• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v roce 2011

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
@sirael4 no..tak nejak, ale treba bude rovnou aj ctvrty, kdo vi :grinning:
13. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
@sirael4: to by v dnešní době byla asi síla, ale je to taky hezké :slight_smile: I když já bych radši každé dítko zvlášť.No co se má stát, stane se :slight_smile:
13. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
teda mělo to být na tebe @majatob :sweat_smile:
13. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
@sirael4 zas by to bylo najednou :grinning: no..budu rada kdyz se povede treti :slight_smile:
13. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
Sirael jj, máme ještě v září říjnu nějaké akce, kde by nebylo dobré být těhule. Tak vydržíme nějak na ten podzim, zimu. Tak snad bude letní miminečko :grinning: .
Majatob, tak já taky tak nějak testila :dizzy_face:, ale už je to dýl :grinning:.
Neelaa gratuluju. Únoráček je bezva :grinning: :wink:. A změníš si pas?
13. čer 2010 v 18:21  • Odpověz
myky, koukala jsem na fotky, jste moc hezka a sympaticka rodinka :dizzy_face:
13. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
Majatob nápodobně a děkujem :dizzy_face: .
13. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahoj holky,

dlouho jsem tady nebyla a vítám vše nové duše :wink:

Majatob: už teď tě obdivuji, že chcete tak brzy 3 mimčo :slight_smile:
13. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz
@majatob: no právě, že by to bylo najednou :wink:

@myky: jj letňáče je prima, zase bych ale nechtěla v největším horku nosit největší bříško :slight_smile:

@jesterka09: taky obdivuju že mají děti tak brzo po sobě.
14. čer 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
sirael jj, letňáček by mohl být :dizzy_face: . On si člověk nevybere. Ty začátky v pařnech jsou taky děsný. Si živě pamatuju, jak jsem se plížila podél baráků, abych nezdechla :sweat_smile: . Ve sněhu a břečkách taky nic moc s mega břuchem. Hlavně, aby mimi bylo :slight_smile: :wink: .
14. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz
myky, jj, taky jsem na zacatku tehu v tech vedrech umirala jak mi bylo blbe a jeste pralo slunko a v zime se nemohla vlizt do zadne bundy a bala se, ze se nekde s pupkem natahnu :grinning: u obou deti, oba jsou jarni...ale zas je fajn, ze je pak mimino nejmensi prave pres to jaro, leto... :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,
majatob jj :grinning: , já si musela koupit takovou šílenou bundu a vypadala v ní jak vorvaň :grinning: . Ještě teď se tlemim, jak jsem jí hrdě nosila :grinning: .
Moje ségra čeká na říjen mimíka a holky má tak krásnej pupík :dizzy_face: . No už se těšim! Jen ten porod na mě nějak zase dejchnul a vůbec si nedovedu představit, jak někdy porodim :sweat_smile: .
15. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
myky, letos jsem to vyresila volnym kabatem, tak to nebyla az takova hruza, ale z prvniho tehu taky presne vim jak se citi vorvan :grinning: :grinning: :grinning:
a porodu se neboj, taky jsem silela a nakonec to bylo uplne super :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat k plánování?
15. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
@maudn ahoj :slight_smile: na kdy planujete prcka vy? :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
@majatob Možná během 5dnů proběhne mé plodné období a chceme to zkusit, a pak to asi necháme náhodě, jestli to nějaký měsíc vyjde, kdyby to vyšlo hned tak by to bylo březnové mimi (i když jsem si představovala ideál na léto, ale zase kdyby byla vedra...to si člověk nevybere, hlavně aby bylo.
15. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz
ahoj, můžu se přidat? My sice mimčo nijak neplánujem, ale zase neděláme nic proto, aby nebylo :sweat_smile: . Tak se třeba zadaří. :wink:
15. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
@myky: no vůči počasí je to ideál asi být v posledním měsíci okolo jara, přes zimu nemáš ještě velké břicho a před létem je mimi na světě, nemusíš ho oblékat a tak.....Ale jak říkáš! Hlavně aby bylo!

@maudn: vítej u nás :slight_smile: Myslím že březen je dobrej, nejmenší miminko si užiješ v létě a to je bezva.
15. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
@sares tak to držím palce!
15. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
@sirael4 děkuju, já tobě taky :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz
@sares díky moc, doufám že budu patřit mezi ty šťastné, co nečekají moc dlouho :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz
@sirael4 četla jsem tvoje téma o bydlení a dítěti. Už máte nějaký byteček?
15. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz
@sares nemáme, stále jsme ve fázi shánění, už jakou dobu. To víš, máme omezené finance, ale zas nechcem vzít jakýkoli byt.A jak jste na tom vy?
15. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
@sirael4 No to je jasný, snad brzy něco vyberete. Jinak já ještě studuju, takže byt vlastní nemáme, časem bychom chtěli spíš domeček, tak jen tak koukáme na pozemky. :wink: Ale je to hrůza peněz kolem Brna...to aby člověk vydělával miliony :confounded:
15. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz
@sares no právě, to víš že by se nám domeček taky líbil, budeme se muset ale zatím spokojit s nějakým bytem 2+1, zase nechceme platit patnáct tisíc hypotéku na bůh ví jak dlouho.......
A nyní jste v pronájmu?
15. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
@sirael4 jj, přesně tak. Ale teď jsme spokojení a než začnu vydělávat, tak stejně nic měnit nebudeme. Možná teda, pokud nenarazíme na něco parádního teď hned :sweat_smile: :grinning:
15. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
@sares jj tak to je určitě lepší, záleží taky zda by přítelovo příjmy na hypo stačily, ale vždy je lepší mít dva platy :slight_smile: a v jak velkém bytečku bydlíte ted?
15. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz
@sirael4 je to 2+kk, stěžovat si rozhodně nemůžeme a ani nemáme důvod odtud spěchat. S tím domkem to jsou spíš jen takové sny, ale jednou se určitě splní :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz
@sares tak to pro miminko určitě stačí, kdyby bylo :slight_smile:
15. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
Vítám maudn a sares a přeji nám všem, aby se miminko zadařilo, jak si přejeme :dizzy_face: .
Majatob, já si první porod docela "užila", tak já stresovat budu na 100% :sweat_smile: . Ale děkuju za ta slova. Doufám, že druhý porod zvládneme lépe :dizzy_face: .
15. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.