoru
12. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
dibla, tak to su rada :grinning: jinak gratuluju k nt a drzim place na ten zbytek :dizzy_face:
ty jo holky, za par dni to bude rok, co jsem mela // na testu...toto leti :pensive: :dizzy_face:
12. čer 2010 ve 23:10  • Odpověz
@majatob: takže třetí miminko?
letí to, tomu věřím.

@myky: tak držím palce, chcete letní miminko? My máme v září svatbu, tak potom začneme :slight_smile: ale antinu končím už v červenci. Tak ti taky držím palečky!

@neelaa: tak to je skvělý, gratuluji!
13. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.